Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

jestem i ja :))) codziennie od paru dni budzę się o 5tej i nie potrafię zasnąć, idę siku i zaczynam rozmyślania, czuję, że oczy mi się kleją, a nie potrafię zasnąć :( potem koło 7dmej uda mi zasnąć na godzinę, i i tak cały dzień chodzę marudna. dziewczyny dziś rano zauważyłam jakiś dziwny śluz na bieliźnie:o biały trzy takie grudki, zastanawiam się czy to nie ten czop? czytałam, że może on poooowoli zacząć odchodzić, że tak powiem na raty, ale to chyba za wcześnie trochę? i nie jest to raczej żadna infekcja bo byłam przecież u lekarza niedawno i nic nie zauważył. hmm.. we wtorek ide na USG :) czekam na wyniki z tej przeklętej glukozy, mają mi niby wysłać na @. 50g było do przełknięcia, ale te 75 uhhhh ledwo dałam radę...do tego jestem pokuta jak narkomanka jakaś.. nie mam nastroju, i nic mi się nie chcę. p.s czy tylko ja nie mam jeszcze kupionego łóżeczka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopko- przywolalam Cie myslami bo chcialam wlasnie pisac gdzie jest nasza penelopa:) ja pierwsze co to z tymi grudkami pomyslalabym ze infekcja bo mialam takie. Na czop to chyba faktycznie za wczesnie i czy on jest bialawy? jak we wtorek idziesz do lekarza to on Ci wszystko powie takze nie zamartwiaj sie. lozeczka nie wiem kto jeszcze nie ma:P Atenka tez chyba w koncu zamowila nie? ja mam i Ci powiem ze sie ciesze bo teraz po tej wizycie to szok a ja chcialam wszystkei zakupy zaczac robic na poczatku kwietnia:P dobrze ze nie wytrzymalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam majóweczki ja też jeszcze nie mam łóżeczka mam wybrane ale tylko kupić. przedemną kolejny stres mój mężuś idzie we wtorek do szpitala strasznie się martwię wiem nie powinnam ale od wczoraj dopadł mnie straszny dołek i płaczę aby tylko mąż nie widział zeby go nie załamywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym bialym sluzem to roznie bywa.Mi sie pojawil w 30 tyg i spanikowana polecilam do poloznej i ona stwierdzila ze to jest wlasnie ten "czop" i prawdopodobnie urodze troche wczesniej:( ale na to nie ma reguly.Lepiej zapytac sie lekarza bo infekcja tez moze sie bardzo szybko rozwinac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewimy chodzimy od lekarza do lekarza od badań do badań dostaliśmy sie do ordynatora i wkońcu przyjmie go na oddział. Bo tak to wszystko prywatnie robiliśmy. Strasznie się boję i o niego i o siebie bo stres niewskazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopa - nie kochana, nie Ty jedyna nie masz kupionego łóżeczka :) Ja nie mam łóżeczka, wózka, wanienki i wieeelu, wieelu innych rzeczy. Mieszkania też nie mam, zaczynamy je remontować (jak dobrze pójdzie) za około 2 tygodnie..... Przypominam że jest ono w stanie deweloperskim.. A jak nie pójdzie dobrze, to będziemy na łeb na szyję szukać czegoś do wynajęcia. Także LIPA. Ale i tak miłego dnia Wam życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka- nie denerwuj sie . wiem ze sie nie da ale sprobuj myslec pozytywnie. wezma go do szpitala i wszystko bedzie jasne. Uszy do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym bialym "sluzem" to roznie bywa! Mi sie pojawil w 30 tyg i polecialam do poloznej-ta stwierdzila ze to ten"czop" i prawdopodobnie urodze przed terminem skoro tak szybko sie pojawil:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka- to przed Toba jeszcze spory remont. A kiedy zamierzacie sie wprowadzic?