Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

tak u mnie inna nazwa na lubczyk to magga. ok zajrze pozniej bo idę sobie "pochodzic" na czworakach trochę, dziecko niebezpiecznie przyspiesza:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Nareszcie normalność nastała po tym dziwnym tygodniu.TNKS,MT ja to nawet nie mówię już ile przybyło po tym całym tygodniu.Oczywiście wracam dziś grzecznie do diety ale mam załamke,bo we wszystkim wyglądam zle i nic nie mogę sobie kupić.Co do lubczyka też mam w ogródku i tez używam,nawet mały jada ostatnio rosołki z lubczykiem.Co do wit.D to nam też lekarz kazał dalej podawać bez względu na słonko na zewnątrz.Pogoda się popsuła jest tylko 9 st.ale przestało padać,to wyskoczymy na spacer połączony z zakupami.Szukam dalej jakiegoś miejsca nad morzem i nic nie mogę znalezć,nie wiem czy w tym roku tam dojedziemy.Pozdrawiam i miłego tygodnia W S Z Y S T K I M W A M życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc a ja mimo ze w sobote zjadlam lody i chipsy nie przytylam, waga stoi od zeszlego tygodnia. dobre i to ze nie tyje. ale jak juz pisalam tempo masakra. tak to ja schudne ale do przyszlego lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT-no ja tez zloze,ale szanse marne.moze sie uda :) ja podaje od poczatku Vigantoletten bez fluoru.takie mi przepisuja.dzis kupilam malej naszej kolezance zestaw do piaskownicy na urodziny,ale fajne sa w Mllerze,tylko wybierac.mala jak zasnela na dworze tak spi 2h.a budzila mnie co godzine w nocy,wiec dzis cierpie na bol glowy z niedospania.. dobrego dnia zycze :) i zdrowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jednak pearl, to my musimy tez raz skoczyc do sklepu go wyprobowac czy bedzie ok.to chyba do niego pasuje baza zmaxi cosi prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Hjk a na ile planujesz wyjazd nad morze? Laski ja tez co mysle o ogrodku ale mam jakos za malo zapalu. Tnks to przestrzegaj dietki ,chociaz.lysa i tak pewnie sliczna bedziesz. Ale wlisy si przydaja. Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie moje dziecię zakochane w jeepie, nie chce spac nigdzie indziej tylko w wozku w dzien oczywiscie bo w nocy normalnie lozeczko. Widzialam ze jest nieprzytyomna juz dwa razy probowalam ja spacyfikowac w lozeczku ale nie dalo rady od razu wstaje i jak widzi ze wychodze z pokoju to wyje. Tym razem od razu ja wzielam i do jeepa zapakowalam, chwile pokolysalam i juz śpi:D:D Thanks God!! No i kolejny patent jaki wymysliłam zebym mogla w spokoju zrobic obiad czy cokolwiek w kuchni to przenioslam sobie kojec do kuchni, Gosławka sobie siedzi lub stoi bo lapie sie juz za te raczki a jak mnie widzi to nie placze wiec spokojnie mozna cos zrobic. Od razu mi lepiej. U nas dopiero dzisiaj popsula sie pogoda, tez jest z 10 stopni. Zaraz spadam na korepetycje. HJK- nie wiem czy o tej porze jeszcze znajdziesz cos fajnego w rozsadnej cenie. My jedziemy w czerwcu bo juz lipiec i sierpien to masakra, najgorsze ze mozna jeszcze z pogoda u nas nei trafic. Ja wole jeździc gdzies dalej ze wzgledu na pogode bo uwielbiam slonce ale ze wzgledu na dzieciaki na razie trzeba zmniejszyc dystans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hjk ja polecam jastrzębią gorę - typowo turystyczna miescina - cala w pensjonacikach, noclegowniach i hotelach , na bank coś znajdziesz :) ja jezdzilam do hotelu ara - maja fajne promocje ale z dzieckiem albo i 2 to już dosc duzy wydatek :o my tam wpadalismy na 2-3 dni sami to koszt byl do zniesienia :) super też jest na helu :D Lady jakie drązki? Masz jakąś drabinke do łóżeczka? Ktos kiedys tu o czyms takim pisal- dajcie linka plisss!!! Pocahontas z włosami jestem blee a łysa to już w ogóle także - DIETA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mum dokladnie Ten kolor wybralam. No i baze juz mam. W sklepie babka mowila ze Jak ktos bazy nie ma to najczesciej Romera kupuja. Dlatego tez przymierzylismy Ale mala plakala. Tylko nie wiem czy cos nie tak bylo czy Po Prostu sie zdenerwowala ze z jednego do drugiego. Wizualnie Romer jakby wezszy byl blisko buzi sa te ochronki od pasow. I w Maxi cosi mozna podglowek stopniowo do gory ustawiac a w Romer sa pasy regulowane stopniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termin.
