Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Kasiula wieeelkie gratulacje! buziaki dla Ciebie i Julki. obstawialam Cie do konca ze bedziesz pierwsza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. ciagle nie mam sily tak by pisac regularnie ale moze teraz cos uda mi sie z Wami popisac. u mnie bez zmian. psychicznie ciezko bardzo. dziekuje Wam za wszystkie slowa otuchy i pocieszenia. gdy czytalam je to mi lzy lecialy. jestescie wielkie. przepraszam ze nie odpisalam wtedy wszystkim na smsy ale uwiezcie ze totalny dol mnie dopadl i nie bylam w stanie. jutro 23 zobaczymy czy spelni sie moj sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO.............. TERMIN/PŁEĆ 1. annjaa............Ania.........28......Gdańsk........... . ...........30.04/ (Natalia) 2. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie........... ............01.05 3. natalia256.......Natalia.......24........Toruń........ ... ............03.05/ (Laura) 4. Atena_35.........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA...... .... ....03.05/ (MILENA) 5. weska............Marta.......27.....Szczecin.......... ..............05.05/C 6.klara_23............Magda.......23.........Warszawa.... .............05.05/(Amelia) 7. Znów_mama.....Alicja.......33........Poznań........ ...............06.05/ (Zosia) 8. tigero.............Natalia......33.......Poznań...... .................07.05/ (Tymon) kari86.......Karolina.....24......Brzeg Dolny/Wrocław.......07.05(Nela) 9. bunia3..........................30........Toruń...... ...................08.05 10.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05/S 11.Lorien..............Beata.......23..........Kraków... ................11.05/ (Kubuś) 12.Kankuun...........Dorota......32........UK............ ...............12.05/S 13.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ...............12.05/ (Jasio) 14.mamuskamaj.....Arleta.......25........Lubin........... .............13.05/(Zuzia) 15.Julietta40.......Agnieszka.....40.......woj.podlas kie...............15.05/ (Maksymilian) 16.justz..............Justyna......26..........UK........ .................15.05/S 17.milka78.........................33........Kraków..... ..................15.05/ (Maciej) 18.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ..............16.05/C 19.cv.................Wioleta....24.........Niemcy..... ..............16.05/Alex 20. Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05/C 21.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... ..21.05/ (Maksymilian) 22.Stylowaa..........Ania.......30....Chorzów/Islandia.. .21.05/ (Nataniel) 23.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/ (Lenka) 24. fauletka..........Wioletta................ok.Tarnowa.. .............22.05/S 25.Kooralinkaa......Kornelia.......21.........Ch-ce...... ...............22.05/S 26.Agnes71..............Aga........26.......Wrocław.. .................23.05/C 27.Emilia_83...........Emilia.......27........Wielkopolsk ie...........23.05/ (Adrian) 28.JOLA1237...........Jola.........27.........Wrocław... ................24.05/ (Mateusz) 29.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... ...........24.05/ (Karolinka) 30.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a...........24.05/ (Amelia) 31.tosia204............Agata.......28.........kuj-pom.... . ..............24.05/ (Mateusz) 32.#stokrotka#........Monika.....29.......dolnośląskie. .................25.05/ (S i S) 33.Pristina86...........Natalia.....24.....Gdynia/Gdańsk ..............26.05/ (Zuzia/Majka) 34...x..........Ania.......22........wlpk.........26 .05/ (MajaiJasiu) 35.Justynka_87......Justyna......23.......Nad morzem................31.05/ (Jaś) 36.Zuzi-mama.......Marzena.....20.......mazowieckie...... ..........23.05/(Zuzia) 37._-KasiaGJ-.......Kasia.....22.......opolskie...... ..........03.05/(MICHAŚ) 38. em_trz..........Magda........22......Żyrardów............. . 23.05 /? 39. DeeYaa.........Hania.........28......wlkp................... ...08.0540 40. dudyska.........Justyna.........25......łódzkie....... ...28.05/Blanka? ROZPAKOWANE NICK.................TP/Data porodu........waga-cm....CC/SN.......imię Kasiulaaa s-ce........ 2.05/22.04..............??? ............SN........JULIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..x.. kochana my tu wszystkie kciuki mocno zaciskamy za Ciebie. będzie dobrze, nie dołuj się, głowa do góry NO 🌼 jesteś silną kobietką:)tak samo jak twoje dzieciaczki:)))))))))))) całusyyyyyyyyyyyyyyyyy;********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a czy ktoras poda mi nr tel??bo tak naprawde to nie bede miala jak dac znac jak ja bym urodzila!