Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

TNKS, a jak Twoje mleczarnie? Ja dziś już pompowałam 3 razy i razem udoiłam 250 ml. Jeszcze z dwa razy i może mleczarnie sie ruszą ;) Miałam w ten sposób nie rozkręcać laktacji, ale czego się nie robi dla maluszka (szczególnie jak mu coś dolega) :) Lady, ja nadal nie mam na mailu zdjęć Wojtusia aniołka-diabełka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to podejrzewam ze to co linka poslalam to ten griess a reisflocken to kleik ryzowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilia- przepraszam za prezeocznie, juz ślę priorytetem;) ooo ja pierdziuuuuuu!!! tego slowami nie da sie opisac!!! tnks az tak zdolna nie jestem, bez chlopa bym zginela , w zyciu bym tego nie zlozyla ale nie wiem co mam napisac!!! Limuzyna doslownie!! czego to amerykance nie wymyslą!!!! Musze ochłonąć!!!! M tez pod wrazeniem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt a bebivita kojarzysz? Sloiczki dla odmiany :D alnatura 3 e a te 2,5 wiec tansze a podejrzewam, że to samo :) Vilia 250ml? Wow!!! Ja doje i karmie póki co nie sciagam ale może chwyce w ciagu dnia laktator też? W kazdym razie pije wiecej niż wczoraj - jakies 2 l już wypilam także są postepy :D mysle że po kilku dniach takiego picia efekty będą "stałe" ;) wczoraj wieczorem sciagnelam 90ml i cycki puste nie byly, ale ja bylam już tak padnieta :p w nocy o 2 mala jadla, potem o 6 też i po karmieniu znow 100 ml sciagnelam i znow dalej mi się nie chcialo :D ale ja i tak mroze tak po 100 ml bo tyle mam w sam raz na wieczorna kaszke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, no to ładnie zaczęły produkować Twoje mleczarnie :) Super! :) Ja już piję dziś trzecią herbatkę na laktację plus piłam wodę i normalne herbaty. Postępy muszą być, a co! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh lady wypas co? A czy Twój m też od razu wszystko sprawdzal? Mój od razu black berry podpiął pod "głośniki" i muzyczke puszczal :o skladal, rozkladala, jezdzil, skladal, rozkladal, skladal rozkladal x 10000000000 :D heheh a jak Gosiaczek? Przymierzała się już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech nadrobiłam pobieżnie... TNKS i Olinka no WY kobiety tylko nie bijcie pozostałych tyle w Was agresji:) Normalnie umarłam jak to zobaczyłam. Od razu przypomniała mi się żona komendanta:) Ciotka przytulam i Ciebie i przyjaciółke. Tak jak dziewczyny pisały w takiej chwili żadne słowa pocieszenia nie pomogą. Po prostu z nią bądź... Co do zespołu downa i innych chorych dzieciaczków to zapewne każda matka chciałaby mieć zdrowe dziecko, ale jeśli juz maluszek jest chory to jest dla mnie największą głupotą odbieranie tego jako kara czy wogóle pisanie o człowieku roslina. Wiecie ja współczułabym takiemu dziecku takich rodziców, a nie rodzicom dziecka:o Znam osoby upośledzone w różnym stopniu, są nawet zatrudniane w mojej firmie w ramach takiego programu i są to w pełni wartościowi ludzie. TNKS i Lady Wy to jesteście szalone kobiety z tymi wózkami. Muszę przyznać, ze mnie tez się ten wózek podoba:) Nawet pokazywałam m, ale u nas on odpada ze względu na wagę i gabaryty:o A to cały jego urok:) Moja mała w tej chwili nie ma gorączki. Wyglada jak biedronka z tą wysypką. Mam nadzieje, że to już koniec:o Tylko nie chce nic jesc. Dzisiaj wypiła mi 90ml mleka i zjadła 3 łyżeczki zupki. Herbatkę pije raczej chętnie, ale ten brak apetytu mnie dołuje:o Vilia ja podczas tej gorączki podawałam małej smectę jak dostała biegunki. 2x dziennie po 1/3 saszetki - zalecenie lekarza. Plus dicoflor. Dziadek Jacek - Tekst "No graj Ciulu" jest the best i od razu oplułam laptopa:) TNKS Twoja teściowa to mistrzyni absurdu. Podziwiam Cię kobieto, ja już dawno powiedziałabym jej co trzeba. No z ta bułką to przegieła pałę... Coś jeszcze miałam napisac i zapomniałam:o Sorry za chaotyczne wypowiedzi, ale jakoś zakręcona jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach miałam jeszcze zapytac mamy, które karmią maluszki mlekiem Hipp. Dziewczyny czy nie macie wrazenia, ze mleko 2 jest gorsze w smaku niż 1? Może mi się wydaje, ale to mleko jest jakieś inne... Dziwnie smakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilia- dzieki za zdjęcie :) synuś boski :) śmieszek mały :) odesłałam 2 fotki mojej Martynki TNKS - tobie również wyślę zdjęcia mojej pyzuni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze skopiowalam co trzeba a tu caly katalog sie wkleil, no to szukaj na stronie 18 tam sa produkty dla dzieci.to sa promocje na ten tydzien. ja karmie moja corcie Hipp 2 nie widze roznicy w smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ammber wiesz że ja też od razu przypomnialam sobie że nas zona komendanta miala wszystkie sprawdzuc :D choć początkowo planowala tylko DJ :D heheheh Dobrz że Twoja kruszyna ma się już lepiiej 😘 dla niej!!! I zgadzam się z Tobą w 10000000000000% że trza dzieciakom współczuć a nie rodzicom! I sorki ale jak ktos pisze że ma w rodzinie "roślinke" to aż mną rzuca :o ja mam w rodzinie osobe uposledzona intelektualnie w stopniu znacznym