nie wiem o co chodzi, ale nie mogę dostać się do swojego konta :O pisałam i się nie dodało a teraz w ogóle nie mam jak wejść :O możliwe, że ktoś mi zmienił hasło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo mam własnego podszywa:-D :-D :-D tylko z kropkami. nie bede sie na ciebie złoscic bo do wariatów trzeba z miłoscią:-D :-D :-D zadanie na dzis: pisz z mojego konta bo zaczernic sobie bardzo podobny nick to kazdy potrafi:-D :-D :-D 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adminie drogi
zrób porządek na Kafe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacie, jacie
😠 co tu sie wyrabia 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe nie ma to jak wyznaczyc sobie cel w poniedzialek na nowy tydzien-rozwalic forum.Zalosne... Proponuje cos bardziej ambitnego ;D W kazdym badz razie powodzenia;P Ciotka no masz dublera;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski;) A Wy gdzie? Pomaranczowego jasnowidza sie przestraszylyscie;P? Majowka, majowka I po majowce;( Do pracy;( A dzisiaj dopiero poniedzialek;( Ciotka z tymi bakteriami to lekarz kazal nam pobrac wymaz z jezyka, bo mala ma taki zolty nalot. Myslelismy ze to afty, ale nic na grzyba nie pomaga, wiec czekamy na wynik wymazu. Plus jeszcze to cewnikowanie nieszczesne;( Ale przynajmniej bedziemy miec dokladny wynik tego moczu. Durne jest to, ze ogolne jest zawsze ok, a posiew do bani. TNKS trzymaj diete;) Badz twarda;) Chociaz na lato krotkie wlosy to zawsze jakis plus ;P Aaaaaa bawilas sie z Kali w nocy;P? Zartuje;) Buzki dla Wszystkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocahontas ja zawsze jadę nad morze na dwa tygodnie ale w tym roku z racji tego,że tańsze noclegi się skończyły to może tydzień o ile w ogóle pojedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odzyskałam swój nick :D coś się kafe zwiesiło i mnie puścić nie chciało :o kombinowałam, pisałam a tu nic!!! A potem w ogóle już się dostać nie mogłam :o Ciotka no to jesteś szef! Doczekanie się swojego własnego podszywa to jak doczekanie się pomnika :D :D :D Amber nie kracz!!! Kali dziś zmierzła strasznie i aż się nocy boję :o A jak Nikolka? Jak jej uzębienie? U Kali dziś chyba widziałam biale plamki pod dziąsełkami na dole :o ale pewna nie jestem :p Dziewczyny co czytacie dzieciom? Już mi się koncza knigi :p Kurde... Musze się wyżalić :o pożyczyłam znajomej ubranka dla malucha - dałam jej wszystko co miałam ( cześć była pożyczona , ja nie używałam a właścicielka zgodzila się pozyczyc dalej ) i teraz wlascicielka potrzebuje swoje ubranka wiec poprosilam znajomą żeby przygotowala już to wszystko, wiedzac że jej maly już z tego wyrósł a ona mi że ona to już "oddała" :o po dłuższej wymianie smsow napisala że dala je siostrze... No to pisze ok, to jak siostra przestanie korzystac to spakuj prosze i podeślij bo kuzynka właścicielka w ciąży... Dziś dostalam reklamówke ( dałam pełne 2 duże turystyczne torby) z kilkoma ubrankami w tym 1 które pozyczylam jej ja... Reszta z lumpeksu na 100% ( nie mam nic do lumpeksu)... Odnosze wrazenie, że ona te ubrania sprzedala i się szczerze wkurwiam bardzo o to :o poowiedziala mi że ona nie wiedziala że ma mi je