Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

tak ciotka powiększy się!!! i strasznie się tego cieszę tylko tak myśle na zas jak to wygląda z 2 maluchów w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
_aga_ Ty @ :D gratulacxje!!!! Jak się czujesz? Ktory to tydzien!!! Mow szybko!!! Chwal się!!! Ja też chcę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
_aga_ Ty @ :D gratulacxje!!!! Jak się czujesz? Ktory to tydzien!!! Mow szybko!!! Chwal się!!! Ja też chcę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierz tego swojego M w obroty i bedziemy znów razem. ;););) Narazie jest to wczesna ciąża, mam nadzieje ze wszystko będzie wporządeczku. Z Nastką rok temu na tym samym etapie już spałam z miską przy łóżku i zygałam non stop teraz czuje się bardzo dobrze gdyby nie test i okres to bym nie wpadła na to że w ciąży jestem. Musiałam niestety Nastkę odstawić od cyca ale na szczescie to poszło gładko jedynie moje cycki non stop przezywały nawały teraz jest juz spoko z 3 dni juz nie sciagałam ale jak sprawdzałam to dalej pokarm mam. Trzymajcie kciuki żeby wszystko szło dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aga gratulacje!!! Apropo bycia w ciązy i karmienia piersią to czytałam kiedyś że można karmić jeśli tylko lekarz nie zabroni tylko ponoć pokarm zmienia smak i z reguły dzieciaczkom nie smakuje. Tylko nie wiem czy w 10 miesiącu ma to sens. My wreszcie po chrzcinach wszystko przeleciało szybko a tyle szykowania było :) Tylko kościół gehenna. Młody za żadne skarby nie chciał usiedzieć mi na kolanach. A jak go ksiądz namaszczał to odpychał mu rękę :) dobrze że skubaniec nie umie jeszcze mówić bo bym się pewnie ładnie wstydu najadła. Teraz zostało mi tylko szykowanie się do wyjazdu. Jak mi pranie które obecnie robie wyschnie do jutra do wieczora to się pakujemy i jedziemy nad morze a jak nie to pojutrze ruszamy :P Pewnie nie będzie tam neta więc po powrocie będe z 3 dni nadrabiać zaległości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga gratulacje!!!!Efka zazdroszcze wyjazdu,ja mam jeszcze miesiąc czekania.Jedziecie w nocy?Daj znać jak mały zniesie drogę,bo z tego co pamiętam jesteś z Cz-y czyli taka sama odległość nas czeka.A w jakie okolice się wybieracie.Lady Ania a tobie udało się kogoś znależć na wasze miejsce?Pozdrawiam i miłego dnia życzę.No i u mnie na razie słonko świeci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj też bym chciała znowu być w ciąży, ale chyba sie jeszcze nie zdecyduję, wkońcu chcę do pracy wrócić i zacząć normalny kierat i nie miec na nic czasu, tylko jak jestem w ciągłym biegu to czuję że żyje. chociaż z dwójka małych dzieci własnie tak by było... :) Gratuluje imienniczce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz dawno o adze wiedzialam lalalalal trzeba na facebooka zagladac ;) ja tez bym chciala, ale z powodow finansowych i malutkiego mieszkanka poki co sie nie zdecydujemy tnks zamowilas musli? mam fotelik :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama milcia
Witam. Dziewczyny mam do Was pytanie. Moj synek ma 9,5 m-ca i ani jednego zeba. Dzis dostal goraczki ok 38.5 stopnia. Poza tym zadnych innych objawow. Czy to moze byc od zebow ? jesli tak to ile taka sytuacja moze trwac? Wedlug mnie zadnych zmian na dziaselkach niema, ale jest to moje pierwsze dziecko no i moze sie nieznam. Jak byscie byly tak uprzejme odpowiedziec mi czy goraczka moze byc od zebow, i czy bedzie to trwalo do przebicia dziasla czy az do calkowitego wyrzniecia sie zeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Kama milciea itemperatura może być od ząbkow i może trwac nawet kilka dni... Obserwuj dziecko najlepiej i zbijaj temp od 38 st w wzwyż. Przy ząbkowaniu mogą pojawić się też biegunki i katar, inne objawy raczej są z ząbkowaniem nie powiązane. Ps. Nie sugeruj się tym, że dziąsła nie są "rozpulchnione" itp., u mojej córki też nie były a zęby wyszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama milcia
