Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

puree ziemniaczane

termin na wrzesień 2010

Polecane posty

Zastanawiam sie jak można "wieżyć". to znaczy że co się z ta wieżą robi? Nie wiem, ale to pewnie dlatego, że ja to z nizin społecznych jestem :) A Ty pomarańczko przeczytaj jeszcze raz to co napisałam odnośnie zdjęcia z piwem a jak dalej nie rozumiesz to przeczytaj po raz kolejny - może w końcu zaskoczysz - wierzę w Ciebie - w końcu jesteś wykwalifikowana, mądra i reprezentujesz sobą jakiś poziom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja przeczytałam to i tamto f
no widocznie nie reprezentuje sobą nic , bo widzę tam tylko ironię i pobłażliwość dla takich osób jak CATIE, i naprawdę nie wiem czemu mnie krytykujesz, widocznie sama taka jesteś, a jak pisze o osobach na tym topicu to się bulwersujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak yyy tak
charlotte79 i co w Twojej wypowiedzi jest odpowiedzią na pytanie?? nigdzie nie widzę... chyba masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem...swoją drogą.. pierwsze zdjęcie... nie każdy musi oglądać Twoje cycki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wstawiłam takiego zdjęcia bo go akurat nie mam - nie wykluczam natomiast że takowe sie może zdarzyć. Nie widzę w nim nic złego i na tyle zdążyłam poznać Catie, że wiem, że zawartość tej puszki nie posłużyła za poobiednia zapitkę dla Matysi i z pewnością nie jest to znak, że tam wokół dziecka odgrywaja sie właśnie dantejskie sceny i alkoholowe orgie. Nie widze nic złego w piwie, nawet chętnie bym sie napiła - po tylu miesiącach ciąży i karmienia brakuje mi zimnego, świeżego piwka, szczególnie jak robi sie ciepło. Czytaj dalej - może jednak zrozumiesz moja wypowiedź (wypowiedź, nie odpowiedź, bo nie odpowiadałam na żadne pytanie. Nie każdy MUSI oglądac moje cycki, ale kazdy kto wejdzie na mój garnek MOŻE :) To straszne - patologiczne wręcz. Niektórym to by sie przydała odrobina luzu i zejście z tonu tiutiurlająco świętojebliwego (a co, jako przedstawiciela nizim społecznych moge sobie pozwolic na taki kolokwializm). Ide spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja przeczytałam to i tamto f
ja nie twierdzę że ta mała piła to piwo!!! ale sam widok dziecka z piwem w ręce nawet pustą puszką jest odrażający, i to zdj. nie jest wcale śmieszne, naprawdę nie widzisz w tym nic takiego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajć, przepraszam dziewczyny! Właśnie sobie uświadomiłam, że nakarmiłam trola i to po uszy :). Ide juz spać, bo ssak sie niedługo obudzi i będzie mleka chciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja przeczytałam to i tamto f
nie ma sprawy, mogę założyć temat na kafe z tym zdj. to zobaczymy co inni ludzie o tym sądzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......................1
Zdjęcie jest super. Tylko pozazdrościć "takiej mamusi "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boże poczucie humoru u niektórych osób jest godne pożałowania :-D :-D gdyby w polsce mniej takich ludzi było to kraj byłby inny. nie miałby kto na Krakowskim Przedmieściu pod krzyżem stać :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, ja jak zwykle Was nadrabiam z zaległościami, ale kurcze nawet nie chciało mi się włączać kompa przez te kilka dni, z mężem się pogodziliśmy, ale tak jak pisałyście faceci....eeeh Catie, cieszę się z Waszej wspólnej radości, nadrabiajcie!!! charlotte, ja dostałam od razu okres, nawet jak karmiłam, ale tak jak dziewczyny piszą, to pewnie jest bardzo różnie monek, mysza, no to witajcie w kręgu "ruchowców", ja jestem taka padnięta przy Cypku i ciągle