Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

kropeczka miedzy brwiami -Ja tez biore caly czas femibion i tak ogolnie to mam czeste skurcze nog nie biore dodatkowo zelaza bo przeciez sa tam wszystkie witaminy a moze powinnam??? Jesli tobie zmiana witamin cos pomorze moze i ja zmienie.Narazie mam zapas witamin fembion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien - ja tez nigdy nie miałam problemów z morfologią, nawet będąc po dwóch operacjach miałam hemoglobinę na poziomie 14. A od kiedy zaszłam to systematycznie mi spada i brałam te witaminy i nic. Wreszcie postanowiłam zmienić na tańsze, może będą skuteczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ten femibion bratowa poleciła ale no kurcze biorę i biorę a wciąż mi spada ta hemoglobina. Jak teraz będę miała złe wyniki to molestuję lekarza by mnie podłączył przez parę dni do kroplówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka ja zauważyłam, że po nich nawet paznokcie mam lepsze tzn takie twardsze i nie łamią sie tak jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja w ogóle nie czuję żadnego niedoboru witamin, ani nie miewam skurczy, paznokcie mam mocne, włosy mi urosły i zgęstniały... Tylko ta hemoglobina. Martwi mnie to troszkę bo przecież nasze dzieciaki z naszej krwi pobierają jedzonko. Teraz dla odmiany wypróbuję pregnę, niektórzy zalecają od czasu do czasu zmienić suplementy bo wiadomo, na wszystko się człowiek uodparnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mi tez po tym femibion paznokcie sie poprawily. A te witaminy lekarz mi polecil a jak pozniej sie okazalo to bratowa tez je brala i bylo ok. Wyniki mam wporzadku ale co z tymi nocnymi skurczami wy tez tak macie??? Zanim zaszlam w ciaze tez mialam skurcze w nocy ale nie tak czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka a moze tez sprobuj urozmaicic swoja diete w produkty ktore podwyzszaja hemoglobine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv - ja nie miałam nigdy skurczy, no dzisiaj w nocy miałam chyba skurcz macicy - na chwilkę stwardniała po jednej stronie i wybrzuszyła się a jestem pewna że nie była to mała. Poza tym nigdy nie miałam, ale słyszałam, że to częste w ciąży i zdaje się trzeba jeść więcej potasu (czyli pomidorów) - dobrze mówię???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co oni mówią o tym becikowym ze co maja odebrać. No tylko nie to. Niech poczekaja az urodzimyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv - właśnie ja tak jadam, jem dużo mięska w połączeniu z warzywami, buraczki to moje ulubione surówki, w ogóle barszczyki - no i to że jem tyle co wszystkie majówki razem wzięte świadczy że dobrze się odżywiam:) Ja po prostu tych witamin nie wchłaniam... Dlatego jeśli dalej będzie mi spadać poproszę lekarza, by mnie położył na parę dni do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babki. Widzę, że od rana na posterunku. Ja niestety znowu nie mogłam spać :( I jakoś taka dzisiaj jestem zakręcona. Nie wybrałam się na tą glukozę, bo jakoś nie miałam siły podnieść się z łóżka. Pojadę w poniedziałek :) A ja normalnie mam już skurcze. Fakt, że nie często i trwają nie długo, ale macica chyba się już przygotowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam skurczy w nogach od 10 tc jak biore aspargin. mi pomogl. eni- co Ty mowisz z tym becikowym? kiedy maja zabrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słucham radio zet i tam hucza o tym ciągle. No włącz na głownych wiadomościach. sama sie zdziwiłam. PIS DAŁ a PO odbiera . cO ZA KRAJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myslalam ze skurcze miesci w nocy sa wywolane tylko brakiem magnezu a tu niespodzianka.Poczytalam sobie wiecej na innej stroce juz wiem co powinnam jesc.NP.Pomidory, banany, ziemniaki,sok pomaranczowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskamaj - a opowiedz mi coś o tych twoich skurczach. Ja dzisiaj w nocy czułam jak moja macica nagle zrobiła się twarda po lewej stronie, to trwało kilkadziesiąt sekund i wiem, że to nie była pupka małej tylko mięsień sam się napiął. Nie było to bolesne, ale było dokładnie widać że się uniosła część brzucha objęta tym skurczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczne o diety zeby te skurcze w nogach minely a jak nie pomorze to tez sprobuje ten aspargin. Becikowe chca zabrac widze ze robia wszystko zeby komus zycie umilic.niech sobie troche pensji zabiora to budzet polepszy sie. Ale u mnie tez slyszalam ze maja zmiejszyc kwoty dodatkow dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni dokładnie te tabletki łykam:) Co do becikowego to słyszałam że od nowego roku maja zabrać ale ile w tym prawdy to nie