Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 7..... robimy przerwę Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................4.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 4...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............28... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............21. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........16..............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............32............B-g.................... .8.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................9..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........17......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................10.......................4 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN Jeszcze aktualizacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane juz jestem po ... :D :D :D dzidziol rosnie serducho bije jak dzwon na dzien dzisiejszy jest ok to koniec 9 tyg :D :D :D kamien z ❤️ ;) Kraqers do wizyty masz kilka dni tez pewnie po niej bedziesz spokojniejsza napewno wszystko jest ok 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To swietnie Groszkowa, oby tak dalej:) Niech sobie babelek rosnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku tak trzymajcie bedzie wszystko git!!! Czesc wszystkim😘 ale mam dzis dzien moglabym przytulic caaaly swiat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) jak dawno tutaj nie byłam :( wszystko przez te pomarancze . Ale jest troche spokoju to korzystam i aktualizuje tabelke. Groszkowa moje serdeczne gratulacje :) wiec tak jak pisalam, ze " bedziesz" z nami w 2011 roku :) :) Reszcie dziewczynek tez z calego serca gratuluje. U mnie jakos leci ( jesli to kogos w ogole interesuje :) ) siedze na zwolnieniu. Wizyta dopiero 22 a tu bole w pchwinach. Nie wiem czy to kosci czy jakies skurcze wiec leze i poczytuje, odrabiajac zaleglosci, pozdrawiam NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 7..... robimy przerwę Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................4.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 4...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............28... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............21. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........16..............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............33............B-g.................... .19.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................9..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........17......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................10.......................4 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate fajnie ze sie odezwalas i ze u Ciebie ok tj bardzo wazne oby tak dalej jeszcze tydz i bedzie polmetek ale ten czas leci :) Duzo zdrowka i spokoju dla Ciebie i dla bobo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie nic nowego, kolejny okres...jutro lece do zurichu na 2 tyg.. Zameldowalismy sie w usc w koncu ale znow szlak mnie trafi. Pozwolenie na slub jest wazne do 3m a ja je wyciagnelam w lutym. Wczoraj widzialam zaproszenia-piekne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wder
Kate bóle w pachwinach raczej normale, dziecko rośnie i niestety się kości zaczynają rozchodzić. Później będzie gorzej a jeśli siedzi główką w górę to jak się obróci będzie gorzej bo wtedy będzie bardziej uciskać i będziesz musiała się do tego przyzwyczaic, jak to mój lekarz powiedział będzie coraz ciężej, ale co tam i tak jest fajnie jak się gdzieś wypycha nogami albo plecami i brzuch faluje śmieszne uczucie. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ rano jestem jak skowronek a wieczorem jak pluto :D ledwo patrze na oczeta no i oczywiscie w nocy 3 lub 4 wycieczki do wc :O no ale co zrobic :) prinzesska Ty to zalatana kobietka jestes :) oj z tymi papierami to mozna dostac krecka :O ale jeszcze troche i bedzie wasz najpiekniejszy dzien w ktorym bedziecie najwazniejsi :) Milego dnia wszystkim zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zagladam zadko bo nie jestem w nastrojach starankowych... Mamy narazie tylko nerwy,bo zbliza sie przeprowadzka,pakowanie... Suknia ktora przyszla bedzie odeslana bo jest chuj...material. po powrocie musze latac po salonach i szukac sukni,ktore wcale nie sa tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz napewno macie sajgon bo wiele spraw zlozylo sie w calosc zycze spokoju spokoju i jeszcze raz spokoju ... a jesli chodzi o suknie to fakt sa dosyc drogie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rezygnuje ze staran... jestem przybita i smutna. Po powrocie musze latac za suknia,przymierzalam pare ale jakie one sa drogie... Mam ochote siedziec i plakac. Podesle wam zaraz linka do nowej sukni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinzesska ja tez nie raz mialam w sobie rezygnacje i odpuscilam moze potrzebujesz czasu na przemyslenia i zdystansowanie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suknie piekne niezwykle gustowne :) prinzesska nie mozna tak myslec!!! zobaczysz przyjdzie ten czas ze dziecko pojawi sie!!! czesto jest tak ze jak bardzo chcemy to nie wychodzi ale jak odpuscimy to psychika puszcza i zachodzimy w ciaze jedna po