Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Olinka masz rację, ona musiała zacząć kupować w tańszych sklepach. Dziecko obniżyło im budżet. HAHAHA! Ciekawe jakby jej przyszło żyć za nasze pensje. Jaruzelska miała rację, że żyją w bardzo komfortowym świecie, rezygnacja z podroży do Tunezji. Chciałabym mieć takie problemy. Zoja dziewczyny piszą o kierownicy od wózka Jeep Urban. A zabawki: pilot od telewizora i komórka to najlepsze zabawki dla naszego malucha plus mój laptop. U Nas ostatnio furorę robią kaczuszki do kąpieli i miska z której można wysypać wszystkie zabawki na cały pokój. Książeczka taka do kąpieli bo można ją potarmosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka bierzesz pierś z kurczaka i robisz z niego kotlety, lekko rozbijasz, solisz, pieprzysz, dajesz zioła prowansalskie i kładziesz na folię aluminiową, na to dajesz pieczarki podsmażone z cebulką, następnie smarujesz majonezem i sypiesz startym serem. Wkładasz do piekarnika rozgrzanego do 180 -200 stopni na 20 minut. W tym samym czasie możesz włożyć takie gotowe ziemniaczki opiekane. W czasie gdy mięsko i ziemniaczki się pieką robisz surówkę np. z pora. Pora kroisz w półplasterki, ścierasz trochę marchewki, jabłuszka, można dać tez ogórka kiszonego i na koniec dajesz majonez, doprawiasz solą i pieprzem do smaku i jak masz to zielony koperek daje fajny smak. Przygotowanie wszystkiego nie zabiera więcej niż godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga 15510- wow! dzięki za przepis! już zapisuję! najlepsze są te sprawdzone !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinka- super ze impra sie udala:D:D u nas tez bylo fajnie! a jak wojtkowi szykowalam wczoraj wszystko zanim goscie przyszli to chodzil i sie przytulał i mowil mamo kocham cie! taki byl zadowolony ze mu impreze robie:D:D olinka- ja tak jak aga mam dzis piersi, ziemniaki obralam i do tego marchewka z porem chrzanem i troche majonezu. a zupa to pyszna ziemniaczana, mam taki patent ze kroje ziemniaki w kostke, marchew i pietruszka na plasterki, gotuje, dodaje ze 2 kostki, pozniej troche boczku w kostke,smaze na patelni, wrzucam do zupy, kroje cebule w drobna kostke, smaze dodaje ze 2 lyzki mąki i robie zasmazke. Wrzucam do zupy, na koniec pieprz, magi, duzo majeranku i swierzy posiekany szczypiorek! Boska ja uwielbiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga fajny ten Twoj przepis, a to wszystko kladzie sie na surowe kotlety i one sie pieka w poiekarniku ?? dobry pomysl z kaczuszkami, musze cos juz małej do wanny kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, na surowe i wystarczy tylko 20 minut w piekarniku. Nie wiem czy to dzięki tej folii ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dziś ciężka noc była... mały rzucał się w łóżeczku, wiercił, stękał...nie płakał, ale i tak nie mogłam spać jak go słyszałam (mimo, że śpi w innym pokoju). Mam wrażenie, że odkąd się urodził moje zmysły wyostrzyły się o 500% ;) dziś idziemy do dermatologa, ale nie wiem po co nam ta wizyta. A za tydz. we wtorek do alergologa-pediatry. Ponoć dobry specjalista, więc cała w nim nadzieja ;) a jutro pójdę z małym na krew prywatnie, żeby mieć chociaż te podstawowe badania. Co do zabawek to B. ma dużo grzechotek, gryzaków - kto przychodził to przynosił. No a teraz wszedł w taki okres, ze takie zabwki to nuda :) Kupiliśmy mu pilocik FP, bo do naszego się rwie. FAjny, ale nasz jest mimo wszystko fajniejszy ;) bo zakazany ;) monisiacz3k, ja daję małemu zupki zżółtkiem. Sama gotuję jajko