Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

OOoo Tymkowa już:-D ja długo nie psoiedzę bo właśnie dopadł mnie ból owulacyjny. a wiecie co u mnie zapowiada owulację? sen hymm ...erotyczny i cały dzień jestem taka rzewna i rozczulam się jak się gdzieś w tv przytulają:-D ja nie czytam tyle ile bym chciała. teraz to tylko w wannie ewentualnie w weekend albo z doskoku a jak mnie książka wciagnie to zarywam noc. a jakby nie internet to byłby już wypas. ja jak siedzę na necie to mały leży na łóżku i się bawi sam ale warunek jest jeden musi mnie widzieć. teraz ogólnie dużo czasu spędzam przed komputerem bo wybieram foteliki spacerówki itp. a ostatnio robiłam porzadek w zdjęciach bo po 5 ponad miesiącach odkad mamy małego postanowiłam wywołać i tzeba było to przebrać...żmudna praca. a moję dziecię śpi w dzien pare razy po 20 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziadek twój dziadek wymiata:-D :-D :-D a scianę wymyłam nawet zlazło, widocznie farba zmywalna. a co do scian- widziałam u dwóch różnych mam że wyznaczyły kawałek sciany do rysowania przez dziecko (oczywiście na póżniejszym etapie zycia jak nasze) i to sie świetnie sprawdzało, jak mogły bazgrac bezkarnie po scianie to juz mniej kusiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hen hej :-* Moj Maly tez spi po ok 20min dziennie kilka razy. Od paru dni ucze go zasypiac ok 20 bo do tej pory zasypial ok 22-23 :-o wracam do pracy w marcu i wstaje o 6 a on razem ze mna bo do babci go bede wozic i nie chce aby spal tylko pare godz a wiadomo ze na jedzenie sie jeszcze budzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,która polewa? ja też poproszę ;) katienka skąd dokładnie pochodzisz? Jaki ten światek mały ;) Villa,a my razem rodziłyśmy i sie nie widziałyśmy ;) a na której sali lezałas po porodzie? choc ty to cc ja w piatek 19 08 juz wychodzilam do domku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie a ja mam pewien problem z Martynką,zawsze jak zaśnie to równo po godzinie budzi sie z płaczem i ponownie zasypia już ,że tak powiem na stałe ;) z m zastanawiamy sie co to takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam:O Ja Wasze i Waszych pociech zdrówko czymś dziwnym, wiśniowym? czereśniowym? wznoszę! Niby z procentami, więc rozcieńczam jeszcze...aktualnie nic nie czuję:D:D:D Właśnie skończyłam znienawidzone prasowanie😠 i padam na ryj, więc udaję się na zasłuzony wypoczynek! A w temacie snu w dzień to Młody śpi dwa razy, ale za to po 2-3 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas to juz regularnie dzień w dzień nie wiem o co chodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek dobrze Ci ;) Martynka śpi trzy razy ale tylko po 20-30min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he:D:D:D W tv "Wladca pierścieni":D:D:D A Bronek boi się Golluma:D i Alfa:D i śpiącej rybki z MINIMINI (nie znoszę tego kanału:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlusniem bo usniem! Rundka 2 as - mam identico problem z synek, on okolo polnocy budzi sie poplacze i usnac nie moze. Musze wsadzic smok, poglaskac itd. On i tak wypluwa sam smoka jak zasnie wiec to nie z powodu smoka sie budzi. Nie wiem czemu.... Moze to jeszcze z okresu ciazy? Ze chodzilam ok polnocy spac? No nie wiem. Walcze dalej z tymi grudkami w piersi , masuje i od masazu boli jak dotykam. Bombastyczna jak poradzilas sobie z mleczarniami? Bralas jakis lek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymkowa ja na mleczarnie piłam szałwie trzy razy na dzień ona zasusza ale wtedy nie można wogule karmić i niestety jest okropna w smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po lampce wina, więcej