powtarzam: "nie wolno", "zostaw", "chodź do mamusi",hehe a Cypek popatrzy na mnie i ucieka Pelargonka, fajnie, że Maciuś jest już zdrowy, ja też ubolewam nad pogodą, cieszę się, że u nas śniegu przynajmniej nie ma, hehe Kamilka, cześć:) reszta pomarańczowych, uśmiałam się z tych wszystkich tekstów,heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catie, super zdjęcia, Matysia jest taka pocieszna:) Słuchajcie, taki niski poziom reprezentujemy, mh...sam plebs,hehehehehhheh, a ta ilość stron?..o mój Boże?! Od dzisiaj kochane ILOŚĆ=JAKOŚĆ chyba,hahhahahahha, brak mi słów, kafe powinna ogłosić konkurs na najbardziej wartościowe rozmowy, bo to przecież felietony są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że wszczynanie kłótni, latanie z linkiem do moich zdjęć na inne forum świadczy o wysokim poziomie intelektualnym tejże zbulwersowanej osoby :-D ale wszędzie znajdzie się ktoś kto nie ma własnego życia i leczy własne kompleksy próbą docinania innym my dzisiaj mamy bardzo napięty dzień i tak aż do wyjazdu... zakupy, pakowanie. masakra. tyle się tego nazbierało przez 5mcy. trzeba to dobrze rozplanować, roboty huk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
charlotte jeszcze raz oglądnęłam Twoje zdjęcia bo za pierwszym razem jakoś nie dopatrzyłam się tych ,,cycków'' i nie bardzo wiedziałam o co chodzi :-D :-D no ale zależy kto na co patrzy. ja oglądałam Tymka a nie Twój biust :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Charlotte wstydź się Ty cycata babo!:). Najwyraźniej komuś żal pośladki ściska bo sam ma dwie figi zamiast biustu i wypatruje na zdjęciach innych patologii. Mnie się zdjęcie Tymka supermena podoba:) A jak się komuś patologia i niziny społeczne nie podobają to po jaką cho***e tu zagląda? Osoby mające tak wysoki status społeczny i intelektualny nie bawią się w ubliżanie innym i ich umoralnianie. Pisząc te komentarze, pomarańczki, dajecie tylko o sobie świadectwo! Świadectwo głupoty, braków edukacji, a przede wszystkim dobrego wychowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga pomarańczko! Skoro przeczytałaś oba fora tak dogłębnie to ja serdecznie Ci gratuluję ilości wolnego czasu, a jednocześnie współczuję z całego serca, że nie masz go jak wykorzystać inaczej niż śledząc wypociny kobiet z "nizin społecznych". Co do zdjęcia Catie, nie widzę w nim nic niestosownego, ale może dlatego, że jako kobieta z marginesu mam wypaczone poczucie humoru. Zresztą moje dziecko też się rwie do puszek z piwem. Skoro się do nich rwie, to znaczy, że takowe znajdują się w moim domu. Wniosek nasuwa się sam - trzeba na mnie nasłać opiekę społeczną. A co gorsze ja podobnie jak charlotte marzę o zimnym piwku, tylko póki co karmienie mnie ogranicza. Apropos charlotte to dopiero po Twojej uwadze zauważyłam, że ona faktycznie je ma! O rany, niesamowite! Brak mojej spostrzegawczości tłumaczę tym, że kobiety z nizin społecznych na zdjęciach dzieci patrzą na dzieci, a nie dostrzegają cycków ;) No i tyle - idę pobawić się z młodym bo jeszcze przypadkiem jakieś piwo znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno - jak szukasz tanich sensacji to zostań dziennikarką. "Fakt" przyjmie Cię z otwartymi ramionami. Przynajmniej zarobisz na swoim dziwnym hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie absurdalnie sie tu zrobiło :) Iwonta, w sumie moje cycki sa na kilku zdjęciach, ale pomarańczce chyba chodziło o to ostatnie, z Tymkiem w niebieskim wdzianku - tam widac je najbardziej :) A teraz wracam do pracy, bo mnie gonią zaległości, a im prędzej się uporam z tym co mam do zrobienia tym prędzej będę w domu z Tymkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibn laden
