Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

tigero- Ja niestety mam tak samo jak Ty z tym oddychaniem. Bardzo ciezko w pewnych momentach mi sie oddycha. Nawet jak na dworze bylam co do lekarza jechalam to nie moglam zlapac oddechu. Dzidzie nam na przeponie siedza i co zrobic? ja ciagle zastanawiam sie nad kolorami poscieli dla moich brzdacow:P najlepsze jest to ze ta czerwien na pewno kupuje i bedzie na zmiane a teraz nie moge sie zdecydowac na te dwelikatne kolory hehe:P Przed chwila dzwonila do mnie kolezanka no i niezle mnie nastraszyla. Od ponad 2 tyg. sciagala mleko i wychodzilo jej 3 butle do karmienia a reszta dokarmia bo maly tyle je. Od przedwczoraj mogla juz tylko sciagnac pol butelki mleka no i nastraszyla ja polozna ze jej zanika, ze ma szybko zaczac przystawiac znowu malego bo inaczej bedzie jej chorowal a zbliza sie wiosna i jej wmowila ze na pewno zalapie choroby. No i ona sie przestraszyla i teraz placze ona i malutki bo on nie chce juz cyca a jak juz zlapie to ja strasznie boli i rani ja. No i ta polozna powiedziala ze jej zanika przez nia bo laktator dziala inaczej niz usta dziecka i nie pobudza laktacji. ech:( teraz ona placze ze jest okropna mama bo zaczela sciagac pokarm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka mi ten nie bardzo podpasil ale ten Espiro mi sie podoba - u mnie w miescie dziewczyna jezdzi takim ciemno-fioletowym bardzo mi sie podoba ta gondolka kolor extra i czasem widze jak ma wpiety na stelazu fotelik tez fiolet - ladnie to wyglada :D aa spacerowki Espiro nie widzialam.. stylowaa napisz nazwe tej swojej furki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinko ten espiro jest fajny tylko ma ten minus, że się spacerówka nie odwraca. A wiem od znajomych, że to jest wygodne no i bardzo praktyczne. ten cały v-max ma ta opcję odwracania rączki. Ale ja mam dzisiaj problemy, co? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już po wizycie :) Lekarz super, jestem bardzo zadowolona z tej zmiany. Maluszek rozwija się książkowo, nadal trzymamy termin na 15 maja :) Waży już 1535g. Ginekolog odstawił mi też luteinę i pozwolił już trochę poruszać się, oczywiście bez szarżowania. Więc jednak leżenie pomogło :) Gorzej z glukozą. Na czczo miałam tylko 84, a po dwóch godzinach 142 i kazał mi przejść na dietę cukrzycową. A ja kochane nie jadłam prawie wcale słodyczy ani węglowodanów. No cóż, przynajmniej przypomnę sobie dukankę. Jutro kupię też ksylitol, bo nie lubię herbaty bez cukru. Za miesiąc będę musiała powtórzyć glukozę :( Tigero i inne kobitki z płytkim oddechem--- mam tak od dwóch tygodni, dodatkowo czasami wydaje mi się, że mam reflux. Dokładnie nie wiem, bo nigdy go nie miałam, ale tak mi się wydaje. Co do wózków nie wypowiadam się, bo dostanę w prezencie, chociaż nie podoba mi się wcale. Ale to prezent. No chyba, że w Stanach są inne wzory. Dzisiaj dodatkowo przyszła paczka, w której zamówiłam parę rzeczy na allegro. Z listy Penelopy, ale i innego sprzedawcy. Zawsze będę spokojniejsza, że już coś w szafce małego leży :) Cała rodzina jest zdziwiona imieniem, które będzie miał mój syn i naciskają, bym go zmieniła. A im mnie bardziej naciskają, tym ja idę bardziej w zaparte. Ale mam charakterek:) Mam nadzieję, że Maksymilian nie będzie taki uparty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x - przykra sprawa z ta kolezanka - ale co to za polozna ktora jej takich rzeczy nagadala.. jakas sucz bezduszna - przeciez ile matek wogole nie ma pokarmu.. ja nie kumam no.. moze niech kupi sobie te herbaty na laktacje sa z herbapolu i z jeszcze jednej firmy wspomagaja laktacje smutna sprawa pociesz kolezanke ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia - mi się wizualnie b.podobają te wózki, kolorystyka też fajna bo jest całkiem inna niż we wszystkich modelach, takich jeszcze nie wiedziałam . B.