i dodaję do zupek. Staram się już nie miksować zupek na zupełną papkę, żeby mały przyzwyczajał się do kawałków. Nawet daje sobie z nimi radę. Oczywiście wszystko jej super miękkie, że można językiem te kawałki rozgnieść. Ja kiedyś miałam słoiczek Gerbera - krem dyniowy z żółtkiem. A Hipp to nie wiem czy ma takie dania już z żółtkiem. aga, ale narobiłaś smaka na tego kurczaka :) Chyba zrobię, ale w wersji bez żółtego sera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze moja mała jeszcze nie siedzi więc do wanny jej jeszcze nie wsadzamy w związku z tym kaczuszki odpadają... ale pomysły na jakieś fajne zabawki zbieram... Chyba zaczniemy od hula kula;)))) bo prędzej zacznie raczkować niż siedzieć ta moja wiercipięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga brzmi dobrze ten Twój kurak :D musze zrobic :D bez ziemniaczkow ofcourse :D Ja polecam schab ze śliwką i czosnkiem - nadziać schab i upiec - ot cala filozofia :D a dzięki sliwce nie jest suchy i ma fajny posmak :D a tak w ogóle to ja uwielbiam makarony :D pod kazda postacia :D i to też są takie szybkie obiady :) a ja dziś na obiadokolacje zrobie salatke z kurakiem :p ktora ostatnio pochlaniam w ilosciach hurtowych :D Vilia ja nie spalam dziś bo mala co 2 godz się budzila z krzykiem :o ale tym razem to już chyba serio zęby idą :o teraz wcina sobie frnkfuterka :p szkoda kobiecinko że nie możesz tej bawarki i u mnie efekt byl super! Wlasnie znow popijam :p może spróbuj to karmi i dużo, dużo płynów? Tej herbatki z hippa duzo pij - nie wiem czemu, ale ta w granulkach lepiej działa moim zdaniem :s Olinka czy u Ciebie też dziś tak zimno? Lady szkoda że na tej stronie ten opis książki jest taki tresciwy :o dla mnie było ekscytujace pewne fakty odkrywac w trakcie czytania książki :o Kurde u nas dziś niby slonce, a 5 stopni i wiatr tak zimny, że nawet w ogrodzie wytrzymac się nie da :o Zoja moja się bawi czym się da ;) ostatnio spodobal jej się kartonik po mleku i jak m jej go przesunął że siegnac nie mogla to dostal od niej taką zjebe że aż mu się glupio zrobilo :D generalnie zabawem ma w pizdu ale malo czym się tak na prawde bawi :o ma żabe "age" ( tak ja sama nazwala :p ) kupiona w ikea maskotka - ja uwielbia, z lamaze albo bright starts taką "wróżke" coś szelesci, coś grzechocze - kolorowe, balon - to są teraz zabawki na topie... Reszta jest n chwile :p wraca do nich za jakis czas, ale jej się nudza :) ma też takie które w ogóle jej do gustu nie przypadly - w smyku kupilismy taka osmiornice ktora gra- jak na leb się nacisnie to ma 3 melodyjki a na odnozach (?) Ma rozne dzwieki - jak ktos ja obok Kaliny wlaczy to się wkurza :p i takich zabawek jest wiecej :) na szczescie mata, lezaczek i hustawka to wciąZ są miejsca w ktorych się sama chwile zabawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!U mnie też dziś zimno,niby słonko ale wieje zimnem i też chyba z 5 st.Spacerek zaliczony,jeszcze mamy na 16.30 wizyte w przychodni z siusiakiem to może też wózkiem skoczymy.Codziennie ściągamy tą skórkę i ide zapytać czy jest lepiej.Czy u waszych chłopaków to sie ściąga ta skórka już tak jak u dorosłego?Pozdrawiam wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa Olinka! Ja też skrzyneckiej nie lubie! I to fest! Dobrze że jej dziś nie widzialam bo pewno bym się nakrecila heheh :) ona jest taka w doope miła! Taka aż nienaturalnie :o jak slyszalam i czytalam jej wypowiedzi to mnie krew zalewala a już pelna "miloscia" do niej zapalalam jak zobaczylam w jakims szmatlawcu jak pojechala dupnie