Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

jaTuśka sprawdź żeby waga stała w jednym miejscu,nie przesuwaj jej,może masz troszkę nierówna podłogę,bo ja też jak tu kupiłam wagę,a zapłaciłam nie mało,więc to nie miał być żaden szmelc,to myślałam tak jak Ty,że wadliwa,jednak teraz już się nauczyłam,żeby jej nie przesuwać i waży dobrze-miałam potwierdzenie kiedy się ważyłam u położnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni - napisałam do tej Ewy, bo mnie strasznie wkurzają takie paradoksy. Pouczanie innych, jak mają żyć w imię prawa do wolności wyboru. Ja już nosze spodnie ciążowe. Są wygodne i nie muszę odpinać guzika jak siadam:-) Żałuję, że w Polsce nie można kupić ciuchów z Zara Mum, bo mam właśnie takie spodnie, kupione na Alledrogo i są naprawdę super. Jeżeli chodzi o ból piersi, to był to mój pierwszy objaw ciążowy we wszystkich czterech ciążach. piersi bolały mnie potwornie jeszcze przed terminem miesiączki. Taka chyba moja uroda. Na szczęście przechodzi około 15 tygodnia. Teraz czasem wieczorem czuję kłucie w piersiach, ale to już naprawdę nic w porównaniu z tym, jak było wcześniej. Brzuch mnie pobolewa tylko czasami, w związku z rozciągającą się macicą. To jest bardziej takie bolesne napięcie. A z tym bólem krocza to przyznam, ze pierwsze słyszę. Ja bym zapytała lekarza. Może wynika to z większego ukrwienia tych miejsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wczoraj mamy juz imie dla dziewczynki: MILENA. Mamy juz Karoline, więc chyba beda pasowac do siebie. Dla chłopca nadal mój M - upiera się przy JASIU - a ja mówię na to VETO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko :)
Dziewczyny powiedzcie mi kiedy możecie zsie juz dowiedziec jaka bedzie plec dziecka?? Czy moze juz nie ktore wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Mileną mam złe skojarzenia, zawsze wtedy dośpiewuję sobie refren pewnej piosenki Hey:P dziewczyny o którym temacie na kafe mówicie?? ja zakupiłam sobie zmywarkę:D i jestem cała w skowronkach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniej więcej w okolicach 18-22 tygodnia na badaniu połówkowym, wszystko zależy jak dzieciątko się ułoży:) myślę, że jeszcze żadna na 100% nie wie, jedynie może mieć domysły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PENALOPAAAAAAAAAA - JAKIE SKOJARZENIA - ODNOŚNIE MILENY BO JUZ ZWĄTPIŁAM???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fauletka
ENI25 a ja mam dobre skojarzenia z tym imieniem.Znalam kiedys babke, ktora miala na imie Milena i to byla bardzo fajna osoba.A co sadzicie o imieniu Daniela?Dani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dobrze wam, że dopiero teraz powoli się przerzucacie na ciuszki ciążowe...ja już od około trzech tygodni mam tak wywalony brzuch,że spodnie, które miałam bez zapinania tylko dało radę nosić :) a co najdziwniejsze-od początku ciąży przytyłam zaledwie 1,5kg.... to co ten brzuch tak mało waży? :) Fajne są jednak spodnie z tymi panelami ciążowymi, więc też lubię w nich chodzic :) Eni-kolejny wspólny element-nie dość że termin porodu prawdopodobnie, to jeszcze imię dla dziewczynki :) Jakieś dwa-trzy tygodnie temu usiedlismy z Misiem i zaczęliśmy wyszukiwać, co by się nam podobało-on dla chłopca, ja dla dziewczynki. I o ile się nic nie zmieni, to będzie KOnrad lub właśnie Milenka :) A co do skojarzeń.... Jest ich całe mnóstwo z wieloma imionami... Jakbym się miała tym przejmować co kto o mnie śpiewał czy o imieniu dla dziecka, to by chyba brakło imion . Co najwyżej został by jakiś Swędzimir albo inne jeszcze bardziej dziwaczne imie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama mam naimię Milena jestem z tego bardzo zadowolona gdyby nie to napewno dałabym tak swojej córce naimię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka pocieszyłas mnie , bo czytając te skojarzenie - jakos mnie oczepało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam;p kazdy moze miec skojarzenie z jakims imieniem lepsze lub gorsze. jak bedzie coreczka nazwiemy ja oliwka jak synek bedzie fabian lub gracjan i nie obchodzi mnie czy komus sie podobaja te imiona czy nie...o gustach niby sie nie rozmawia;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie zauważyłam w stopce Znów Mamy imiona Cyryl i Mikołaj i bardzo mi sie podobają. Muszę zapytać mojego M co na ten temat sądzi,jak na razie jest Nataniel Penelopa gratuluję zakupu,ja zawsze byłam przeciwna,uważałam ,że lubię zmywać aż nie zaczęłam pracować po 12 godzin ,bo jak po dwóch dniach przyszedł dzień wolny to myślałam ,że cały dzień spędzę na zmywaniu. A teraz po prawie półtora roku ze zmywarką nie chce mi się umyć nawet jednego naczynia normalnie hi hi. To samo złe zdanie miałam o suszarce bębnowej,a teraz moja suszarka zwykła jest ogromnie malutka,bo prawie nie używana:D Trzeba ułatwiać