Ładne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa wizualnie wygląda ok, tylko widzę, że ma tą miękką gondole. ja nie wiem na ile to jest praktyczne, a na ile nie. Ale mi się po prostu wizualnie nie podoba. Wolę te twarde gondole. Ale ogólnie wózek ok, chyba? Bo ja już dzisiaj nic nie wiem, mętlik na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia- No i dobrze ze szukasz i czytasz o tych wozkach. Kazda z nas musi sama wybrac to co jej sie wydaje dobre i ladne. Kazdy ma inny gust, inne oczekiwania. Ja np. wiem ze jakbym kupywala pojedynczy to i tak bym kupila tako bo slyszalam przeciwne opinie do Waszych ale tyle ile mam je kupilo tyle opinii i na kazdy wozek cos sie znajdzie negatywnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie X, masz rację. Widzę właśnie po tych opiniach, że są tak różne, że masakra. I wcale nie pomagają mi dokonać wyboru. Wręcz przeciwnie. No ale mam jeszcze czas i dobrze jest poszperać. Chyba idę biszkopt upiec. Mam przepis na krem do ciasta Michałek. Ale nie wiem co mi z tego wyjdzie. jak będzie dobry to się z wami podzielę przepisem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julietta40 - no wynik masz lekutko zawyzony bo norma 140.. no ale wiadomka ze trzeba sie przemeczyc bo cukier to nie tylko slodycze.. ja z kolei nie cierpie slodkiej herbaty - no chyba ze z cytryna no ale sama z cukrem mi nie smakuje bleeeeeeee Emilka - no z wozkiem to tak jest.. ciezko sie zdecydowac a jak masz ograniczony budzet to niestety trzeba wiecej czasu poswiecic.. tak czy siaki ten v-max(16kg!) i ten bajtek stylowej (widzialas - 19kg!) sa mega ciezkie i kolumbryniaste - siora miala podobny z serii baby merc... wiec wiem co mowie :/ ino bez urazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia ja sie na ten wózek rzucilam w październiku juz,bo byłam cała podekscytowana i chciałam juz robić zakupy:D A teraz żałuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trevelina- no pocieszylam ja ale wiecie maz wyjechal juz za granice akurat do roboty i jest z tym sama:( obwinia sie. Teraz dziewczyny wiecie dlaczego sie jeszcze nie zapisalam do zadnej poloznej i na razie nie mam zamiaru?:( poprostu wole uniknac takiego gadania ze moje dzieci beda chore, grypa , przeziebienie. ech a ja zamierzam od razu sciagac pokarm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julietta - Przecież ładne imię Maksymilian ;) Ale wybór należy do ciebie nie do rodziny.... X... Jestem tego samego zdania co trelevina z tą położną jest coś nie halo !! Moje 2 koleżanki karmiły piersią i po około 3 tygodniach zaczął im zanikać. Wiec dla mnie to ze ta położna mówi ze dla tego ze odstawiła od piersi , wcale nie musi być prawda. Te dziewczyny karmiły piersią i też im zanikł, wiec wcale nie musi zanikać twojej koleżance dlatego że odciąga pokarm laktatorem !!! Szkoda tylko Dziewczyny że się tak przejęła , i teraz ma do siebie ale...Ale to nie jej wina przecież!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa- no a jak ty masz zamiar zabrac wozek z PL na ISlandie>? jakby co zawsze mozesz go opylic na allegro w koncu jest nowy i dowod zakupu masz - jest na gwarancji napewno itd.. ale swoja droga gapa z Ciebie tak szybko wozek kupic :P hehehe a teraz bidulo zalujesz... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julietta40- super ze jestes zadowolona z tej zmiany lekarza:) to najwazniejsze ze Ci sie spodobal. No i mozesz powolutku wstawac:) ciesz sie ze tej glupiej luteiny juz nie musisz brac:/ mnie juz ona tak wkurza ze masakra. ciagle wyplywa mi:/ a maluszek jaki juz duzy:) wiesz ze na mnie ataki rodziny dzialaja tak samo jak na Ciebie hehe? jak mi ktos mowi ze pepsi nie moge to biore i od razu pokazuje na zlosc im ze wypije ta pepsi:P takze nie przejmuj sie gadaniem. U mnie pewnie tez jak im powiemy ze bedzie Maja i Jasiu to powiedza ze imiona z roznych epok i do siebie nie pasuja. a my powiemy ze i tak tak bedzie bo my tak wlasnie chcemy zeby byly zupelnie inne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka - w sklepie to nie ma co wierzyc obsludze - gadaja aby tylko sprzedac przeciez.. takie moje zdanie nie ma co sie sugerowac opinia ekspedientki ktora nawet moze nie miec dzieci... prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula- no