Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

MT ja sie własnie zastanawiam czy brac to CE pod uwagę bo unia bodajze do 2013 kazała wycofac te szkodliwe i te co teraz są po sklepach to moze jeszcze te niewycofane. te z CE są na allegro grubosc mi odpowiada (bodajze do 1cm) ale są podejrzanie tanie. znalazłam sklep w sieci ale tamte są ciensze i nigdzie nie mogę doczytac jakie mają wymiary i jaki koszt wysyłki. za to mają certyfikat że ich puzzle nie zawierają tego środka szkodliwego http://puzzle-piankowe.pl/index.php?page=shop.browse&category_id=2&vmcchk=1&option=com_virtuemart&Itemid=2 kurcze na kocu mojemu niewygodnie ciągle go ściaga jak zahacza się łapkami do podłogi gołej nie mam zaufania :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane koleżaneczki na poprawę humorku, ząbkowanie, brak apetytu proponuje drineczka. Dla naszych dzielnych "na dietkach" może chociaż takiego malutkiego na pocieszenie, albo sok pomarańczowy z lodem - bez alkoholu. Ja wszystkie maty-puzle jakie miałam po oliwii to spaliłam. Na razie mały na łóżku w sypialni buszuje a póżniej na dywan go puszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my dziś zaliczyliśmy godzinny spacer po lesie. Mały u babci rozpieszczany. Wszyscy sie tu w nim zakochali. Teraz siedzimy i pijemy winko za jego zdrowie na półroczku. Zapraszam! Ja tez sie nie odchudzam. Nie nadałem sie do tego. Każda próba jedzenia mniej powoduje ze kręci mi sie w głowie, jest mi słabo. Dobrze ze wrociłam sama do wagi sprzed porodu. Choć nie wiem czy u mamusi nie przybyło mi znów na wadze. To pyszne domowe jedzonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ale ci dobrze u mamusi. Odpoczniesz i naładujesz akumulatorki. A co pysznego mamusia twoja serwuje? za winko dziękuje, ale wole nie mieszać z drineczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa ale sie uryczałam. łazanka 3maj się bo ktos musi o małego walczyc.ale on silny jest .dacie radę🌻 🌻 a tychm ciulom pseudo lekarzom życzę żeby ktos z ich rodziny trafił na takich samych pseudo fachowców w chorobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
historia Karolka rozkłada na łopatki, nasz Łazankowy synuś ............... trzymaj się Słoneczko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę się otrząsnąć, siedzę i ryczę. Pytam, DLACZEGO w końcu nie zrobili cc? tylko i wyłącznie przez taką decyzję tyle cierpień doznał mały Karolek.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam. Siedzę i ryczę. Warto by dodać linkami w ta historią do naszego apelu na FB. Nie rozumiem lekarzy którzy wiedzą ze kobieta nie na szans na porod sn, ale każą jej próbować. Mojej któreji tez kazali. Biedna męczyła sie 2 doby i w końcu zrobili CC. Ta historia skończyła sie dobrze. U mnie gdy akcja porodowa nie postępowała a wręcz cofała się z obcy o dziecko lekarze zdecydowali o CC. Sama byłam zdziwiona ze nie chcą kolejny raz podać oksytocyny. Łazanka mogłaby teraz cieszyć sie z nami na forum urokami macierzyństwa. A Karolek byłby bohaterem pierwszego ząbka, pierwszego mama, pierwszego przewrotu na brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, biedne dzieciątko. Osobiście pozbawiłabym fiuta pana "wielkiego" - na żywca!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Biedny Karolek, ofiara kolejnych debilnych pesudo lekarzy, którym nie chce się dupy ruszyć!!!!! Dziewczyna miałabym w pełni sprawne dziecko ,dziecko miało by całkowicie normalne życie, ale gnoje to zniszczyli!!!!!! Szlag mnie chyba jasny trafi!!!! Trzymajcie się dzielnie!!!!!! Zbierzemy pieniążki, uda się wszystko, po prostu mi się się udać!