Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

do tej pory bylismy w Jastrezbiej Gorze i w Kuźnicy 2x:) ...na tym ogonku co wystaje na mapie:)....z jednej strony zatoka z drugiej morze i spokoj:).... W tym roku sobie odpuscimy bo Misiek bedzie zbyt malusi ale jakies wypady nad jeziora napwno beda;)... Chorwacja....mmmmmm....piekne miejsce:)...kiedys napewno tam tez pojedziemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM wreszcie będziesz miała wózek,ile radości i przymiarek........:-) a ja nigdy nie widziałam gór.kiedyś nadrobię mam wrażenie że mi skóra na stopach zaraz popęka,są tak spuchniete. wczoraj bardzo dużo leżałam z nogami "na suficie",K pomasował, a tu rano bez zmian,nic nie schodzi.Obrączkę zdjełam na mydło,ciężko było.Miałam robić te wyniki w kierunku gestozy,ale oczywiście zapomniałam nasikać do kubka.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wizyte w srode:)...ciekawe czy mi zrobi usg....wprawdzie ostatnio mialam....ale chyba to ostatnie usg by bylo wiec chyba nalezaloby.......jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nóg kostki mi widać więc spoko, najbardziej mi puchną ręcę, obrączkę już dawno zdjęłam jestem jestem powinni ci zrobić ja też marcówka, wczoraj właśnie mieliśmy debatę, bo młodszy nigdy nie był w górach a ja byłam pierwszy raz jak miałam 14 lat i przeprosiłam synka ale ja jestem ciepłolubna i wodna, u mnie bez wody nie ma wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fonia dobry tekst napewno skorzystam:) bo niezłosliwy ale tesiowa piczuje;p hiihhi co do wakacji my w tym roku jedziemy z Niunia do Darłowa jak co roku w sierpniu bedzie miala jakies 4 miechy wiec spoko moja kumplea byla z 1,5miesiecznym dzieckiem i tez bylo ok a za rok Chorwacja:)) kurde od godziny prubuje sniadanie zjesc ale mi niedobrze non stop co sie dzieje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posprzatałam uff....... Ja tez uwielbiam morze...mmmmmmmm byłam ze 3 razy w Jastrzębiej Górze :) uwielbiam....... mazia - mi to na czop sluzowy wyglada moze Ci juz odchodzi.... jestem jestem....to sie pewno nie mozesz doczekac jutra :) Ja tez marcówka - ojj to nie dobrze ze tak puchniesz kurka.....mam nadzieje ze to nei gestoza jednak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy działkę nad zalewem więc w tym roku tam koczujemy jak tylko ciepło się zrobi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak:)) jezdze tam juz hmm 7lat co roku:) zazwyczaj byl to czerwiec na zlot militariow;p moj ojciec i maz zapaleni żółnierze hihihiih w zeszlym roku w lipcu bylam a teraz z racji maluszka to w sierpniu zawitam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejj jaka Ja nerwowa dzisiaj jestem ;/ ;/ chodze i sie wyzywam na wszystkich echhhh :( az mi samej głupio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki tylko bez nerw ;-))) ja spadam bo na miasto wypad robię, sprawy pozałatwiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikiki to dzisiaj:) a NERWY to ja w sob mialam:(...oj biedny byl moj mezulo....az mi wstyd i mam wyrzuty.......no ale trudno.... a niedobrze to i mi dzisiaj....tez ledwo sniadanie wcisnelam w siebie.... i oczywiscie zgaga sie tez pojawia i czkawka Miska....hmmmm...no ale jeszcze 39 dni....chyba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jestem jestem ja tez uwelbiam morze, nie mam daleko bo mieszkam 50km od Gdanska, w ubigle wakacje bylismy w Karwii - hotel stal prawie na plazy ale pogody nie bylo:( W 2009 byliśmy w Krynicy Morskiej,w 2008 i 2007 w Jastrzębiej Górze. A w tym roku chciałabym jechać do Łeby bo chciałabym zobaczyć park dinozaurów ale nigdy nie byłam w Łebie i nie wiem czy tam jest fajnie... Bo np. w Krynicy Morskiej to strasznie nam sie nudziło. I gratuluję odbioru wózka konieczie wstaw zdjęcie jak już będzie w domu:) Ciekawe jak tam tuethe...Pewnie właśnie wchodzi do gabinetu na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam jak dziś K.rozmawiał ze swoją mamą :( ogólnie według K. matki to ja jestem zła i karzę ich odbierając im K., babcia mówi to wszystko w dobrym kontekście, a Ja jestem nie wdzięczna, tyle dobrego zrobili, a ja im sie tak odpłacam. Pozostawię to bez komentarza... dziś znowu będzie dzień chomika albinosa. Mój mąż i jego rodzice mają działkę nad jeziorem Gopło, zawsze tam jeździliśmy, ale cóż, wszystko się zmienia. ja mam taki plus, że jedni dziadkowie mieszkają w Jeleniej Górze (czyli góry), a drudzy w Świnoujściu (czyli morze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUELEN uśmiechnij się,chomika sobie daruj.Zobacz jak pieknie słonko świeci :-).Specjalnie dla ciebie. Wszystko sie samo poukłada.