Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Vilia wysłane ;) Dziewczyny a my mamy chrzciny Tyśki w Wielkanoc robimy w domu bo to tylko 10 osób i po cichu liczyłam na pomoc teściowej ,a ona mi tylko powiedziała " bedziesz miała satysfakcję ,że sama zrobiłaś taką imprezę" oż kurwa mać dosłownie nóż się otwiera w kieszeni nawet Martynką się nie zajmie w wielką sobote bo przecież w tyg z nią jest i jak ja mam to wszystko sama zrobić dobrze,że m bedzie w domu ale miałam nadzieje na jakąś pomoc :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mt- dzieki🌻 juz sie prawie wykurowalam, lekki katar mi zostal, najbardziej szkoda gosiaczka ale na razie spi, nosem nawet oddycha wiec tez moze bedzie lepiej. ja w ogole bylam w szoku jak sie dowiedzialam o chorobie tej corki sasiadow bo jak zobaczylam w zeszlym roku mała w wozku to wygladala normalniem dopiero ktos mi pozniej powiedzial ze ona ma ta chorobe. Tez uwazam ze nie ma co sie zalamywac tylko zyc normalnie i ciesze sie ze obok w domku bedzie dziewczynka tylko rok starsza od mojej malgoni bo poki dziecmi sa to sie beda razem bawily dziadek, podziwiam za taki zapał! moze jak juz bede na swoim to tez zapałam taka miloscia do grzebania:) vilia- no to pani dermatolog sie nie popisala, pewnie z niej lekarz jak z koziej d... trąba. Trzeba wierzyc ze alergolog cos sie wiecej wykaze. Jak tam mleko smakuje bartusiowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villa panel pediatryczny to sa testy z krwi na alergie pokarmowa i oddechowa. Wyniki.w sobote. Oliwietez przestawialam na Nutramigen jak miala 10 miesiecy. Katastrofa,placz i jej i moj byl. czekaj az dziecko mocno zglodnieje, podawaj mleczko niepodgrzane, kurcze kiedys sie uda. A ty jakie zalecenia dostalas.od.pediatry odnosnie skorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
as80 wklej jakies fotki jak tysia chodzi, jest taka pocieszna i zawsze usmiechnieta. A moze tesciowka miala tylko na mysli ze nie idziesz na latwiezne totalnie i nie robisz w knajpie a tak ogolnie to cos pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As- duża ta Twoja perełka :) Przynajmniej się taka przy Tobie wydaje ;) Śliczna jest :) P.S. Mamy taki sam zielony kocyk ze słoniem :) Dostaliśmy od kogoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocahontas, a płacisz za to czy dostalaś skierowanie? To normalnie pobierają krew i robią to badanie? Lady, małemu nadal to nie smakuje. Nie chce pić. Nawet mojego mleka, bo jak widzi butelkę to nie chce spróbować zawartości... Dziś kupiłam Sinlac, więc jedno mleko zastąpię tą kaszką. A mleko będę dawała rano i wieczorem - musi mu starczyć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale taki duzy i dopiero skaza wyszla,a wczesniej nie mial tej wysypki i suchych miejsc, dopiero teraz to wyszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady niestety nie pomoże,no nic dam radę tylko muszę się jakoś zorganizować ;) na tą chwile mnie to przeraża jak zgram z tel to jeśli sie tylko uda to wstawię jak mała wstaje i się z tego ciesz bezcenne,tylko jeszcze nie wiem jak to zrobić ;)do jutra wymyślę Vilia podobno Tysia do tych wysokich się zalicza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby nie było samo przygotowanie potraw to pikuś tylko moja teściowa nie bierze pod uwagę ,że ja do piątku włącznie pracuję,a jak wracam to zostaję sama z Martynią bo m jest późno z pracy więć nic nie zdziałam Wygadałam się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro jakoś wstawię ;) ale Lady Tysia tylko na zdjęciach jest taki aniołek tak poza tym to diabeł wcielony ;) ;) pastwi się nad mamitą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinka - no szkoda bardzo, tylko ze oni nawet nie wiedzieli ze dziecko chore. a dwa miesiace po porodzie przyjaciolka ogladala w tv reportaz z tej kliniki to wyla z rozpaczy jak sie dowiedziala ze mozna bylo cos zdzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia Bartolini ;) też cudowny i ten uśmiech,bedziesz miała mamo kłopot ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No duża kobietka Ci rośnie, As :) i do ego to wstawanie :D będziesz szybko za nią biegała :) Lady, miał wcześniej tylko mniej i pediatra nie kazała się matwić, bo niby alergia, ale mała. A ostatnio jak go 'wysypało" :o