Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

No wikula też teraz kapie albo disnemarem psikam :o ma też nawilzacz wiec dziwne to, że ma ta sapke :o tak niewiadomo od czego tym razem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikula dzieki🌻 z nieba mi spadłas! zapisalam nazwy i lece pzniej do apteki. Mam nadzieje ze przejdzie i nie bedzie musiala brac jakis mocnych lekow. tnks- im wiecej piszesz tym bardziej jestem zszokowana tesiowa. Niby dorosla a zachowania ma jak dziecko. Rzeczywiscie jak ktos nie umie nic zroganizowac to lepiej sie nie brac za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem pomarańczką.... Mam w rodzinie dziecko warzywo i trochę wiem na ten temat... Ale ok zakończmy bo po co się denerwować na wzajem ;) Chyba nie po to tu jesteśmy... Każdy ma swoje zdanie i poglądy i niech tak zostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, poplułam sobie monitor :) Sucha buła :D Chyba jej tą suchą bylą trzeba przywalić ;) Nie mam pytań :D Moja też czasem biadoli o niani, jak my sobie poradzimy - kredyt na mieszkanie, niania...I jej pytania - "a Twoja mama nie może zostać z małym?". Nadmieniam - -moja mama mieszka 70 km stąd i pracuje. Teściowa jakieś 20 km stąd (dojazd w 20 minut autem) i jest na emeryturze... Nawet M chciał małego do nich wozić i go odbierać, zęby nie musiała tracić tych 15 minut w pociągu i potem całych 10 minut komunikacją miejską. TNKS, wolę przelewem :) Nie lubię śmigać na pocztę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady dokladnie tak :D choć nie ukrywam bawi mnie jak slucham od kowalskich i iksinskich jak to tesciowa mowi że ja to takie super imprezy zawsze robie, że ona nie wie jak ja to robie że potrafie zorganizowac 3 dniowa impreze na 30 osob i przez ulamek sekundy nikomu niczego nie brakuje i kazdy mowi że impreze będzie pamietal do konca zycia, a potem robie nastepna imprzeze i znow wszyscy są zaskoczeni że jest jeszcze lepiej ;) - wiem że ona mi zazdrosci :p a ja po prostu lubie orgazniowac imprezy - lubie ten dreszczyk emocji ehhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak vilia - suchą starą bułkę! Do dziś nie wiem po co ona malej ? :o Co do kasy to się dogadalysmy :D jak dojdzie paczka to daj znac to Ci podam nr konta na maila - no chyba że ktos chcę zrobic jakas dobrowolna wplate to podam tutaj hahahahha :D paragon masz w pudelku :) moja tesciowa ma tyle samo km do nas a moja mama też ok 70 i moja mama jest tu co 2 tyg a tesciowa widuje mala co 2 msc :o a potem są pytania w stylu "a czy ona obraca się już na boczek"? - dziecko 7 msc dzwiga się na lokciach a ta się pyta o "boczki" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, zaraz znajdę w necie co to ten orsalit. Daję mu od kilku dni Dicoflor - ze względu na tą 'alergię' - tak miałam robić. Od dziś zamiast jednej kapsułki, dam mu dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tym IgE i osobnymi probówkami to mnie zaskoczyłaś... to jak robią np 20 alergenów na raz (znalazłam taki zestaw pokarmowy) to każda probówka osobno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co - nie wiem jak to robia, ale jak w ciąży pytalam, to tak mi babka powiedziala :o zapytaj u siebie może mnie w błąd wprowadzila ;) nam dr kazal orsalit podawac jak mala miala biegunke straszna caly dzien i srednio pic chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, jeszcze sie w aptece dopytam wikula. no mam jeepa!! zajebisty tylko czekam na swjoego chlopa bo na razie na podlodze wszystko w czesciach lezy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady no to gratulacje dla szcześliwej posiadaczki jeepa :D heheheh daj potem znac jak wrazenia i czy m też się spodobał ;) no i najważniejsze- czy z Gosi też rośnie mały kierowca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahoj! Ale miałam noc-uuuuuuuulalala, Franek o 22:45 zwymiotował w łóżku, no i wzięlismy go do siebie a potem jeszcze 4razy zwracał, tylko bida nie miał czym i nim tak szarpało. Takze w nocy z moim m praliśmy, on potem rozwieszał a Franio spał na ręczniku z miską obok. Nad ranem wołał pić ale już nie zwracał i rano już ok. Filip ma mega katar już kilka dni i nic nie przechodzi, posmarkany po same pachy i chrapie przez to. oobiad muszę robić panom moim, najstarszy już poszedł do pracy więc młodzieży schabowe utłukę. ciaoooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny 🖐️ Wróciłam:O po weekendzie konia... Więc u nas to chyba jednak trzyniówka, bo mała dzisiaj dostał mi mega wysypki, tylko jakiejś dziwnej bo najwięcej ma na szyi, za uszami i na tyle główki no i trochę na brzuszku. Nie odzywałam się bo nawet nie miałam jak:O Nocki nie przespane. Gorączka non stop, co zbiłam lekami to po 30-60 minutach znowu 39'C. Na dodatek mała przy podawaniu czopków darła się jakby ją ktoś ze skóry obdzierał, więc przestawiliśmy się tylko na syrop. To też do dupy bo rozbolał ją od tych syropów brzuch i dostała kolki:O Więc znowu ryk. Juz myślałam, ze