Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Witam Teraz to i ja mogę przysiąś do kompa z kawusią. Mała zasnęła więc chwila oddechu. Dziadku - zazdroszczę męża, ja niemam tak dobrze. Moj M wraca do domu około 20tej więc niema czasu juz na nic. W tygodniu niechce go wykorzystywać bo wraca zmęczony po 12 h pracy. Czasami zakręci sie w kuchni i pozmywa naczynia. Niestety tez go nauczyłam że zrobię to lepiej i szybciej. Ale za to w niedziele sobie odbijam i większość dnia M zajmuje się dziećmi a ja tylko i wyłącznie robię obiadek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja teściówka była oburzona że nie zawsze robię syneczkowi obiad tylko zamawiamy pizze:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_jabi ja też tak robię. Myślałam że chcesz mu czyścić uszka głębiej. Co do relacji z M, chyba każda z Nas miała takie myśli o rozwodzie. Zmęczenie robią swoje. Co ja się nawalczę aby M coś mi pomógł. Zwykle trzeba awantury, aby nie przekładał jakiś porządków z dnia na dzień. Choć wczoraj mnie zadziwił, sam się wziął za mycie podłóg, bo jak mówił szlag go trafiał: pełno igieł z choinki, moje włosy i jeszcze coś się rozlało. No i kupiliśmy mopa parowego - nową zabawkę M. A tak to najchętniej siedziałby cały dzień przy komputerze. Byliśmy w niedzielę z M u znajomych, którzy mają rodzeństwo ( 6 dzieci) z domu dziecka + 2 swoich. Jaka tam panuje dyscyplina. Każdy ma swoje obowiązki, dzieciaki od 17 lat do 10 miesięcy. Każde ma swoje obowiązki, dyżury. Jak chcą np. posiedzieć przy komputerze pytają się o zgodę. W tym domu są juz 3 lata i jest już dobrze. Na początku bywało różnie. Gały mi spadły gdy 6 letni chłopiec sam sobie prasował ciuszki na poniedziałek do szkoły. Ale ta znajoma mówi że musi uczyć ich samodzielności. Mój M ma dwie lewe ręce do prasowania, albo tak mu wygodnie mówić. A że białe koszule to jego strój do pracy, to mam mnóstwo roboty z prasowaniem. Zanim poszłam do szpitala wyprasowałam mu wszystkie z krótkim rękawem , żeby miał na zapas. Gdyby mamusia go nauczyła, to ja nie miałabym kłopotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czyszczę uszka tylko z zewnątrz chociaż widzę że mała ma dużo woskowiny tam głębiej ale boję się to ruszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhahhhahahh ciotka julia to dalas do pieca z tymi rekami! myslałam ze padne ze smichu jak to przeczytalam. Ty to masz łeb kobito, toz to wychodzi na to ze ja mojemu niedzwiedzia przysługe zrobiłam. Chyba wroce do sarego porzadku w takim razie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga mam ten sam problem z prasowaniem tych koszul. Nienawidze tego no ale musze, mamusia go nie nauczyla prasowac i zachowuje sie jakby sie bał zelazka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pracujemy w tej samej firmie i gdy na początku się buntowałam, to powiedział mi że to o mnie źle pomyślą. Wjechał mi na ambicję, a ja sie głupia dałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslałam że padnę trupem jak tesciowa mi uwage zwracała. a nie prasuję bo nienawidzę koszul zwłaszcza, poza tym mój m ma tyle tych koszul ze prasowanie mija się z celem bo sie gniota w szafie i mój ulubiony argument: on mi nic nie prasuje.równouprawnienie jest? jest! siaty z zakupami taszczę? taszczę. dzrzwi sama sobie otwieram? otwieram!gwozdzie wbijam? wbijam. umywalki przepycham? przepycham! (poza tym ona tez synowi nie prasowała a będzie mi odgrywała troskliwą mamuskę:-D) a z tymi lewymi rekami to cos jest na rzeczy. znam wiele przykładów że chłop ma lewe rece a baba jest mega robotna i na odwrót. no cóż jakas równowaga w