wiem. Zobaczymy co czas przyniesie, mam nadzieje, że my dostaniemy bo jakby nie patrząc to 1000zł piechotą nie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Dzięki dziewczyny za dobre rady zrobiłam tak jak pisałyście wzięłam sobie apap i jechałam na pogotowie bo w przychodni już mnie nie przyjęli :/ O lekarzach to się w ogóle nie będę wypowiadać, wszyscy siedzieli tam jak za karę , lekarz poradził tyle żeby brać apap 3 razy dziennie no i pic witaminę c z wapniem też 3 x dziennie no i wyleżeć, tak szczerze to tylko zajrzał mi w gardło i nawet nie osłuchał :/ Jakby się jeszcze 2 dni temp utrzymywała to znowu do lekarza. Najbardziej to się bałam o malucha ale buszował wczoraj cały dzień, więc lekarz stwierdził że jak się ładnie rusza to nie ma powodu do obaw. Chociaż miałam nadzieję, że może jednak wezmą mnie na usg. Wczoraj nie miałam już siły wejść i do was napisać. U mnie w radiu tez trąbią o tym becikowym. Nie dość że te 1000 zł to są śmieszne pieniądze na dziecko to jeszcze chcą je zabrać śmieszni są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia a moze spadaja Ci wyniki bo rzeczywiscie witaminy sie gorzej wchlaniaja w efekcie operacji odchudzajacej? Ja biore od poczatku feminatal, wyniki mam super, po tych ostatnich przebojach u dziewczyn balam sie ze mi spadnie hemoglobina i bede tez musiala zazywac cos wiecej ale wszystkie parametry w normie :-) poza tym na skurcze w lydkach czy w stopach dobry magnez albo aspargin (czyli potas z magnezem) ja biore duuuzo magnezu - przez te zakichane nerwobole ktore mi w grudniu/styczniu zyc nie dawaly i jest o niebo lepiej mimo iz ostatnio dwa czy trzy razy zlapal mnie taki krotki skurcz w stope :-O szokkk moj organizm to chyba bardzo duze ma braki w magnezie - a kawy nie pije hohoho... Co do becikowego niech mnie wkurwiaja bo wszystko juz zabiora a to sa pieniadze dla dziecka do ciezkiej cholery!!!! jak ostatnio ogladalam w pytaniu na sniadanie pierdoly o nowej ustawie zlobkowej ktora chca wprowadzic to tez debilizm.. kazdy sobie bedzie mogl zlobek otworzyc nawet bez wyksztalcenia - zatrudni babke z papierami i gotowe - no i raj dla pedofili (moje zdanie) nooo i norma do 8dzieci na jedna opiekunke.. ten kraj jest chorrryy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zalamujcie mnie dziewczyny z tym becikowym. Ja pozyczylam na wozek i mialam oddac z becikowego a tak to nie wiem skad wezme te pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie siejcie paniki, niczego nie zabierają przecież to jakieś luźne pomysły!! same widzicie , że termin zmiany podatku na ciuszki podnoszą już 3 raz chociaż ustawa już jest! relax girls!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje bo cholera ciagle tylko zabierac wszystko chca. az zjem mandarynke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha,ja na kompie u córki-masakra normalnie,wszystko mi nie gra tutaj,pisac ciężko Z moim się pożarłam ,jakaś w ogóle nerwowa dzis jestem strasznie,ten chory,więc też dużo mu nie trzeba i teraz separacja-ja w jednym pokoju,on w drugim ,nie gadamy ze sobą,ha ha. Piszecie o skurczach łydek,ja sądziłam,że to brak magnezu je powoduje,a ostatnio przyjmowałam żelazo przez jakiś tydzień w sumie to z innego powodu i skurcze jak na razie zniknęły,choc żelazo juz odstawiłam,nie wiem czy to przypadek Cv mnie Oliwier sie strasznie podoba,ale Alex tez fajnie,a tym ,że syn wróci do Polski z takim imieniem myslę,że nie nalezy się przejmowac,bo wielu Polaków pewnie wróci z dziecmi o imionach nie polskich,pewnie nikogo to nie będzie dziwic. Eni no z tym becikowym to nieżle kombinują,ale to mowa o tym podstawowym czy może o tym dodatkowym dla osób biedniejszych? Ale nawet jeśli wykombinują żeby jednak je zabrac to pewnie dopiero od nowego roku,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa - tak, mnie się gorzej wchłaniają przez te operacje ale jednak coś powinno przeniknąć. Cóż, może troszkę inny preparat będzie działał lepiej. Od wczoraj jestem na pregnie. Co do tych naszych zakichanych przywilejów to ja wam powiem, że młode małżeństwo z dzieckiem to w gruncie rzeczy konieczność odmawiania sobie wielu rzeczy. To ich becikowe to nawet na wózek porządny nie starcza. polityka prorodzinna ma jakieś dziwne tendencje do zbaczania w złym kierunku, a przecież to nasze dzieci będą dźwigać późniejszych emerytów. Ja myśląc o dziecku to głównie bałam się niestabilnej w naszym kraju sytuacji, która przekłada się na moją sytuację finansową. Wiem już dzisiaj że na wiele rzeczy po prostu nie będzie mnie stać. Cóż, z czasem jednak zaczęłam myśleć, że dziecko nie musi mieć wszystkiego - najważniejsze by miało kochających rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×