Troszkę pomarańczowego i już Wam popularnośc skoczyła :) Jakie to proste, czyż nie? Śmieszne, że tak łatwo Was wytrącic z równowagi. Miłego dnia z dziecmi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe dokładnie
i oczywiście każda twierdzi że jej to nie poruszyło :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ poruszyło - mnie na ten przykład bardzo poruszyło - uśmiecham się coraz szerzej widząc każdy Twój kolejny wpis z ciekawościa spoglądam tez na komentarze stałych bywalczyń tego skupiającego margines społeczny rynsztoka. Poruszyło do tego stopnia, że odświeżam ta stronę już po raz enty chociaz generalnie nie mam na to czasu :) A no i dzieki za podbicie popularności. Dawaj jeszcze to moze w końcu dogonimy choć trochę ten niedościgły ideał w postaci tysiąciluśtam stron wpisów :) (sorry dziewczyny - nie mogłam sie powstrzymac przed rzuceniem trolowi kolejnej garści paszy ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do myszy i Kamilki
Jesteście siebie warte:) Ty Myszo zaprezentowałaś poziom nizin społecznych:), juz dawno temu!!! A ty Kamilko reprezentujesz go nadal,chodż przykre jest to bo cały dzień spędzasz na forum zajmując sie glupotami zamiast zając sie dziećmi,w zasadzie o takich matkach jak ty powinno sie zawiadamiac opieke społeczną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewczyny to ja podczytuję was na bieżąco, ale nie wypowiadam się bo nie chce wam się wtrącać a tu pomarańczki wywlekły takie spostrzeżenie, że sama bym na nie nie wpadła! cycki ( o rzesz! ) , zgorszenie zdjęciem z piwem, sama mam takie. zdjęcia:) sprzeczki. no robi się tu jak na czacie ogólnym wp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ale się uśmiałam! poprostu śmiałam się jak ta "głupia" do komputera;):) Te teksty są rozbrajajace:) Moim zdaniem "koleżanki" z tamtego forum są zazdrosne. Po piersze one piszą tam od samego początku praktycznie, wiec ta liczba str jest większa...ale nie liczy się ilość a treść. Jak one lubią pisać o "dupie marynie" to niech sobie nabijaja liczbę. Nie sadziłam że nasze formu i nasze skromne wypociny są tak popularne;) Ja nie mam czasu ani ochoty na czytanie czyjść wypowiedzi. Nie rozumiem śledzenia postów, czy odpowiedzi myszy czy kamili i komentowania ich jakimi są ludzmi. Są jakie są widocznie im z tym dobrze, nie każda rzecz musi się nam podobać, ale zeby od razu z takim patologicznymi wyzwiskami. Moim zdaniem to świadczy o ich kulturze. Widać kto jak się zajmuje dziećmi skoro ma tyle wolnego czasu na siedzenie tyle przed kompen i czytanie czyiś wypocin. Charlote, aż zajrzałam na twój garnek żeby obejrzeć twoje cyckii ;) I powiem ci że masz się czym chwalić;) A pomarańcza najwidoczniej nie;) Co do zdjęcia Catie - nie ma w nim nic złego i skoro ktoś uważa to za patologię to coś z nim jest nie tak. Jest całkiem normalne. A Matysia jest boska;) Super miny. Widzę że tak samo jak mój Piotruś lubi trzymać nóżi na poręczy od wózka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja przeczytałam to i tamto f
rilla--- a moje dziecko do puszek piwa się nie rwie , a wiesz dlaczego? ponieważ nigdy nikt jej tej puszki nie dał, a dziecko z papierosem to też byłby śmieszny widok? to dlaczego takie poruszenie wywołał chłopiec który pali dwie paczki papierosów? przecież to takie śmieszne, a i to że ma się dziecko nie znaczy że nie można ''balować'' ale dziecko nie powinno być tego świadkiem ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co...........to co tutaj sie dzieje to jakaś żenada, pomaranczki to pewnie laski z forum wrzesniowego drugiego które miedzy sobą nie umieją sie dogadac u siebie wiec do nas sie wyrwały, olejmy je i tyle :) rozbawiły mnie te teksty z cyckami i piwem :) w życiu bym na to nie wpadła.....mój mały tez ma zdjecie jak chwyta butelke z piwem karmi i co czy ja jestem patologią przez to? piersi sa ładne nie wiem czego sie czepiac :P ehhhhhhhh jednym słowem pomaranczki won z naszego forum!!!! do nas sie nie czepiajcie tylko zajmijcie sie swoim topikiem !