Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

W mojej rodzince zawsze jakoś tak było, że mąż po porostu kupował kwiatki dla żony. Wydaje mi się, że to taki fajny i miły pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorien- a na ktora warstwa do gory najpierw ma lezec dzidzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X z tego co pani w sklepie mówiła to ta co jest gładka, bo ta druga strona ma takie "wybrzuszenia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę wam tego jedzenia, ja przez ta chorobę wszystko wduszam na siłę bo żołądek strajkuje, byleby maluszek coś dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorien- dobrze wiedziec bo my spimy roznie bo przewracamy materac a dzidzie tez na poczatek czego innego wymagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorien- dobrze wiedziec bo my spimy roznie bo przewracamy materac a dzidzie tez na poczatek czego innego wymagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko te moje ''skurcze'', bo tak mi się wydaje że to jest to, wygladaja podobnie do tego co opisałaś tzn. przez 20-30 sekund napinają mi się mięśnie w dolnej części brzucha. Raczej to nie boli, tylko takie dziwne uczucie jest- tak jakby ktoś naciągał mięsień i to na pewno mała się nie wypycha. Najczęściej dzieje się to rano i w nocy. Poczytałam trochę na temat skurczów i wygląda na to, że jest to normalne. Jeżeli nie towarzyszy temu krwawienie i jeśli po takich skurczach dzidzia nie wykonuje gwałtownych i ostrych ruchów to jest ok. Gorzej gdy towarzyszą przesłanki te wyżej to by najprawdopodobniej znaczyło, że łożysko się odrywa. Co do materacy to my wybraliśmy gryka-pianka-kokos. Słyszałam dobre opinie na ich temat i został nam taki polecony, ale zdania są oczywiście różne. I bądź tu mądry i wybierz najkorzystniejszy dla dziecka- niemożliwe!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ann123 - 14 lat temu jak urodziłam karoline - mój oczywiście po przywiezieniu ze szpitala wreczył mi piekne czerwone RÓŻE. popłakałam sie ze szczescia. I tyle. Teraz licze tez chociaz na kwiaty bo kofffam róże. i on o tym wie. No mogłabybyc jakas kolia no ale zebym znowu nie dostała od jakies pomarańczoweej( hihiihi) pozdrawiam was kochane...hiihi wystarczą kwiaty. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny skończyłam,hurra! zdjęcia z opisami wysłane. Mąż marudzi ,że zdjęcia traca duzo na jakości po zmniejszeniu,ale ja mam nadzieję,że Was zadowolą;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walentynki... hmmmm... ja chyba stara mężatka już jestem - ja tam nic nie planuję oprócz może jakiegoś jedzonka. Ale gdybyście mi nie przypomniały to na stówę nie obchodziłabym walentynek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralinko- ja planuje dac mezowi dobre slowo hihi:P zawsze jechalismy do kina albo na kolacje albo kolacja w domku, pewnie maz cos teraz sam wymysli:P ale prezentow oprocz miska jakiegos to sobie nigdy nie robilismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wykminiłam, że w tym roku bez prezentów, a w zamian kino i jakiś dobry film :) Nawet pozwoliłam wybrać mojemu M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak ja, zawsze szliśmy na jakąś kolację a w tym roku tak głupio przypada że mój bedzie w pracy do wieczora a ja weekend w szkole do 20 więc szybciej tez nigdzie nie pójdziemy. Zostanie pewnie jakieś jedzonko w domu i późny wieczór spędzony razem, no i pewnie jakiś słodki drobiazg, wyjdzie z tego pewnie dzień jak co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na walentynki - wyrwiemy sie na kolacje we trojke jeszcze. Mamy taka swoją knajpke - włoską. Może tam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nic nie planuje na Walentynki,chciałabym żeby mój M. nie zapomniała i przyszedł z rózyczką,to tyle Kupiłam ten olejek do masażu miejsc intymnych,ciesze sie ,że jest tutaj dostepny,tai: http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl/229,weleda-olejek-do-masazu-miejsc-intymnych.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, mój M. wczoraj o tym mówił, a dziś znalazłam:)) http://parenting.pl/portal/teksty/nie-b%C4%99dzie-jeszcze-podwy%C5%BCki-vat-na-ubranka-dzieci%C4%99ce podwyżka vat z 8 do 23 % wchodzi dopiero z początkiem roku 2012, szkoda tylko, że zaraz po nowym roku na cenach ubranek w większości sklepów były zmienione ceny... tego nie rozumiem:) Czytam Was cały czas ale piszę sporadycznie bo ostatnio kiepsko się czuję na maksa i strasznie głowa boli:) Mam pytanie, do tych z Was, które brały ślub. Czy na zaproszeniach można poprosić gości żeby nie przynosili kwiatków tylko np. ciuszki albo słodycze?;)) Kwiatki szybko zwiędną a ciuszki przydadzą albo słodycze, które pewnie szybko pochłonę;) i oddam też dzieciaczkom sióstr mojego narzeczonego:)) Pytam bo 19 marca szykujemy ślub cywilny:) a nie mam pojęcia czy tak można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze przyznać-Islandia jest piękna:) Najlepsze jest to ,że to piekno otacza ja prawie wszedzie,nie trzeba się zbytnio zagłebiać żeby podziwiać te widoki. Wiele z tych wodospadów mozna podziwiać z auta jadąc drogą. Ogólnie mozna Islandie zwiedzic siedząc w samochodzię i bedzie sie nia równie mocno zachwyconym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pristina nie mogly byc ceny podniesione w sklepach po nowym roku bo podwyzka miala byc 1lutego!!! co do zaproszen jak najbardziej - sa nawet wierszyki ktore mowia zeby przyniesc zabawki, kupony totolotka a nawet karme dla zwierzat.. poszukaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes71 nie znam żadnej szkoły rodzenia bo uważam że nie jest mi do szczęścia potrzebna. KMB co do tej hemoglobiny to mi też ostatni spadła i moja gin pytała kiedy biore witaminy. Dowiedziałam się że mam brać z samego rana jak wstane bo po jedzeniu żelazo się nie wchłania. Penelopa kruz ja przy pierwszym synku miałam zwykły piankowy i sprawdził sie rewelacyjnie. Pristina86 penie że można tak napisać, mój brat żenił sie w październiku to napisali na zaproszeniach że zamiast kwiatów będą zbierać kase na świetlice środowiskowa dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!!! ale dużo napisałyście, nie mogę was dogonić:) nawet pogubiłam sie w tym co miałam napisac:) co do uczuleń to mnie chyba kwaski uczulają. mam liszaje na nadgarstkach od wew strony. porażka. nie udało mi się oprzeć chorobie. córcia mnie zaraziła i już mam nos zapchany, ogólne osłabienie masakra. biorę homeopatie ale jakoś nie widzę poprawy wiec zapodałam sobie otrvin do nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×