Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

Witajcie kochane. Byłam u lekarza i wszystko powinno być ok. Gorzej by było gdybym się zaraziła ospą na początku ciąży. Mam zrobić badania na przeciwciała. We wtorek też robię przeciwko cholestazie bo swędzi mnie skóra :( Po za tym mała zdrowa, waży 1040 gram. Pomarańczówki oczywiście olewamy i pozostawiamy bez komentarza. Alex dobrze, że u Ciebie ok. Ja też mam wrażenie ciągnięcia i kłucia w miejscu po cc. Orianka ja tak jak Alex obstawiam dziewczynkę :) Co do zachcianek to mam większe w tej ciąży niż w poprzednich :) Kasiu dużo zdrówka dla Twojej córeczki i wytrwałości. Lillien wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki :) Marcelinka już nie dużo nam zostało. Wytrzymasz, jesteś bardzo dzielna :) Eliose na mnie też się gapią jakbym co najmniej jakąś małolatą była. A jak urodziłam Oskarka ( miałam wtedy 28 lat) i położna przyszła do domu to myślała, że mam 19 lat i zaczęła mnie pouczać i traktować jak gówniarę. Dopiero jak zaczęła wypełniać formularz to mówi: O a Pani ma 28 lat a tak młodo wygląda. Od razu zmieniła ton i nastawienie do mnie. Albo baby jakieś w tramwaju gapią się na mnie i zaczynają gadać, że teraz coraz młodsze w ciąże zachodzą.... Xanula ja też mam czasami wrażenie, że to mój mąż jest w ciąży a nie ja. Mówi: zrobisz mi herbatkę, kawkę albo masz jakieś ciasteczka? Podaj to czy tamto...Kurcze mówię mu, że to on powinien mnie obsługiwać a nie odwrotnie ;) Zula witamy. Napisz coś więcej :) Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www. w y j e b a n e.com.pl a tej osobie osobiście życzę wiele szczęścia w życiu i żeby miała lepiej ode mnie!!! hahahhahahah ale ludzie są pojebani!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurczę co za wredota (kolejna) nam się tu wdarła! Anka nie przejmuj się tym, choć pewnie Ci ta kretynka przykrość sprawiła. Wiadomo nie ma co sobie brać do głowy takich chorych obelg, ale każdemu by się przykro zrobiło po takiej wiązance! Brak mi słów!!!! asiula - dziękuję za komplemencik ;) ja też obstawiam, że będzie synek ;-) no ale może susi i alex dobrze obstawiają i córcię będę miała ;) aaa wszystko mi jedno ;) ale chciałabym na kolejnej wizycie w maju już to wiedzieć ;)) tylko w dalszym ciągu nie mam imienia dla dziewczynki ;-/ więc jak okaże się, że córcia to kompletnie nie wiemy jak damy jej na imię ;-)) susi - to całe szczęście, że Twój synuś teraz ma tą ospę ;-) no mój tak samo mówi mi czy mu tego czy tamtego nie zrobię czy mu to czy tamto nie podam heh ;-P no kurczę ten se leży albo siedzi przed kompem a ja mam mu usługiwać ? ojj nie!! ;-D co do zachcianek to ja ich za wiele nie mam.. czasami mam ogromną ochotę na coś, ale przed ciążą też tak miałam ;-)) ale alex to mnie rozbawiła ;-P ogórki kiszone z ciastkami i jeszcze później mleko do tego hehe aa fuj ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to gdzieś, ale jesli ta osoba teraz czyta te wpisy to osobiście radzę jej wykasować moje zdjęcie z fotosika, bo jest na to paragraf i po prosu zgłoszę to jutro na Policję, a znalezienie TWOJEGO IP komputera potrwa kilka sekund. I będziesz mieć przejebane dziewczyno!!!! więc się zastanów nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orianko masz śliczny brzuszek, a figurki to już Ci zazdroszczę. Obstawiam dziewczynkę:) Susi dobrze że z małą wszystko ok, daj znać jak już będziesz miała wyniki badań, trzymam mocno