Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

tigero o spoko fajnie tygodniami ta tabelka ino mamuska maj zle podalas swoje tygodnie dzis jestes 31 (jutro 31+1) a masz ze 31+6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena - ja cinie doradze z ta posciela bo tez sie nie znam, ja mam po Mai normalna puchowa kolderke i za antyalergicznymi sie nie obracam. Zreszta na poczatku i tak sie nie uzywa poscieli wiec mozesz sie spokojnie wstrzymac z takim zakupem, lepiej zainwestuj w dobry kocyk a najlepiej 2 grubszy i cienszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzięki . Bo juz miałam kliknąc KUPUJĘ .....mam kocyki ale myslałam ze chociaz jedna kupie, no ale dobra puchowa bedzie lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa masz zupełną rację :) Ładnie się pomyliłam, hehe Chciałam sobie przyśpieszyć, nawet nie spojrzałam na suwaczek :) Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigero...............31+6....................+12kg....... ................106cm Mamuskamaj.........31.....................+16kg........... .............101cm Trelevinaaaa.......30+1.....................+8kg........ ................115cm Stylowaa.............29+6....................+9kg... ....................104cm Emilia_83 ............29+5.....................+9kg ......................104cm Lorien ...............29+2....................+12kg................ ......106cm Pristina86...........29+2.....................+9kg...... .................94cm ...X...................29+1....................+12kg..... ..................97cm To poprawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mające tesco pod nosem - jest promocja. Właśnie kupiłam chusteczki johnssona za 17 z groszami - 4 opakowania za 17 zł, a w każdym opakowaniu chyba 64 chusteczki. Miała być ta promocja na oillan i chyba ją przegapiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczko - wczoraj Kasiula pisala o chusteczkach johnossona - mowila ze sa do dupy :/ szczesciara no pewnie dolaczaj do Nas WItaj napisz cos wiecej o sobie i swojej ciazy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Jejku ,ale wy duzo piszecie;)nie moge nadązyc za Wami,ale fajnie sie czyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trevelinka- przeslalam zdjecia toreb na maila. agnes- sliczna komoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... no to mam 20 lat i jestem w 29 i 4 dniu ciąży będę miała dziewczynkę i jak na razie jest wszystko jak powinno być ;) Właśnie zgadzam się majówka11 więc postanowiłam dołączyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x... dobrze że dałaś info o torbach, ja też się muszę zaopatrzyć. jaTUŚKA - daj potem znać jak twój bobasek. Widzę, że coś mnie ominęło z tymi chusteczkami hihihi i zdążyłam kupić przed przeczytaniem opinii. Emilia_83 - ja tej emerytce dałam popalić. Tylko wysiadują na tych poczekalniach i dają lekarzom i innym czekolady i inne bonusy a potem ci rozbestwieni nie chcą nam leków przepisywać, krwi pobierać - zdaje im się że im się wszystko należy. Na szczęście nie ze mną. Emilia_83 - ja też miałam takie wrażenie, że moja mała czkawek nie ma i okazało się niedawno ze ma. Czasmi ciężko je wychwycić bo maluchowi się cyka, my nie do końca wiemy o co chodzi a czytałam zaniepokojona, ze niektóre baby w ogóle ich nie odczuwają i na początku są przestraszone, że ich dzieciaki nie mają cykania:) Ja od niedawna ją czuję, czasami w nocy, czasami w dzień ale jest to delikatne pulsowanie - na początku myliłam to z biciem serduszka. Wydawało mi się że to serduszko ale przecież ono jest maleńkie i z pewnością bym go nie wyczuła. hej szczęściara2020:) dołączajcie do nas dziewczyny bo u nas jest fajnie i ciepło i nawet ostatnio pomarańczówek nie widzę hihihi Trelevinaaaa ja to pinda jestem, zawsze coś przegapię. Ale to też dlatego, że dzisiaj mam zły dzień. Tak mi od rana ciśnienie skacze że cieszę sie, że to już piątek. Moja mała podskakuje też i tak sobie na wzajem wzdrygamy:) mamuskamaj - ja mam to samo, czuję jak zmniejsza mi się apetyt co u mnie raczej nie powinno mieć miejsca. Chcę jeść i jeść i jeszcze raz jeść:) ale rzeczywiście, wciąż czuję że jestem syta:) dziwne Cukrowe tematy - kurcze ja z mężem nie pamiętam kiedy kupowaliśmy cukier. My nie cukrzymy:) omija nas ta euforia:) Dziewczyny co to mają być za podkłady - nie wystarczą podpaski takie maxi??? Dajcie jakieś info co to ma być bo ja jeszcze nie jestem w nie zaopatrzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie każda z was to czuje, ale nie mogę się już doczekać. Wciąż myślę o maleństwie, jakie jest, jaki ma nosek, jak wygląda. Kurcze tak strasznie tęsknię za tym szkrabem, tak często o niej myślę, mówię do niej. Nibby jest we mnie a jednak brakuje mi, że nie mogę jej na ręce wziąć:) ale mnie wzięło na rozczulanie. Hmmmm ja już chcę żeby był maj - chociaż kwiecień:) niby ten maluch kopie i kręci się a jednak, wciąż mam wrażenie, że jest tak daleko... Gdy patrzę na dzieciaki, na maluchy w wózeczkach to mi się łezka do mojej biedronki kręci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiem wam, mój mąż ostatnio tak usiadł obok i mówi, że jak mu małą przyniosą to on się na bank rozpłacze:) ale mi się chciało śmiać, takie mi wyznania prawi, że będzie wył jak dziecko jak ją zobaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł, joł filda floł. po cc jest normalnie połóg jak przy porodzie sn.;-) podkłady to co innego, a podpachy bella mama to co innego . podkłady daje się na łóżko, żeby nie zachlapać pościeli i łóżka, potem mozna je używać np do przebierania maleństwa. a podpachy używamy jak normalnych podpasek przy okresie;] podkłdów kupiłam chyba 3 opakowania, a bella mama z 6 czy 7 nie pamiętam. witajcie nowe majówki:) zapraszamy:))))))))))))))🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczce również będą potrzebne podkłady, bo tak samo będzie miała plamienie. Jedynie nie będzie musiała tak dbać żeby się rana na kroczu zgoiła. Więc majtki z siatki raczej nie będą Ci potrzebne. Ja też ma te podkłady bella mamma opakowanie kosztuje około 4zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plamienie?:D raczej napisałabym potok z kranu:D przynajmniej przez pierwsze kilka dni, potem się to zamienia w obfitszy okres, a potem to już jak normalny okres:)ponoć najgorsze pierwsze 2 tyg. potem już nie ma tak źle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak urodze to napewno się porycze - przeciez to cud narodzin. A mój pewnie wniesie kosz róż.....tak było przy karli . kazali je wziąść z oddziału ze nie wolno kwiatów........hihihi. więc czekały na mnie w domciu. ale to bedzie wsoaniały boski dzien. witam nowe majóweczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia, evelina już dała linki wcześniej:) ale tak o te właśnie podpachy chodzi. ten nasz sprzedawca, ma je taniej :P r_p77 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
połog to masakra. te odchody tak pachna jak ....wole nie pisac. ja chodziłam co chwilke pod prysznic bo wokoło mnie wszystko mi smierdziało. No powaznie masakra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak macica sie zwija do normalności to - porażka. przeciwbólowe pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×