przyrodzie musi być:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja muszę się pochwalić -mój M sam sobie wszystko prasuje a i czasem mi przeprasuje koszulę lub sukienkę jak gdzieś wychodzimy:) Od razu jak zamieszkaliśmy ze sobą to powiedziałam, że nie cierpię prasować i że koszule to sobie sam musi prasować. I tak było. A sytuacja podobna jak u niektórych z Was -koszul ma mnóstwo więc gniotą się w szafie i tak a codziennie do pracy zakłada świeżą więc musiałabym codziennie mu prasować. On nie cierpi zmywać więc ja z reguły zmywam. Ale podział obowiązkow w domu mamy w miarę sprawiedliwy. M nawet łazienkę myje bez przypominania. Tak go teściowa wychowała, że w domu umie coś zrobić. Za to jestem teściowej bardzo wdzięczna. (ona męża sobie też wyszkoliła ze on nawet gotuje i mięsa na świeta i obiady robi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja dołączam do mam KRYZYSOWYCH.U nas też było zle,ale własnie rozmową doszliśmy do ładu składu nie jest może idealnie ale jest dobrze.Oboje jesteśmy zakochani w córeczce i staramy się oboje spędzać z nią czas jak już M wróci z pracy.Wieczorem kiedy mała już uśnie M siada do swojego xboxa (gra) ja do kompa lub poczytam coś i wtedy odpoczywamy od męczącego dnia.Czasem robimy sobie drinka oglądamy coś,słuchamy starej muzyki a przede wszystkim gadamy gadamy gadamy i zartujemy:) A zapomniała bym dopisać że czasami przyjeżdza do nas moja siostrzenica i zostaje nam z małą a my mamy wtedy tylko wieczór dla siebie.TNKS będzie dobrze ale jak piszą dziewczyny i w ty ja musisz dzidzie komuś na wieczór "sprzedać" i wyjśc gdzieś z mężem tylko we dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny muszę Wam coś napisać bo nie mogę przestać o tym myśleć.Spotkałam dzisiaj na spacerze dziewczyne .Ma synka który ma 3 latka taki fajny ,,grubiutki''' jak mi powiedziała ile miał jak sie urodził to dębiałam! Urodził się w 23 tyg. ciązy i ważył ....504 gr !! Nie dawali mu szans.Kazali jej ze szpitala iść do domu bo mówili ,że i tak poroni na dziach.... bo łożysko nie wyrabiało,ale ona się nie poddała ...pojechali do innych szpitali i walczyli i udało się ! piszę Wam to żebyscie wiedziały ze nadzieja umiera ostatnia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga15510 nie tam głęboko nie pcham, ale troszeczkę trzeba zahaczyć o ten otworek czasami, ale bardzo delikatnie dziewczyny to mi mąż bardzo pomaga, ugotować umie, sprzątnąć też, a ostatnio nawet stos pieluch tetrowych malego poprasował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja tak szybciutko bo sprzatam poki maly spi . Szukalyscie moze ciekawych kaszek, mlecznych i bezmlecznych? Glutenowych i bezglutenowych? Otoz napewno mamuski mieszkajace w niemczech beda wiedzialy o ktore chodzi. Dzis mi polecono , w mojej szkole rodzenia. Firma Holle, maja super kaszki ekologiczne, a to orkiszowa, a to przenna, jaglana z dodatkiem jabluszka, gruszki itd. Glutenowe lub nie. Mleczne i bezmleczne. Super wybor. Do kupienia tylko na internecie w sumie. Dziewczynki mieszkające w niemczech, powiedzcie czy probowalyscie je? Moglybyscie sprawdzic cene u was w kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_jabi to gatuluje meza :) gdzie to sie jeszcze taki uchował :) Oj ja to na mojego nie mam co narzekac. Moze z tym prasowaniem jedynie ;) Uparty ze nie wiem. Ale wlasciwie juz to robie bo widze jak on ciezko pracuje wiec czasami mi go szkoda. W ogole u nas tez dom wariatow przez ta budowe. Marze zeby wreszcie skonczyc ten etap bo to straszna mordega. jego ciagle nie ma, jak wraca to styrany i zasypia byle gdzie, rano wstaje i tez go