Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pierdzi-mąka

Jaki Prezent dla babci?

Polecane posty

Gość Malina78
Doskonała książka dla babci i dziadka to „Pułapka”. Uznana wrocławska pisarka tym razem zaprasza Czytelników na poszukiwania „szczeliny jeleniogórskiej”. Ten poniemiecki schowek z czasów II wojny światowej to nie lada gratka. Wewnątrz najpewniej znajdują się kosztowności. Brylanty, złoto, dzieła sztuki i o wiele więcej. Majątek kusi, ale sięgnąć po niego nie będzie łatwo. Na poszukiwania wyruszą bracia Czarnowscy z żonami. To oni dość szybko wskażą, że „szczelina” może znajdować się w Górach Izerskich. Nie minie chwila, a przyłączy się do nich Justus Schwarz, obywatel RFN, wraz ze swym polskim wspólnikiem oraz dziennikarz Jacek Sulima. Poszukiwacze będą musieli mierzyć się z ekstremalnymi warunkami pogodowymi. Na ich drodze staną również nietypowi mieszkańcy gór. Ryzyko wzrasta z każdą chwilą. Niektórzy za swą nieuwagę będą musieli zapłacić wysoką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku zamówiłam dla babci na stronie www.domiuroda.pl 30 ml olejek z opuncji figowej :D Babcia narzeka na zmarszczki i mam nadzieję, że spodoba się jej "naturalny botoks w płynie" jak to określa producent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też powoli myślę co jej tu kupić, zwłaszcza, że dzień Babci tuż, tuż i mam pomysł żeby zamówić coś z www.jubilea.pl, bo ostatnio na Gwiazdkę dostała z tego sklepu kolczyki i bardzo jej się podobały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli babcia chodzi w biżuterii to może bransoletka czy naszyjnik i np. perfumy do tego. Taki właśnie prezent + kwiaty dałam babci w ubiegłym roku i jest bardzo zadowolona. W biżuterii nie chodzi na co dzień, ale dość często a perfumy jak każda kobieta ma zawsze przy sobie ;) Po perfumy zajrzałam jak zawsze na galeriazapachow.pl bo znam je i są warte zakupu także na prezent. A biżuterię kupiłam u jubilera w Moroksycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, że wszystko zależy od danej osoby, bo jednak każda babcia jest w innej kondycji, lubi coś innego. Mnie najbardziej rozwaliło to, co mają na Empiku, zobacz, przewiń trochę w dół - http://www.empik.com/dzien-babci-i-dziadka Telefony dla seniorów - pomyślelibyście? Ale pomysł faktycznie fajny, bo smartfon raczej zabawką dla seniora nie jest. Ale tak naprawdę pod babcię masz różne zapachy, ramki, prezenty związane ze zdrowiem... Można tego znaleźć ogrom ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku dla babci wybrałam srebrną bransoletkę z ładnymi zdobieniami a do tego perfumy, jej ulubione, czyli Lacoste złotą. Kupuję perfumy od dawna dla siebie na goia.pl i postanowiłam babci też zamówić. Mam nadzieję, że będzie zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie.Poza tym można kupić coś bezpiecznego. Najczęściej są to albo czekoladki albo kwiaty ( osobiście wolę kwiaty doniczkowe, na przykład ładnego storczyka bo wiadomo,że coś takiego postoi o wiele dłużej niż kwiaty cięte, które za kilka dni i tak zwiędną). Ostatnio skladaliśmy sie na prezent dla koleżanki z pracy i postanowiliśmy jej podarować czekoladki. Ale nie jakieś zwykłe kupione w markecie, ale zaprojektowaliśmy dla niej czekoladki ze zdjęciem http://parentingowo.pl/pomysly-na-prezent-dla-babci/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja babcia była do pewnego czasu przeciwniczką komórek i też miała sam stacjonarny. Na urodziny kupiłam jej na electro.pl najprostszą komórkę i teraz zadowolona dzwoni do mnie z różnych miejsc. Na początku może być się ciężko przestawić, ale potem widać dużo ich zalet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halenia
Moim zdaniem faktycznie tradycyjne prezenty zawsze sprawdzą się najlepiej. Na przykład czekoladki Sweet-Message https://sweet-message.pl naprawdę są dobrym pomysłem, dziadkowie będą zaskoczeni, szczególnie, jeśli wymyślimy swój tekst:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babcia zapewne jest osobą wierzącą , jak większość tego pokolenia. Moja babcia bardzo się nie raz cieszyła z takich religijnych prezjozów, na przykład jakiś obrazek, ikona, ryngrafy też są ciekawe, nie wiem, czy wiesz, co to jest: https://srebropol.pl/ryngrafy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tort, w koncu każdy z nas kocha słodkości ;) Polecam Torty Jak Marzenie, świetna cukiernia, w której można zamówić m.in. torty klasyczne online i to w dodatku z rabatem! Zainteresowanym zostawiam linka ;) http://tortyjakmarzenie.pl/pl/c/Torty-klasyczne/17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmara233
My z rodzeństwem się poskładaliśmy i kupiliśmy taki pas rozgrzewający na kręgosłup ze strony zdrowiaczar.pl starszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolaa12
Ciekawy ten pas ze sklepu ZdrowiaCzar myślimy właśnie z rodzeństwem na coś takiego się poskładać i kupić babci na urodziny. Dzięki za polecenie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też będę chwalił portal http://rankingcisnieniomierzy.pl/ ranking jest uczciwie ułożony po głosach samych użytkowników. Każdy model ma zdjęcie są też wypisane najważniejsze informacje od producenta odnośnie atestów zasilania całej obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sata

Zrób jej fotoksiążkę - np. ze zdjęciami wnuków albo ze zdjęciami z jej życia.

To kosztuje grosze np. na Empik Foto. Zamawiasz, wszystko ustawiasz online, później tylko odbierasz albo czekasz na dostawę. Od lat u mnie w rodzinie robimy sobie takie prezenty i to się naprawdę sprawdza - wszystkim to pasuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

sata dobrze podpowiada fotoksiążka albo zwykła ramka ze zdjęciem to fajny prezent dla babci. Ja teraz zastanawiam jaki prezent z okazji dnia babci zrobić. Chyba zabiorę babcię gdzieś do kawiarni posiedzieć przy dobrym ciachu i kupię jej kosz słodkości i herbat z poczty kwiatowej na zimne wieczory jak znalazł 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

moja babcia poprosiła o kinkiet ścienny żeby było widniej nad łozkiem. Znalazłam bardzo ładny w OBI i myślę że będzie zadowolona z tego activejetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam dla babci nowy kubek, ona strasznie lubi herbatę pić i jej wzięłam większy żeby miała więcej :) z poczty kwiatowej jeszcze jej kupiłam kosz ze słodyczami do tej herbaty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może laleczka aniołek - doskonała jako odzoba:

https://bymalisia.pl/kategoria-produktu/maskotki-handmade/anioly-rekodzielo-aniolki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×