Zmykam :) Miłego wieczoru i spokojnej nocy dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D as80- cos o tym wiem;) tylkoz kolei u mnie tak z wojtusiem. na zdjeciach aniolek a w zyciu roznie bywa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As- trzeba będzie jakoś radzić tym 'kłopotom' ;) Jak będzie tak dziewczyny czarował tym uśmiechem to ja skutecznie je przepędzę ;) :P A na inne kłopoty to zasięgnę porady u Lady :D Już ma jednego takiego urwisa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJ standardowo :D ale wiesz... zamknęłam się na chwile w sobie i znów wracam ;) dziewczyny odpisałam na maile :) foty superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!! vilia mleczarnie karmiły dzis małą a zaraz ide ściągać... ale nie wypiłąm dzis zbyt dużo :O jakoś nie było czasu :O masakra ten dermatolog :O ale ja mam podobne doświadczenia - byłam raz sama ze sobą i też usłyszałam - nie wiem :O ciotko jak samopoczocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As te zdjęcia od TNKS można otworzyć zgodnie ze wskazówkami na tej stronie: http://x86.pl/jak-otworzyc-plik-winmaildat/ Ja się wczoraj też namęczyłam przy otwieraniu zdjęć Kalinki. Pomarańczko nikt tu nie lży celebrytów, ale jak taka Pani Kasia ubolewa że musi teraz robić zakupy w supermarketach zamiast w droższych marketach, bo pojawiło się dziecko to jak się nie oburzać. Są tu na forum dziewczyny, które nie mają pracy i żyją z jednej pensji męża a jakoś żadna nie narzeka że pojawienie się dziecka obniżyło ich standard życia. Ja to tak odebrałam. I tak oglądam DDTVN. Nieraz można się tam czegoś ciekawego dowiedzieć. Dziś np był temat o obniżaniu gorączki u dziecka. Co nie znaczy że siedzę cały dzień przed TV nic nie robiąc, bo przy oglądaniu np. prasuję. Zmykam spać. Dobrej nocy wszystkim piszącym i tylko czytającym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. Istnieje jeszcze taki twór jak forum prywatne ( dla określonych zalogowanych użytkowników) które jak widać z definicji publicznym nie jest :) ps. W dobie mixów różnych dziwnych masło maślane to na prawde dobry towar ;) pozdrowiona ;) Pps. Najmocniej przepraszam wszystkich urażonych za to, że kogoś nie lubię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jestescie ze na dobre słowo od was zawsze mozna liczyc 🌻 wydaje mi sie ze przezywam te sprawe duzo mocniej bo patrze na swoje dziecko i ...no i właśnie nie wyobrazam sobie takiego scenariusza. a w podobnym wieku są. i dopiero co sie bawili.... co to znaczy zdrowe dziecko.... TNKS upicie nie wchodzi w gre bo ona nie wychodzi ze szpitala. ja mam teraz mega kryzys religijny ale jezeli ktoras z was jest wierząca i praktykuje to prosze o modlitwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cioteczko! Ja wierze,że będzie dobrze!!! Na prawde wierze!!! Tak jak udalo się moim znajomym malego "uzdrowic" tak i Twoim znajomym się uda... Malemu na prawde lekarze nie dawali zadnych szans... Mowili że jak dozyje 6 msc to zrobia operacje, ale szanse marne... Sytuacja się pogorszyla i operowali go w lutym - dziś jest wszystko na dobrej drodze do zdrowia A z tematow nowotworowych - od osoby bliskiej memu sercu, kobiecie za której zycie czuję się odpowiedzialna corka zachorowala na bialaczke... Bardzo wierzaca kobieta, jej corka miesiac po komunii zachorowala - leczyla się bardzo dlugo, miala kilka chemii, kazda kolejna gorzej znosila... Bardzo się to odbilo na jej psychice, ale dzisiaj jest zdrowa i piękna... Oczywiscie 5 lat nie minelo wiec lekarze kaza jeszcze nie cieszyc się na zapas, ale jest dobrze! Leczona byla w chorzowie i z tego co wiem to najlepsza dziecieca onkologia w polsce wiec jak coś to daj znac i bedziemy kombinowac żeby im tu kogos znalezc!!! Tylko daj znac 😘 i nie łam się!!! Ja Ci mówie że będzie dobrze, a ja na prawde zawsze mam racje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja trzecia :) Witam ! Znowu mam pare stronek do nadrobienia :) Właśnie od dziś siedzę z małą w domu bo rozwolnienie nie ustąpiło i byłyśmy wczoraj u lekarki, która stwierdziła że to wirusówka :( Musimy zwalczyc to cholerstwo... Dziewczyny ja tez prosiłam o fotki Waszych maluszków ( oczywiście tych których niema na FB ) moj mail kewior29@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×