nie mogę bo karmię As-80 u mnie podobnie synek przez ostatnie kilka dni budził się po godzinie, półtorej z płaczem, musiałam go ponownie ululać i szedł dalej spać, później koło 5 rano to samo i jeszcze po ponownym ululaniu pośpi do 7-8 hmmm albo się im coś śni, albo może to ząbki?? dziwi mnie też to właśnie, że o stalych porach ten płacz... u mnie to samo, niuniek musi mnie widzieć caly czas inaczej jest ryk, nauczył się np wyrzucać zabawkę, wie, że wtedy mama przyjdzie i mu poda a dziś żeby zrobić kotlety to musiałam go na stole w kuchni z leżaczkiem postawić, żeby widział wszystko, a jak otworzyłam szafkę to aż buźkę tworzył hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-ttermin
Dziewczyny - szybkie pytanie, jutro się poudzielam więcej - a więc mam przez 5 dni podawac marchewke i po 5 dnaicgh podac coś nowego np jabłuszko czy podac marchewke jednego dnia i 5 dni odczekac? Odpowiedzcie plisssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema!!! Mam już mętlik w głowie od tego imienia ;) Kalinka śliczne :) Która to gugała do psa??? Za to mi się dzisiaj wyrwało "chodź do mamy" :o kurfa ale mąż ze mnie kulał ;) Ryje mi beret ostatnio zdrowo ;) Ja się z KDC wypisałam z KK też, bo to kupowanie książek strasznie wciąga. Za to chętnie oglądam katalog a potem szukam w wypożyczalni. Też lubię mieć książki na własność, ale gdzie to mieścić. Mam dwie potężne witryny z książkami, około 800-1000 książek w sumie mieszczą, a drugie tyle w piwnicy :o Masakra. Tylko, teraz też ciężko do dobrą literaturę. Polska się stoczyła już jakiś czas temu, światowa no z racji ilości potrafi zaskoczyć. Częściej kupuję używkę na all z katalogu, też jakiś sposób. Właśnie, jak by ktoś coś w tabelce poprawiał, to niech machnie, że ja z lubuskiego-plisss :) Ciotka julia owuluje, a ja chyba miesiączkuję ;) Coś dzisiaj podkrwawiłam :o Ale odkąd mam spiralkę, to w stresie plamienia mam często. Dzisiaj pewnie powodem jest rozmowa męża z ojcem. Od 5 miesięcy unikamy kontaktu i każde spotkanie to dla nas ogromne nerwy, przynajmniej dla mnie, mąż jak to facet, próbuje to olewać, ale widzę, że wkoorwia go to wszystko. Dzisiaj użyłam swojej przedszkolnej wyobraźni i przekształciłam małej sukienkę w suknię balową ;) Normalnie jestem z siebie dumna ;) No to czas spać. tymkowa--bromek jest na wyciszenie laktacji, ale musisz mieć receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS-termin, wiesz co no niby się powinno, jak podałam w odstępach 3-dniowych marchewkę, jabłko, banana, dynię i spoko jest. Pokarmówka z reguły szybko wychodzi. Fakt, dla bezpieczeństwa lepiej te 5-7 dni odczekać. No i zresztą mi dr kazał dać od razu zupkę. Także my dość szybko i nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)ja juz dzień mam rozpoczęty chyba spałam tylko 4 godziny masakra. Katienka- IV wydział wokalno-aktorski.Naśpiewałam się z nią w ciąży może dlatego jest taka hiperaktywna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tnks ja z jedzeniem nie pomoge bo jeszcze nie wprowadzamy. U mnie to juz standard, ze do psa wolam choc synku, albo jego wolam imieniem synka i na odwrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Jak samopoczucie po drineczkach, miodoweczkach,itp? Kacperek ma katarek. Bedziemy go zwalczac. W nocy zle pal. Wasze maluszki tez tak fikaja z pleckow na brzuszek i z brzuszka na plecki? Wczoraj maly tak szalal,ze niswiadomo kiedy znazl sie na brzuchu z zwisajavymi nogami pomiedzy szczebelkami lozeczka. Chyba chcial gdzies sobie isc pozwiedzac. Mi maly spi 1.5 ,3 i 2 h w ciagu dnia jak dobrze pojdzie. Uciekam bo gadulka mala mnie zaczepia. Dzis dzien babci, my juz kwiatki mamy przyszykowane,pozniej