Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Lady niezadowolona mina bo moja mała pięknie kiedyś całe noce przesypiała, a teraz ( od kilku dni) ma co najmniej 1 pobudke w nocy :o dziś byla o 2 wczoraj o 2 i o 4 i o 6 już wyspana :o kiedys szla spac o 20 i wstawala o 7-8 a nawet o 9 :o dziewczyny czy macie jakiś pomysł dlaczego tak jej się pozmieniało? Jaki może być powód? I błagam powiedzcie, że to chwilowe i minie - nawet gdybyście miały kłamać :o wikula jak usiąde do kompa to Ci wyślę foty, ale Ty też potem odeślij ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady niezadowolona mina bo moja mała pięknie kiedyś całe noce przesypiała, a teraz ( od kilku dni) ma co najmniej 1 pobudke w nocy :o dziś byla o 2 wczoraj o 2 i o 4 i o 6 już wyspana :o kiedys szla spac o 20 i wstawala o 7-8 a nawet o 9 :o dziewczyny czy macie jakiś pomysł dlaczego tak jej się pozmieniało? Jaki może być powód? I błagam powiedzcie, że to chwilowe i minie - nawet gdybyście miały kłamać :o wikula jak usiąde do kompa to Ci wyślę foty, ale Ty też potem odeślij ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady niezadowolona mina bo moja mała pięknie kiedyś całe noce przesypiała, a teraz ( od kilku dni) ma co najmniej 1 pobudke w nocy :o dziś byla o 2 wczoraj o 2 i o 4 i o 6 już wyspana :o kiedys szla spac o 20 i wstawala o 7-8 a nawet o 9 :o dziewczyny czy macie jakiś pomysł dlaczego tak jej się pozmieniało? Jaki może być powód? I błagam powiedzcie, że to chwilowe i minie - nawet gdybyście miały kłamać :o wikula jak usiąde do kompa to Ci wyślę foty, ale Ty też potem odeślij ;) Wikula lepiej z wirusiem w domu posiedziec bo inaczej potrafia nawet 2 tyg męczyć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady niezadowolona mina bo moja mała pięknie kiedyś całe noce przesypiała, a teraz ( od kilku dni) ma co najmniej 1 pobudke w nocy :o dziś byla o 2 wczoraj o 2 i o 4 i o 6 już wyspana :o kiedys szla spac o 20 i wstawala o 7-8 a nawet o 9 :o dziewczyny czy macie jakiś pomysł dlaczego tak jej się pozmieniało? Jaki może być powód? I błagam powiedzcie, że to chwilowe i minie - nawet gdybyście miały kłamać :o wikula jak usiąde do kompa to Ci wyślę foty, ale Ty też potem odeślij ;) Wikula lepiej z wirusiem w domu posiedziec bo inaczej potrafia nawet 2 tyg męczyć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady niezadowolona mina bo moja mała pięknie kiedyś całe noce przesypiała, a teraz ( od kilku dni) ma co najmniej 1 pobudke w nocy :o dziś byla o 2 wczoraj o 2 i o 4 i o 6 już wyspana :o kiedys szla spac o 20 i wstawala o 7-8 a nawet o 9 :o dziewczyny czy macie jakiś pomysł dlaczego tak jej się pozmieniało? Jaki może być powód? I błagam powiedzcie, że to chwilowe i minie - nawet gdybyście miały kłamać :o wikula jak usiąde do kompa to Ci wyślę foty, ale Ty też potem odeślij ;) Wikula lepiej z wirusiem w domu posiedziec bo inaczej potrafia nawet 2 tyg męczyć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady niezadowolona mina bo moja mała pięknie kiedyś całe noce przesypiała, a teraz ( od kilku dni) ma co najmniej 1 pobudke w nocy :o dziś byla o 2 wczoraj o 2 i o 4 i o 6 już wyspana :o kiedys szla spac o 20 i wstawala o 7-8 a nawet o 9 :o dziewczyny czy macie jakiś pomysł dlaczego tak jej się pozmieniało? Jaki może być powód? I błagam powiedzcie, że to chwilowe i minie - nawet gdybyście miały kłamać :o wikula jak usiąde do kompa to Ci wyślę foty, ale Ty też potem odeślij ;) Wikula lepiej z wirusiem w domu posiedziec bo inaczej potrafia nawet 2 tyg męczyć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady niezadowolona