zaraz nie ma. Mam nadzieje tylko ze jak juz sie skonczy ta budowa to troche wiecej czasu bedziemy mieli i wroci to do normalnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymkowa - sprawdzilam na ebay te kaszki Holle nie ma tego duzo i powiem szczerze, ze w sklepach tez mi sie to nie rzucilo w oczy, ceny za opakowanie 250g-3,15eur+przesylka. Ja osobiscie uzywam najwiecej Hippa i tez jest kleik z prosa, nie ma tu kukurydzianego, Bynajmniej jeszcze nie znalazlam. W aptece internetowej sa po 3,01eur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick:.............wiek(tyg):.....waga:....długość:.. płeć:...waga urodz: miejsce zam. mum to come...........18.......6500........68cm?.....Dz........2390 Mania1982..............5 m.......8900........68cm......Dz. ... ....3670 Dolnośląskie Mama8327...............23......7200.......65cm.......Dz.. ... ...2200 Gdańsk mikusiaaa...............21.......6800.......71cm.......Dz ... .....3200 Malkatunka... ...5m/22 tyg...7500........68cm......Dz. ... ....3220 hjk33....................16.......6500........67cm......C h.. .......3450 lady_Ania109...........15........5500.......64cm......Dz. ... ....2450 Lublin Mot ......................15 ......5700........64cm .... Ch.........3200 Pocahontas1984.......19.......7600.......XXcm......Ch.... ...3700 Gorzów Wlk, lubuskie Dziadek Jacek.........15.......6700.........62cm......CH........3450 - woj..śląskie łazanka .................15.......7600.........74........Ch........4 7 90 Bożi......................14.......7000.......66cm...... .Ch ........3840 waneska ................19 ......7100 .......65cm......Dz.........3480 woj.mazowieckie Bombastyczna.........14.......6500........XXcm......Dz... ... ..3700 vilia......................21.......8500.........70cm.... ..C h.......3890 woj.łódzkie As-80....................18 ......6150.........65,5cm ......Dz........3180 woj. Łódzkie grays 77................14.......7300.........66cm......Ch........ .34 00 koteczkowa 1984.....21.......6800........68 cm......Dz.........3000 szymka..................14 ......7280........63cm......Ch.........4050 Monisiacz3k............21.......7430..........68cm......C h......3200 woj.podlaskie Misiaczkowa...........14.......6700..........66cm......Dz ........3580 wikula-33...............14......7200.........64cm.......D z..........3900 Gdańsk ciotka julia.............13.......6000........64cm.......Ch........ 2700 smallgirl.................20.......8120.........67cm..... .Dz ... .....3890 woj.łódzkie MT-78...................21.......7200.........XXcm....... Dz. ......2860 Aga_Jabi................19 ......7600........64cm.......Ch.........3600 - woj. mazowieckie TNKS.....................20 ......6700.........68cm..... .Dz........3650 -woj śląskie __aga__................20.......7500.........67cm.......D z........3640 -woj. mazowieckie Aga15510..............19 ......7250..........64cm.......Ch........3780 - woj. pomorskie tymkowa...............20 ......8000.........XXcm.......Ch........4080 - woj.. Pomorskie sierpniowa mama 2011...19....6600........XXcm.......Ch.......3350 Lila1976................11.......5985.........62cm....... Ch. .......3200 Olinka...................XX.......6760..........XXcm..... .Ch ........4070 Erisss....................24........7200.........70cm.... ...Dz.........2535 mamuska88.............25........6390.........xxcm........ Dz.........2160 Rybka1705.............21.........7800.......XX.........CH.............3700 Hej hej :) My dziś po szczepieniue, ale był ryyyk :P Na początku wszystko ładnie pieknie, nawet uśmiechy były do pani doktor, ale naraziła mu sie jak go na brzuszek położyła i było koniec :P On nie lubi na brzuchu leżeć hehehe Co do M. Nie gadamy ze sobą, po ostrej wymianie zdań dzisiaj. Ogólnie jestem zmęczona, ale On tego nie widzi... :( Sexu od tyg. nie było. Rozmow to już nie pamietam kiedy rozmawialiśmy... pomijajać oczywiście fakt: jak wróci z pracy ok. 15.30 co tam? jak tam Filipek? i znika na budowie do poźnych godzin Nawet jak dzwoni z delegacji, to nie mamy o czym rozmawiac, mniej więcej tak: -Hej, no co tam? - Dobrze, a u Ciebie? - Też -Aha, to dobrze, to się bawcie, pa - No pa Jescze bym mogła dużo pisać, ale mi sie nie chce. Potem napisze co dziś zrobił, to było mistrzostwo świata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT-78 - no to w sumie podobnie jak u nas. Znalazlam na allegro za 13pln wiec zakupilam dwie. Wazne ze są bez cukru. a te nasze niestety 30% cukru maja az... Przyjda to sprobojemy. Z praktycznych rzeczy, przyszla dzis moja butelka antykolkowa z czujnikiem ciepla firmy nuby. Ma bardzo dobry system odpowietrzajacy. jestem pod wrazeniem, nic sie nie bąbelkuje gdy maly pije.Wiec mam swoje ulubione dwie firmy butelkowe. Nuby i Dr'Brown. Do obu nie trzeba kupowac oryginalnych smoczkow na pozniejszy etap za kilkanascie pln bo pasuja te z Canpola za pare zlotych a bardzo dobre. mlody pije kaszki z tych smoczkow. Lady_Aniu - no wlasnie ja sie nie udzielalam z tym krzesełkiem do karmienia bo dostałam od znajomej, a wlasciwie odkupilam za grosze. I nie mam pojecia jakiej jest firmy... nie ma żadnej metki! Jest niebieskie, tapicerka taka śliska, plastiko-guma ;) jakby łątwa do zmycia. Metalowy stelarz a na koncach nóżek plastikowe wykonczenia. Wydaje sie masywny i stabilny, ciezki nawet. Nie wiem naprawde jakiej to firmy...ale postaram sie dowiedziec, dla wlasnej ciekawosci ;) Mlody spi, ja ogladam Emke i potem pojde do lozeczka z lapkiem. M w tej delegacji...dzwonimy...ale to nie to samo.. Jutro na zabicie czasu ide z qmpela i jej bobaem do marketu i potem do niej na herbatki. Moj maly uzywa smoczka canpolu,. taka bardzo okrogla koncuwka "wisienka", duza kulka w sumie. i dzisiaj polozna mi mowi ze maly ze wzgledu na swoja mase powinien miec wiekszy smoczek. Wiec chyba kupie ten 6+... a wy jakie uzywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick:.............wiek(tyg):.....waga:....długość:.. płeć:...waga urodz: miejsce zam. mum to come...........18.......6500........68cm?.....Dz........2390 Mania1982..............5 m.......8900........68cm......Dz. ... ....3670 Dolnośląskie Mama8327...............23......7200.......65cm.......Dz.. ... ...2200 Gdańsk mikusiaaa...............21.......6800.......71cm.......Dz ... .....3200 Malkatunka... ...5m/22 tyg...7500........68cm......Dz. ... ....3220 hjk33....................16.......6500........67cm......C h.. .......3450 lady_Ania109...........15........5500.......64cm......Dz. ... ....2450 Lublin Mot ......................15 ......5700........64cm .... Ch.........3200 Pocahontas1984.......19.......7600.......XXcm......Ch.... ...3700 Gorzów Wlk, lubuskie Dziadek Jacek.........15.......6700.........62cm......CH........3450 - woj..śląskie łazanka .................15.......7600.........74........Ch........4 7 90 Bożi......................14.......7000.......66cm...... .Ch ........3840 waneska ................19 ......7100 .......65cm......Dz.........3480 woj.mazowieckie Bombastyczna.........14.......6500........XXcm......Dz... ... ..3700 vilia......................21.......8500.........70cm.... ..C h.......3890 woj.