Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Stylowa- roznie czytalam o tych termometrach do czola no i w koncu przestalam juz czytac i kupilam tylko do ucha. Kasiula- mam nadzieje Kochana ze sprawdzi nam sie, bo to jednak wazne zeby dobrze pokazywal temperature:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no widzisz :) A ja zaczęłam już kombinować żebyś weszła na stronę www.mebleprojekt.pl i wyszukała Przewijak-Aqualino-Z-Wani Ja mykam już bo jutro rano muszę jechać do Piekar śląskich do mojego ortopedy żeby mi wypisał to zaświadczenie że nie ma przeciwwskazań do porodu naturalnego ... A muszę wstać wcześniej i zawieś psa do Rodziców bo by się biedny zapłakał przez te parę godzin bidulek , A mojego M nie ma. A nie lubie zostawiać mojego Puszolka na ta długo samego w domku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula - fajne to lozko bo wszystko w zasiegu reki i przewijak i szufladki na lumpki :-) ale kosmiczne ceny tych mebli woooow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak by tak człowiek chciał kupić wszystko co mu się podoba to by musiał zacząć już przed zajściem w ciąże odkładać na to wszystko ;p chyba sama sobie z drewna takie wystukam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja tylko na chwilę, bo padam. Byłam u doktorka, z Zosinkiem wszystko w porządku. Ustawiona główką w dół, czeka na swój wielki moment. Naporu na tą moją zmaltretowaną szyjkę nie ma, więc spoko luzik. Pan doktor zapytał o skurcze, a potem powiedział, że podejrzewa, że nawet jak będę miała co dziesięć minut regularne skurcze, to powiem: "eee, co to za skurcze, takie skurczyki zaledwie". No i ma rację chłop:-) Mała waży 1600 g. Ogólnie doktorek był ze mnie zadowolony:-) powiedział, że nawet wydzielinę mam "piękną":-P Niestety tak jak podejrzewałam na mój spłycony oddech nic poradzić nie można - taką mam budowę:-( Jedne kobiety odczuwają to bardziej, inne mniej - a ja jestem z tych co bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow-mamo- no to pieknie ze z Zosia wszystko dobrze i takaaa juz duza:) ja jestem ciekawa z jaka waga moje maluchy przyjda na swiat i chcialabym aby wazyly tyle co Wasze:P To mowisz ze z oddychaniem to nic sie nie poradzi? szkoda bo mnie tez to meczy. A Penelopka dzis na nocnej zmianie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wczoraj napisałam długiego posta i....skasowałam. Już teraz będę zawsze kopiować. Wieczorem nadrobię, to co napisałyście, a dzisiaj z tej radości, że jest coraz lepiej idę do kosmetyczki i fryzjera. Nareszcie:) Wczoraj miałam odwiedziny znajomej i jej synowa, która ma termin na marzec ma mniejszy brzuch niż mój. Blada, widać, że źle się czuje. Ale nie je witamin, była tylko dwa razy u lekarza. Wprawdzie jest to młoda dziewczyna i trzecie dziecko, więc uważa, że jak z tamtymi było wszystko w porządku, to będzie i tak tym razem. Ot i świadomość przyszłej mamy. Znów mama--- mam termin na 15 maja, więc postanowiłam, że jak będzie dziewczynka, to też byłaby Zosia. Wszystkie dziewczynki, które znam o tym imieniu są bardzo sympatyczne, mądre, empatyczne. Wprawdzie teściowa też ma na imię Zofia, ale to potwierdza regułę, bo tez jest sympatyczna i ma bardzo dobre serce. Nigdy nie czułam, że jestem traktowana inaczej niż jej córka. Czasami mój maż się śmieje, że ma wrażenie, że to ja jestem jej córką a nie on synem:) Wpadnę do Was wieczorkiem. Miłego dnia, la, la , la , la :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie majówki Więc moja She ułozona główka już w dół. Waga 1706. Nie okreslił mi jaka jest długa. Zdjęcia dostałam nowe 4 szt. i pewniak ze to SHe jak cholera. Wargi sromowe wystawiła wprost do mnie. hihihiih Wyniki mam jakbym nie była w ciąży Gin powiedział, szyjka obnizona ale tak jak ostatnio - czyli bez zadnego zagrożenia. O cesarce nie ma mowy - tak więc SN u niego w szpitalu To tyle. ide was poczytac i wam odpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ale tu pusto. Czyżby wszystkie majówki już się zajadały pączkami? ;-) ..x.. - no słabo z tym oddechem, najgorsze jest to, że doktorek mi powiedział, że to dopiero początek i że będzie gorzej, dopóki się Zośka nie wstawi w kanał rodny będę miała jej nóżki na przeponie i w żołądku:-( to jest cena za to, że nie muszę leżeć, bo gdyby była niżej to byłby napór na szyjkę, a tę mam krótką z natury i pękniętą po pierwszym porodzie i generalnie "pod specjalnym nadzorem", coś za coś Julietta - moja mama jest Zosia, nie wiem jak to będzie, że babcia i wnuczka będą imienniczkami, ale to było jedyne imię żeńskie, które nam obojgu się bardzo podobało i wybraliśmy je jeszcze przed