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:D Kawa??? Karolek i Łazanka❤️👄❤️🌻 co mogłam już dałam;) jestem z Wami!!! Pogoda cudowna:O:O:O Miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kawka zaliczona teraz pora na porządki póki dzieciątko śpi :) Historia Karolka jest wstrząsająca, poryczałam sie jak dziecko. Mam nadzieję że ten lekarz zostanie ukarany. Pozdrawiam Łazanke i Karolka. Trzymajcie się Kurde drugi dzień głowa mi pęka...chyba ciśnienie spada. U nas znowu szaro i buro ale na spacerek można iśc bo chociaż deszcz nie pada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łazanka, trzymaj się kobieto. Historia wstrząsająca - łzy same napływają do oczu... Pół rodziny i znajomych mają oddać swój procent podatku na Karolka. Chociaż w ten sposób postaramy się pomóc. Dziadek, lej kawy - dużo :D U nas też dziś pada i buro :o Dziewczyny, czy Wasze maluchy jak ząbkowały to więcej spały? Nocne spanie małego jest mniej-więcej tej samej długości co wcześniej (dziś pobudka o 6:20), ale zalicza od 8:30 już drzemkę :o Wcześniej chodził spać ok. 10ej. Dziś nie dało rady go nawet próbować przetrzymać.... Oczywiście na śniadanko zjadł mniej niż zwykle, ale nie jest źle - wypił 100 ml. Wikula, też musze posprzatać, a tak mi się nie chce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł! Kawa na stole, Felippe dziś też poszedł spać wcześniej niż zwykle, nie wyspał się czy co. NIby łączę się z wami w bólu i w sprzątaniu ale mi się nie chce i chyba nic nie zrobię. Dziś Franio idzie na urodziny do kolegi na 4urodziny- dostał extra zaproszenie do takie sali zabaw. Musze jeszcze zebrać całą trójcę i na market wjechać dokupić coś jeszcze do prezentu. On już od wczroaj mnie pyta czy już jedziemy do Fiku miku na "ulodzinki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Oliwia w szkole. Kacperek spi. Uf hwilka na kafe. Lazanka trzymamy mocno,mocno kciuki za operacje Karolka. Olinka wypeawa z 3 dziei do marketu to wyzwanie. Chyba ze masz anioleczki i ida pieknie za mamusia jak kaczuszki. Villa mi maly nie spal wiecej przy zabkach,ale to mozliwe. Drugi raz zrobilam zupke ze szpinakiem,Kacperek pochlania wszystko w ilosciah prawie hurtowych. A nie daj boze za malo przyszykuje to krzyk,placz. Oj te chlopaki. Ile macie posilkow stalych u maluszkow? U nas sa 2 nie liczac wieczorem troszke kaszki do mleczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontasie, aniołeczki jak śpią:) no dobra Miki jako najstarszy z plemienia to już nie wymaga nadzoru, tylko to marudzenie" chodźmy już, " albo "Kupisz?". No Franio to już wyzwanie, aFilip też nie wiadomi kiedy co i jak mu się nie spodoba, a nie daj Boże głodny..... :-) TNKS- dziś robię twoją zupę!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!U nas dziś też buro i ponuro ale przynajmniej nie pada,więc zaliczyliśmy spacerek.Ja też się popłakałam czytając o Karolku,ale mam nadzieję,że wszystko się jeszcze da naprawić a taki śliczny i duży z niego chłopczyk,super.Pozdrawiam was wszystkie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :) Hehe weekend idzie, to każda już planuje :D My jutro idziemy na dłuugi spacer a potem na basen. Za to dzisiaj idę do fryzjera na farbowanie i podcięcie nieco kłaczków. Nie można się pojawić w pracy byle jak ;) Jeszcze ktoś pomyśli, że się zaniedbałam ;) Oprócz tego, że od kilku tygodni maluję się okazjonalnie, bo zwyczajnie mi się nie chce ;) Weekend ma być śliczny, także smarujemy koła i jazda :D Odbiło mi nieco przedwczoraj, bo dla sprawdzenia założyliśmy spacerówkę, wydała nam się dziwna no mówię do męża, że dawaj sprzedamy ten a kupię inny wielofunkcyjny, taki żeby był na pompowanych kołach. Chciałam kupić za to Roana. Wystawiłam wózek i pach, po 5 minutach ktoś kupił. To ja dawaj prać wózek a tu kicha, jedno z zabrudzeń okazało się niedopieralne :o Mimo to babka chciała brać, ale zaczęła zbijać cenę, no i się wkurzyłam, powiedziałam, że nie sprzedaję. No ale jak ona się uprze, że mam wysłać to co?! Mogę zrezygnować ze sprzedaży na allegro? W między czasie zresztą odwidziało mi się sprzedawania. Ta babka co go kupiła, to jakaś handlara, bo na swoim koncie ma dużo wózków do sprzedania. Tak to jest, jak się na gorąco podejmuje decyzje :o A jak na spokojnie oglądnęliśmy to doszliśmy do wniosku, że ta spacerówka po prostu jest trochę za głęboka, trzeba będzie położyć kocyk i będzie dobrze :o Boj się tylko, co z tą sprzedażą. Zna się ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa, ja się nie znam na sprzedaży na allegro niestety, więc nie pomogę. Ale musi być chyba jakiś sposób. Pocahontas, nasz mały też lubi szpinak :) a tyle się kiedyś o nim mówiło złego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa jest chyba takie coś,że w miedzy czasie przedmiot został uszkodzony i nie nadaje się do sprzedaży, ale sprawdz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena też lubi szpinak :) Jutro ma zupkę z nim właśnie :) Ta babka późno odpisuje, nie wpłaciła na razie kasy, więc może sama odpuści. Pewnie skończy się na negatywie, no ale nie wiedziałam, że plamy nie da się usunąć, wyglądało jak zwykłe zabrudzenie od wkładania wózka, ale wtarło się mocno. Wózek mam jaśniutki seledyn, więc widać, mi nie przeszkadza, bo jest z tyłu, no ale ogólnie przez to stracił na wartości, to wolę go zatrzymać niż sprzedać za psie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena znowu mi spi po 2-3 godziny. Dzisiaj zasnęła o 11:40 i do tej pory kima :o A ja mam na 15 do fryzjera, cała operacja jest w pełni skoordynowana z moim mężem, a teraz plan może się sypnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Misiaczkowa po prostu powiedz babce ze oparcie jest uszkodzone i do tego brudne ze nie widzialas wczesniej bo wozek byl w piwnicy czy tam w garazu i sie nie przejmuj nie przyjmuj kasy i tyle. w ostatecznosci dostaniesz negatywa ale co tam jeden komenatrz negatywny nie przejmuj sie nim. łazanka wspołczuje! mam nadzieje ze te chamy dostana kare za to co zrobili!! dziecko mogloby byc całkowicie zdrowe - normalnie ich powiesic za jaja!! jak ci jeszcze mozemy pomoc??????!!!!! moja mała spi 20 min mam chwilke dla siebie. my mamy 3 stałe posilki o 12 sniadanko okolo 16 obiadek i 20 kaszka przed snem miedzy czasie moje mleczko czasem jakis owoc miedzy czasie. Ale moja mała rzadko kiedy zjada cały słoiczek 125g zawsze pozniej stały posiłek konczy moim mleczkiem. wczoraj moj madry M nauczył małą raczkowania wychodzenia z pokoju i teraz non stop mi ucieka do drzwi. ale skubana jest szybka teraz moge powiedziec ze naprawde i poprawnie raczkuje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa, na pewno sie da, nie znam sie az tak na allegro ale na ebayu tak sie da,trzeba zakreslic przyczyne. wiec na allegro na pewno tez. zerknij w regulamin sprzedazy,bo to pewnie gra na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Historia Karolka straszna :( biedna Łazanka- tyle musiała przejść, biedny Karolek - tyle jeszcze przed nim... Nie wiem nawet co pisałyście :( Małej wczoraj temp urosła do 39 stopni i cały dzień miała mega biegunkę :o Na szczęście dziś już biegunki jako takiej nie ma , tzn zrobiła zielone kupki ale tylko 2 a nie ponad 10 jak wczoraj :o i temperatura wróciła do ok 37-37,5... Cholera! Czy to zęby? Bo wirusa wykluczyliśmy... Całą noc oczywiście nie spałam, mała biedna też, choć dnie całe przesypia :o mam nadzieje że dzisiejsza nocka będzie spokojniejsza i jeśli to zęby to wyjdą wreszcie!!! Buziaki dla wszystkich! Odezwe się jak sytuację opanujemy do reszty i spacyfikujemy tą temperature podwyższoną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. Misisczkowa nie masz żadnego obowiązku sprzedawać poniżej ceny podanej w aukcji!!! Jeśli babka nie godzi się na tą cene to możecie sprzedaż unieważnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslałam ze cos mi sie przewidzialo jak weszlam i zobaczylam takie pustki. Tnks- widze ze przechodzicie to samo co my ostatnio. Goaczka, biegunka i ogolne marudzenie. To chyba zeby, u nas przeszlo po 2 dniach ale nowych zebow nie widac Ja dzis nawet dietuje i cwiczylam przy mamma mia takze nie jest źle. Pogoda okropna! mam nadzieje ze wkrotce nadejdzie jakas poprawa Gdzie sie podziewacie? Ja zaczelam wiosenne porzadki i wywalilam juz troche ubran z szafy w ktorych od dawna nie chodze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×