Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

łazanka czy chodzi Ci o nwilżacz? Ja mam firmy limatic albo climatic. Nie wiem czy na początku to "c", czy tylko taki ozdobnik. Ja jestem zadowolona. Natomiast jeśli chodzi o oczyszczacz to nie wiem co to co do laptopa to podobnie działają komórki, gdzieś czytałam lub słyszałam, że na badaniu usg zauważono większą ruchliwość dziecka, gdy przychodził sms lub dzwonił telefon, który był blisko brzucha co do bóli macicy to mam je pod koniec dnia, albo po takim wysiłku jak dziś sobie zafundowałam. Posprzątałam wszystkie szafy z ciuchami. Mam wór do wrzucenia do tych kubłów co zbierają odzież dla biednych. Zwolniłam trochę miejsca dla dzidzi, ale to jeszcze nie koniec tych porządków. Reszta w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małp@
łazanka olejek z drzewa herbacianego jest w ciąży kategorycznie zabroniony. Ja nawet nie chcę smarować nim twarzy punktowo jak mi coś wyskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mot- nie o nawilżacz, oczyszczacz to coś takiego co likwiduje zarodniki pleśni, wirusy, bakterie i roztocza z powietrza pomieszczenia, w którym jest postawione. Dzięki za info o nawilżaczu. małp@- tak właśnie myślałam, że w ciąży niewskazane- ale jak już napisałam dla mnie to zbyt ostra jazda, tylko w pokoju u Młodego przed snem. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mot ja też chce wózek z pompowanymi kołami.Miałam taki przy córce i bardzo się sprawdzil więc teraz też taki chce.A kupiłaś jakiejś znanej firmy?taki głęboki czy wielofunkcyjny,no i ile cię to szarpnęło po kieszeni jeśli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny będe miała SYNKA, super się ciesze, Widziałam dwa razy wyrażnie siusiaka i lekarz powiedział że na 150 procent chłopak. Wierze mu, bo ten lekarz robi tylko usg i ma jakieś tam certyfikaty, a sprzęt to po prostu bajka. Córeczka na brzusia mówi Dominik, teraz parka w domku będzie, autka, stworki itp, fantastycznie. Dzidzia jest zdrowiutka, waży 500g i z usg wychodzi że jestem w 21tyg +5 dni, termin wg usg ina 13.08.2011r. Jutro ide z powrotem do ginki z wynikami usg. Leżenie i spanie jak nietoperz (batmanica) z nogami do góry dało rade i dzisiaj dzidzia była pięknie ułożona. Ale się ciesze, ze wszystko oki, hurahurahura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas-1984- to fantastycznie, GRATULACJE BATMANICO !!! Dominik to przepiękne imię (tak na drugie ma mój Ziemek). Córcia pewnie też szczęśliwa bo przynajmniej wie co tam w brzuniu pływa :). A tatuń pewnie dumny ...pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas-1984 przyjmij moje gratulacje!!! :D Jednak chłopaczki przeważają w naszej paczce... :) A mnie zaczęło coś w brzuchu kłóć i pobolewać w szczególności jak chodzę. Tak po lewej stronie od pępka w dół. To jakieś bólowo-skórczowe fatum na nami chyba zaciążyło... :( My kupimy wózek z pompowanymi kołami bo te mają lepszą amortyzację choć są troszkę cięższe. Właściwie zdecydowaliśmy już na 100%, że kupimy Bolder sd 2010/2011 firmy implast. Waga tego wózka w wersji gondola 15kg. Zastanawiamy się tylko nad kolorem czy kupić ładny czy raczej praktyczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokahontas gratulacje!:) ja mam jutro połówkowe o 12, już mam stracha.. Dentysta zrobił mi ząb, przez to, że mam tę kartę, które dostają z NHS wszystkie ciężarne(wyglada jak do bankomatu)to mam dentystę i leki za darmo, jeszcze do ukończenia przez dziecko roku czasu. W Polsce płaciłam za jedną licówkę 130 zł, tutaj na szczęście nic i mówi mi, że te licówki co mi w PL zrobili nie powinny być w takim odcieniu, nawet po wybielaniu, i mam przyjśc po porodzie mi wymieni, bo i tak NHS płaci:) aż byłam w szoku, że sam z tym wyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays77-dla Ciebie również gratulacje z powodu co prawda jedynie zęba ale za free. Powodzenia jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi dziękuje:) ale chyba część tej