Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Andzia nie martw sie rozstępami ważne aby mały był zdrowy ... może smaruj sie częściej? ja staram sie smarować 2 razy dziennie ale czesto zapominam rano i tylko wiec zorem ale czasem jak sie umuje i nikogo w domku nie ma to oliwką sie nasmaruje i tak latam po domu ale bardzo tego nie lubie, a chartujesz brzuch gąb ką no wiesz tą mniej delikatną stroną? tuethe mam nadzieje że lezysz? nie kuś losu wiem coś o tym!!! a Wasi meżowie pytają co bysciew chciały?na ten prezent? Andzia czasem myslą ale nie zawsze ja w grudniu pokazałam mojemu M jak bardzo podobają mi sie kolczyki http://www.stylea.pl/kolczyki/kolczyki_kw63015301dk,p134079282?PHPSESSID=858b67d52981a14b8e1edbf57b08cabc i dupa kupił mi kosmetyki ... no też spoko bo akurat mi sie kończyły ale na łatwizne poszedł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE a jak Ci zaczna odchodzic wody to tez cie nie przyjma bo nie masz jakiegos tam swistka???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MURZYNKU smaruje sie 2 x ale nic wiecej nie robie, bo w moim przypadku nie wolno dotykac brzucha, i glaskac bo lekarze w szpitalu mowili ze to moze wywolac skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia wtedy to napewno przyjma. M wezmie ten kwitek z pracy bo płaci na mnie ubezpieczenie Leże sobie na boku i jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe skurcze braxtona hicksa to jest tzw twardnienie rzucha calego a nie klucie tak jak to okreslilas - tam na dole - ja wlasnie czekalam czy podczas moich boli podbrzusza nastapia jakies skurcze ale ich nie bylo wiec sie uspokoilam ale Ty jesli odczuwasz skurcze to naprawde zareaguj, sprawdzaj czy nie robia sie regularne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak mi też lekaż mówił ab zbytnie nie masować skubać brzucha a le z tą oliwką to ja ją nie wsmaruje tyljko daje na rese potem na brzuch i zostawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe fajne to jest ale cena powala........jedna taka nakladka moze kosztowac od 400 zl do 2000.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek u siebie w pracy nigdy tego nie dostałam. Zresztą ja tak jakby nie mam już umowy tzn samoistnie przedłużyła się do porodu i szef na mnie nic nie płaci więc od nich zadnego kwitka nie dostane. Puszek nie są regularne. Może ja za dużo macam swój brzuch i to przez to... Puszek tą ceną to mnie rozwaliłas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe - nie wiem co z moim macierzynskim ale powinnam dostac - narazie czekam czy mi wyplaca chorobowe, zlozylam papiery i czekam, jak nie dostane to skladam na macierzynski, a Ty nie bedziesz miala problemow z macierzynskim skoro nie mialas RMUA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku no nie moge uwierzyc ze za takie fiu fiu tyle kasy !!!!! a gdzie żeby zapełnić caly łańcuszek !!!!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia. Księgowa mi powiedziała,ze mam do Niej zadzwonic jak urodze i da mi wszystkie kwitki,które musze złożyc,zeby mieć macierzynski. Chociaż... jak raz tam byłam z l4 to coś z całego roku podpisywałam ale tego nie dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bałabym się takie cos na ręke założyć.. tyle kasy, masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak to rozwiazali... Szkoda pieniędzy byłoby mi na takie cos ale jest naprawde super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz coś innego wymyślić:) gardło mnie zaczeło boleć, ehh:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie dziewczyny wiecie jak i co trzeba bedzie załatwic po urodzeniu ? ja wiem że trzeba iść do usc zarejestrować dziecko i co jeszcze trzeba zalatwić? jak załatwic macierzyński? gdzie? ktoś nam powie? bo ja zielona jestem jesli chodzi o takie sprawy prawne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak załatwic becikowe? ja nie mam bladego pojecia o tym wszystkim... może mamy tutaj mądrą księgową?:) zrobiłam sobie wodzionke bo jak patrze na cos innego to mi niedobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna brata pofarbowała włosy:) a mój bracik zamiast powiedzieć ładnie wyglądasz czy coś w tym stylu to " cześć ruda". Ahh Ci faceci! Na mnie mówi "żółta" a na Basie teraz będzie gadac "ruda"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z becikowym wiem tylko tyle ze trzeba iśc tam gdzie dziecko sie rejs=estruje chyba :P albo do urzedu miasta :P i napisać podanie jeśli sie do jakiegoś tam czasu nie napisze to przepada!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×