kciuki żeby wszystko wyszło dobrze Asiula ale mi zrobiłaś smaka z tym grillem, już mojemu truje ale niestety nie mam możliwości bo w bloku mieszkam... alex dobrze że te bóle to nic groźnego, ale uważaj na siebie, a mała rośnie jak na drożdżach:) monia mi również nie przeszkadza jak piszesz:) a zdjęcie Michasia jest w 3d. Mój jak patrzy na mój brzuch to się pyta czy piłkę połknęłam bo taki okrągły hihihi Wczoraj byłam na małych zakupach dla małego kupiłam resztę potrzebnych rzeczy z ubranek i mam wszystko żeby golaskiem nie był:) Kupiłam pieluszki, nożyczki, termometr do wody, butelki itp. resztę wyprawki skompletuje w maju, a na czerwiec planuję mieć już wszystko kupione, żeby później z dużym brzuszkiem już tak nie szaleć po sklepach, zresztą nigdy nie wiadomo co się wydarzy :) Spokojnej i słonecznej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo aż tyle stawia na córcię? ;-P kurczę ja taka pewna, że synek będzie, a tu może rzeczywiście córcia w brzuszku siedzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten tępy kurwiszon pewnie pisał ze swojego komputera, komputer jest zarejestrowany na NIĄ LUB JEJ RODZICÓW a co za tym idzie bardzo łatwo jest poznać dane tej osoby i miejsce zamieszkania. wykorzystywanie zdjęć bez zgody i wiedzy tej osoby jest karalne!!!! to, że mnie obraża jest mi obojętne, ja wiem jak jest i dziewczyny też wiedzą. ZADARŁAŚ DZIEWCZYNO Z NIE TĄ OSOBĄ CO TRZEBA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja też już mam końcówkę wyprawki do zrobienia. Zostało mi parę rzeczy do kupienia w aptece i to chyba sobie kupię w maju, a w czerwcu ostatnie rzeczy kosmetyczne dla mnie do szpitala.:) ostatnio znalazłam na necie takie gaziki do pępuszka, można je kupić na sztuki w aptece http://www.edziecko.com.pl/p/137/1493/gaziki-leko-nasaczone-70-spirytusem--waciki-higiena-i-pielegnacja.html wczoraj gadałam też z koleżanką i polecała mi laktator z gruszką który też podobno można dostać w aptece. Ona mi mówiła o jakimś za 8,50 i że się u niej bardzo dobrze sprawdza. Ja znalazłam takie: http://www.dobra-apteka.pl/produkt17572/203/odciagacz_pokarmu_gumowy_sanity_1_szt_gruszki_laktatory_termofory_wlewniki.html http://www.bdsklep.pl/product-pol-4766-CANPOL-Laktator-reczny.html#nclid=87e58a9783f76b2c199f0bb0702c450e co o tym myślicie??? a tak się zastanawiam czy kupić gaziki sterylne w aptece czy te większe płatki kosmetyczne?? jak myślicie dziewczyny.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja miałam kupione te gaziki nasączone spirytusem i powiem Ci szczerze,że ich nie używałam-kupiłam ćwiartke spirytusu rozrobiłam go z wodą,i patyczkiem do ucha smarowałam kikut:)Pięknie się goił:)po 12 dniach już go nie było:) No dziewczyny za godzinke wybieramy sie do ciotki na działeczke na wioske na grilla:)przy okazji pójdziemy po bazie i brzózki:) Babababum,czyli jest co najmniej 4:1 na dziewczynke:)a ja i tak zostaje przy chłopcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztywne są, czy ciężko jest dotrzeć do pępuszka?? spirytus jaki kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babababum mi wszyscy oprócz mojego ojca mówili że będzie dziewczynka a tu niespodzianka, jestem teraz ciekawa jak to u Ciebie będzie;) Dziewczyny a mi na szkole rodzenia położne odradzają spirytus na pępuszek, zaś mówią żeby kupić octenisept