nocy mam z głowy, nie przypominam sobie, żebym tak schizowała bo usg w tamtych ciążach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjk33 - kupiłam tako jumper wielofunkcyjny za 760 zł tzn dałam zaliczkę 100 zł i odbiorę w sobotę bo jak byliśmy w komisie to mieliśmy opony zimowe w aucie bo akurat zmienialiśmy i nie było jak zmieścić jeszcze wózka. Poza tym i tak nie wiem jak nam się do pandy zmieści stelaż, gondola, spcerówka i fotelik - chyba będziemy musieli złożyć fotele ;) myślimy żeby kupić taki boks na dach bo z naszym małym bagażnikiem to ciężko będzie gdziekolwiek pojechać, tym bardziej na wakacje a wiadomo, że do tyłu jak jest dziecko już nic się nie zapakuje. Kiedy myślałam o zakupie nowego wózka to też chciałam Tako ale nowszą wersję - warrior - ma przekładaną rączkę i podobno większą gondolę ale co tam, okazja naprawdę się trafiła bo bardzo zadbany, bez żadnych plam więc co się było zastanawaić. Pocahontas - gratuluje małego mężczyzny :) mama8327 - właśnie mnie też coś kłuje co jakiś czas i nie wiem czy mam się niepokoić. CO do koloru wózka to wypośrodkuj :) i żeby był choć trochę praktyczny ale żeby Ci się podobał Grays jak wrócić daj znać jak tam po połówkowym. Ja dopiero 19 kwietnia mam więc jeszcze poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays- to ja ci zyczę zobacznia upragnionej dziewuszki na tym połówkowym- z nas 3, Tobie już na pewno się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK*.....................*WIEK*........* DATA PORODU*.....PŁEĆ meeg24..........................25.........01.08.2011. .......córeczka agneskaa.................... ...38........ 01.08 .11........... happy............................20.........01.08.2011 .......Synek:*:* katekiss.........................32.........02.08.11.. ......... mum to come...................28.........02.08.11...........córka PurPur27........................27.........02.08.11... ......... Szczęśliwa przyszła mama!..30........04.08.11.....córeczka Klaudusia mikusiaaa.......................22.........04.08.11....Córeczka:* waneska..................... .. 26.........04.08.11... ..... 024sylwia.......................27..........04.08.11. .......... Żabuleńka......................23...........04.08.11... ......... Mania1982.....................28...........07.08.11... ... córka mamuska88 ...................23...........09.08.11........Córka :* Ewelina29......................29..........10.08.11... ..... synek ryba510........................31..........11.08.11...... ..... crazy_green_eye............24..........11.08.2011.. ...... misiaczkowa..................28..........12.08. 11......córka??..... Peska44........................28..........12.0 8.11............. OlesiaZ.........................27..........12.08.11. .....córeczka ... gosia84........................26...........13. 08.11.............. kleopatra2011...............31...........13.08.11... synek Agabi 2011...................28............13.08.11.....córeczka rosica86......................25............13.08.11. ........... Bożi...........................22............14.08. 11. SYNEK Leeila.........................24..............14.08.1 1 SYNEK hjk33.........................36...............14.08.1 1 SYNEK Myszaa29....................28..............15.08.11.. ............ Pandzia_1....................27..............15.08.11. .........??? Angie S........................27..............16.08.11......... .... osti ...........................28..............16.08.11...... ........ ewikos29.....................29..............16.08.11 ...2 synków Becik-83..................... 28..............16.08.2011 mama_dzidka................33..............18.08.11.... ......... vilia............................26..............18.08. 