wiem wlasnie ze ta polozna to jakas glupia baba a taka byla z niej zadowqolona ta moja kolezanka ze mi ja polecila. Po tej sytuacji nie ma mowy i na razie jestem na nie co do wizyt poloznej u mnie. Mam to gdzies jak ktos mi ma tak gadac i ja moze jeszcze wpadne w depresje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wózek kupiłam przełom października- listopada . Ale ja nie żałuję , choć jak czasem oglądam te co przesyłacie to mi się podobają , a ja jak wtedy oglądałam na allegro to wydawały mi się takie ohydne że nawet nie wchodziły w grę. Teraz nawet i może lepiej ze ten wózek już mam bo tez bym miała dylemat teraz jaki kupić , jak Emili i pewnie większość z was. Mój rano pojechał do pracy będzie w czwartek a mi się już nudzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie jestem za tym zeby na tyle wczesnie kupowac wozek - nie chodzi mi tu o zadne zabobony ale praktyczna kwestie - wozek ma troche nam(dzieciakom) posluzyc a gwarancja bije od daty zakupu wozka.. a to jednak ok 7m-cy od pazdziernika do maja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trelevina- a ja mam uzywany i nie mam gwarancji ale nie zakladam ze mi sie cos z nim stanie. A jak stanie no to trudno ,przezyje.To tylko rzecz nabyta hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X kochana no bo uzywany przeciez - mniej kasy wydajesz a jak sie ma kupic nowy wiadomo za wieksza kase to zawsze gwarancja to podstawa - tym bardziej ze jak widac po opiniach nigdy nie wiadomo co pierdyknie Nooo ale to juz kwestia wyboru kazdej z Nas - ja napisalam tylko swoja opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaa może i masz rację i pewnie w większości sklepach tak tak jest. Ale ja zanim kupiłam mój wózek byłam w sklepie chyba z 3 razy Pani mi fachowo odpowiadała na wszelkie pytania, i naprawdę odniosłam wrażenie że się zna na rzeczy! (sama mi powiedziała o tej miękkiej gondoli ja wtedy nie wiedziałam wogole ze coś takiego jest ) Ale tego tak naprawdę nigdy człowiek się nie dowie! ...X... Ja to nawet nie wiem jak się umówić z taka położna itp. Moja mnie tylko waży i mierzy ciśnienie i tyle! W ogóle jakaś nie sympatyczna jest wiec nawet nie zagada duje do niej i o nic jej nie pytam. Wole lekarza pytać o pierdy niż jej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaa - o tej gwarancji nawet nie pomyślałam , ale ja się nakręciłam na ten wózek bo w sklepie mi powiedzieli 2200zł spacerówka + 800zł gondola. = 3tysiace A ja go kupiłam poprzez ing gondola + spacerówka za ok 1600zł Teutonia cosmo kolor brąz nr 3870 http://www.teutonia.pl/index.php?menu=8&etap=2&wozek=8 koloru do wyboru nie miałam bo był tylko ten. Wozka od miesiąca już nie w ofercie w ing wiec pod tym względem dobrze że kupiłam wcześniej, a to był jeden z największych moich powodów ze kupiłam tak szybko bałam się że braknie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do poloznej - moja tez mnie mierzy wazy sprawdza tetno dziecka.. ale w zaleznosci na ktora trafię to mogę zapytac czy pogadać o jakichs interesujacych mnie rzeczach.. ale z reguly chce odpekac wizyte i spadac do domu ;) aale sa laski ktore potrafia przesiadywac.. Kasia - no popularne sa te wozki - fakt cena kosmos no ale duzo pozytywow slyszalam na ich temat - z reszta nawet od penelopki z rodziny czy znajomych ktos ma ten wozek i tez zadowolony :) aa zakupy w tym ing - slyszalam ze duzo taniej mozna kupic towarek :D to ktory masz kolor??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa ---no widzisz, a ja kawę bez cukru mogę wypić, herbaty nigdy. Jest mi po niej niedobrze :) Kasiulaaa- będzie Maksymilian, nie ma już odwołania, a rodzina musi imię zaakceptować :) X-- najbardziej cieszy mnie odstawienie luteiny, czułam ogromny dyskomfort. I wiesz, że też mam mały stan zapalny, ale dopiero co się zaczynał, więc nie wiem, czy to nie przez nią. Posłuchałam Waszych rad i kupiłam wanienkę taka normalną, tylko z termometrem, ale w promocji, więc wyszła mi bardzo tanio. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×