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Majoweczki!!! U mnie zamiast zeby katar minal, to mi sie jeszcze bardziej rozwinal.A jak juz leze to wogole juz nie moge oddychac, bo caly nos zatkany.Ale z tego co widze to nie tylko ja mam takie problemy. Emilka no faktycznie wredne te kolezanki.Ja niewiem skad sie to ludziom bierze. Penelopka ja tez jeszcze nie mam lozeczka, wozka zreszta tez.A najgorsze jest to, ze niewiem na co sie zdecydowac.Meble do dziecinnego tez dopiero po 15 kwietnia maja byc, takze jestem w ciemnej d...Ale mysle, ze sie wyrobie.Jajakos mam przeczucie, ze jeszcze sobie pochodze troche w dwupaku.Justynka za to Tobie z tym remontem....no nie zazdroszcze.Ale z drugiej strony to takie fajne uczucie jak wszystko takie swiezutkie, czysciutkie. Milka trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok. Dziewczyny wiem, ze juz kiedys ten temat byl poruszany, ale nie chce mi sie szukac.Procz tych duzych podpasek zakupilyscie tez jakies podklady na lozko czy nie?I ile tego trzeba? Pozdrawiam cieplo bo brrrrr zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, nie straszcie mnie infekcją:o kurcze byłam u lekarza 17.03 i nic nie mówiła, a na pewno zwróciła by uwagę jakby coś było nie tak.. hm.. a teraz 29 mam samo USG bez wizyty. byłam w lidlu, bo w pn urodzinki:P i robię dziś imprezkę małą, musiałam się przygotować. kurcze dziewczyny jakie tam są warzywa, normalnie szok. pachnie cała kuchnia. do tego mają tam ten sprzęt piekarniczy więc chlebek prosto z pieca. no nie mogę. zaraz idę robić sałatki, ale wcześniej muszę się napić normalnej kawy bo inki mam już dosyć:P fauletka tak, ja kupowałam te podkłady na łóżko, potem można je wykorzystać do przewijania itd. http://allegro.pl/podklady-do-przewijania-5szt-idealne-do-szpitala-i1510581938.html ja kupiłam te. wzięłam chyba 3 opakowania. czyli 15szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x - Zamierzamy się wprowadzić na początku maja, ale ile z tych zamiarów wyjdzie, to nie wiem. Ja będę spokojna jak już gościu który ma nam to zrobić w 3 tygodnie, wjedzie tam z remontem... Bo już mi się śni po nocach, że zaczynam rodzić, i mam świadomość że nie mam gdzie położyć dziecka jak wyjde ze szpitala :( Ehh, wszystko nie tak jakbym chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopa - w pn urodzinki? Ja w środę :) A moja mama ma w niedzielę (tata miałby wczoraj, jakby żył). Kupiliśmy z bratem mojej mamie 2 patelnie z tefala :D A ja zażyczyłam sobie kase, bo muszę kupić tyle rzeczy, że pieniądze najbardziej mi się przydadzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę wpadłam się z Wami przywitać i pochwalić się, że łóżeczko dzisiaj przyszło. Jeszcze tego nie rozkładaliśmy. Ale kolor mi się podoba i pościele też ładne. ;-) Cieszę się, że już to mam, bo mi się trochę humorek po wczorajszym dniu poprawił. Ale też capi lakierem, tak więc zaraz po remoncie je rozkładamy i niech się wietrzy, Później Wam poodpisuję, bo teraz lecę wybierać z mężem farbę do pokoiku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa tak sie zastanawialam czy to wlasnie te, ktore sluza do przewijania malcow czy jakies inne.W aptece poprosilam o podklady poporodowe a pani mi dala te do przewijania no i zglupialam i nie kupilam. Ide cosik zrobic, bo mam lenia od rana.Moze poprasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Sporo czasu mnie nie było i jak zwykle mam mega zaległości w czytaniu:( W środę byłam u lekarza wszystko w porządku. Maluch waży 2kg.Z usg wychodzi mi termin na 12.05 (a nie jak wg miesiączki 8.05). Ułożył się główką do dołu, więc się uspokoiłam Lekarz twierdzi, że w drugiej ciąży może jeszcze zmienić ułożenie, ale mam nadzieję, że nie. Kolejną wizytę mam za 3 tygodnie i przed nią mam zrobić ktg, które od tej pory będę miała powtarzać raz w tygodniu. Lekarz zrobił mi wymaz na paciorkowca i za 7 dni roboczych będzie wynik. Poza tym nie wiem co zrobić ze znieczuleniem "ZZO". Czy w ogóle