Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Ale za to jaka wygoda i caly czas ladne wlosy, cera i paznokcie i szczupla sylwetka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak.... woz albo przewoz... moja kruszynka od 20 kwietnia przybrala 1313gram, glowka urosla w o 4 cm, w dlugosci o 6,5cm :))))) ja po tabletkach puchlam ale podejrzewam ze motoda prob i bledow znalazlabym odpowiednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Kuba urodził się 22 marca miał wtedy 3490g i 55 cm A teraz ma 6000g i 64cm :) Rośnie jak na drożdżach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka to ślicznie Ci synek rośnie moja Wiki urodziła się 23.03 i miała 3100 i 56 cm a teraz ma 5300 i 62 cm. Pozdrawiam wtorkowo, jelooonka plansze super dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakupiłam matę edukacyjną jutro ma przyjść ciekawa jestem jak Młoda na nią zareaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka87
iissabel nasze córy są z tego samego dnia:D Moja dostała mate od dziadków na dzień dziecka bardzo lubi na niej leżeć:) Do Mam podających debridat .......ile czasu go podajecie przerywacie czy idziecie po kolejną recepte??Jak dzieciaczki pomogło im?? Mojej JUlci pomóg ale od dzisiaj już niemamy debridatu w czwartek dopiero wizyta u dr ciekawe jak mała to zniesie czy będzie sie wypróżniać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Kubie od trzeciego tygodnia życia podawałam DEBRIDAT. W zeszłym tygodniu skończyła nam się buteleczka ale nie poszłam już po receptę, bo chciałabym żeby mały nie brał juz żadnych lekarstw. Gdy brał DEBRIDAT robił kupę codziennie. Teraz mały robi kupkę co 2-3 dni. Jest na piersi więc kupa co 2-3 dni to również podobno jest prawidłowo. Do tego od trzeciego tygodnia życia podaje małemu krople DELICOL przed każdym posiłkiem. Jeszcze ich troszke mamy ale jak tylko skończy się ta buteleczka to odstawimy i zobaczymy czy Kuba może już być bez lekarstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi maaaala
wiosenna mamo czytalam topik o tobie Jesli jest to skasuj Pisza o tobie,twoim wygladzie i zachowaniu brzydkie rzeczy..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mała luzik :D Chyba ktoś już skasował bo nie mogę nic znaleźć. Ale takie tematy się pojawiają od kilku lat co jakiś czas. W koło jedno i Macieju na nich. To nie ja się powinnam wstydzić tylko ludzie którzy pod czarnymi nickami, na żywo albo na NK wypisują / mówią słodko- pierdzące rzeczy, a za plecami obgadują aż furczy :) Moze i za dużo rodzeństwa nie mieli, ale wychowania brak :P Oni współczują mnie, a ja serdecznie współczuje im. No i to tyle chyba jeśli o ten temat idzie :) Malwiśka mleko wysłane więc czekaj na listonosza. Zew jeśli chodzi o pediatrę to akurat jej ufam i myślę, ze podchodzi z sercem tylko lekarz też człowiek i pomylić się może dlatego lubię niektóre rzeczy 10 razy sprawdzić w różnych źródłach zanim się na coś zdecyduję. My mamy matkę z bright starts i mojej małej się podoba. Już pakuje niektóre zabawki do buzi, jak jej się uda je wepchnąć. Taką mamy. http://www.skapiec.pl/img/1452314-2620-1-bright-starts-mata-plac-zabaw-deluxe-9011.html agneszka wy chyba macie jakąś fajna różowiastą to tiny love jest? Widziałam w galerii :D Pooglądałam dzieciaczki muszę Wam powiedzieć ze widać jak się zmieniają i do kogo stają się podobne :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, zew-> mam pytanie ad. zmiany piersi podczas karmienia, moja Ala do 10 minut ssie jedną pierś, a jak zaczyna bardzo słabo lecieć mleko, prawie w ogóle zaczyna się denerwować i przekładam ją do drugiej. źle robię ? Poza tym robi ok. 3-4 kupek dziennie najczęściej pod koniec karmienia. Pozdrawiam, p.s. nie wiem czy czytałyście pisałam wcześniej o różnej wielkości źrenic. Byłyśmy u okulisty - ok na te chwile, u neurologa- bez zastrzeżeń, ale zdecydowałam sie zrobić usg główki, mała miała robione w szpitalu po urodzeniu 2 mce temu, ale dla spokoju zrobiłam. Na szczęście wszystko dobrze. Poza tym u okulisty okazało się, że ja mam źrenicę większą, przez 30 lat o tym nie wiedziałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debridat- podaje teraz raz dziennie. a propo tabletek, jak się czujecie po tej Azalii ? mam receptę, ale na razie nie wykupuję... miesiączki nie dostałam, ale ostatnio na usg widać było, że już jajniki pracują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyczliwa Pomaranczowa