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopka- dziekuje bejbe, trzymajcie mocno te kciuki. co do personelu to nikomu nie zycze takiego traktowania, zycze Wam z calego serca abyscie trafily w mile i serdeczne rece. na razie 2 polozne byly takie dosc mile a tak to tylko lzy ciagle. lekarze hmmm jak lekarze. ordynator jest wporzadku i ten moj gin.zobaczymy co bedzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kari ja bardzo chętnie się z tobą numerami wymienię:) bo ja tez jak by co nie mam kogo po informowac:(tylko jak sobie je przekażemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu sms-y od Kasiulaaa: 1) "Ja juz z małą sobie leze 20 min na porodowce i po porodzie :) cieszę sie strasznie" zapytalam ja o wymiary Julki i odpisala 2) "Jeszcze nie znam, leze z mała 2godz, teraz cyca dostala, po badaniach dam znac co i jak" No i to na razie tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klara masz gg??jak tak to podam na forum moj nr gg i napiszesz na gadu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kari to może przez gg ,bo chyba lepiej tak e-maila na forum nie podawac:) jak możesz to się odezwij na ten numer gg to nie jest mój numer ale go odczytam i Ci odpisze ok?:)3988505czekam na wiadomośc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyglaskanie tabelki :) 🌻NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO.............. TERMIN/PŁEĆ 🌻 1. annjaa............Ania.........28......Gdańsk........... . ...........30.04/ (Natalia) 2. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie........... ............01.05 3. natalia256.......Natalia.......24........Toruń........ ... ............03.05/ (Laura) 4. Atena_35.........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA...... .... ....03.05/ (MILENA) 5. weska............Marta.......27.....Szczecin.......... ..............05.05/C 6.klara_23............Magda.......23.........Warszawa.... .............05.05/(Amelia) 7. Znów_mama.....Alicja.......33........Poznań........ ...............06.05/ (Zosia) 8. tigero.............Natalia......33.......Poznań...... .................07.05/ (Tymon) kari86.......Karolina.....24......Brzeg Dolny/Wrocław.......07.05(Nela) 9. bunia3..........................30........Toruń...... ...................08.05 10.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05/S 11.Lorien..............Beata.......23..........Kraków... ................11.05/ (Kubuś) 12.Kankuun...........Dorota......32........UK............ ...............12.05/S 13.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ...............12.05/ (Jasio) 14.mamuskamaj.....Arleta.......25........Lubin........... .............13.05/(Zuzia) 15.Julietta40.......Agnieszka.....40.......woj.podlas kie...............15.05/ (Maksymilian) 16.justz..............Justyna......26..........UK........ .................15.05/S 17.milka78.........................33........Kraków..... ..................15.05/ (Maciej) 18.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ..............16.05/C 19.cv.................Wioleta....24.........Niemcy..... ..............16.05/Alex 20. Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05/C 21.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... ..21.05/ (Maksymilian) 22.Stylowaa..........Ania.......30....Chorzów/Islandia.. .21.05/ (Nataniel) 23.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/ (Lenka) 24. fauletka..........Wioletta................ok.Tarnowa.. .............22.05/S 25.Kooralinkaa......Kornelia.......21.........Ch-ce...... ...............22.05/S 26.Agnes71..............Aga........26.......Wrocław.. .................23.05/C 27.Emilia_83...........Emilia.......27........Wielkopolsk ie...........23.05/ (Adrian) 28.JOLA1237...........Jola.........27.........Wrocław... ................24.05/ (Mateusz) 29.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... ...........24.05/ (Karolinka) 30.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a...........24.05/ (Amelia) 31.tosia204............Agata.......28.........kuj-pom.... . ..............24.05/ (Mateusz) 32.