korzystać (musiałabym się umówić z anestezjologiem). Mój ginekolog powiedział, że drugi poród jest dużo szybszy i myśli, że nie ma potrzeby, najwyżej w trakcie jeśli okazałoby się, że jest źle, to miałabym zadzwonić do anestezjologa...Choć domyślam się, że wtedy szanse będą marne. Penelopa- mi czop odchodził w pierwszej ciąży przez ok.2 tygodnie. Najpierw taki biało-różowy śluz, a tuż przed porodem już było więcej krwi. Mam jeszcze do Ciebie pytanie: podjęliście już decyzję odnośnie banku komórek macierzystych? My się cały czas zastanawiamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fauletka- zdrowka zycze. a podklady kupilam te same co penelopka. penelopa- to dzis imprezka sie szykuje u Ciebie.ulala to pewnie mamuska sie odstrzeli:P ja tez juz mam dosc inki:p justyna- zdarzycie z ta przxeprowadzka bo macie motywacje:) emilia- no i masz juz lozeczko i posciele i nie doluj sie juz pustymi laskami:) bunia- i kolejny maluszek co osiagnal juz 2kg:) gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka k-ce Jak mi przykro ze cos nie tak jest z twoim mezem to najgorsze jest nie wiedziec co jest.Ale mam nadzieje ze to nic powaznego i ze na oddziale po kompleksowych badaniach wszystkiego sie dowiecie.Postaraj sie nie stresowac. Penelopka nie martw sie jeszcze wiele osob nie ma kompletnej wyprawki.Co do tego sluzu to nie wiem , moze to tylko dzisiaj taki obfity bardziej byl ja czasami tez tak mam. Justynka 87 Oj kobietko to duzo przed Toba zycze powodzenia.Oby wszystko sie udalo po twojej mysli. fauletka I ty tez katarek ja nie wiem co sie dzieje z wami dziewczyny zycze zdrowka. Bunia super ze wszystko ok z twoim bobaskiem.A ile wczesniej odchodzil ci ten czop kochana 2 tygodnie przed porodem czy ogolnie 2 tygodnie??Po odejsciu czopu ile przewaznie trzeba czekac na porod? Ja z zakupow wrocilam ale za dozo nie kupilam 2 bluzeczki z krotkim rekawkiem za 3,5euro :)A miala byc bluza ale nic ciekawego nie widzialam. Teraz jeszcze wyjde po chlebek bo odrazu nie moglam isc bo siusiu mi zachcialo a sklep w ktorym kupuje chlebek to w przeciwnym kierunku nie po drodze. U mnie juz goraco ze na krotkich rekawach ludzie chodza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero teraz. Byłam dzisiaj na kontroli u diabetologa i tak jak przypuszczałam. Cukrzycy nie mam :):):):):) Jednak jeszcze raz w tygodniu muszę sobie badać cukier i jakby był bardzo wysoki to natychmiast zgłosić się do lekarza. A mnie dziewczyny też ogarnia niemoc. W nocy jakoś nie mogę spać. Przewracam się z jednej strony na drugą :( Do tego też mnie bolą nogi i plecy. Wieczorami normalnie już nie wyrabiam. Jak mam wejść na 4 piętro to normalnie umieram :P Chodzę już okrakiem, hehe i śmieję się sama z siebie. Staram się robić jak najwięcej w domu, nie obijać się i później są tego skutki. Ale cóż ja nie potrafię leżeć bezczynnie :P Dzisiaj mi stuknęły równe 33 tygodnie, od jutra leci 34. Także cieszę się już bardzo, że coraz bliżej jest do porodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na 23 sekundy:P kolejne 2 kwietniówki rozpakowane:D uhuuuuuuu bunia3, poczytałam dużo na ten temat i jednak zrezygnowaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się posypało u nich :) Jestem ciekawa czy my również zaczniemy wcześniej :) X jak się czujesz kochana????