11............. sierpniowa mama 2011.....28..............18.08.11.......synek Ninka .........................27...............18.08.11........?. . .... Pocahontas-1984...........27...............19.08.11...SYNEK Mama Miłoszka..............31...............19.08.11....... synek aga15510 ....................31...............19.08.11. ......synek łazanka.......................32...............20.08.11. ......syneczek jagódka1.....................28...............20.08.11 .............. Beti2905.....................30..............mama Aniołka....... Izabelka_....................24...............22.08.11 ............. Grays77......................34...............22.08.11 ............. koteczkowa 1984..........27...............22.08.2011...... monisiacz3k.................24...............23.08.11 .......synek **TOSIA**.....................23...............23.08.11 .............. aga_jabi.....................28...............23.08.20 11........... Wikula-33....................33...............24.08.11. .córka ? ciotka julia..................31...............25.08.11........... .. anitia.........................29...............26.08.1 1............. olin_ka .......................31...............26.08.2011......synek mama8327....................27..............28.08.11.... ........ szczurkowa .................34 .............28.08.2011............... annika1983..................27..............29.08.11... .......... kotkowa.....................28...............30.08.11.. ......... Aga...........................26...............30.08.20 11... Mot ..........................29 ..............29.08.11 ............. Wpisałam Swojego syneczka do tabelki. Grays - trzymam kciuki za twoje połówkowe. A z tym darmowym dentystą to masz świetnie. Ja dzisiaj pierwszy raz w ciąży dostałam normalnie ataku złości, M mnie wkurzył, zatrzymałam auto, wysiadłam i zaczełam płakać. Ale się zdziwił mój M, podszedł i przytulił mnie jak malutką dzidzie. A jak teraz to wszystko przemyślam, to nie miałam powodu do aż takiej reakcji z mojej strony. Normalnie to bym się nawet nie przejeła. To chyba te hormony tak działają, bo ja jestem raczej opanowana. Tez tak miałyście? Mot - jak ty masz fajnie, zakup wózka już załatwiony. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia55
co do bolacego podbrzusza to niestresujcie sie mnie czesto tak boli jak nie boki brzucha to dul albo uczucie jakby jajniki ale lekarz nato przepisal mi no-spe i ponoc rozciagaja sie wtedy wiazadla macicy dlatego mamy uczucie ciagniecia lub bol taka juz nasza natura musimy to przetrwac :) a ja wozek sobie wybralam na allegro strasznie mi sie spodobal ale boje sie ze na obrazku on bedzie wygladal inaczej niz w zeczywistosci i sama niewiem czy go zamowie czy lepiej niejechac na hurtownie mecza mnie skoki mojego cisnienia ma ktoras z was podwyzszone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim.Pocahontas gratulacje widze u ciebie też marzenie o synku się spełniło.Grays a tobie życze upragnionej córeczki.A mnie wczoraj dopadły jakieś czarne myśli w związku z tymi słabymi ruchami mojego maleństwa.Przez cały dzień poczułam go może ze dwa razy i to tak delikatnie,nawet zjedzenie słokiego nic nie dało.No i wieczorem dopadły mnie myśli że może coś jest nie tak jak powinno,może ta kropka na sercu jednak coś znaczy,może jest przez to słabszy niż iine maleństwa itp,itd.Czytam że wy macie już takie kopniaki że aż boli a ja zamiast coraz mocniejsze mam coraz mniejsze.Oj sama już nie wiem mam nadzieje ,że to się zmieni bo mnie to stresuje a wizyte mam dopiero po świętach.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mot ja też mam 19.kwietnia, jeszcze półtora tygodnia oczekiwać nam zostało... hjk33 ja pierwsze widoczne ruchy zauważyłam dopiero we wtorek, wieczorem, falował brzuszek, w środę było to samo, a wczoraj tylko lekkie szarpnięcia czułam kilka razy w ciągu dnia, a wieczorem dzidzia nie dała znać, więc chyba nasze maleństwa mają po prostu czasem leniuszka :) teraz wydaje mi się,że może i wcześniej czułam ruchy, znaczy te szarpnięcia, tylko wtedy jeszcze nie wiedziałam, że to jest TO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia55