idacc takiem rozumowania niektorych musialabym napisac że mam w rodzinie "debila" czy inny tego typu epitet - z góry przepraszam! Lady a ja wczoraj znalazlam kolejny + tego wozka!!! W bolderze jest maly rozstaw między osiami kol i przednie są tak blisko tylnych że nie da rady zjechac z 2 schodow ( tyle mam przy wyjsciu na ogrod) a jeep ma ten rozstaw znacznie wiekszy i nie musze go znosic:D zjezdzam normalnie :D tym nbardziej że kola są jednakowej wielkosci wiec nie musze się martwic że mi mala wyleci z wozka :o My smecte podawalismy 2 x dziennie po pol i to w mniejszych ilosciach rozpuszczalam i pozwolil mi dr rozpuszczac w moim mleku - strzykawka podawalam bez problemu Amber nie martw się tym że nie je! Najwazniejsze że pije! Moja kluska miala po sw Bozego Narodzenia taki tydzien że jesc nie chciala :o myslalam że oszaleje a jej minelo :D potem nadrabiala Dziewczyny czego i ile dajecie dzieciakom na noc jesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAdy, jak dla mnie to aniołek a nie diabełek :) A jaki duży chłop :D Wikula, ale Martynka ma niebieskie oczka :) Śliczne :) Duża kobita rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS- ja na noc daje małej 210 mleczka + 3 łyżki kleiku ryżowego lub kukurydzianego . vilia- duża kobietka z niej będzie chyba po tatusiu a kolor oczek też po nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS- ja na noc daje małej 210 mleczka + 3 łyżki kleiku ryżowego lub kukurydzianego . vilia- duża kobietka z niej będzie chyba po tatusiu a kolor oczek też po nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, ja dawałam małemu moje mleko z kaszką ryżową jakąś owocową (180 ml mleka plus kaszka). Wypijał różnie - raz całość (około 200 ml), raz 140 ml. Zmykam! Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach i miałam Wam jeszcze napisać, ze moja mała nauczyła sie nowych rzeczy:) Ostatnio jak widziałm filmik z Nastusia Agi jak raczkuje to moja była przy niej totalnie nie mobilna:) Teraz turla sie, pełza, i przyjmuje pozycję do raczkowania tj klęczy na kolankach z wyprostowanymi rączkami:) Nie ogarnia jeszcze tylko tego, żeby wykonywać "kroki" rączkami i nóżkami:) Na razie tylko klęczy tak i buja sie w przód i w tył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber- moja tak samo robi, tez sie buja :) a przemieszcza się po podłodze pełzając. Juz kolanka ma całe czerwone. Chyba jej kupie takie specjalne rajstopki do raczkowania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikula 33 hehehe moja też pełza:) Częściej jej się zdarza do tyłu niz do przodu, ale taka wiercipieta się z niej zrobiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe która pierwsza pójdzie moja też na kolanach się buja;)))))) tak już od miesiąca, i cały czas nie może ogarnąć coby pójśc do przodu;) niestety zaczyna się denerwować jak ma za daleko zabawkę bo nie może do niej dojść;))) rajstopki do czworakowania mamy ale bez rewelacji;( kolana cały czas czerwone... nie mam pomysłu co założyć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a książka Kwiaty na poddaszu nieźle wciąga;) gdyby nie wiatr łyknęłabym całą;) polecam polecam;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A siadają wasze dziewczyny??? moja nie chce;(((( prędzej pójdzie niż usiądzie;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoja moja dzwiga się do siadania wspierając się łokciami i jak ma się czego zlapac to siądzie np w gondoli, natomiast bez pomocy to się za kazdym razem obróci na brzuch :p a co do "chodzenia" "czwroakowania itp. To moja kompletnie raczkowaniem niezainteresowana, ale tak jak od agi - nie chcę się dac nawet posadzic tylko zaraz nogi prostuje i staje :o chyba ominie raczkowanie... Chociaż póki co to jest w 100 % stacjonarna :o Dajcie linka do tych rajstop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZOŁEM KOBIETY ;) obiecałam wstawić jak Martyś wstaje ale ponieważ tu się nie da (lub ja nie potrafię) wstawiłam na nasze fb ,bardzo mi przykro TNKS i Vilia nie możecie zobaczyć :( Tyle piszecie,że trudno za Wami nadążyć,wszystkie te nasze dzieciaczki cudne i urodne i takie zdolne ;) wiadomo po kim ;) oczywiście,że po nas!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema!!!! Boże, laski umieram, mam takie skurcze, że chyba zaraz urodzę :o Parszywa ta spiralka, serio się zastanawiam nad wyjęciem :o Lena raczkuje :D No i próbuje stawać, na szczęście kończy się na kolanach, nie uniosła się jeszcze wyżej ;) Vilia---ojjjj biedni jesteście, może tak dla upewnienia się jedź na izbę, bo to jednak z maluchem różnie. Ile człowiek by dał, żeby to jemu się przytrafiło a nie dzieciaczkowi :( Nie wiem, czy widziałyście, na głównej pisze kobitka, że córcia 3 m-ca ma białaczkę, koszmar :( Vilia, TNKS--ja tez walczę z mleczarniami, tyle że nie mam kiedy ściągać, to staram się częściej przystawiać, więcej piję,ale stres i przemęczenie robi swoje. Dokarmiam w dzień po cycku, bo nie najada się do końca. MM nie chce pić, udoi 10 ml i się chichra ;) Wózkowe wariatki hehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×