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ja tez ostatnio tylko na chwilke do was zagladne.ostatnio tez nie zabardzo sie czuje ciagle jakies lekkie skurcze mnie dopadaja i na wieczor straszny ból plecow.masakra a jak czytam ze kwietniowki jeszcze w marcu tak sie rozpakowuja to poprostu dostaje niesamowitego stresa.zobaczymy co u nas bendzie za miesiac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bunia jeśli się chce rodzić z ZZO to trzeba to gdzies wcześniej zgłosić? Ja myślałam że jak przyjadę na porodówkę jak już będzie akcja porodowa to wtedy powiem że mają mi dać znieczulenie. jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziewczyny :) troche mnie nie bylo i prosze, dwie kwietniowki rozpakowane.. hola hola jeszcze nie ma nawet kwietnia :) szook :O heh trzymajcie nozki zwarte bo nie znamy dnia i godziny :P tigero - cos ostatnio budze sie wczesniej.. nie wiem kurna czemu - no dzis rekord 7rano :D heh Emilia- Ty to gapa jestes - ja to bym zaraz takiej kolezance powiedziala z przekasem.. no ludzie w ciazy jestes a nie modelka na wybiegu masz prawo przytyc ale juz takie uwagi to wogole nie na miejscu :O olej takie blerwy,, majowe_szczescie- aparatko widze ze nie przepadasz tez za tesciowka.. ha ha babsko lapki pchalo gdzie nie trzeba i "O" dobrze ze potrafisz jej tak powiedziec pare slow.. ja to mocna w gebie jestem, ale kuzwa do tego potwora jakos nie potrafie odpysknąć nawet :( KasiaGJ a Ty okien babo nie myj! mąż nie moze zrobic tego za Ciebie? ja jak umylam w 3czy 4 mcu dziewczyny mnie zaraz naprostowaly ze nie wolno! a co do ZZO to dowiedz sie jak to jest w szpitalu w ktorym chcesz rodzic.. x - jak sie czujesz bejbe?? :) stylowaa - tez mam czasem takie dni, ze ledwo sie obudze to juz mam focha, szukam tylko powodu zeby komus sie oberwalo.. przywilej ciezarowek.. hormony szaleja :P Justynka - trzymam kciuki zebys juz malenstwo przywitala w nowym mieszkaniu :) :* ales prezent mamie zrobila no.. ja to bym sie obrazila :P ale kazdy ma inne potrzeby :D milka kochana nie denerwuj sie, wiem ze latwo mowic ale trzymaj nerwy na uwięzi.. meza przebadaja wylecza i bedzie ok pamietaj o pozytywnym mysleniu ;) fauletka ty sie tez kuruj babo :* bunia witaj ale Ci maluch urosl :D widzisz wszystko ok :) i juz ulozony glowka ;D co do ZZO sama sie zastanawiam, ale wlasnie trzeba liczyc na anestezjologa.. no i trafic do szpitala zanim rozwarcie bedzie za duze.. mamuskamaj - ale git newsy :) cale szczescie ze nie masz tej cukrzycy :D juuupi ehh moj maz dzisiaj mial wolne i jakos tak nie bylo kiedy wejsc na kafe :P wczoraj mialam cwiczenia w szkole rodzenia super sprawa :) ciezaroweczki sie ruszaja z gracja :) bardzo jestem zadowolona i polecam kazdej ktora oczywiscie moze sobie pozwolic na to :D u mnie akurat jest za free ale wiem ze nie wszedzie tak jest.. poza tym oczywiscie brak p/wskazan od lekarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :* Co do butelek ja mam z Aventa miałam już w zestawie , mam nadzieje że małej podpasują. cv , ...x... gatunkowo zadowolona jestem , materiał 1 klasa ;) Penelopa - ja też jeszcze łużka nie kupiłam ! Nie mam teraz autka żeby jechać do sklepu a mojego to się doprosić nie mogę. Justynka_87 rozumiem Cię doskonale z tym mieszkaniem ja mam termin na 2 maja a klucze od domu dostaje po w kwietniu po świętach najpóźniej 30 kwietnia. Cały czas się boje ze ur przed terminem i nie będzie za ciekawie.... wiec musimy ładnie prosić nasze pociechy żeby jeszcze w brzuszku posiedziały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, Trelevinka, uwierz mi, moja mama padnie ze szczęścia :D Tak naprawdę to już jakiś czas wcześniej ją podpytywaliśmy z moim bratem co by chciała, dlatego wiem że prezent będzie trafiony :) Mama mi dzisiaj załatwiła szkołę rodzenia, bo się okazało że otworzyli w moim mieście. Także od przyszłego tygodnia zaczynam :) Na wszystkich zajęciach pewnie mnie nie będzie, bo te ostatnie wypadają już po moim terminie porodu, ale mam nadzieję że chociaż ciut liznę tego oddychania przy porodzie i obsługi przy dziecku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×