Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

stylowa- ja zaniemowilam...tak pieknie, mozna sie zakochac. Szczeka mi opadla. w kolko sobie ogladam. O rany jak ja bym chciala to zobaczyc na zywo i przemierzac Islandie z aparatem w reku. Swiat jest piekny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penolopa kruz moja kolezanka polecila mi gryka pianka kokos wiec taki kupuje ona jest zadowolona wiec mysle ze ja tez z takiego materaca bede. pristina86- Mysle ze to fajny pomysl z tymi ciuszkami one sie przydadza a kwiaty szybko zwiedna popros bez zastanowienia ja bralam slub 1,5 roku temu i na swoich bilecikach poprosilam o pluszaki dla dzieci z domu dziecka oczywiscie kilka zostawilam sobie, prosza tez np jak moja kolezanka o kupony lotka:) Jezeli chodzi o prezenty to wiem ze u nas w rodzinie takie zwyczaj panowal moja mama dostala pierscionek zloty ale mysle ze moj nie wpadnie na to z reszta nie jestem taka wystarczy rzeby pomyslal o kwiatach. hmm a w walentyki ja nic nie planuje w domu nie mieszkam sama wiec z kolacja romantyczna troche bym sie krepowala nie wiem moze gdzies wyjdziemy ale raczej nie, a moj maz nie jest zbytnio romantyczny wiec ciekawe czy w ogole kwiatki mi przyniesie. Zawsze tak bylo ze walentynki osobno spedzalismy ja bylam w Polsce a moj za granica w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sprawie tych skurczow to ja w ogole jestem ciemna czasami czuje bol w podbrzuszu tak jakby jajnik mnie bolal ze az lapie sie i kroku dac nie moge ale czy to sa te skurcze macicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja spędzam walentynki w samotności:( mąż przyjeżdża dopiero 26 lutego. Wolę żeby był na moich urodzinach niż walentynkach:P No i pewnie pójdziemy na jakąś romantic kolacyjkę:) Stylowa super widoki zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pristina86 ja akurat prosiłam o artykuły szkolne zamiast kwiatków, potem wszystko odniosłam do szkoły, byli zachwyceni:) wiem, że z pluszaków jest mało pożytku bo Pani powiedziała, że tylko się kurzą :P inni moi znajomi zamiast kwiatków chcieli: totka, wino,słodycze, książkę, art. szkolne właśnie, bądź karmę dla zwierząt:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa no właśnie, widoki takie, że zapiera dech w piersiach. nic tylko ustawić sobie coś na pulpicie monitora taki widok jak z pocztówki dosłownie. a te nazwy? matko boska, jak Ty dałaś radę? reyujkakauy coś w tym stylu:D cudownie nic ino marzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj czytalam sobie o Islandii - rzeczywiscie jak stylowa mowila malo turystow polskich, no i jak dla nas bardzo drogo wszystko wychodzi.. Stylowaa napisz mniej wiecej jak to wyglada w przelozeniu na polskie pieniadze - zarobki no i podstawowe produkty spozywcze.. ;-) mi sie juz zaczela marzyc taka podroz na Islandie ale pewnie nie predko sie zisci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha pisałam wam kiedyś,że jak te pierwsze razy słyszałam ich język to byłam przekonana ,że to japoński czy cos w tym stylu:D Przeczytać łatwiej a,le wymówić,hmm, my długo musimy sie uczyć,bo to sa jakies gardłowe głoski,gdzie my nigdy nie używalismy tej części gardła,ale jakie fajne jest w odwrotna strone,kiedy Ilsandczyk próbuje powiedzieć -ż,cz,dż itp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany jestem dopiero na 277 stronie. Och Wy moje Kochane pisareczki. ;-) Dostałam dzisiaj te ciuszki, które wylicytowałam na allegro. Powiem wam, że jednak są uczciwi sprzedawcy. Ubranka są ok, zgodne z opisem. Do tego dostałam kilka gratisów. ;-) Poza tym byłam dzisiaj w lumpeksie i kupiłam razem z Moją Mamą kolejne ubranka ;-) Też są śliczne i nie drogie. Kupiłam dla odmiany chyba ze trzy pary rampersów, spodenki ogrodniczki ( ale z miękkiego materiału) i jeszcze jakieś śliczne bluzeczki. Chyba muszę się w łepek walnąć i wydrukować koniecznie tą waszą listę bo inaczej to tych ubranek mi dla Was wszystkich wystarczy ;-) Zaraz odpiszę tylko doczytam co więcej u Was. Aha zjadłam przed chwilą prince polo i wypiłam czekoladowe capucino. Czekam Aż się Mały do mnie odezwie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe juz sobie wyobrazam ten jezyk:) wesolo masz ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia 83 Z tym szalem zakupow tzn ciuszkow dla malenstwa to ty sama nie jestes ja tez ciagle bym kupowala i tak jak ty jeszcze troche to bedzie nie dla jednego tylko dla trojaczkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pristina86 my na zaproszeniach ślubnych pisaliśmy, że chcemy kupony toto lotka. Zawsze się ktoś znajdzie co będzie marudził, że to głupi pomysł. Ale u nas aż tak źle nie było. Mimo,że nie chcieliśmy kwiatów i tak było ich pełno. A z kuponów toto lotka o łącznej wartości 400zł