#stokrotka#........Monika.....29.......dolnośląskie. .................25.05/ (S i S) 33.Pristina86...........Natalia.....24.....Gdynia/Gdańsk ..............26.05/ (Zuzia/Majka) 34...x..........Ania.......22........wlpk.........26 .05/ (MajaiJasiu) 35.Justynka_87......Justyna......23.......Nad morzem................31.05/ (Jaś) 36.Zuzi-mama.......Marzena.....20.......mazowieckie...... ..........23.05/(Zuzia) 37._-KasiaGJ-.......Kasia.....22.......opolskie...... ..........03.05/(MICHAŚ) 38. em_trz..........Magda........22......Żyrardów............. . 23.05 /? 39. DeeYaa.........Hania.........28......wlkp................... ...08.0540 40. dudyska.........Justyna.........25......łódzkie....... ...28.05/Blanka? 🌻 ❤️NASZE SZCZĘŚLIWE MAMUSIE ❤️ 🌻 NICK ...........WIEK....MIEJSCOWOŚĆ...MALEŃSTWO........T.C./ DATA UR....GR/CM Kasiulaaa s-ce........22......Sosnowiec.........Julia...........39t.c./22.04....../......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mamo, ale się podjarałam!!!!!!! Kasiula, gratualcje ogromne!!!! Ale Ci zazdroszczę :):):) Teraz to pewnie prawie codziennie któraś będzie rodzić, ale ekstra :) ...x... - trzymaj się kochana 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie Kasiuli poszlo, dobrze ze tak szybko i lezy z malutka na piersi, az lazy sie mi kreca w oku. tigero- a jak Ty sie czujesz ?dajesz jeszcze rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza Kasiula urodziła wow, ale super ;-) 🌼 🌼 🌼 co za emocje! ;-) wygląda na to, że każda chciałaby mieć taki poród jak Kasia. X.. dobrze, że się do Nas odezwałaś. No cóż personel trzeba ustawić do pionu. Niech Twój mąż się za nich weźmie. Pewnie jakbyście im kasą sypnęli, to od razu by się zaczęli uśmiechać. X.. ale na serio mnie teraz wystraszyłaś- bo Ty nadal obstawiasz 23, i to nie na Kasiulę. Ciekawa jestem która pojawiła się w tym twoim śnie. A jak się mają Maleństwa? Badają cię często?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najnowsza wiadomość od Kasi Hej zaraz poślę zdjęcie. Waga 3100, 52 cm i o godzinie 12 się urodziła. Poród był szybki mój został do końca, co prawda stał tyłem do całej akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam zdjęcie od Kasi, zaraz postaram się wysłać je na naszą skrzynkę. Ale słodka ta Nasza Julka. Aż się łezka w oku kręci. Cudowna jest ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalara_23
od dzisiaj to zapewne będziemy powoli się rozpakowywac... zawsze tak jest jak już jedna z nas urodziła to zaraz następne zaczną rodzic...ale to super niedługo każda będzie już miała swoje maleństwo:) Ale się ciesze i zarazem troszkę zazdroszczę Kasi...jejku niech moja mała już też wychodzi hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć majówki :-) No to się porobiło, ja wczoraj miałam swój wielki dzień i teraz już tylko odpoczywam, ale Kasiulas-ce miała wczoraj też wielki dzień, jak przeczytałam to aż mi ciary przeszły bo teraz to juz poleci. Kasiulaa GRATULACJE ogromniaste, ale się cieszę. Ja wczoraj odstawiłam leki i czekam na poród, ale jakoś chyba małej się na świat nie spieszy, bo czuję się póki co normalnie, jakbym dalej je brała, nawet na zakupy dziś się wybrałam, więc chyba aż tak szybko się nie rozpakuję. Jestem podekscytowana teraz to naprawdę się zacznie u nas gorączka rozpakowań, ale super w końcu!!!!!!! Lecę obiadek teraz robić, ale będę do Was zaglądać juz regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. No nieźle, nie miałam internetu kilka dni, a tu takie informacje. Gratuluję Młodej Mamie :* Pozdrowienia dla X-- nie martw się, wszystko będzie dobrze. Dzisiaj w nocy myślałam, że tez będę na porodówce. Mój mały tak się kręcił, że takiego kłucia w szyjce nie miałam j eszcze, aż brakowało mi powietrza. Czy któraś z Was tak ma? Pewnie wszystkiego nie nadrobię, ale postaram się być na bieżąco. Pozdrawiam wszystkie. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pitole KASIULKAAAAAAAAAA GRATULACJE ALEŚ NAS ZASKOCZYŁA. aż łzy mam w oczach .........................👄 Ja narazie mam leciutkie pobolewanie, ale ja kochane wmówiłam sobie ze przez swięta nie odjade. Milena siedz sobie jesszcze jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropunia ale jazda co??? 22,04 wazna data. Kasiula zaczeła rozpakowywanie. No to która kolejna, bo ja nog nie rozkładam przez conajmniej swięta. Nie i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×