życze ci cierpliwości. A jak NATUŚ dzisiaj? Naprawde podoba mi sie takie zdrobnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen ja nie wytrzymalabym na twoim miejscu...gdyby mi ktos cos powiedzial to raz dwa znalazlabym odpowiedz na to....tylko odbijajac pileczke i skupiajac sie na danej osobie... Co do imienia NIGDY!!! nie zmienilabym decyzji tylko dlatego ze tesciowa ma jakies zastrzezenia...!! wiec trzymaj sie swojego zdania:) bo to ty nosisz pod sercem swoje malenstwo i to ty bedziesz jego matka a nie ona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się skrót Nati, Natuś, Natanek podoba, ale Natka kojarzy mi się z dziewczynką :( a mały czuje chyba moje emocje, bo jest dziwnie spokojny i mi się brzuch opuścił :( ja zauważyłam wczoraj, a dziś moja mama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen masz fajnie z tym, ze mozesz jechac i w gory i nad morze:) A rodziną męża się nie przejmuj, życie jest zbyt krótkie żeby się smucić, jednym uchem wpuść a drugim wypuść ich teksty. Masz swoje życie a oni swoje :) głowa do góry kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wam dziewczynki, mój mąż twierdzi, że będzie Nataniel, zobaczymy co z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bardzo dobrze mowi;) A "niedzielne rytuały" zamien na "okazyjne" swieta. Im mniej tym zdrowiej;) A brzuszek pomasuj i powiedz zeby wrocil na swoje miejsce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam obiad...i dalej jestem zła :P maz powiedział ze wezmie mnie dzis na lody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was :) właśnie skończyłam nadrabiać zaległosci normalnie ze 25 stron!!!! ale udało sie :) SUELEN bardzo mi przykro ze rodzina Twojego K Cie tak źle traktuje ale może powiedz im w prost że ich zlościlości ani nie zmienią tego ze jesteście małżeństwem ani nie zmienisz imienia dla synka bo to WASZA sprawa jakie dacie mu imię i powiedz ze to Ty jesteś w ciaży i to TY wiesz co jest najlepsze dla Waszego dziecka i nie interesuje Cie ich zdanie na ten temat wiec szkoda aby sie produkowali ... spróbuj tak chamsko i niech sie obrażą :D ja bym tak zrobiła a jesli potem bylo by jeszcze gorzej to powiedziałabym im otwarcie ze ani Ty ani Natalielek nie bedziecie ich odwiedzac skoro nie jesteście mile widziani.... i ABSOLUTNIE nie zmieniaj imienia które wybrałaś!!!!!!! Moja teściowa caly czas za mną chodzi i mówi jak bardzo podoba jej sie imię Kubuś ale ja już na samym początku miałam wybrane imie dla dziewczynki i dla chłopca i mój syneczek to TOMUŚ i koniec żaden Kubuś!!!! ona już miała szanse wybrac imiona dla swoich dziecki... Tuethe zdjęcia masz piękne !!! a napisz jeśli mozesz dlaczego nie braliście od razu kościelnego tylko po roku??? CIEKAWA JESTEM :P:P:P PUSZKU juz nie moge sie doczekac aż pokażesz nam swoje zdjęcia z sesji!! kiedy masz je mieć? a te nago też pokażesz???? ciekawa jestem jka sie ubrałaś na tę sesje ... :) dożo zapłaciliście? czy na zdjęciach jest Twój R?? mi też sie taka marzy amm nadzieje ze Nam sie uda i ze kasy nam na taka starczy :) Andzia ale ochotki narobiłaś mi tymi pomarańczami ja zaraz pójde sobie zjeśc ale mam tylko jednego w domku... andziu a co z ta Twoją koleżanką która nam kiedys pisała co z Tobą kjak byłas w szpitalu? ona pisała ze też ma termin na marzec- dlaczego sie nie odzywa?? no dziewczynki ja tez bym chetnie pojechała nad morze albo za granice w jakieś ciepłe miejsce ale w tym roku z maleństwem za granice bym sie nie wybrała ale tak np. do zakopanego chetnie? jak myslicie kiedy można z maleństwem wybrac sie na taką wycieczke??? ej nie myślcie ze od razu alkoholiczką jestem ale mam już taka ochotke na redsa albo lecha z sokiem albo z lodami śmietankowymi - piłyście kiedyś?? oj a tu jeszcze tyle czasu minie zanim sie napije ;/ albo red bulla z wódką albo samego burna... powiem Wam że w piątek też miałam takiego dołka non stop płakałam z resztą od kilki dni jest ze mną kiepsko pod względem psychicznym moze troche ze względu na te włosy że wróciłam do naturalnego i tak szaro i zwyczajnie sie czuje z paznokciami musze sobie zrobić ale mi sie nie chce czuje sie brzydka i nieatrakcyjna, wydaje mi sie że brzuch amm już olbrzymi i że wieśniacko z nim wyglądam .. przedtem chciałam sie wszystkim pochwaliś ze w ciaży jestem a teraz jakoś dziwnie mi z tym , martwie sie jak sobie finansowo poradzimy jaka bede mamą jaki bedzie poród.... eh przygnębia mnie to wszystko jakoś w ogole radosci nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety o rety już 700 stron a dopiero co była strona puszka - 666 !!!!!!!! no tępo mamy niesamowite !!!! ciekawe na jakiej stronie zacną sie porody a na jakiej juz wszystkie bedziemy po ??:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś nie widać moich wpisów;/ przynajmniej pojawiajać sie z jakimś opóźnieniem ... a Wy gdzie jesteście ?? gotujescie cos?? \ja niestety tez musze isc coś zrobić na obiad....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×