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze o takich rzeczach nie myślę ;-/ kurcze ja to w ogolę jestem zielona we wszystkim co jest związane z ciążą i macierzyństwem. Zdam się na moją mamę ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babababum ja też :D podpytuję się o wszystko koleżanki, która ma dziecko:) inaczej to bym chyba zginęła, albo zamęczała Nasze dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Co do pępuszka to ja kupiłam te gaziki nasączone spirytusem, mam nadzieję, że się przydadzą :) Dziś zamówiłam na allegro komplet poszewek dla Wojtka i prześcieradła: http://allegro.pl/2-el-posciel-dziecieca-135x100-belbina-i1555168589.html numer 27 (kremowe baranki) i 52 (króli z parasolką) do tego do kompletu prześcieradła z gumką o tych samych wzorach. Co do łóżeczka zdecydowałam, że kupię taki model: http://allegro.pl/mamtu-kojec-luna-2x-dno-przewijak-zabawki-sliniak-i1556727378.html oczywiście kolor toffee bo jak z różem dla synka ;) Teraz będzie nam brakować tylko jeszcze paru drobnostek a łóżeczko zamówię chyba jutro. "Pani" pomarańczka niech lepiej schowa do kieszeni "Wywody" i niech nie mierzy Naszej Ani swoją miarą :] Bababum- Orianko będzie Synuś moim zdaniem :) Dziewczyny, tak "płakałam" nad tym że nie przybieram na wadze a tera mam ponad 7 kg na plusie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Eliose. kochana jesteś :** pościel śliczna, aż jestem pod wrażeniem, że taka tania:) też właśnie odkupiłam od koleżanki łóżeczko turystyczne i ciekawa jestem jak się będzie sprawować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też właśnie się dziwię. Z tego co wiem, to dość gruby splot bawełniany, w każdym razie zobaczymy :) Jak coś będzie nie tak, to dokupi się coś jeszcze. Nie wiem, czy wystarczą 2 komplety poszewek i 2 prześcieradła czy to będzie za mało. Aniu a w tym łóżeczku masz też podwieszaną platformę? (dla mniejszych dzieciaczków) Dziewczyny kochane-szczególnie te, które mają już dzieci starsze - w czym prać ciuszki dla noworodków? Lepiej proszek czy płyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co mówiła to podłoga jest na dwóch wysokościach:) na razie go nie rozkładam, więc później się zobaczy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o uszycie pościeli poprosiłabym babcię, bo jest krawcową, ale już nic nie szyje, bo nie ma siły, a po tym złamaniu ręki to już w ogóle. a pewnie się nie opłaci dawać do szycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, nie denerwuj się, bo tej osobie chyba właśnie o to chodziło, a Ty nie możesz się wkurzać ( admin wykasował te posty? bardzo dobrze!) widzę, że zakupy u Was w pełni, mnie zostały drobnostki, kupię je na początku maja i wtedy będę też prać ciuszki. eliose, zakupy udane, a ochraniacza nie kupujesz na łóżeczko? ja mam dwa łóżeczka, drewniane i na wyjazdy turystyczne i to turystyczne jest też z dwoma wysokościami. ja piorę ciuszki w Persilu, nie kupowałam tych dziecięcych proszków, bo miałam próbkę i nie byłam zadowolona, większych plam mi nie dopierało, a szybko tez zaczęłam prać ciuszki Małego z naszymi żeby przyzwyczajać go do "normalności". Teraz kupiłam plyn Persil i na początku będę włączać podwójne płukanie i koniecznie będę wszystko prasować. w Rossmannie jest promocja Pampersów:) Xanulax, ten odciągacz miała moja koleżanka i była zadowolona, ja z ręcznego nie byłam zadowolona, męczyłam sie, teraz mam medeli elektroniczny. jak OSkar był mały to robiłam mu pępek tymi gazikami leko, bardzo wygodne, teraz