mina bo moja mała pięknie kiedyś całe noce przesypiała, a teraz ( od kilku dni) ma co najmniej 1 pobudke w nocy :o dziś byla o 2 wczoraj o 2 i o 4 i o 6 już wyspana :o kiedys szla spac o 20 i wstawala o 7-8 a nawet o 9 :o dziewczyny czy macie jakiś pomysł dlaczego tak jej się pozmieniało? Jaki może być powód? I błagam powiedzcie, że to chwilowe i minie - nawet gdybyście miały kłamać :o wikula jak usiąde do kompa to Ci wyślę foty, ale Ty też potem odeślij ;) Wikula lepiej z wirusiem w domu posiedziec bo inaczej potrafia nawet 2 tyg męczyć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS- właśnie się wczoraj zastanawiałam czy korzystać z tej opieki, która lekarka mi wypisała bo miałam trochę wyrzuty sumienia że 2 tygodnie pracuje i już zwolnieie lekarskie dostarczę do pracy ale potem sobie pomyślałam , że mam to w nosie !!! dziecko ważniejsze. Niech sobie myślą co chcą. Nikt nie zajmnie sie chorym maleństwem tak jak matka. A jeżeli chodzi o te pobudki twojej córci w nocy to czy przypadkiem nie widać u nie w buziulce przebijających się ząbków? Pytam dlatego , że moja Martynka też się budzi w nocy a właśnie wychodzą jej kolejne zęby. I zauważyłam że jak mają sie pojawic Zębole to wtedy zaczynają się nieprzespane nocki. A zapomniałam Wam się pochwalić , że wkońcu doczekałm się słowa "mama" z ust mojej niuni. Więc jestem cała szczęsliwa !!! Dzis natomiast gada baba i mama na przemian :) A i siedząc w łóżeczku łapie się barierki sobie klęczy a przy okazji obgryza tą barierkę hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane Tnks oczywiście że to przejściowe z tym nocnym wstawaniem. Czary mary kukurba ryku i nocki będą przespane. Wikula słowo "mama " usłyszeć to coś cudownego. A ją kompletnie się nie wysypiam i jestem jakaś zmęczona. Jeszcze silowniki od bagażnika mi się popsuły i nigdzie z małym nie mogę jechać , bo wózka z bagaznika nie wyciagne ,ale już dzisiaj będę miała zrobione - chyba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane Tnks oczywiście że to przejściowe z tym nocnym wstawaniem. Czary mary kukurba ryku i nocki będą przespane. Wikula słowo "mama " usłyszeć to coś cudownego. A ją kompletnie się nie wysypiam i jestem jakaś zmęczona. Jeszcze silowniki od bagażnika mi się popsuły i nigdzie z małym nie mogę jechać , bo wózka z bagaznika nie wyciagne ,ale już dzisiaj będę miała zrobione - chyba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane Tnks oczywiście że to przejściowe z tym nocnym wstawaniem. Czary mary kukurba ryku i nocki będą przespane. Wikula słowo "mama " usłyszeć to coś cudownego. A ją kompletnie się nie wysypiam i jestem jakaś zmęczona. Jeszcze silowniki od bagażnika mi się popsuły i nigdzie z małym nie mogę jechać , bo wózka z bagaznika nie wyciagne ,ale już dzisiaj będę miała zrobione - chyba . Pisze z komorki. Sorki za literowki. ❤️ www.pajacyk.pl ❤️ kliknij w brzuszek pajacyka,pomożesz nakarmić głodne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikula masz chore dziecko a nie idziesz na wolne bo jedziesz na wczasy!!! Zero skrupułów!!! Kurde też to wstawanie tłumacze ząbkami - bo cóż mi innego pozostało :o mam nadzieje, że to serio ząbki, a że jej się coś nie poprzestawiało :o Lady masz już jeepa? Ja już wczoraj jezdzilam :p choć kola nie napompowane hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane Tnks oczywiście że to przejściowe z tym nocnym wstawaniem. Czary mary kukurba ryku i nocki będą przespane. Wikula słowo "mama " usłyszeć to coś cudownego. A ją kompletnie się nie wysypiam i jestem jakaś zmęczona. Jeszcze silowniki od bagażnika mi się popsuły i nigdzie z małym nie mogę jechać , bo wózka z bagaznika nie wyciagne ,ale już dzisiaj będę miała zrobione - chyba . Pisze z komorki. Sorki za literowki. ❤️ www.pajacyk.pl ❤️ kliknij w brzuszek pajacyka,pomożesz nakarmić głodne dziecko. Pisze z komorki. Sorki za literowki. ❤️ www.pajacyk.pl ❤️ kliknij w brzuszek pajacyka,pomożesz nakarmić głodne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Mt