łódzkie As-80....................22 ......6650.........65,5cm ......Dz........3180 woj. Łódzkie grays 77................14.......7300.........66cm......Ch........ .34 00 koteczkowa 1984.....21.......6800........68 cm......Dz.........3000 szymka..................14 ......7280........63cm......Ch.........4050 Monisiacz3k............21.......7430..........68cm......C h......3200 woj.podlaskie Misiaczkowa...........14.......6700..........66cm......Dz ........3580 wikula-33...............14......7200.........64cm.......D z..........3900 Gdańsk ciotka julia.............13.......6000........64cm.......Ch........ 2700 smallgirl.................20.......8120.........67cm..... .Dz ... .....3890 woj.łódzkie MT-78...................21.......7200.........XXcm....... Dz. ......2860 Aga_Jabi................19 ......7600........64cm.......Ch.........3600 - woj. mazowieckie TNKS.....................20 ......6700.........68cm..... .Dz........3650 -woj śląskie __aga__................20.......7500.........67cm.......D z........3640 -woj. mazowieckie Aga15510..............19 ......7250..........64cm.......Ch........3780 - woj. pomorskie tymkowa...............20 ......8000.........XXcm.......Ch........4080 - woj.. Pomorskie sierpniowa mama 2011...19....6600........XXcm.......Ch.......3350 Lila1976................11.......5985.........62cm....... Ch. .......3200 Olinka...................XX.......6760..........XXcm..... .Ch ........4070 Erisss....................24........7200.........70cm.... ...Dz.........2535 mamuska88.............25........6390.........xxcm........ Dz.........2160 Rybka1705.............21.........7800.......XX.........CH .............3700 Cześ Kobietki ;) Uaktualniłyśmy się w tabelce bo byłyśmy dzisiaj na ważeniu ;) Na szczęście nas kryzys ominął ale to może dlatego,że zaraz po ślubie mieliśmy tyle ciężkich przeżyć,że chyba starczy za 20 lat małżeństwa :( że teraz mam wrażenie że niewiele może nas złamać,a poza tym Mariusz bardzo sie stara pomaga ;) mam nadzieję że nigdy się nie zmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Tymkowa te kaszki o ktorych piszesz sa u mnie w Radomiu w jednym z supermarketów na dziale ze zdrową żywnością. Mama tam pracuje i te kaszki jak i inne rzeczy z tej firmy zamówił sobie Prezes francuz dla swojego maleństwa bo "innego badziewa to jego dziecko nie będzie jadło a to jest ekologiczne". Dodam że wziął je tylko raz bo podobno są okropne i nawet jego mały nie chciał ich jeść - może dlatego właśnie że tam nie ma cukru - w ostateczności dziecko musi jest to badziewie i teraz prezesik podobno Hippa wykupują a raczej biorą sobie bo oni za towar nie płacą. Ale wiadomo każdemu dziecku smakuje co innego może Twoje polubi. dołączam do mam ja zrobie szybciej i lepiej jak równiez do klubu prasujących koszule M :( PS: jestem ciekawa jak sobie teraz radzi jak mnie tam nie ma :( to co ja mu naszykowałam starczyło mu tylko na 2 tygodnie ;) dziadek za dużo kawki pijesz ;) ja piję kakao jak to mój M nazwał. płaska łyzeczka rozpuszczalnej zalewam pol szklanki wody a reszta mleczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaale się rozszalałyście :) A ja siedzę rozczochrana przed kompem - teraz jest nam lepiej niż kiedykolwiek i mimo zmęczenia.. grrrrrrrrrrr :P Także przesyłam pozytywy Kochane ❤️ Mam nadzieję, że smuteczki szybko się skończą a chłopy zaczają o co kaman. Oby.. wiem jak jest. Teraz jest super - chyba trochę się dotarliśmy ale bywało baaardzo różnie. Jak któraś mądrze napisała.. rozwieść można się w każdej chwili.. Ja się dziś nazapierniczałam bo robiłam dokładniejsze sprzątanie ale satysfakcja gwarantowana :P No ale dzień miło zakończony :P Jutro zamierzam leżeć