oddac... Mowilam jej że niczego nie wyrzucam bo chcemy jeszcze dziecko i że tylko jej pozyczylam... Wiecie nie chodzi mi o kase ktora na te ubranka wydalam ale o sam fakt! Chyba wypadaloby zapytac czy w ogóle może je dac komus innemu nie? Czy się myle? A jak już komus z rodziny dala to chyba nie powinna miec problemu by odzyskac nie? :o ale zła jestem... Mt pearl pasuje pod baze z cabrio fixa? Jaką masz baze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS nie kracze:O mam nadzieje, że Kali w nocy będzie spała jak susełek:D To yulko taki żart odnośnie pomarańczy... Jak nie żona komendanta, to świętojebliwa mamuśka, a teraz kurde wróżka czy jasnowidz bo "wie", ze to Ciotka się za pomarańczami kryje. Swoja drogą niektórzy to mają zrytą banie. I to doszczetnie:D Niki ma te swoje dwa zębiska, coraz większe:D Właśnie mój wyświetlacz w telefonie ucierpiał:O Porysowała mi zębami:O Nie mam jak zajrzeć jej do paszczy czy coś jeszcze wychodzi, bo mi nie daje. Zasłania wszystko językiem:) Żółtym w dodatku:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie amber miałam pytać - o co chodzi z tym żółtym językiem? Jak mocz? Masakre mamy z tym moczem :o mój DR mnie "pocieszyl" że infekcje drog moczowych u dziewczynek zwłaszcza zdarzają się 2 x częściej niż infekcje dróg oddechowych :o nie wiem tylko czy to mnie pocieszyło :o Kali też nie umiem zajrzec bo nie pozwala także góry na bank nie ujrze, a dół widze jak ją karmię :p Co do pomaranczy to ciotka jest po prostu the best jeden dzien na szczycie drugi dzien zrzucona heheheh :D ale jako jedyna doczekala się podszywa :p a co do tego że to ona jest pomarancza to chwile temu byla nią _aga_ a za chwile pewnie będę ja czy Ty :D już nie ma co reagowac :) ten kto się pomaranczą oblewa niech sobie sam z tym radzi :) _aga_ a co z Tobą tak w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS no właśnie mała ma taki żółty nalot na języku. Kurde nie wiem jak to opisać. Czasmi ludzie mają taki biały kożuszek na języku, a ona ma żółty. Jak jej pędzlowałam ten język to schodziło, ale na drugi dzień znowu żółty. Ma tak od jakichś 2 tygodni, więc nie jest to po jedzeniu czegoś tam, bo nic takiego nowego, żółtego nie dostała. Dr mówiła, ze moze to być od wit C albo od herbaty, ale kazała zrobic ten wymaz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka zazdroszcze:D:D tez bym chciala byc az tak wyrozniona a tu taka lipa:O nikt nie chce sie podszyc tnks- Tobie zazdroszcze pracy i studiow moja gosienka padla jak kawka po 19 i juz spokoj, gorzej ze przed 7 sie budzi a jak tam wasze relacje z m bo moja do dupy, ciagle tylko jakies pretensje, oczywiscie za to ze ciagle wydaje a tu tyle wydatkow... mam juz tego dosc, jakis psychicznie chory. Niew eim co mam zrobic z tym typem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki! nadrabiam zaleglosci.... Efka dokladnie tak jak lady ania mowi, pediatra kazala mi dawac na poczatel ha i tnks pediatra tez tak zalecil, podobno po piersi lepiej zaczac od takiego mleka zeby niee bylo problemow z brzuszkiem. Hipp ha jest kiepsko dostepny, moze sproboj bebilon ha, my juz jestesmy na zwyklym bebilonie, maly juz konczy czwarte