Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

Gość anangarangan
hje cmok w krok i tak dalej z góry przywitam się z Eksperyjącym 😘 dla ciebie mój nieznany niczku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero doczytałam, że 3-tygodniowa przerwa w expertowaniu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niewiasty i zniewieściałych :) Witam wszystkich zgromadzonych i oczekujących Witam wszystkich spragnionych wiedzy i dobrej zabawy 😘 dla : Petrol, Vera, OnaE, W kwiatki, brum i tych co sobie życzą 🖐️ dla pozostałych :) Urlop się skończył, zabawa udana, świat zwiedzony, wiedza poszerzona :) Czekam z niecierpliwością na pytania i pozdrawiam Was pytających :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Vera icona byłem w: Grecji Turcji Hiszpanii widziałem: Greków Turków Hiszpanów morza góry oceany A wszystko to bez stresu, tv, prasy tel Atmosfera ciszy i spokoju, tylko tele co jeszcze uszy się nie odblokowały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Vera icona Piszesz i masz :) Pierś z kurczaka w plastry i na blachę, przyprawić plastry obsypać lekko serem żółtym na plastry z serem ułożyć posiekane pieczarki na pieczarki położyć odrobinkę pomidorka poćwiartowanego dla smaku papryczki troszkę całość przesmarować majonezem na to po plastrze sera żółtego całość do piekarnika na 25 min trudność : dla żaczka szkolniaczka :) można zajadać same bądź z czym tam lubisz np ryż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Vera icona Ryba w sosie grzybowym Ryba w sezamie hmm nie lubię sezamu :/ a zwłaszcza "sezamków", ale można by spróbować aby być pewnym Smacznego życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam sie, trzymam. Czasami sie rozklejam wieczorami albo przy smutnawych kawałkach ale to chyba normalka. Będzie dobrze - kwestia czasu. Za to kolejna lekcja wyciągnięta - nie wolno ufać bezgranicznie i chyba ogólnie z tym zaufaniem to tak dozować trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i super, że uśmiechnięty- może uda Ci sie nas (przygnębieńców) pozarażać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekradiam
Pytanie: jak uniknąć kłopotliwegu furczenia cipuszki podczas długiego wieczoru ? zauwazyłem ze dziewczyny po 2gim, 3cim razie się "zapowietrzają" jak zmieniamy pozycję to często ich mysie robią takie" frr blup" moze śmiesznie brzmi ale serio sie pytam :D to szczególnie stresuje młode dziewczyny, ja to zawsze robię z tego brechę i jest wesoło ale lepiej wiedzieć jak tego uniknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: OnaE Cieszę się bardzo :) Jestem z Tobą duchem :) Kwestia zaufania... temat rzeka. Ja idę drogą "w 99% ufam tylko sobie" w 80 % najbliższym. Nie dam sobie za nikogo ręki uciąć bo bym pewnie nie miał obu rączek ;) Dozowanie jest dobre :) ale zawsze zachowaj te kilka % dla bezpieczeństwa :) Czemuśta przygnębieni? Słońce świeci, w oddali biegają uśmiechnięte dzieci a czas leci... Jak patrzę na uśmiech dziecka wszystkie złości i troski przemijają w jednej sekundzie więc zaproponuję terapię antyprzygnębieniową... Np zdjęcia uśmiechniętych pociech własnych bądź znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: tekradiam Nadzwyczaj proste: 1) lekko strawne posiłki u kobiet 2) Zbyt często wyjmujesz ptaszka z pochwy, tzn w jednej pozycji nie zachowujesz pełnego ciągu tylko co jakiś czas wyskakujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekradiam
no z tym wyciąganiem fakt, lubie orzeszkiem po łechtaczce klupac ;) a co mają lekkostrawne posiłki do pochwy ? tym bardziej nie kumam bo to sie zdarza nawet po kolacji w knajpach sushi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie zgadza z tymi maluszkami i ich uśmiechami. Ja mam dziewczyneczkę 2,5 lat i zaraz po nią pojadę do przedszkola. Chodzi od 1 września także jeszcze strasznie tęskni i jak mnie widzi w drzwiach przedszkola to z radości ma łzy w oczach a uśmiech .........od przysłowiowego ucha do ucha. Wtedy wszystkie smutki mijają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: tekradiam Lekkostrawne posiłki nie powodują wzdęć i kobiety nie mają wrażenia że "pierdzą" efekt psychiczny się poprawia. Furczenie cipki najczęściej powodowane jest nieświadomym wyskakiwaniem, takim którego prawie nie odczuwamy tzn chcąc wykonać jak najdłuższe ruchy główka nieznacznie wychyla się z pochwy rozszczelniając "układ" i w efekcie penis zachowuje się jak tłok upychając powietrze do środka Efekt wstydu kobiet swoją beką z tematu tylko pogłębiasz. Przemilcz temat i obgadaj go po cichu po wszystkim i wytłumacz co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: OnaE Domyślam się, że Ty wcale nie mniej tęsknisz i Twój uśmiech jest równie wielki jak Twej córki :) Czerpanie radości z radości naszych bliskich, niezwykły to dar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×