TNKS-Terminn dziekuje za odpowiedz. Wlasnie wszedzie pisza ze dziaselka przy zabkowaniu sa rozpulchnione i czerwone, ale jak widac sa wyjatki . Dziekuje raz jeszcze za odpowiedz. Milego dnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczkowa 1974
Cześć dziewczyny, pamiętacie mnie jeszcze? Pewnie niektóre z Was nie, a te na Fb na pewno tak:-). Nie miałam czasu do Was tu zaglądać i nie wiem, co u kogo słychać, tyle co na fb jestem w miarę na bieżąco. Nasza mała szaleje na całego. Dzis skopała i uszczypała swojego 4-miesięcznego kuzyna, nawet nie wiedzialam, że jest taka zazdrosna. Tez myslimy o drugim, ale mialam cc i chyba jeszcze nie powinnam. Zreszta chyba nie dałabym rady. Z jednej strony wszystko przeszłoby krócej ale z drugiej cieżko by było...POozdrawiam Was dziewczynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Aga chętnie, ale po powrocie do pracy jakoś sobie tego nie wyobrażam, przynajmniej w tym kraju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Wlasnie mecz jednym okiem ogladam hehehehhehe hej koteczkowa,zagladaj wczesniej. To ty mialas ten sklepik internetowy czy cos mi zie pomieszalo? Ja o adze tez wiedzialam z fejsa,ale siedzialam cichutko hihihihi buziaki ide dalej kibicowac Polsce oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga🌻 co ja widzę:D:D:D GRatuLACJE!!!!!!!!! to Cię czeka niezła jazda za czas jakiś;) wiem co mówię;) Ciotka🌻 żyjesz? Nadal nie wyrabiam....starszy potomek dał mi dzisiaj do wiwatu, że ho ho...darł się przez godzinę bez przerwy jak opętany:O masakra totalna:D tupał nogami, wierzgał i demonstrował swoje nieszczęście z nie wiadomo jakiego powodu:O potem mu przeszło, zeżarł parówki, popchał pszennymi chrupkami i jest ok. Efekt? poszarpane nerwy mamusi, demotywacja tatusia i dodatkowy wrzask Franka:O Są takie chwile, że człowiek ma dość:D:D:D Buziaki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Aga gratulacje :D To grono 'ciężarówek' nam się sukcesywnie powiększa :D Super :) Aga, dobrego samopoczucia życzę :) Zoja, gdzie jesteś? hjk, ja ostatnio rańcem nie mam możliwości wejścia na kafe, bo syn budzi się razem ze mną i ledwo mogę się do pracy wyszykować. Wszytsko trwa 2x dłuzej :o pocahontas, my jak jest słonecznie to stosujemy krem z filtrem. ciotka, 'home sweet home' :D TNKS, jak się Malutka czuje po tych sensacjach żołądkowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyje dupeczki moje kochane ale dzis kiepsko z moim zdrowiem oj kiepsko- najpierw masakrycznie bolała mnie głowa z przodu ( a ja nie wiem ale moze ze trzy razy w zyciu mnie głowa bolała) a potem mi przeszło (i trwa) i boli z kolei u podstawy czaszki. i mam @ i tak mysle czy to nie od tego ale jak tak to ja juz wole bóle brzucha. bo normalnie idzie sie zesrac z bólu a tabletki działają przez chwile. chyba ze tesciowa zrobiła laleczke i cały dzien mnie nakłuwa:-D :-D :-D tak a propos TNKS co tak bede z jednym tulipanem szła- bukiet trza zrobic:-D :-D :-D HJK jak ty tą kaszke manne robisz? na mleku czy wodzie? Koteczkowa pewnie ze cie pamietamy. ale widze ze z twojej stopki sklep zniknął - juz nie prowadzisz? Vilia swiete słowa:-D