Kochana może napisałam głupoty, ale Ty napisałaś to samo tylko w inne słowa ubrane;) więc nie wiem co powiedzieć ... wysadziłaś mnie z butów... sorry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikula masz chore dziecko a nie idziesz na wolne bo jedziesz na wczasy!!! Zero skrupułów!!! Kurde też to wstawanie tłumacze ząbkami - bo cóż mi innego pozostało :o mam nadzieje, że to serio ząbki, a że jej się coś nie poprzestawiało :o Lady masz już jeepa? Ja już wczoraj jezdzilam :p choć kola nie napompowane hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocahontas - dziękuję :D pocieszę Cię - mi też coś się z autem dzieje i musze na servis oddać :o "Do mt" czyżby zoja była jednocześnie pomarańczką? :) Pocahontas ja też średnio wyspana :o i tyle roboty mam :o a mała marudzi jak ją próbuje zostawić choć na chwilę :o Mt "reperowałaś" już włosy? Są jakieś efekty? Ja musze sobie zapodać kurację, bo mam tragedie na głowie A co do mama to moja powiedziala jakoś na przelomie grudnia i stycznia pierwszy raz... Potem pare razy powtorzyla a teraz ni cholery nie chce powiedziec :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt smutna historia Twojej przyjaciolki... Moja znajoma chodzila do gina do ktorego i ja przez chwile chodzilam ( taki zapasowy gin :p) ja chodzilam prywatnie i na kazdej wizycie mialam usg, ona na fundusz i przez cala ciaze miala usg zrobione aż 4 razy, mi sprawdzal przeziernosc itp. Nie wierze że i jej nie sprawdzil... Z reszta lekarze mowili że nie mogl nie zauwazyc że serduszko jest puste - bo takie było - jeden pusty pecherzyk - bez komor, zastawek etc, cale serduszko lekarze mu "budowali" ... Dziurki w tym serduszku to już nawet nie byl problem :o Villia wiem że są testy alergologiczne robione z krwi, bez "wszcepiania" alergenu i u mnie kosztuja one 160 zl - nawet myslalam w ciazy czy nie zrobic bo ze mnie się alergik zrobil i już nawet nie ogarniam od czego kicham i się dusze :o As nie ma to jak tesciowa :o widzisz jak dba o to bys miala powody być z siebie dumna :D hehehehe ja się dowiedzialam wczoraj że m chce na swieta do tesciow jechac :o bez sensu moi tesciowie to osby nie wierzace, nigdy nawet święconki nie maja wiec nie wiem po jaka cholere mamy tam jechac? :o ach... Będę negocjowac :p już wole u siebie zorganizowac swiateczne sniadanie :p pokazac tesciowej po raz kolejny jak to się robi :D raz bylam u tesciow na wigilii to vyl kurczak w jablkach i gotowane warzywa :o to byl 1 i ostatni raz jak tam wigilie spedzalam... Potem pare razy zaprasalismy ich do nas żeby zobaczyli jak się robi kolacje wigilijna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, TNKS - jeszcze nie nakladalam maski ale mam nadzieje ze dzisiaj wieczorem znajde chwile. co do spania to moje dziecie spi do 12 godzin:) ale przy zabkowaniu tez dala nam popalic w nocy, jak tylko zabki sie przebily to byl juz dobrze. Mamy juz dwa!;) no wlasnie tez sie zastanawiam czy Zoja zmienila kolor na pomaranczowy. moze komus sie podoba wypowiedz Zoji ale mnie NIE! wiecej nie komentuje bo mi cisnienie rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie teraz nie wysypiam zbytnio. Gosia tak kaszlała w nocy:( a katar ma straszny az zaczelam jej