charytatywnie do hospicjum dla dzieci na swieta z paczkami... HOSPICJUM - umierające dzieciaczki i ich pękające z bólu rodziny - widac było na zdjeCiach tragedie tych rodzin, a skrzynecka "odpicowana" w jakis srebrny biustonosz!!! I srebrne gacie, wymalowana, wytapetowana - wystrojona jak na sylwestra na marsie między tymi dziecmi cyckami swiecila :o no żenada do granic możliwosci i miliardowej potęgi :o ach :o wspolczulam jej jak kobieta kobiecie że tyle razy poronila, fajnie że wreszcie jej się udalo, ale to niech teraz się skupi na wychowaniu dziecka a nie pierdoli glupot w mediach! Jak mnie wkurwiaja te wszystkie pseudoekspertki :o cichopkowa nastepna - urodzila dziecko i za miesciac byla znawczynia tematu numer 1 w tym kraju... :o i jedna z druga będą pierdolic jak to kazda mama powinna dziennie na godzine sama wyjsc - do kosmetyczki, fryzjera etc, jak to kazda powinna miec swojego trenera i po miesiacu od porodu wazyc 1/3 wagi sprzed porodu itp.... Tylko wszystkie maja po 6 nian, babc itp. , kasy maja za tyle i nie musza się o nic martwic jak slusznie Olinka zauwazyla... Ach... Mialam się nie nakrecac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks- nie szkodzi, ten opis czytalam dawno jak dopiero mowilas o ksiazce i juz nie pamietam;) zobacze dzis w ksiegarni jak bede po wojciecha jechac do przedszkola. zaraz ide wyciagac piersi z piekarnika tyle ze moja wersja bez pieczarek a z ananasem. Zobaczmy co wyjdzie ale ja i tak nie jem tylko spobuje bo musze do tej diety wrocic jak nic. tnks- a co to za sałateczke z kurczakiem robisz? podziel sie przepisem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS najbardziej mnie rozwalił jej tekst że teraz jak mają dziecko musieli zrezygnować z zakupów w droższych marketach na rzecz supermarketów. Aż krew mnie zalała. Taką biedną ze siebie robiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady jak już spałaszujesz daj znać jak wyszło. A przepis na sałatkę z kurczaka też poproszę. Mamy z M w tym tygodniu urodzinki to zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jaka biedna - aż mi jej żal... Może wykarzemy się odrobiną empatii i zrobimy zrzute na biedna skrzynecka? :o co za glupie babsko no! Lady to dobrze , nie czytaj opisow :) Salatka 1 parma: Pekinska Filet z kurczaka Grzanki Boczek Parmezan Kefir Sol Pieprz -kroimy pekinską, smazymy piersi z kurczaka, doprawiajac przyprawa do grilla, robimy grzanki ( male kosteczki), kroimy boczus w kostke i smazymy, - wszystko razem z pekinska mieszamy ;) sos: 2 łyzki kefiru +starty parmezan + woda sól i pieprz do smaku, polewamy i z góry obkladamy pomidorami :) Salatka 2 Pekinska Kurczak obsmazony z przyprawa gyros Majonez Olej rzepakowy + co kto chcę - ogorki, pomidory itp. Mozna dodac czosnek Salatka 3 Tunczyk Ogorek kiszony Jajka na twardo Majonez Pekinska - wymieszac :D Salatka 4 Por w ksiezyce pokrojony, ser zolty tarrty na grubych oczkach w. Tarce, czosnek majonez - wymieszac :) Salatak 4? Pekinska, kurczak przesmazony, kukurydza, ananas + sos czosnkowy ( smietana/jogurt + czosnek+majonez) Salatka 5 Wedzony kurczak Cebulka najlepiej czerwona Ogorek kiszony Majonez Salatka 6 Ser zolty Ogorek Pomidor Jajko -pokroic w kostke wymieszac z majonezem :p Oczywiscie wszystko mozna robic z salata Uwaga uwaga - napisalam że mala osmiornicy nie lubi - siedzi w hustawce i się cieszy do melodyjek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o przepisy następne lecą, zaraz siegam po mój kajecik i zanotuję:) aga- nosz kurwa mać, krzesło się pode mną ugięło jak mówiła o tych marketach. Już widzę Skrzynecką i jej gejowato wyglądającego husbanda jak wybierają marki Aro, Tip, czy TEsco Value:-) albo stojących w kolejce w Biedronce:-))))))z tym tekstem to już pojechała po bandzie. TNKS- ten jej tekst o zakupach w tańszych marketach to trza zanotować. A Cipachopek jest tak w dupe miła i uprzejma i oczywiście sexy mama,że nic tylko sięgać po jej juz chyba 3 poradniki i czerpać z nich mądrości. Przyznać się dziewczęta, któa ma je w swojej biblioteczce?