Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

dorcia, no niestety trzeba się pomęczyć :D. ja wiem, że to jest problem, nie zawsze się chce, nie zawsze jest czas, ja też nie chce żeby to wyglądało na mechaniczne, no ale bez przesady kilka dni w najbardziej płodne, to jesteśmy w stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze nie powiinam ...ale sobie walsnie tak teraz mysle ze wykozystane szanse byly w pazdzirerniku wiec jedynie wtedy moglabym byc w ciazy wtredy tez nie bylo wg mnie widocznej owu (brak sluzu) i zadnych boli jak przy kazdej innej owul ... @ dotalam dopiero 34 dc i byl bardzo skapy i bez skrzepow i ta niemoznosc utrzymania moczu mosze zaraz do wc isc jak mi sie zachce siku...nie chce sie nakrecac....ale moze...pozatym mam czasem takie napady goraca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wiesz jak byś szczerze powiedziała lekarzowi, że nie udaje się, a stracie się tylko raz, czy 2 w płodne, to by Cię mógł wyśmiać, no i miałby rację...dlatego ja póki co nie zamierzam robić afery ;), tylko się przyłożyć do staranek, jak Bóg przykazał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem ekspertką od owulacji, ale wiele kobiet jej nie czuje, ba nawet śluzu zbytnio nie ma, a w ciąże zachodzą, więc chyba jednak bardzo ciężko jest stwierdzić, kiedy ona jest, a kiedy jej nie ma...ja natomiast mam wrażenie, że mam ja co miesiąc, bo czuję, ale jakoś nawet te małe starania na razie nic przyniosły rezultatu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje Panie!!!!! Migotka ma racje co do owu :( ja tez jej nei czuje (chociaz ostatnio myslałam inaczej) a do tego nie mam śluzu po ktorym mogłabym ja rozpoznac:/ Wszystkie zaciazymy tylko niestety nie wiadomo kiedy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej monia! nie martwicie się dziewczyny, skoro macie regularne okresy, to raczej owulki macie, tak mi się zdaje ;). Ja liczę że mi się w miarę szybko uda, czuję że następny rok będzie przełomowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dawno do was nie pisalam i dzisiaj postanowilam napisac u mne nie najlepiej to znaczy dziecko ok ale ja jestem obecnie na zwolnieniu lekarskim juz 2 miesiac bo caly czas wymiotuje masakra a to juz moj 17 tydzien i jestem bardzo slaba ale daje rade co zjem to wymiotuje mam tylko wybrane produkty ktore nasz dziszius przyjmuje takze dlaletogo nie pisze bo nie mam sily 26 ide do lekarza 1 grudnia mam spotkanie z polozna a 10 ide na usg juz nie moge sie doczekac :) pa pozdrawiam i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia super ze maluszek ma sie dobrze ty tez juz niedługo poczujesz sie lepiej chociaz mooja ciotka miala mdłosci z wymiotami do 9 miesiaca ale to nie regula:P zdrówka zdrówka i jeszcze raz zdrówka wam zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O edzia, jesteś wreszcie!!!!!!!!! :). Uff to dobrze, że z dzieckiem dobrze, bo już się martwiłam wcześniej, że przestałaś pisać...Kurczę mocno Cię te mdłości męczą, ale faktycznie jest duża szansa, że niebawem przejdzie. Trzymaj się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki.... e juz nikt nie pisze :P u mnie oki bez zmian czosem boli mnie brzuch i piersi ale juz mniej niz przed tyg...i jestem wiecznie glodna :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, a może Ty coś z hormonami masz, badałaś kiedyś? Głodna masakrycznie to ja się robię tuż przed okresem, teraz jestem kilka dni po owulce, a więc jeszcze nie ;). Ciekawi mnie, czy te globulki pomogły, bo okaże się dopiero po 10 grudnia, a jutro już zakończę je stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka...nie nie robilam nigdy... tez tak mysle...powiem lekarzowi dokladnie co jak i kiedy ... zobaczymy co on na to....ale na 100% zrobi mi badania nawet z tego wzgledu ze w at mam ubezpieczenie od pol roku i jeszcze tu u lekarza nie bylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbadaj sobie, nigdy nie zaszkodzi...mi się zdawała, że mam coś z tarczycą ;), a wynik rewelacyjny wyszedł, fakt że jakieś rok temu, w grudniu chce znów zrobić badania krwi, nie tylko hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia czekamy :) tylko sie spiesz bo ja za jakas godz goscia bede miala:D ....za jakis 1do 2 tyg do domciu do pl sie wybieram :D bardzo sie ciesze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie też mam pakiet w przychodni prywatnej z pracy mojego męża...więc prawie za darmo i bez kolejek mam badania, więc aż głupio nie zrobić...lekarze są tam tacy średni, ale badania porobić można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam u was jak weekend minał;) Moja siostra miala wczoraj kurs na przedłuzanie i zageszczanie rzes i mnie wziela na modela:D piekne rzesy mam i jak naturalne wygladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka...bede robila tu wszystkie badania...okuliste i dentyste musze tez :P ... maz kazal mi wszystko zaliczyc przed planowaniem fasolki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×