dawac krople ze to niby od roku ale innego wyjscia nie widze:O No i doaje flavamed od kaszlu. Czzy wasze dzieci zaliczaly juz takie przeziebienie ze kaszlały? ????????? To wszystko przez pogodw, raz zimno raz goraco, nei wiadomo jak ubierac. U nas wieje jak cholera wiec nawet jak jeepa dostane to spacer odpada. Chyba ze do sklepu i z powrotem ;) buhehe no rzeczywiscie mialo byc chyba anomimowo ale pomarańczka wyglada na zoje;) wikula- tnks dobrze radzi, nie przejumuj sie, zdrowie dziecka najwazniejsze i tyle! zero skurpulow pocahontas- moje silowniki od dawna nawaloją ale sobie półką podpieram klape i juz sie trzyma :D:D tylko ze zawsze sie boje zeby mi to na leb nie spadlo;);) tnks- Twoja tesciowa mnie rozwaliła!!!! rozumiem czego jej nie cierpisz! jest naprawde niezla, z ta wigilia i kurczakiem! dała czadu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS - lekarz zrobil pierwsze usg w 5 miesiacu to o czym tu mowic.ona sie niczym nie martwila mloda 23 lata, rok po slubie cieszyli sie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villia zapomnialam - wczoraj m nie wzial tego bephantenu bo go nie zauwazyl :o no jak mial zauwazyc kolo kluczy? Ale dziś zabral i dziś Ci go jakims priorytetem puści ;) Lady Kalina ma katar tzn sapke taka - nos pełny ale nic nie wycieka i to też by chyba moglo być objawem ząbkowania co? Ja też już nawet nie wiem jak mala ubrac... Naubieram wyjde to zaraz mokra, a wczoraj nienaubieralam tylko poprzykrywalam to łapki zimne miala :o Kurde dziewczyny pocieszacie mnie, że to chwilowe :D Mt nie wkurzaj się 😘 ani zoja ani pomaranczka a już tym bardziej jak to ta sama osoba :) i nie "pyskuj" bo Cię zbluzga :D hahahah a pamietajcie że najglupsze na forum jestesmy mu! Ja dzidek i ciotka :D z olinka jeszcze najwiekszymi agresorami jestesmy :D ja sobie tytulow nie dam odebrac :D Co do odzywek to ja też dziennie się przymierzam a czasu jakoś nie ma :o Lady niech se tesciowa i pizze na swieta zamawia, ale ja jak mam swietowac to porzadnie! To samo jest z urodzinami itp. Moja tesciowa organizowalam w ubieglym roku urodziny na 14 osob - dala 10 krzesel i 8 szklanek, na stole stalo jedzenie ale zapakowane folią :o wszyscy się zastanawiali czy jesc czy nie jesc i szklanki pary mialy na "spółe" i te hasla do nas "no dlaczego z nami nie usiadziecie" a tam 0 krzesel itp. :o w ciazy bylam, ale sami starsi to stalam pare godzin i do domu pojechalam :o aaaaa oczywiscie talerzyki i sztucce plastikowe i też za malo :o Sorry ale jakbym miala takie coś odwalic to wolalabym w ogóle nic nie orgazniowac :o ale to jej sprawa... Tylko ja nie chcę tak swiat spedzac :o do tego smrodu fajek wdychac :o i pewnie znow będę musiala udawac że marzylam żeby dostac parasol koloru żółtego :o A co do pomaranczki jeszcze to nie nakrecajmy się - może to nie zoja? A jeśli tak to tym bardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! TNKS, nie martw się, u na też był czas, że mały zaczął budzić się w nocy i potem znów przestał. Ja myślałam, że to zęby będą, a jak ich nie było tak nie ma ;) ale u Was to mogą być zęby :) Wikula, korzystaj jak możesz i nie miej wyrzutów. Dziecko najważniejsze :) Miałam dziś iść na pobranie krwi z małym i nie poszłam :o w nocy budził się co chwilę, kwękał, stękał, płakał... zaczął gorączkować - 39 stopni. Potem luźna kupa :o dałam mu Nurofen w czopku, po 40 minutach zasnął. Przespał do rana do 8:30. Rano temp. 38 st. Znowu luźna kupa - stękanie :o Dałam paracetamol, temp. spadła do 37 stopni. Na śniadanie wypił 20 ml mojego mleka - wmusiłam tyle w niego łyżeczką - więcej się nie dało wcisnąć :( i zasnął teraz... martwi mnie to, że pić nie chce. Odwodni się... To tym razem zęby? Nie kaszle, nie ma kataru... pierwszy raz gorączkuje... Albo jakiś wirus. TNKS, znalazłam w necie o tych badaniach z krwi i nawet zdecydowałam, że zrobię z krwi od razu to IgE całkowite oraz IgE na mleko, kazeinę i białko jaja. Ewent. cały panel za 170 zł - na alergię pokarmową. Tylko wyczytałam też, że u dzieci poniżej 3 r.