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka rzadna nie ma poradnikow cichujkowej bo ja wykupilam caly naklad :D heheheh I prosze się odstosunkowac od marki tesco bo ja się w takowej lubje :D heheheh A co do meza od skrzyneckiej to fakt - jestem bardziej męska od niego :D heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponawiam apel o wsparcie dla "młodej" mamy :D robimy zrzute na skrzynke :p kto co ma :) ja mam jakis ryz , make - na atkinsie nam nie wolno - oddam biednej skrzynce, a co? Niech ma biedna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytająca12258
Dużo tu u Was agresji ostatnio:O Olinka i Tnks przodują....może pora przestać oglądać kretyńskie poranki telewizyjne i zająć się czymś konkretnym? kiedyś to bylo najlepsze forum:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS_- oczywiscie moja droga jakże agresywna koleżanko,że dorzucę coś do szlachetnej paczki dla SKrzyni:) już lecę pozaglądać do kuchni co mam na zbyciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytająca 1237474 czy jakoś tak----- moja skromna rada - nie czytaj :-) buziaczki całuski uściski i przytulaski :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do przepisow to polecam pene brucholetti czy jak się ono tam zwie :D Do podsmazonego kuraka na patelnie dodajemy ugotowany brokuł, zalewamy smietanka, dodajemy parmezanu i "dusimy" aż się ladnie sosik zagesci ;) do tego makaron ( nie koniecznie pene) i voila :) ja to uwielbiammmmmmm!!!! No i oczywiscie klasyke caprese - mozzarella, salata, pomidor, bazylia koniecznie swieza, oliwa z oliwek - opcjonalnie sos balsamiczny ;) No i salatka z wedzonym lososiem ( polecam z lidla w paczkach) i serkiem camembert - pokroic, do tego salata, nasiona ( slonecznik, dynia, orzeszki pini - coskolwiek) olej rzepakowy ( jest lepszy do salatek od oliwy bo ma mniej intensywny smak) i ewentualnie sos balsamiczny jak ktos lubi My się codziennie salatkami raczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytająca Ty chyba nie wiesz jakie my potrafimy być agresory heheheh :D A tak serio to jedna i druga "gwiazda" mi lotto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka co to się porobilo? Już nie mozna na publicznym forum napisac że Cię jakies "celebre" wkurza bo zaraz Cię o agresje posądzą :o a my tu z mąką i ryżem na dłoni do biednej skrzynki no... :D heheheehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zdrowy tryb życia prowadzicie :) Caprese najczęściej w sezonie grillowym u nas, koniecznie z dobrymi pomidorami . Z tymi bezsmakowymi to już nie to. A tak btw to w twojej okolicy przypadkiem nie ma plantacji pomidorów, bo znajomy szef kuchni mówił, że tam najlepsze ale większośc na eksport idzie. Wiesz coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS a co gorsza nawet do oglądania ddtvn nie można się przyznać.... a ja tak tłumię swoją agresję no i wyszło szydło z worka, moja natura agresora dałą o sobie znać. Dammit shit:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×