poczęciem;-) rodzina Krzycha oczywiście ma lekkiego focha, że mała będzie miała na imię jak moja mama, chociaż im mówimy, że to nie na cześć mamy, tylko podoba nam się to imię, to wcale nie są do tego przekonani, ale kij im w oko:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) Penelopka dzieki wielkie,jakie niektóre rzeczy sa proste ,a człowiek ich nie zna:D Julietta ale widać ,że w dobrym humorku jestes,super:) Ja żadnej Zosi do tej pory nie znałam,a teraz Wy macie w zamiarze dać to słodkie imię i moja koleżanka też w lipcu Zosie urodzi:) Znów mama ja Ci normalnie zazdroszczę tego luźnego nastawienia do porodu:) A z tym oddechem ja tez tak mam,może my chudzielce jestesmy bardziej na to narażone,hmm Atena fajnie,że cesarka zażegnana,same dobre wieści wczoraj dostałaś:) A ja wczoraj dalej z tym USG walczyłam,ale przegrałam,w każdym razie dowiedziałam się,ze ułozenie dziecka to położna spokojnie rekami wymaca,ałła :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów-mamo - ale fajna ta Twoja zocha. Super wieści. Najwazniejsze ze wsiom OKI. jA JUŻ WCHŁONEŁAM 2 pączusie. mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia dziekuje bardzo,niestety nie mam drożdży,muszę popytać czy tu mają takie coś. Jadę zaraz po wszystkich piekarniach,może a nuz znajde paczki,a jak nie to zapytam czy wiedza co to drożdże;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieczyny ale juz duże Wasze maluchy. Ja tak podświadomie to myslę o wadze 1600 jako o bezpiecznej ,bo widziałam w szpitalu chłopczyka,który sie taki urodził i wiem,że dal radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uciekam. Muszę dzisiaj do roboty wcześniej śmignąć, bo wczoraj ze względu na wizytę u doktorka zostawiłam syf w kawiarni i muszę jechać wcześniej posprzątać. Jak trochę ogarnę i znajdę chwilę to napisze o pozycjach przy porodzie, bo mam wenę dzisiaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. Witam Wszystkie Mamusie !! Zajrzyjcie, i sprawdźcie !! Za grosze mnóstwo firmowych ubranek niemowlęcych !! http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid= 19246712 ***pajacyki pakowane po 7 sztuk od 17.99 ***7pak body od 13.99 *** sukienki *** zestawy dżinsów, bluz ***buciki ***kurteczki ***kombinezony SPRAWDŹ !!! http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid= 19246712 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Majoweczki:)Mam niesamowite wiesci haha:P spalam w nocy4 godziny i uwazam to za ogromny sukes,bo w tym czasie sie nie przebudzalam. Normalnie gorzej sie teraz czuje niz po niespaniu w ogoole:P Atena- no to wczoraj dobre wiesci uslyszalas:) Twoja malutka tez juz taaaka duza:) no i Ci sie przekrecila. a inne wymiary tez masz? Stylowa- Szkoda ze nie udalo Ci sie dostac na toUSG. Ona chce Ci macac jak maly lezy? Szukaj tych paczkow bo my dzis bedziemy sie objadac a Ty tylko czytac o tym? masz misje:Pznalkezc paczki lub drozdze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x.... niestety innych wymiarów nie podał mi GIN. Ale bardzo dokładnie sprawdzil prace serca i mózgu. powiedział oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i nocna zmiana??? ..x.. to się nigdy chyba nie stanie:D wróciliśmy od znajomych, obejrzałam YCD i chciałam zobaczyć co jeszcze w trawie piszczy tutaj u was:P ale nie miałam siły, żeby więcej pisać:P poszłam spać i wstałam k 9.30;] eni najważniejsze, że wszystko jest OK! :))))) idę nadrobić, chociaż ostatnimi czasy nawet niewiele mam do nadrabiania, nawet jak opuszczam dzień. gdzie jest reszta dziewczyn? gdzie kropeczka?jatuśka??o ad88888888888 nie wspomnę bo dziewczynę chyba gdzieś wcięło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wpadam żeby się z Wami przywitać i uciekam na zakupy. Atena super, że masz same dobre wiadomości o She. No i ta waga Małej jest już imponująca ;-) Stylowa szukaj drożdży ;-) X brawo tyle godzin spać. Normalnie szok ;-) Ale dobre i to! Buziaki do później!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eko mama - reni jusis mówi o tym, że dziecko zaraz po urodzeniu powinno byc położone na piersiach, nie myte, nie wycierane itd. tylko ma nawiązać się więź.ma pociągnąć pierś.i jeszcze najlepiej, żeby tatuś był przy porodzie.ta sytuacja sprzyja laktacji, i zapobiega depresji poporodowej.słowa reni jusis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczka u lekarza na badaniach mi napisała. Wroci to sie pochwali. kolejny pączus zjedzony. heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta reni jusis cała eko -mama jest chyba piźnięta na łeb. Normalnie nie moge o niej słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×