rajd to 2prababc i 2babc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo pijaczki :D kawe rozlewam! Dzięki misiaczkowa :) czyli skoro w środe i czwartek dostała marchewke to teraz nic nie daje i czekam na reakcje ( nam też DR mowil o 2-3 dniach) i tak sobie myślałam że jutro już coś podam... Np jabłko? Nam DR kazał rozpocząć od zupek jarzynowych jednoskładnikowych więc chyba chodzi np o marchewke nie ? :P Aga a kiedy Ty masz zamiar coś wprowadzać? Ty się rozdwoiłaś jakoś tak jak ja nie? Moja mała 25 kończy 5 msc i DR kazał po 5 msc zacząć wprowadzać, ale dałam tydzień wcześniej :P byłam tak ciekawa ( i przerażona za razem) czy mała podoła jeść łyżeczką, że nie wytrzymałam napiecia :) Wczoraj wieczoram poprzestawialiśmy z m meble :D i powiem Wam że "tak" wygląda ten "świat" o wiele lepiej :P nawet nie wiem jak wcześniej mogło być inaczej? :) i pewnie przez najbliższe 2 miesiące sobie nie będę wyobrażała innego układu a potem znów coś wymyśle :P ale lubie takie zmiany bo zawsze wtedy robie generalne porządki i okazuje się że mase rzeczy można wywalić :) i poupychać na ich miejsca inne rzeczy :) jeszcze wczoraj nie miałam już miejsca na regałach a rzeczy poupychane były jedna na drugiej a dziś się okazuje że mam jeszcze 12 półek wolnych :D dobrze że m przy porządkach nie było bo on to zawsze twierdzi że "to" się przyda, "to" mu jest potrzebne - a nawet nie wiedział, że "to" tam jest i 100 lat o to nie pytał :) a tak... W śmieciach grzebać nie będzie :) jak mówie że śmiefci to śmieci nie? Hahahah Aaaaaa dziewczyny! Muszę mojego m pochwalić ( żeby nie było że tylko narzekam) - jak obiecał tak robił- w życiu lepszego placka nie jadłam! Przysięgam zaskoczył mnie! Pyszny gulasz na wołowince, ale taki na prawde rarytasik i do tego placki 1 klasa! Dumny był z siebie bo pewnie sam się nie spodziewał że mu się uda :) ale na prawde takiego placka to mi możecie pozazdrościć :D tylko kuchnia znów w opłakannym stanie ;) no ale "artysta" nie myśli przecież o tak przyziemnych rzeczach jak wszehogarniający go bajzel :) To co - która się pisze na kawusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek ;) TNKS zgadza sie, odczekaj, poobserwuj niunie z 2 dni i dawaj nastepne. Moja tez nie chciała jesc lyzeczka a teraz sama chce juz sie karmić, tydzien czasu i mowie ci ze nabierze wprawy. ale dzis sie wyspałam mimo 2 pobudek :)) dawno tak nie spałam rano to ja czekałam na małą a nie odwrotnie jak zawsze. zycze milego dnia i pozdrawiamy serdecznie. ps. za kawusie dziekuje, lece zrobic sobie herbatki :) musicie rozszerzyc wasze menu o cos wicej niz tylko kawusia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks - ja na razie dopiero śniadanko jem. O a kawki nie wypije, bo wczoraj mojej ulubionej nie kupilam a sypanej nie znoszę. Z tym wprowadzaniem produktów to ja rozumiem inaczej. Przez 5 dni podajesz tylko np. marchewkę zwiększając codziennie ilość a po 5 dniach dalej podajesz marchewkę i prowadzasz np jabłko w minimalnych ilościach na początku .po kolejnych 5 dniach mała może jeść już i marchewkę i jabłko i wprowadzasz nowy produkt np ziemniaczka itd. Ja tak robiłam z Oliweczka i tak będę z Kacprem. aga - ja mam dzbanek herbatki saga zrobiony, zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS - mężczyźni już tak mają, po ich gotowaniu kuchnia wyglada jak po wybuchu bomby. To musi być uwarunkowane genetycznie:-/ Smallgirl - znasz może Izę Trębacz? Świetna wokalistka, ale nie wiem, co teraz robi, wróciła do Łodzi, więc może jest jakoś związana z AM? Cudowna kobieta, świetna śpiewaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no widzicie każdy mówi coś innego ( znajduje usprawiedliwienie