Mi malaa, powiem Ci cos, to ty jestes jedna z takich slodko pierdzacych na jednym topiku, a obgadujacych na drugim. TO nie pierwszy topik w ktorym udziela sie Wiosenna Mama i na ktorym ty wtracasz swoje 3 grosze. Twoj styl pisania znakomicie cie demaskuje. znalazlam temat o Wiosennej, gdzie pod pseudonimami haha bomba i delight 35 piszesz o niej bardo niemile rzeczy. Widac golym okiem, ze to ty. Wiec zyczliwie prosze, nie rob drugiemu co tobie nie mile. Jestem znajoma Wiosennej z reala i podczytywalam juz pare topikow na ktorych ona pisala - zawsze tam bylas szujo:O A tutaj przyklaskujesz wszystkiemu, co Wiosenna powie. Zenujace:O http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4801248

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pytanko do Was? czy podajecie coś swoim maluszkom oprucz mleka??? co wy na to by podac 3 miesiecznemu dziecku juz zupkę??rosołek?? itp???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zakupiliśmy Tiny Love zoo, ta różowa fajna bo boki można spiąć i młoda się nie wyturla, ale stwierdziłam że dla nas za różowa wolę jak jest więcej różnych kolorów, zobaczymy jutro już będzie. Zauważyłam że moja młoda się tak wierci i wypina jakby chciała się już zacząć przeturliwać z pleców na brzuch. Malwiśka ja chyba poczekam jak mała będzie miała 4 miesiące ale chyba wtedy podaje się jakieś przeciery - jabłko - muszę poczytać, choć gdzieś czytałam żeby zaczynać od warzyw bo jak się zacznie od owoców to dzieci niechętnie chcą jeść warzywa bo nie są takie słodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi maaaala
bardzo sie mylisz kolezanko Nie wiem o co tu chodzi i nie znam takich nickow..Ale ty wiesz lepiej oczywiscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta nie wiem, ale jeśli nie piszesz o zadnych niepopkojacych objawach, czyli np. Slabe przybieranie, dokuczliwe gazy, pieniace zielone kupy, a malej to pasuje, to wszystko jest ok. Poza tym im dziecko starsze tym krocej je, a jeśli ssie dluzej to często dla samego ssania. Malwiska, mysle że to bardzo zły pomysl. Moze się skonczyc uszkodzeniem wysciolki jelit. Dzieciom na mm mozna dawac dodatkowe popkarmy dopiero PO UKONCZENIU 4 mca zycia, czyli dla wiekszosci z Was nie wczesniej niż za 2-3 mce. I nie zaczyna się od wywarow miesnych, ale od marchwi, jablek, ziemniaka. Mieso wlacza się pozniej. Dla karmienia piersia zaczyna się podawac cos nowego po 6 mcu. Nie widze zadnych powodow, by 2 mcznemu dziecku rozszerzac diete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyczliwa Pomaranczowa
Mi Malaaa, napewno tych nikow nie znasz bo za kazdym razem uzywasz innego, przypadkowego niku, trudno je wszystkie spamietac. Ale twoj styl pisania pozostaje ten sam, juz nawet nie tylko sposob formulowania wypowiedzi, ale fakt, ze zaczynasz nowe zdania z wielkiej litery nie uzywajac uprzednio kropki po ostatnim, a ponadto robisz wielokropek z dwoch tylko kropek, zamiast z trzech. I nawet tutaj sie chlapnelas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby było jasne-ja także rygorystycznie do tego podchodzę-chciałam znać tylko Wasze zdanie-ot tak po prostu... Wiosenna mamo-dziękuję bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Położyłam spać małą i mam chwilę - ale pewnie nie za długą bo strasznie szybko zasnęła po kąpieli przy cycku i chyba za wiele nie zjadła. więc spodziewam się że niebawem się zbudzi głodna. Moja na razie polubiła karuzelę. Matę mniej. Ale na pewno się jeszcze przekona. Agneszka - robiłaś badania? Evvve - dobrze pamiętam że zajmujesz się organizacją imprez dla dzieci i nie tylko? Możesz podpowiedzieć jakieś fajne zabawy / konkursy dla 7 latków (chłopców). Potrzeba wersja na pogodę (zabawy w ogrodzie) i niepogodę (zabawy w domu). Będę wdzięczna za info. Może na priv? ditta7@interia.pl jeloonka - dzięki za plansze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie moja wycwanila cycek albo tylko swierze powietrze ja usypia na zaboj:P dzis mi spala na zewnatrza od 14 do 18.40 :))))) teraz lezy ukapana i nakarmiona w lozeczku, dzis znowu pofolgowalysmy sobie spiac do 11.