miesiacu inne po roku jeszcze inne po latach ... bede 3mala kciuki i modlila sie o to abys sie "otworzyla" i abyscie sie doczekali bobo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GROSZKOWA no widzisz, suuuper wiesci, oby tak dalej :D. ciesze sie, ze jest dobrze i dobrze bedzie, zobaczysz :) PRINZESSKA slonce, tak bym cie wziela i przytulila. niby zblizasz sie do tak szalenie waznego wydarzenia w swoim zyciu, a non stop cos sie pieprzy. ale uszy do gory, dasz rade. przezwyciezysz te wszystkie cholerne trudnosci i w koncu z truimfem osigniesz swe wymarzone cele, a przeciwnosciom losu bedziesz mogla pokazac palec :P. bedzie dobrze. przeciez kiedys w koncu musi byc, tak?! buzka :* papatki dla wszystkich dziewczatek :) NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 7..... robimy przerwę Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................4.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 4...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............28... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............21. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........16..............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............33............B-g.................... .19.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................9..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........17......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................11.......................4 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( :( :( zalało mnie dzisiaj- nawet nie zdążyłam zatestować. Masakra - tak mocno to nie pamiętam... Chyba jak miałam pierwsze poronienie było podobnie... CHolerka - czemu??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzesska - witaj w klubie zdołowanych... ja już też chyba tracę nadzieję na na lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaem gosia 👄 pamietajcie co nas nie zabije to nas wzmocni!!! ;) niestety tak to jest ze nasze zycie nie zawsze jest uslane rozami :( ja od samego poczatku mam pod gore nic nigdy nie przychodzi mi latwo a niektorzy rachu ciachu i juz wszystko maja coz tak to zycie jest pogmatfane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dzwonilam do lekarza, powiedzialam mu o moich dolegliwosciach. Mam jutro sie do niego zglosic. Trzymajcie za nas kciuki, oby wszystko skonczylo sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 7..... robimy przerwę Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................4.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 5...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............28... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............21. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........16..............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............33............B-g.................... .19.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................9..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........17......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................11.......................4 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN witam i zmykam troszke czasu mam i napisałam tabelke poprawiłam no cóż ide schowam sie bo dóła mam zbliza sie 29 a mnie w sercu boli pa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) KRAQERS ja mam te bóle więzadeł w pachwinach od poprzedniej ciąży. Nawet w czasie okresu pobolewało, jak się macica powiększała. Brzuch w okolicach pępka mnie bolał... Życzę spokoju i dużo zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, miało być: Brzuch w okolicach pępka mnie NIE bolał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) prinzesska szczesliwego lotu i szybkiego powrotu :) jestem dzis nie wyspana zreszta jak co noc :O co 2 godz wstaje do wc :O no coz trzeba dac rade :) tzn ze bobo rosnie :) cos czuje ze to dziewczynka :) pojawila sie jakas nowosc w 90 % mozna ustalic czy bedzie dziewczynka czy chlopczyk z ph moczu po 10 tyg ciazy jesli odczym kwasny to dziewczynka jesli zasadowy do chlopak i jeszcze normy ph jak znajde to podam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 7..... robimy przerwę Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................4.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 5...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............28... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............21. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........16..............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............33............B-g.................... .19.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................10..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........17......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................11.......................4 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tu sa te normy jak skoncze 10 tydz to z ciekawosci sprawdze ;) zobaczymy czy pozniej sie potwierdzi ;) Jeżeli PH wykazuje kwasowość - będzie dziewczynka, jeżeli zasadowość, wychodzi chłopczyk. Od 4,8 do 6,5 - jest dziewczynka Od 7,2 do 8,8 - jest chłopczyk A pomiędzy, czyli między 6,5 a 7,2 - nie wiadomo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×