wiem, że zmieniło się w sprawie pielęgnacji pępka, że tylko przez parę dni stosuje się spirytus a potem już nie. ale mam ochotę na kiełbaskę z grilla mniam mniam na święta ochłodzenie, rewelacja, jak zwykle wolne i ma pogoda się popsuć. babababum, a tam fuj:) wcześniej pragnęłam ciastek z bita śmietana i po tym od razu musiałam zagryźć jakimś kwaśnym ogórkiem, także teraz i tak nie było zle:) Susi, mnie boli właśnie nie na bliźnie po cc tylko na wysokości pępka, dzisiaj czytałam o tych zrostach po cc i rzeczywiście może brzuch pobolewać w ciąży, ma to związek z powiększającą się macicą. spokojnej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uprzedzając jakąś pomarańczówkę miałam na myśli oczywiście laktator elektryczny a nie elektroniczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex, ja je zgłaszałam do usunięcia, a czy dlatego tak się stało bo to zrobiłam to nie wiem. ;D gdyby tak nie było to ze względu na to zdjęcie poszłabym na Policję.(podejrzewam że szybko by to było załatwione, bo pracuje tam teść mojej siostry :D) niektóre pustaki powinny się dwa razy zastanowić zanim coś zrobią lub napiszą..:) Alex a co myślisz o tych proszkach sensitive. ???? ja taki zawsze kupuję miedzy innymi ze względu na te moje problemy ze skóra, no i w tym proszku wyprałam też ciuszki dla małej i wyprasowałam z dwóch stron na 3. nad tym laktatorem to się jeszcze zastanowię, zawsze można kupić po porodzie:) przejrzałam gazety, żeby zobaczyć co piszą o tym pępuszku. w jednej piszą o spitytusie, w drugiej po szarym mydle, a w trzeciej w ocanisepcie :D oszaleć można kiełbaska z grila, albo ziemniaczek z ogniska, mniami, ale jakimś tortem też bym nie pogardziła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym żeby już był czerwiec.:) rozglądałam się za jakimiś rajtkami, bo ciągle tylko w dresach chodzę:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex - na łóżeczko turystyczne dawać ochraniacz? Taki sam jak przy łóżeczku drewnianym ze szczebelkami? Ja też bym chciała by był już czerwiec. Trochę się zestarzeję, nie będę już 22 latką ;) i w końcu będzie idealna pogoda! Bolą mnie strasznie brodawki sutkowe :o już nie wiem czy czymś smarować, czy co robić Jutro szalony dzień dla mnie, trzymajcie kciuki żebym nie zwariowała hehee. Teraz mykam chyba spać, od rana mnóstwo wrażeń bo przyjeżdża do nas właścicielka mieszkania na herbatkę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TRZYMAM :) za to mnie kark:/ kręgosłup mnie nie boli, a szyja masakrycznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu się doprosiłam zwrotu kasy od tatuatora, który w ZESZŁYM roku robił mi tatuaż. ehhh, zmęczyłam się;) idę na wyrko, bo chyba wszystkie już śpicie, a mała tak się dzisiaj rozpycha, że aż momentami boli:/ gałgan mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliose, jestem beznadziejna:) oczywiscie, że do turystycznego nie daje sie ochraniacza:) rozpędziłam sie trochę:) xanulax no właśnie te sensitive są najlepsze i moim zdaniem dobrze je wyprałaś i wyprasowałaś hihihihi elisoe ojej a czemu Cie brodawki bolą? to jakies przygotowanie do karmienia? może smaruj bepanthenem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex ja to myślałam, że chodzi o jakiś ochraniacz przeciwko owadom :D to jestem spokojna, mam nadzieję, ze nie będzie mieć uczulenia:) no właśnie Eliose ciekawe dlaczego Cię bolą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×