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnosze takie wrazenie ze komus zalezy na wywolaniu konfliktu miedzy topikiem naszym i drugim wrzesniowym,tylko nie rozumiem po co? no chyba ze ktos lubi klotnie. Chociaz mysle,ze dziewczyny z naszego topiku nie dadza sie wciagnac w jakies bezsensowne polemiki,a pomaranczki najlepiej ignorowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie śmiechu warte ;) Ciekawe jeszcze której się jakaś pomarańcza czepi...Nagle sie czepiają zdjęcia z piwem. Niech lepiej zajrzą do sąsiadów i zobaczą jak katują swoje dzieci, co dzieciom się dzieje, a nie awantura o zdjecie, które nic sie nie ma do patologi. Nagle jakieś głupie umoralnianie. Tak samo można oskarżyć o pedofilię za zdjecie gołego dziecka. Od kąd pamiętam ludzie takie zdjęcie choć jedno mają i kiedyś nikt nie oskarżył o pedofilię. Ludzie dzieci myli normalnie ręką a teraz trzeba gąbką bo od razu zboczeniec. Dziecko puszką od piwa się bawi i od razu oskarżają o patologię i zakładają że pijaki. Ludzie drodzy gdzieście stali jak Bozia rozum dawała?? Nie wpędzajcie się w paranoję. Proponuję zmienić temat i nie reagować na te trole wszelkiego rodzaju bo one poprostu chcą nam nabić stron ;):):) Moje dziecko to już taki raczek pędraczek że brak mi sił. Wszędzie wlezie;) Kasia ja też mówię no no, nie wolno, nie można, zostaw, ale on to ma w nosie;) Przystnie, popatrzy co mama mówi, co chce od niego i dalej robi swoje;) ALe może nadejdzie ten dzień kiedy pojmie tym swoim malutkim rozumikiem co ja od niego chcę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko się rwie do puszek z piwem tak samo jak do plastikowych butelek, metalowych garnuszków i drewnianych przedmiotów :-D jest na etapie macania wszystkiego, oklepywania i wkładania do buzi. nie widzę nic złego w daniu puszki z piwem do podotykania. Boże, im bardziej ktoś ograniczony tym mniej ma dystansu do życia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja przeczytałam to i tamto f
catie--- ok. ale na tym zdj. jest jeszcze jedna puszka, leży obok , to jak dziecko chce się pobawić to dajesz jej puszki od piwa??? i to jeszcze Żubra??? no faktycznie rozwijające zabawy, przecież jak dziecko chce to trzeba dać tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monek a co ich obchodzą katowane dzieci sąsiadów - przecież trzeba by ruszyć 4 litery sprzed kompa i w dodatku zrobić to wszystko jawnie, a tutaj można sobie bluzgać anonimowo :) A po za tym moje dziecko tak jak i dziecko Catie oraz każde inne normalne dziecko rwie się do każdego przedmiotu jaki widzi :D Zapewne patologią jest samo posiadanie puszek piwa w domu, bo przecież gdyby nie widziało puszki to by się do niej nie rwało. Zastanawiam się tylko jak powiedzieć całej rodzinie, znajomym, a także żulom spod sklepu do którego chodzę, że mają nie pić piwa na oczach mojego dziecka bo je demoralizują ;) A tak na poważnie to udawajmy, że tych wpisów nie ma, jak się ją oleje to pójdzie się użalać gdzie indziej ;) Całkiem zmieniając temat - Patryk był dziś nie do zniesienia. Nie chciał się zająć nawet 5 minut sam sobą, ciągle buczał, wszystko było źle. Jak zwykle mam nadzieję, że to zęby, ale pewnie nie... A dzisiaj skończył 7 miesięcy :) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×