sobie życie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa a czemu Twój suwaczek ma 14 tygodni i 1 dzień,a mój 14 tygodni i 2 dni? Liczymy chyba razem od 14 sierpnia,tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo ja tez uwielbiam swoja pralko-suszarke kilka h i pranko wyprane wysuszone cieplutkie i prawie nie pogniecione;) niektore rzeczy tylko trzeba machnac zelazkiem...nie wyobrazam sobie zycia bez pralko-suszarki mieszkajac w bloku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaaaaaaaaaaak, 14.08. sama nie wiem, dziś też to zauważyłam:( no ja napisałam tylko o moim skojarzeniu, nie czepiać się;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja o płci dowiedziałam się na badaniu w 16tc a w 23 tc miałam potwierdzenie + zdjęcie :D pozdrawiam Was gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fauletka
penelopa tak Daniela to dla dziewczynki.Mi sie podoba ale pewnie nie bedzie bo tatusiowi sie nie widzi.No pod warunkiem,ze bedzie dziewczynka.A co myslicie o Antku?To z kolei podoba sie tatusiowi,ale mi jakos tak na dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzamm sie co do imienia jak moja bratowa byla w ciazy i powiedzila ze mala bedzie Gabrysia to wszyscy sie smiali i mowili ze to taka RYSIA :/ teraz nasza ksiezniczka ma 2 lata i nikt o Rysi nawet nie pomysli jest tylko Gabriella, Garbysia, i Gabi :) stylowa ja tez poki co obstaje za Natanielem :) i Aleksandrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaTuśka ale jakbyś chciała wołać: Aleksander czy Olek,bo tak zdrabniają to imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO MUSZE TO Z SIEBIE WYRZUCIC ja nie powiedzilam jeszcze swoejej rodzinie w pl ze jestem w ciazy (wiem wiem glupota bo jakby nie bylo to juz 16 tydz) bo...jakos sie tak nie skladalo. przed chwila nie wytrzymalam i zadzwonilam do mojej mamy do pracy i powiedzilam, ze zostanie babcia... a ona na to ze w takim razie musze wziac slub a tak w ogole to musi konczyc bo idzie na zebranie i zajeta jest... ehhh cholera rece cycki mi opadly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt sie nie czepia penelopko... no ja osobiscie nie nazwala bym synka Antek...ale to ty musisz nazwac swoje dzieciatko tak jak ci sie podoba;) albo dojsc do porozumienia z partnerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex albo Olek - wlasnie zdrobnienia mi sie podobaja, Aleksander zwany Olinkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Mi Milena też sie źle kojarzy ale to ze względu na to że mam strasznie rozpieszczona kuzynkę o tym imieniu. My mamy imię dla chłopca Marcel a dla dziewczynki albo Oliwia albo Jagoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaTuska nie przejmuj się,może tak mamę zaskoczyłaś,że nie doszło do niej,a cala radość i gratulacje przyjdą później:) Kurde ja przez tego neta sobie chatę spalę. Właśnie zaczął wyć alarm,bo zapomniałam o parówkach na patelni:D Ja z natury ,owszem jestem rozkojarzona ale w tej ciąży to już przesadzam fest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaTUŚKA- nie przejmuj się. Gdy rodzice mojej koleżanki dowiedzieli się, ze jest w ciąży, to też pytali o ślub, a jak się dowiedzieli, że nigdy nie będzie, to była wielka obraza. Gdy jej synek przyszedł na świat i przyjechała po jakimś czasie do rodziców, to tak pokochali malca, że teraz świata poza nim nie widzą i już się brak ślubu nie liczy. Mam nadzieję, że w Twoim przypadku znacznie szybciej zaakceptują ten fakt i będą Cię wspierać w ciąży. Może napisz do mamy (lub do osoby z którą jesteś z rodziny najbliżej) list lub e-mail i wyjaśnij jak się czujesz i że mogliby Cię wspierać... Co do imion, to też jestem zdania, że na temat gustów się nie dyskutuje. W pierwszej ciąży dzieliłam się z rodziną i znajomymi propozycjami imion dla dziecka i każdy miał bardzo dużo do powiedzenia, nasłuchałam się tylu skojarzeń: mniej lub bardziej sensownych, ale zazwyczaj tych pierwszych i to naprawdę niewiele wnosi. Każdy zna osobę o danym imieniu, której nie lubi, lubi, kocha itd. Imiona kojarzą się z dziwnymi rymowankami - i co z tego, większość potem już o tym nie pamięta. Najważniejsze jest, by zastanowić się, czy imię nie ośmieszy w przyszłości naszego dziecka i jak wypada w połączeniu z nazwiskiem- nie chcemy przecież by kiedyś miało problemy z tym związane.Teraz swoje wybory konsultuję raczej tylko z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Was też ginekolog wysłał na konsultacje do internisty, stomatologa i okulisty? Jakieś chore dzisiaj mam wizytę u internisty. I co zbada czy jestem zdrowa pewnie, czyli zajmowanie tylko czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA IDE DZIŚ DO DENTYSTY ALE TYLKO DLATEGO ZE MUSZE WYMIENIC PLOMBE BO JUZ JEST STARA I może mi sie ułamać w kazdej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×