hjk33 niestresuj sie na zas bo szkodzi to tylko maluszkowi choc latwo tak mowic komus z boku mnie moj synek kopie dos mocno i juz tez w dzien bo wczesniej to tylko wieczorami a teraz to az brzuch mi caly faluje:) ale jakis tydzien temu tez nieczulam zadnych ruchow przez caly dzien i nawet w nocy ale na drugi dzien zaczol tak baraszkowac ze szok najgorzej naj naciska mi na jajnik wtedy bol niesamowity sekundowy ale mocny a ty lepiej zaddzwon do lekarza swojego i powiec mu o tym bo to niema zartow mozee maluszek potrzebuje twojej pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki, u mnie wczoraj znowu były mega bolące kopniaki. Jak mnie zaczal bolec sam dół brzucha-myślalam ze to pęcherz a tu za chwile się okazalo,ze dzidzia jest nad samym spojeniem łonowym bo tam mnie zaczela bombardować. Wstać ciężko tak mnie tam bolalo, pewnie uciskal na pecherz. Teraz jestem spokojniejsza, jak to odkryłam, bo mysłałam, ze to cos niedobrego jest. Mam nadzieje,że we wtorek dolacze do grona znających płec:-) milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te poduszki jak dla mnie sa b.podobne. sama kupilam jednak taka krotka, jest na FB, moja znajoma taka uzywala i widzialam,ze wystarczy w zupelnosci. przyszly dzis juz fotelik samochodowy Maxi Cosi Cabrio Fix i lezaczko-bujaczek Fisher-Price. wybralam w koncu ten co polecala Ewelina jeszcze-faktycznie fajnie wyglada, kupilam za pol ceny. a fotelik miodzio, nawet ze spiworkiem i w kolorze wozka-ale to czysty przypadek :) wrzuce na FB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to muszę się jeszcze zastanowić bo właśnie widziałam, że są jakieś mini o połowę tańsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjk33 teraz to bedziemy przewrazliwione na tym punkcie, podwojnie bedziemy wypatrywac ruchow dziecka, 2dni temu mialam taka schize jak ty a dzis mala chyba ma dosc spania ;) ja jak sobie pomysle ze mam isc na usg pod koniec kwietnia to lape mega stresa, jak te plamki beda nadal, pewnie bede ryczec przez reszte dnia jak ostatnio:( musimy myslec pozytywnie, byc dobrej mysli ! ja dzis odebralam wyniki z krzywej cukrowej, niby oki ale glukoza na czczo 55 a norma zaczyna sie od 74 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia55
aga_jabi wydaje mi sie ze ta pierwsza jest duzo lepsza nawet po zdjeciach widac ze masywniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie wydaje
ze ta pierwsza z motherhood jest dluzsza, najlepiej zapytaj sprzedawcy o rozmiar.. Ja rowniez bym sie sklonila ku tej pierwszej szczegolnie ze cena jest prawie identyczna :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka no my to będziemy się stresować przynajmniej do tego echa serca.Ja tez będe mieć robioną krzywą cukrzycową ale dopiero po 25 tgc.No i nie wiem kiedy zapisać się na to echo serca czy po 25 czy jeszcze póżniej bo podobno im póżniej tym lepiej,lekarz mówi żeby się nie spieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia55
dziewczyny a czemu robice echo serca jest cos nietak czy tylko badania kontrolne? ma ktoras z was podwyzszone cisnienie??????????? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba też wybrałabym tą większą poduchę tak sobie czytam o cesarkach i trochę zaczynam się obawiać bo znieczulenie jest w kręgosłup a ja mam skrzywiony w części lędźwiowej i jeszcze mam jeden kręg za mało w porównaniu do innych ludzi - wada wrodzona. Co jeśli znieczulenie nie zadziała albo mi coś uszkodzą? Orientuje się może ktoś w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_jabi ja mam od tygodnia tę pierwszą poduszkę kojec. Ta poduszka ma zakręcone końce, ma wyprofilowany kształt litery C z tym, że same koniuszki są grubsze i zawinięte do środka. Śpię na niej bez innych poduszek, jest bardzo wygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama8327 właśnie pamiętałam, że któraś z Was już kupiła tą poduchę, w takim razie chyba zamówię tą samą co Ty skoro już sprawdzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×