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, U nas ostatnio małe problemy - nieprzyjemnie pachnące gazy, brak kupki (dzisiaj nareszcie się doczekaliśmy po 6 dniach), zwracanie, płacz i denerwowanie się podczas karmienia. Śmiem przypuszczać, że to wina mm. Jutro idziemy do lekarza na konsultacje... Ditta jeszcze nie robiłam badań. Dam znać jak już coś upolujemy. Ale za to zakupiłam laktator! Jutro powinnam go dostać. Judyta u mnie jest od paru dni ten sam problem...już zaczęłam się martwić, że mam coraz mniej pokarmu... Wiosenna mamo tak mamy matę z Tiny Love. Dostaliśmy ją w prezencie. Jest rzeczywiście bardzo fajna. jeloonka dzięki śliczne za plansze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ditta.. ale nie zamierzasz otworzyc konkurencyjnej działalnosci? ;) zaraz ci podesle nasza standardowa liste zabaw, moze co wybierzesz. Zaproponowałabym ci wizyte naszego clowna w promocyjnej cenie, ale do końca czerwca mamy w kazdy dzien imprezke. moja malutka wczoraj wyciągneła sobie z buzi smoka, wyprostowała całkiem reke a potem powoli wycelowała smokiem spowrotem do buzi... a myslałam że ona jeszcze nie bardzo kojarzy że ma raczki - powiedziałam o tym z dumą Łukaszowi a on na to : "To ona już sie robi mądrzejsza od kota" Nie ma to jak być docenionym przez tatusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się pochwale, że moje dziecie dziś zaliczylo pierwszy upadek z wersalki, przy pomocy braciszka. Cale szczescie skonczylo się tylko na placzu obu pociech. Wyrodna ze mnie matka, czuje się jakbym je zaniedbywala :-( Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że nie bylam zajeta pierdolami, ale nakladaniem obiadu dla mnie i synka. Zostali na chwile poza zasiegiem wzroku, nagle krzyk najpierw synka, a pozniej malej. Chcial jej "potrzymac glowke" Przestrzegam, już zaraz szkraby zaczna się same ruszac - trzeba bardzo uwazac i zostawiac tylko w lozeczku lub na ziemim a bron boze samo dziecko na przewijaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evve jak chcesz i możesz i masz odrobinę czasu to ja także bym prosiła-juz niedługo moj 7latek będzie miał urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zew to ja Cie pociesze bo moja znajoma ma 3 latka i ta 3 mies coreczke i czesto zali mi sie ze wiecej uwagi musi poswiecac temu 3 latkowi zeby nie zrobil malej krzywdy, jest zazdrosny i potrafi nawet mala uderzyc z nienacka( nawet gdy ta ja karmi), a raz poszla do kuchni robic butelke , mala spala w sypialni na lozku, ona wchodzi a ten maly trzyma podusze na buzi malej!!!!! SZOK, az sie poplakaal i cala sie trzesla, a maly chcial tylko " przykryc siostrzyczke"...ehhhh ale tak to jest jak sie za bardzo rozpusci, myslaal ze bedzie miala tylko jedno dziecko wiec zawsze wszystko dla niego a teraz do tego synek sie buntuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka-w kazdym domu gdzie jest starszak i młodsze zdarzaja się takowe incydenty-to chyba nie uniknione bo nikt przecierz nie separuje dzieci od siebie-a jedynie zwieksza czujność-mój malec na poczatku takze przejawiał checi potarmoszenia młodszego -chyba bardziej z racji ciekawosci niz buntu czy złosliwosci-ma 2 latka-faktem jest to ze maz zamontował bramke w drzwiach do pokoju Nataniela by Fabek sam tam nie szedł gdy np ten lezy w lezaczku czy łózeczku gdy ja zajeta jestem np.obiadem-to rozwiazało w duzej mierze mój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwiska25 bez obrazy,ale myślałam ze t twoje 3 dziecko.Wyskakujesz z pytaniem o dokarmianiu,a powinnaś mieć to w małym palcu.Widze Zew proponuje od 4 mc,ja powiedziałabym nawet 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iissaabel, karolp, awa666 ja się jeszcze zastanawiam ale chyba wykupię te tabletki (mam receptę na cetazette) Judyta10 moja Niunia też robi 3-4 kupki dziennie. A dwie to przeważnie są 'po pachy' ;) Wczoraj zauważyłam taki "glut" śluzu w kupce - czy to może być alergia pokarmowa? czy po jednorazowym przypadku nie mam co się martwić? A moja Madzia już zaczęła wędrować po swoim łóżeczku :0 patrzę nad ranem a ona jest w poprzek łóżeczka, zwinięta w kulkę i cała odkryta. Przekręca się już z plecków na brzuszek. A jak leży na przewijaku to tak się czasami pręży, że wygląda to jakby robiła mostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evvve - wielkie dzięki. O konkurencję się nie matrw, to jedynie na potrzeby rodzinne :)) No właśnie, ja jak zostawiam małą na lóżku to obkładam poduchami z obu stron - też się obawiam że ten pierwszy obrót może nas zaskoczyć. Zdecydowanie podłoga najbezpieczniejsza. O przewijaku ne wspomnę bo to już konkretna wysokość jest. W nowej kolekcji Tchibo jest fajny i niedrogi koc piknikowy. Zakupiłam - przyda się i na plażę i na trawkę. Znowu upalnie, ech... idę parzyć herbatkę koperkową dla mnie i dla małej. W taki skwar się przyda jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×