do góry brzuchem :D Wiecie co.. zauważyłam że leczę chandrę muzą. U mnie naokoło jak nie radio to jakaś muzyczna stacja w TV a jak mała kima to mp3 i jazda ze ścierą :P Tak mnie to naładowuje pozytywnie :) Piszecie o piciu kawy - ja piję tylko jak muszę. Za to mam chyba większość dostępnych na rynku herbat. Szczególnie jarają mnie zielone i czerwone - mam chyba ze 20 rodzajów - takie małe zboczenie :) Czyszczenie uszek - ja myję tylko te zewnętrzne części. Woskowina sama wyłazi na zewnątrz i to w jakich ilościach :P Co do kaszek - faktycznie sam cukier. Zaczęłam dawać ale zrezygnowałam. A co myślicie.. jakby zagęścić mleko kleikiem (z czasem manną) i dorzucić dźemu albo syropu własnej roboty??? Wrrrr czekam na wynik egz z psycholingwistyki ale mam dość. Idę na zasłużone kimanko :) Dobrej nocy Babolki Kochane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Przede wszystkim DZIĘKUJĘ!!! Tymkowa to nie chodzi o to że teściowa mi małą "zdemoralizuje" ale jak się mała "zesra" to nawet pieluchy nie przebierze bo nie umie, jak się małej uleje na leżąco to nie wie że trzeba dzwignąć albo na boczek przewrócić :O nic nie wie, nic nie umie a po drugie kopci jak smok (pali) i śmierdzi u nich w domu strasznie więc tam małej nie zostawie... Ciotko dlaczego się zakochaliśmy? Hmmm gdybyś Ty wiedziała... Było cudownie! Jeszcze rok temu było cudownie... Tzn mieliśmy słabsze okresy ale nigdy nie było aż tak źle... A kiedyś było wesoło ;) potrafiliśmy całą noc przegadać albo śmiać się jak male dzieci "kulając" po łóżku... Dziś nie pamiętam kiedy się smialismy... Gadaliśmy o wszystkim bez opamiętania dziś zdajemy. Relacje z dnia i tyle... Gdy chcę jakoś nawiązać kontakt i zzadaje luzne pytanie w stylu a co by było gdyby to słysze nie lubie hipotetyzować... :O on jest super facetem, ale kurde... czy aby na pewno dla mnie? My się niby oboje staramy, ale sytuacja trwa już tak długo że nie wiem czy jeszcze się da... Rozmawiamy ze soba , 2 dni jest ok a potem znowu to samo a w zasadzie nie to samo bo jest gorzej... Dziadku współczuje rozwodu:O domyslam się że to średnio fajne przezycie... Ja mysle o rozwodzie bo nie chcę dojsc do momentu w ktorym zaczniemy się nienawidzic... Mamy przeciez córke...i pomyslec że jeszzce rok temu bylismy w sobie tak szalenczo zakochani... Ach... A co do Twojego m i jego łaski ( dnia wolnego) mój mi też takowe deklarowal... Jeszcze jak w ciąży bylam to sluchalam jak się z małą ( w brzuchu) umawial że będą mamusie wysylac do spa a sami oglądać głupie filmy na dvd :P m mnie namawial na magisterke! A teraz się pyta czy aby na pewno musze jechac bo on ma tyle roboty... :o o spa już zapomnialam prawie ale jakby mi raz w miesiacu dal wolne to by było super... No i te jego palenie... Ciagle pali, smrodzi i jeszcze co chwila klamie że jest inaczej... Ach... Chcialabym żeby się poukladalo, bo go kocham... Bo wiem że drugiego takiego nie ma... Ale jak dalej tak będzie to czarno to widze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady_Aniu109 też się cieszę z takiego męża, naprawdę gdy tylko jest w domu to bardzo mi pomaga no ale przez dwa dni teraz jestem sama bo pojechał w traskę...kierowca :) mam to szczęście, że nie chodzi w koszulach do pracy :) ja mam to krzesełko: http://www.malinowaaleja.pl/krzeselka-do-karmienia/248-fisher-price-krzeselko-do-karmienia-cuda-oceanu-t1826.html udało mi się taniej kupić niz tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek Jacek melduję się z kawką ;) właśnie zasiadłam,Martynka postanowiła łaskawie usnąć i mamita ma chwilkę dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×