wygraliśmy tylko 36zł ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu ruch, fiu, fiu;-) penelopa - ja od dawna mam zdjęcia z Islandii na tapecie w kompie:-) fascynuje mnie to miejsce... ech... nie oglądam zdjęć, bo się rozmarzę, a w pracy jestem;-) A materac właśnie powinien być twardy. Wiem, że szczególnie przy pierwszym dziecku to wydaje się dziwne, że takiego maluszka trzeba położyć, jak na stole, płasko i bez poduszeczki i wydaje się, że to dzieciątko nie ma się do czego przytulić:-) Ale tak jest najzdrowiej dla kręgosłupa maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien współczuję Ci tych rozstań z mężem. Ja tak dobrze znam to uczucie kiedy trzeba odliczać miesiące, dni do spotkania. Och dobrze, że chwilowo mam z tym spokój. A co do Walentynek to w tamtym roku byliśmy w kinie na Avatarze. A w tym roku w poniedziałek wypadają, więc mąż wróci późno z pracy. Najwyżej zrobię coś dobrego do jedzenia i upiekę może coś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaa ciezko mi mówić o zarobkach dlatego,że moje są okazuje sie bardzo wysokie stąd te moje obcinki w ostatnim czasie,pozabierali dodatków w cholercie,mąż tez ma sporo. Hmm,powiedzmy ,że przecietny zarobek pary to 330000-400000 isk, przy czym chleb kosztuje 160 isk,masło 130isk,mleko100isk,benzyna 215isk.mięso wieprzowe -1300/kg Drogie są mieszkania,taka srednia to myslę 90000 isk,przedszkola 37000isk,jakos tak. W sumie proporcjonalnie -ceny do zarobków to myslę,że Islandia jest tańsza o jakieś 50% na produkty typu spożywczego i przemysłowego,ale bardzo drogie są usługi typu:fryzjer,wszelakie prace budowlane. Fryzjer: balejage z obcieciem to 15000isk u zwykłego fryzjera,ja nie mówię o salonie fryzjerskim. Aaa Emilia pisze o Prince Polo-taka ciekawostka-to najlepszy islandzki wafelek ,który pobił wszystkie inne czekoladowe produkty tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cv czy mi sie dobrze kojarzy,że Ty jeszcze nie masz namiarów i hasełka do naszej skrzynki mailowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak mam maly problem jak ustawic suwaczek zeby za kazdym razem byl wysylany niektore z was maja nawet kilka gdzie powinnam wkleic kod suwaczka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę oglądać Twoje zdjęcia Stylowa ;-) A jak się dzisiaj czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc dziewczyny kochane:czy nie sadzicie tak jak ja ,że Cv już powinna dostac namiary na skrzynkę. Ja jestem za;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cv a w jakim sklepie w Niemczech oglądasz ciuszki dla dzidzi?? Mój też w Niemczech pracuje i w soboty zawsze do kika zagląda. No i czasem kupi jakiś fajny ciuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia dziękuję za troskę,jestem słaba,ale jak patrzę na mojego męża to przy jego samopoczuciu moje wypada świetnie. Trochę mnie niepokoi ból w klatce piersiowej ale już jutro idę do lekarza to poproszę o osłuchanie:) Mały już się odezwał po dawce slodkości? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa ale piekne widoczki kochana. Az sie chce tam byc zaraz -teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowaa no to rzeczywiscie dosyc spokojnie można życ :-) nie to co w Polsce.. i do tego te krajobrazy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien- Tak kik jest jeden z tanszych sklepow ale znacznie lepszy jest zeeman duzo tansze ubranka nawet bez przecen poza tym duzo tez kupilam w CA tam sa wypasione i wcale nie drogie ubranka drozsze niz w zeemanie ale jakosciowo sa lepsze. W Polsce tez mamy CA ale nie wiem jak tam wygladaja ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cv musisz wejść w MOje Konto i tam wpisać adres suwaczka w stopka\ sygnatura No właśnie, że się nie odezwał jeszcze :-( i już się Mega martwię co z nim. Chyba muszę jeszcze coś zjeść. W niedziele tak szalał, a teraz przez te parę dni to się tak tylko czasem odezwie. Ech uparciuch nerwy mamie psuje ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cv tylko, że mój ma tylko pół soboty na takie chodzenie po sklepach, bo jak wiesz w niedziele pozamykane mają. A do kika ma tylko tyle co przejść przez ulicę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaa żeby to bardziej naświetlic to para polska musiałaby zarabiac 5-7 tyś zł aby przeżyc miesiac dokładnie tak samo jak tutaj za 330000-450000 isk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce C&A też są super ubranka i bardzo dostępne ceny. Ja zawsze tam chodziłam jak pracowałam w Poznaniu. Nie wyszłam stamtąd żeby czegoś nie kupić. Ale wtedy to kupowałam nie dla siebie tylko dla dzieci znajomych i rodziny. Nie mogłam się oprzeć. A teraz jak bym mogła dla swojego kupić to nie mam jak jechać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×