Aga to teraz pewnie potomek meski sie szykuje:-D tak z ciekawosci- chcieliscie drugie juz czy sie trafiło? Dziadek ty niezmiennie masz u mnie medal :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka Julia na wodzie robię i potem daje owoc ze słoiczka,bo nie chce,żeby to był mleczny posilek.Mały bardzo to lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka🌻 współczuję bólu głównecji:O a w bunt 2latka nie wierzę, bo mój dwu latek buntuje się od roku:O więc niech te teorie z doopy spadają na drzewo:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hjk to dzieki za pomysł bo mam od mamy genialne maliny w syropku własnym i do tej pory robiłam kisielek na nich ale mało który mi wyszedł przewaznie glajcha i wywalałam. a tak to beda sam raz do manny Dziadek nikt sie nie przyzna ze dziecko ma diabełka za skórą. no to taki termin buntu to swietna wymówka:-D :-D :-D no jeszcze mozna zwalic na pogode która a propos u mnie jest do dupy leje zimno i czuc wilgoc. dobrze ze nie mamy reumatyzmu jeszcze bo z ta wilgocia to byłaby tragedyja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Dzieńdobrywieczór! Pollska bało czerwoni :D :D :D ale się chłopaki nasze nalatały po tym boisku!!! Przyznaje! Pewna byłam że dostaniemy 3 w dupe :p ale normalnie nasza reprezantacja taki mecz odstawiła... A teraz schodzimy na ziemie... Kali rzygała dziś dalej :/ chyba to jednak nie za duży kawałek ogórka a infekcja gardełka :/ z DR gadalismy przez tel i poisntruował nas co robic żeby mała w szpitalu nie wylądowała... Było blisko dziś bo nam się odwodniła i ketony w moczu się pojawiły :o... Najgorsze że pić nie chciała więc trzza było na siłę strzykawką podawać :o jeść oczywiscie też nie chciala... Mam nadzieje że jutro już będzie lepiej! Aga zdrówka dla Ciebie i maleństwa!!! Trzymam za Was kciuki i mam nadzieje,że niebawem dołączę ;) musze ale czekać tak czy siak na "zgode" na działanie od gina :p Ciotka masz racje - bukiet będzie bardziej na miejscu :D i same plusy z tego bukietu wynikną - Ty "obalisz" kiste perły ( mój m się nią ostatnio raczył... Bo!!!! Bo Jakub je pije :o ) a teściowa dostanie bukiet tulipańców :D DJ rzaden bunt 2 latka tylko charakterek po mamusi :D Aga_jabi nie zamówiłam - kupiłam jakieś w sklepie ale też jeszcze nie zrobiłam Koteczkowa pamiętamy :D Dziewczyny czy tylko ja jestem za tym aby Lady zwolniła się z pracy? Lady come back!!! Olinka a Ty co? Woźne Cię za kare w kozie zamknęły że się nie odzywasz? Vilia 😘 Amber ile Nikolka waży? Kali miała 8200 a po tych rzygach chyba nawet 8 nie będzie :( Coś jeszcze chciałam? Ps. Przemysław Tytoń!!! Przemysław Tytoń!!! Co za gość? Skąd on się wziął? Nie mam pytań! Debeściak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) TNKS Przemyslaw Tyton wzial sie z Zamoscia;) Moje misto!!! Nikola wazyla ostatnio 8400, wiec podobnie do Kali;) BTW zdroweczka dla niej. Niech malutka szybko wraca do zdrowka;) Spadam spac;O Buziaki dla wszystkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) HJK, dziś jestem przed Tobą :) Mały śpi. Tzzn. o 6ej się obudził głodny - zatankował i śpi dalej ;) Tak to jest jak przy kolacji ma się 'muchy w nosie' :o A ostatnio każde jedzenie kolacji to walka - mały nie chce. Coś nam się pogoda popsuła - w nocy lało i gdzieś ciepełko odeszło :o Miłęgo dnia Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, jak Kali dziś? Lepiej już? Dziadek, jak Ty funkcjonujesz przy dwójce takich urwisów? Jak Ty masz na to siłę? Sczególnie, że namiętnie Cię objadają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×