Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

moja kuzynka ma 34 lata, no świetna dziewczyna, tzn. tak mi się zdaje, no bo nie wiem, jak z nią się na codzień żyje...inteligenta, świetnie wykształcona, ładna, zgrabna, bogata, bo w sumie sam utrzymuje spory dom pod Warszawa, zarabia też sporo i praca jej odpowiada...ale ma takie problemy ze znalezieniem faceta i co z tego, jak samotna jest, co po tym dużym domu, ona jest nieszczęśliwa, wystarczy na nią spojrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, dokładnie :), ja jestem optymistką, jest jednak większe prawdopodobieństwo, że nam sie uda niedługo niż nie uda, czyta matematyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czysta matematyka ;) o jak ma 3 dzieci, ta Twoja koleżanka, to już w ogóle tragedii nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz każdy w zyciu ceni cos innego. Jedni chca praca dom małżenstwo dzieci i to niby taka kolej tylko nieraz sie tak nie da bo świat nie jest tak poukładany. Zazwyczaj jest cos kosztem czegos. tak jak u nas chcielismy ślubu i dzieci to musimy wynajmowac mieszkanie, a kto wie co by było i czy inna kolejnosc dala by nam to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie maja tragedii ciesza sie ze maja 3 dzieci ale wiesz strata i mysl ze nie bedzie mogla miec dzieci robi swoje niestety:/ a nie ma co myslec ze wam sie prze kilka lat nie uda tylko ze uda sie za np. kilka cykli:) wiem wiem jedno równa sie drugiemu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie myślę że kilka lat, bo można się zadręczyć :D, tylko uświadomiłam sobie, że nie zawsze jest tak hop siup ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho, hej ho:) co tam u Was kobietki????u mnie dzis cudowna pogoda. slonce swieci i wyobrazam sobie, ze jest lipiec:D jutro znow ide do Pani G. ciekawe jak moje pecherzyki:) dzialania byly, ale to chyba jest za wczesnie jeszcze. dzis 18dc, ale to jakas polowa za 18 powinna byc @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta! ri, staraj się staraj, może nie za wcześnie ;). Taki monitoring, to w sumie fajna sprawa. Mówisz że u Ciebie słoneczko, u mnie piękny świeży śnieżek leży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ano moze nie za wsczesnie, ale jak we wt bylam u Pani G. i powiedziala, ze pecherzyki male sa to sadze, ze jednak za wczesnie. jutro ide:) ciekawe co powie:):) migotko a Ty od dzis wyczekujesz?:> ja trzymam kciuki, zeby nie przyszla:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha :), ale starania wcześniej na pewno nie zaszkodzą :) u mnie teraz tez wyszło piękne słoneczko :), kurczę poszła bym sobie na jakieś narty, sanki :), bo za łyżwami nie przepadam...no o dziś czekam, no ale przynajmniej do piątku, to spokojnie mogę dostać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj M zaplanowal gdzies weekend wiec w pt wyjezdzamy tylko nie wiem gdzie:D kurde a TY pewnie w pt,sb bedziesz testowac jak mnie nie bedzie;( oszaleje z ciekawosci! wrr:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ri, to fajnie z tym wyjazdem :), jaj egzaminy i do połowy lutego, to za bardzo nie mogę ruszać się z domu...o testowaniu na razie nie myślę, bo możliwe, że nie będzie takiej potrzeby, pomyślę koło czwartku dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D to testuj albo w czw albo w nd, zebym byla na biezaco:D oby wlasnie byla ta potrzeba!! a jak sie czujesz? masz jakies objawy na @? boli Cie brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo rzadko mam jakieś objawy na okres, z reguły nic mnie nie boli, tak samo jest teraz :D. w grudniu dostałam 26 dc, nieco wcześniej, bo mam przeważnie 28, 29 dni, dziś mam 26 dc, wtedy poszłam do łazienki i patrzę okres się zaczyna, byłam zdziwiona, no i 27 dc się rozkręcił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby sie teraz nie rozkrecal;P no ja czuje okres, praktycznie zawsze. brzuch i piersi o tym mnie informuja:D migotko ja trzymam kciuki mocno:) testuj w nd, jak wroce -zebym wiedziala o czasie:D:d tymczasem musze uciekac:/ milego dnia, a co wiecej udanego calego tygodnia babeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koala1986, a jakie inne "tabletki po" zazywalas? Czym sie roznily one od Midiany w dzialaniu? Ciezko jest je ogolnie dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym cyklu chyba owulki tez nie bylo:P:P:P bo sluzu typowiego brak:P:P:P ale syski bola nadal i wdodatku cale od wczoraj:P:P:P moze jeszcze ow. sie pojawi i oby szybko bo niby juz powinnam brac znowu dupka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, a kto był? ;) to bierz ten lek i nie dumaj, czy owulka była przecież i tak masz przerwę w staraniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcilam miec ow. a dupek ja blokuje podobno:P ale chyba od jutro bede brac tab. a kolezanka z pl byla i pojechala juz juhuuu :D a maz do 22.00 w pracy bo cos tam w Ikea robia:( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troche przegiecie:P:P od tej cysty mnie tak bola...wczesniej to tylko przed owulka:) wiec mam nadzieje ze jednak na dniach bedzie:P a do lek. to pojde gdzies w przyszlym mies:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×