Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

to tak jak ja. Ciekawe gdzie sie schowały. Przekopaliśmy wszystkie mozliwe miejsca i nie ma:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok ja zmykam. Popatrze na castle:) Puszku spij dobrze i olej kabelek:) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki, poczytuje regularnie tylko jakos nie miałam czasu odpisać:) Puszku cieszę że z Wami już lepiej, bo martwiłam sie o Was:) dziewczyny piękne macie pokoiki, ja też już taki chcę:) ale końca remontu nie widać, więc pewnie takie urządzanie zacznę po porodzie:) Jestem czytałam że jednak zdecydowałaś sie na Implasta :) ale dylemat z tym wyborem wózka:) ja jestem z niego zadowolona. i ja zaczęłam prać ubranka małego i planuje spakować się jeszcze w tym tygodniu, żeby mój R nie miał kłopotu bo ostatnio codziennie pyta się kiedy się spakuje :) a to moje pranko:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/02bcc8ee09d16958.html któraś pisała że robiła paznokcie żelowe, ja jak dowiedziałam się że jestem w ciąży to zdjęłam, bo czytałam że cała chemia przenika do organizmu matki, poza tym lekarz przed porodem i tak będzie kazał zdjąć i zmyć kolor z paznokci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwira no kobieto nareszcie sie odezwalas, ja nadal w trojpaku :-) pranko pieknie sie prezentuje a szczegolnie te mini skarpeteczki :-) w jakim pomieszczeniu suszysz pranie? tak wogole to jak sie czujesz? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy zabudowany balkon i tam własnie mam suszare :) a skarpetki sa boskie:) dzisiaj byłam w Biedronce i kupiłam 2 pary skarpetek za 1zł :) tylko juz niestety wyboru nie było dla chłopców :) nooo ale stracha nam narobiłaś :) a czuje sie dobrze, cięzko troche chodzić, ale Tobie pewnie jeszcze ciężej wiec nie bede narzekać :) kochana Ty to teraz duzo odpoczywaj, nie przemęczaj sie :) wiesz moja koleżanka tez mieszkała w Irlandii jak zaszła w ciąże ale na poród przyleciała do Polski, bo cały czas narzekała na lekarzy w Irlandii.....a Ty nie myślisz żeby przylecieć i urodzić w PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec wrucilam od dentysty aparat zdjety;p az dziwnie;p z mama na szpitalu ponad 4 h:((( okazalo sie noga skrecona jak byla i zerwane sciegna masakra mamusia az płakala bidula;/ ja dzis panika myslałam ze mi wody odeszly;/ caly czas mam mokro jakbym sie z sciusiala ale naszczescie to upławy geste biale ale sa w takiej ilosci ze panikowalam do tego mala tak sie prezy ze szok;/ nieprzespana noc mam za soba niewiem co sie dzieje non stop siusiu i goraco szok;/ warjuje mi organizm;/ ale bylam za to na zakupach wiec wam pokaze co sprezentowalam malej a jak aparat przywioze zrobie foty kupilam czapeczki za 2 zl sliczne w AUCHAN sa fajne wyprzedaze i kupilam za 9zl ALBUM MALUSZKA +zakupy z H&M : http://allegro.onet.pl/hm-hello-kitty-kpl-welur-roz-62-i1405134829.html http://allegro.onet.pl/hm-komplet-bluzka-leginsy-74-i1406411027.html http://allegro.onet.pl/hm-hello-kitty-sukienka-roz-68-okazja-i1405231844.html http://allegro.onet.pl/hm-pajac-hello-kitty-62-2-4m-cy-okazja-i1405640893.html I prezent od mojego M dla corci hihi sprawil mi niespodzianke;p fotel chyba sie przyczynił do tego;p : http://allegro.pl/lezaczek-babelek-bright-starts-18-kg-gratis-i1396966640.html no i dzwonila baba od mebli w czwartek mi przywioza wiec superrr;p mala bedzie miala pokoik to porobie foty;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo ilosiaaa to super że juz nie musisz katować ząbków :) a co do upławów to i u mnie zaczeły sie geste i białe, czytałam że takie są właśnie przed porodem ..... upsss mnie zostało 29 dni biorac date z ostatniego usg.... termin mam na 17 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mi 62dni i woalabym nierodzic wczesniej;(((((((((((((( niestrasz;((((( kurwa ja cala w panice dzis;/ a noc to mowie tragedia non stop myslałam ze mi leci cos;/ boje sie wkladke musze wymieniac non top tak sie leje ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajniusi no moj na tej samej zasadzie dziala tez do 18 kg ;p mozliwsoci wyboru niemialam moj M sam wybral i kupil i ciesze sie jak glupia z tego:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosia super gorzej z mamusia..... hehe pewnie fotel bedzie uzywany czesciej? elwira ja tez mialam stracha....serio...i to ogromnego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha nie strasze ale TEN dzien jest coraz bliżej, ja chciałabym wcześniej urodzić tak do 15 lutego bo mój mały jest duży i boje się ze jeszcze bardziej urośnie i bedzie wazył ponad 4kg i cieżko bedzie rodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a takie harce na fotelu moga tylko przyspieszyć TEN dzień :) ja mojego namawiam i namawiam ale on nie chce, mowi że boi sie i juz poza tym skoro wytrzymał prawie pół roku to i wytrzyma jeszcze ze 2 miesiace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie boje ze bedzie wczesniej tez;((( ja mialam sie urodzic 24grudnia a urodzilam sie 26 listopada;/ moj m tez wczesniak kurde;/// byle nie to:( moja dziunia ma 31tydzien to ile moze wazyc?? 1800max;/ puszku no powiem ci ze wszlam tam z mama jak gips zciagali i kladli drugi noga masakra sina spuchnieta i wudac ze bolało chociaz trwaldziela udawala;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwira nie mam zamiaru podroz samolotem odpada, pomijajac lekarzy w irl to szpital jest na wysokim poziomie tzn wyposazenie, a pielegniarki takich kochanych nigdy nie widzialam, wczoraj jedna mnie wahlowala przescieradlem przez 30 min......aha tu w irl za porod dziecka otrzymujesz oklaski ;-) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas harce odpadaja....R ucieka przede mna.....aha...mieszkamy w nowym domu od 4 wrzesnia i tu jeszcze do niczego nie doszlo.....cala ciaze zero sexu.....calusienka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez;/ koniec figli;/ jeju jak mi sie mala spina az boli z prawej strony jest;/ mam krzywy brzuch;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiaa moj w 32 tygodniu wazył 2300, sam lekarz mowił ze duzy chłopak, dlatego boje sie zeby nie był zbyt duzy :) Puszku to fajnie jak bija brawo po urodzeniu, to bardzo miłe... no tak w sumie to ta moja kolezanka wócila do PL w 7 miesiacu, urodziła i po około 2 mies poleciała do IRL.... i chrzciny były w IRL a ja byłam mama chrzestną ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez brzuch sie wykrzywia na prawa strone, mały lezy sobie pleckami do mojego brzucha, głowa w dole nogi w górze... jak mu tak wygodnie :) puszku ja tez bez sexu prawie cała ciąże, na poczatku zakaz od lekarza, ciaza zagrożona, poźniej tylko raz moj R sie skusił i to wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi gin powiedzial ze jak wytrzymiedo 36 to bedzie super aw niedziele zaczynam 34 :/ i jak tu nie panikowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 2 dni dopiero zaczne 32 tydzien czyli 8miesiac;/ kurde to stanowczo za szybko;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×