dla mojej niewiedzy ) Sama nie wiem co robić :O tak kojarze że DR nam kazal 2-3 dni odczekac, a z 2 str jak będę czekac co nowy produkt wprowadze, to ona się nigdy nie nauczy jesc... Ale DR nam mówił że przez 1 msc mała ma dostawać "słoiczki" na 1 posiłek czyli kilka dni marchew, potem kilka dni jabłko itp. Tak? Achhh nic nie rozumie z tego :P chyba rzucę monetą :P No bo załóżmy że w czw jadla marchew, teraz mam 3 dni czekac, w pon dostanie np jabłko i znow 3 dni czekac i dostanie np brokuł i znow 3 dni czekac i ziemniaczek... Itd. To się okaże że miesiąc zleci i wszystkiego nie sprobuje a po 6 msc mamy nastepne "potrawy" wprowadzac... Ten plan żeby 5 dni jesc marchew a po 5 dniach zmienic marchew na coś innego chyba mi bardziej odpowiada... Aaaa zapomnialam mowic - dziś pierwszą noc mała spała beze mnie :P tzn zawsze spała osobno, ale w tym samym pokoju, a dziś ona u siebie a ja w sypialni... Tęskniłam bardzo :( ale nocka była bardzo spokojna :) o 8 usłyszałam jak opowiada zwierzątkom z karuzelki co jej się śniło :) Niania elektroniczna w reszcie się przydaje :) Ps.herbatki też mogę Wam zaparzyć Aaaa co do kawy jeszcze - pije dziennie rano rozpuszczalną i nocki są ok, ale w ciągu dnia mała spać nie umie a zmęczona jest i marudzi... Ale trudno :P ja kofeiny potrzebuje a grunt że noce przesypia :D Współczuje small girl! Nie wiem jak ta kobiecina funkcjonuje... Nasza mała jak skończyła 2 tyg tak noce przesypia... Czasem to jest 6 godz czasem 9 ale wyspać się zdąrze... Za to w ciągu dnia 2-3 godz snu to jakaś abstrakcja :P nawet na spacerze tyle nie pośpi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się do kawki ;) Ja podaję małej przez 4 dni to samo tzn. np.zupkę jarzynową(bez pietruszki) ,a na piąty już coś innego np.jarzynową z pietruszką czyli dodaję coś nowego i tak kolejne cztery dni i na piąty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki as! I ja tak zrobię :) Ciotka, dziadek, tymkowa, agi- wstawac!!! Kawe bedziecie miały zimną :P Small widzialam że szukalas porad na kafe - znalazlas jakąś skuteczną metode?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci są tak uwarunkowani genetycznie ;) a nawet jak chcą pomóc sprzątać to nie to samo co kobieta i to ciągłe stwierdzenie "to to też trzeba sprzątać/zrobić ,a po co ? " mama mi kiedyś powiedziała,że mężczyźni rozwijają się do 7 roku życia,a później już tylko rosną ;) dobre i to ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po południu Kochane zapraszam na ciasto śliwkowe bo idę pichcić ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja juz dawno po kawce :), zblizam sie do finiszu porzadkow bo dzis mam gosci. Styczniowe Agnieszki wiedza o co chodzi, my tez mamy dzis swoje swieto choc nie jestesmy babciami :), wiec zycze najlepszego wszystkim Agom :). TNKS dokladnie moj synek tez 25.konczy 5 mcy, a to oznacza, ze za dwa miesiaze do pracy... My wprowadzalismy gluten w postaci kaszek, ale przerwalismy ze wzgledu na zielone kupki, 30.mam kontrole i dr powiedzialla, ze skoro wracam w marcu do poracy to zaczniemy cos wprowadzac do jedzenia zeby nie bylo problemu jak zostanie z babcia. Lyzeczka maly jadl bez problemu, nawet pic mu troszke tak daje bo nie chce ani z kubecka ani z butelki. aaaa no i jak kupa bedzie ze dwa dni normalna to mam pozwolenie na jablko, tylko nie wiem czy lepiej dac surowe, starte czy to ze sloiczka, dr mowila zeby zetrzec, ale po tych kupach surowica? Chyba jednak dam sloiczek. Ahhh wczorak zrobil normalna kupke, ale w zwyklego pampersa i juz nie wiem, moze to przez ten fiolet w pieluchach premium care te kupki tak wygladaly, ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×