pudelko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm Amber ja bym obstawiała tą wit C... Skąd u takiego dziecka miało by się wziać coś... Cośkolwiek? Lady z moją pracą to nie jest takie różowe jakby się mogło wydawać, ale to nie jest rozmowa na forum... W każdym razie nie ma czego zazdrościć uwierz... A co do m... Oni tacy są! Nie ma co się nimi przejmować:o jak chcesz to wywal go do mnie jak zobaczy ile ja mam niepotzrebnych gratów ( które co prawda kupuje m, ale Twój tego wiedziec nie musi_ to da Ci spokoj:) Aaaa Efka tak moja mala na hippie ha, nasz dr bardzo stanowczo powiedzial że ma być ha na poczatek... Ale nie mowil że koniecznie hipp... Sprobuj może innych ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS - ja mam nosidelko Cabrio Fix i do tego baza Family Fix, a pearl to jedyny jaki pasuje na baze, bo kiedys robili Priori z mocowaniem isofix, a odkad jest baza to juz nie produkuja ale ponoc jest jeszcze w sprzedazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki:) ja też wpadłam troszkę się pożalić mój mały ostatnio też mały bin laden krzyczy ciągle bez powodu (no nie wiem może te zęby w końcu) Z powrotem mamy zaognione czerwone policzki wróciły po ok 2 tyg nieobecności jakby ze zdwojoną siłą normalnie brak słów i żaden lekarz nic nie poradzi nawet:/ chciałam na pepti przejść ale nie ma szans no i musimy się męczyć co jakiś czas;/ TNKS wcale ci się nie dziwie że jesteś zła też bym była na twoim miejscu ja nauczona przez życie dobry zwyczaj nie pożyczaj albo oddaje albo sprzedaje ewentualnie zachowuje dla siebie ale mądry polak po szkodzie jak to się mówi;) Słuchajcie chciałam się wyżalić bo mam taki głupi problem i trzymam go tylko w sobie a mianowicie chodzi o naszego pieska bardzo go kochamy jest już z nami o 4 lat ale od kiedy urodził się mały piesek zszedł na dalszy plan widzę że jest smutny osowiały wcześniej zawsze nawet w łóżku razem z nami spał zawsze był na pierwszym miejscu coraz częściej zastanawiam się nad znalezieniem mu kochającej rodziny bo chodzi mi o to żeby nie było w niej dzieci nasz piesek lubi dzieci ale tylko na chwile a potem jak się go zacznie męczyć to mu się nie podoba i może nawet ugryść na michała już kilka razy warczał. Nie wiem co mam robić żal mi pieska i póki co tylko się zastanawiam bo chodzi o to że jakbym znalazła mu rodzinę to tylko taką żeby mu było lepiej niż u nas i nie był taki smutny. Jakie jest wasze zdanie na ten temat ?? czy lepiej przeczekać i jak mały porośnie to piesek się oswoi z sytuacją ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hELOOOOOOOOOOOOOOŁ nawet nie próbuję się tłumaczyć i ogarniać zaległości, bo to za chwile. Za nami fantastyczny weeeeeeeekend, byliśmy na komunii, potem różne wojaże krótkie i długie. (TNKS- myślałam o Tobie intensywnie bo byliśmy w okolicach twych:) Filip wstaje wszędzie, chwyta się spodni, włosów na nogach i stoi po czym nie wie co dalej i trzeba go odczepiać od siebie:) wskoczę zaś w rytm to popiszę. aha! dostałam na zastępstwo do końca roku szk. robotę, zaczynam od poniedziałku, eh gdyby tak szło zostać tam na dłużej.....:( jestem rządna pracy! ściskam!!!!!!!! i czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×