ż. to badanie nie zawsze jest miarodajne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt masakra!!! Wiesz co jest najgorsze że takie pseudolekarskie mendy żerują na niewiedzy i braku świadomości mlodych kobiet... Ci moi znajomi to bardzooooo, ale to bardzzoooo prosci dobrzy ludzie! Ona nie wie o badaniach prenatalnych, o tym co kiedy i jak się sprawdza... Ja pytalam dlatego nawet ten "nasz" gin nie mogl odwalic fuszery :o musial zrobic zawsze usg i wszystko posprawdzac :o ta znajoma też 1 usg miala w 4 msc! Masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady- moja córcia jak kaszle to daje jej syrop drosetux. On jest bezpieczny dla dzieci więc mozna go podawać bez konsultacji z lekarzem. 2 razy dziennie po 2,5 ml. jakby w ciągu 2 dni nie pomógł to śmigaj do lekarza . Moja Tyśka własnie ostatnio bardzo brzydko kaszlała i ten syropek był juz za słaby dla niej więc trzeba było iśc do lekarza. Ale jak są poczatki kaszlu to jak najbardziej polecam ten syrop. Zreszta tak mi mówiła lekarka że jak kaszel niewielki to dawać drosetux. Ponoc tez prawoślazowy mozna podawać. A na katar polecam mucofluid ale to chyba tylko na receptę ale byś musiała w aptece zapytac bo i tak jest 100% płatny. Kosztuje około 35 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, to imprezę 'ukręciła' Twoja teściowa :D ja z moją jestem w 'poprawnych' stosunkac. Staram się rzadko ją widywać i ignoruję jej teksty ;) Pisałam chyba tu jak kazała mi Bartkowi budyń dawać, bo biedny się nie najada... i takie tam inne... a pomoc...moja mama chętna do pomocy - szkoda tylko, że jeszcze pracuje... no i B. będzie musiał z nianią zostać za 3 tyg. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia - orsalit zapobiega odwodnieniu u takich maluchow! Podaj dicoflor albo inne tego typu probiotyki to powinno pomoc, a na 100% nie zaszkodzi!!! Zrob najpierw zwykle ige bo szkoda tyle krwi upuszczac ( z tego co się orientuje na kazde bad musi być probka) bo jak się okaze że ige jest ok to bez sensu malego meczyc i kase wywalac... A jest niemiarodajne to na co jest ewentualna alergia bo u takiego malucha to może być chwilowe - zwiazane jeszcze z niedojrzaloscia ukladu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKs- moja córcia tą sapke ma cały czas ale psikam jej do noska sól rano i wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, dzięki za Bepanthen. Pieniądze puścić przekazem? nie mam Twych danych... a nie lubię komuś być nic winna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia podam Ci nr konta w mailu ok? Bo tak będę musiala na bank na poczte "dymac" po ta kase hehehhe :D a wiesz jak jest na poczcie? Milion ludzi :D chyba że wolisz przekazem... Ale to spoko, niech najpierw dojdzie :p Ps. Budyn pamietam :D moja ostatnio jak się spotkalismy na spacer to nagle zrobila "jeeeeeeeeeeeEejku zapomnialam!" Czego? "No mam sucha stara bulke chcialam wziac malej" - że niby co? Że niby suchy chleb dla konia czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, które karmią swoje maluchy Bebilonem zwykłym - od 29ego marca jest w promocji w Tesco za 53 zł opakowanie 1,2 kg. Taka duża paka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×