padne trupem:( Do tego biegunka (chyba też po syropach). Na razie niby jest ok tj. gorączki brak, mała śpi. Tylko jeść nie chce:O Jak nadrobię stronki to się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka oby to było "tylko" jakieś zatrucie !!! Oby nie wirus!!! Amber i jak teraz mała? Lepiej coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wlasnie kumpela mi przywiozla, bez cukru, bez mleka i bez glutenu - one są chyba tansze niż alnatura co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski. dziewczyny mam ogromne zaleglosci w kafe chyba ze 20 stron nie mam kiedy czytac bo mała ciagle lata i staje wszedzie i musze ja pilnowac na kazdym kroku :) marze zeby juz stała stabilnie bo na razie to kiwa sie i czasem jej sie zdarzy stracic rownowage szczegolnie jak probuje sie trzymac jedna raczka. zauwazylam tylko ze rozdajecie fotki ;);) tnks zapodaj jedna chce zobaczyc podobienstwo naszych pociech. moj adres apozyczka@interia.pl czekam teraz lece do lekarza na warzenie małej. ciekawe ile znow przytyła hehe pozdrawiam was wszystkie i zycze zdrowka dzieciaczkom vilia czytalam piate przed dziesiate o alergii bartusia - trzymaj sie kobieto 🌻 mam nadzieje ze to przejsciowe i szybko znajdziecie prawidlowa diagnoze ciotkajulia masakra z ta twoja znajoma nawet nie wyobrazam sobie co oni teraz przechodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, dziewczyny, mały cały czas gorączkuje...wmuszam w niego jakieś herbatki, wodę itp... ma biegunkę do tego :o Dzwoniłam do pediatry - mam podawać probiotyk (podaję), dawać dużo picia - najlepiej mojego mleka (staram się, ale źródełko wysycha - im bardziej chcę tym jest go mniej...stresy...), zbijać temp. Nurofenem lub paracetamolem (zbijam). Mały jak kładę go do przewinięcia to ryczy, pupa go chyba boli... Czopków już mu nie aplikuję, bo wpada w takąhisterie, ze nie mogę go uspokoić. Daję w zawiesinach p/bólowe - trochę do buzi, trochę obok, trochę wypluje... Trudno. Dzwoniłam do pediatry naszej - nie przyjdzie do nas, bo ma szczepienia do 18ej. Powiedziała, ze wg opisu to grupa jelitowa - jakiś wirus. Jutro mam iść do przychodni, do innej pediatry (nasza śr. ma wolne) na wizytę. Jeśli się pogorszy to do szpitala jechać... TNKS, a jakie te kaszki? Jaka nazwa :) Szukam teraz różności bezglutenowych, bezmlecznych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilia masz glukoze?? jesli tak to dawaj po 10ml glukozy co 15min - mnie tak radzili jak mala wymiotowala i przeszlo jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilia - ja właśnie też walcze z wiruskiem u małej. Moja ma rozwolnienie. Jak dziecko ma biegunke to niewolno podawać czopków. Byłam wczoraj u lekarza i też mam podawać probiotyk oraz stosować dietkę. Dawaj dziecku mnóstwo kleiku i dużo wody. Moja córka nie gorączkuje naszczęście ale zaczęła znowu ulewać. A był juz spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS - a jaka masz ta kaszke. kosztuja cos kolo 2,5-3 eur za paczke 250g. nie pamietam dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na biegunke można podać również smecte ( pół saszetki na pół szklanki wody) i ponoć jest też dla takich maluszków węgiel w płynie ale niewiem jak go aplikować. I dieta kleikowa to podstawa. Byłam wczoraj u lekarza to jestem teraz trochę wyszkolona :))))) Ja mojej córci to na siłe juz wciskam wodę i ten kleik ryżowy. No ale muszę jej pomóc aby się nie odwodniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadrabiam i nadrabiam strony, chce ogarnac co sie dzieje i co u kogo słychac zanim napisze cos nie w temacie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt ale Ty zadajesz trudne pytania :D mam kaszki :D wsio po niemiecku :D a mój niemiecki jest jeszcze lepszy niż angielski :o Vilia - wikula dobrze pisze ;) my też dawalismy smecte ale nam dr mowil żeby dawac jak będzie wiecej niż 10 kup w ciagu dnia, poic kaszka funkcjonalna z hippa a jakby nie chciala pic to dawac orsalit - koniecznie zimny z lodowki jak dajesz swoje mleczko to wcinaj też probiotyk - mi tak dr kazal ;) Tymkowa Ty zyjesz? No ladne jaja!!! Gdyby nie to, że my tu sporządnialysmy i nie pijemy to mialabys 100 karniakow do wypicia Aga jak siade do kompa to wysle ;) a odeslesz w zamian fotki swojej Nastki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga masz to black berry? Kupiłaś? Lady przyznaj się - sama jeepa poskladalas z ciekawosci? :D hehehe Jak Gosia? Lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały na szczęście nie wymiotuje. Tylko ta biegunka. Pediatra potwierdziła, zeby ten orsalit dawać - dodawać w małych ilościach do mojego mleka (ponoć słony). I poić, poić i jeszcze raz poić. I mam dawać małemu to na co ma ochotę do jedzenia - oczywiście prócz produktów na mleku (no i z gamy rzeczy, które jadł do tej pory ;) ). Ewentualnie wiem, ze jest na biegunki ten Hipp ORS. NAjwyżej wyślę M po niego do apteki. Tymkowa, jak miło, ze się odzywasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×