Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kasia-

CIĄŻA długo.......wyczekiwana :-)

Polecane posty

Lullaby-li gratuluję !!!!!!!!!!!!!!!!! Buziaki dla Ciebie i Adasia :-) Czekamy na więcej informacji :-) XXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lullaby-li GRATULUJE :) Ale jestes szybka, wyprzedzilaś nawet Kasie :) Zazdrosze że juz mozesz przytulic swojego kudlatego synka :) ucaluj go odemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lullaby-li... gratulacje.. łał... fajnie Ci.. buziaki gorące... :-* xxx kasia... trzymam kciuki.....usciski.. xxx Dziewczynki.. raz jeszcze dziekuje za gratulacje, ciepłe słowa i miłe przyjęcie. Pozdrawiam was cieplutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagladam tu od kilku dni w oczekiwaniu na chlopcow Daisy, Kasi i Lullaby.... :) Jest pierwszy Słodziak :) Witaj Adasiu :) Lullaby - Serdecznie gratuluje Mamusiu!!! 🌻 Lonisławo - ogromnie ucieszyla mnie Twoja ciąza!!! Spokojnych 9 miesiecy! 🌻 drugaszanso - pozdrawiam Ciebie i Davidka goraco! Bardzo mi milo, ze myslisz o mnie :) ❤️ 🌻 Wiekszosc z Was Babeczki bedzie mnie kojarzyc :) Wszystkim Wam sle caluski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi-trzymam kciuki za pieprzyki, bedzie dobrze u nas ida czworki najpierw-zwykle tak jest ze 4 apotem 3. Kolejność wyrzynania ząbków U większości maluchów wyrzynają się najpierw dolne jedynki. Ale równie dobrze jako pierwsze mogą pojawić się dolne dwójki lub jedynki górne. Zwykle dochodzi do tego w 6.7. miesiącu, choć pierwszy ząbek może pojawić się nawet dwa miesiące wcześniej lub później. Potem wychodzą dwójki, z reguły jako pierwsze pojawiają się górne, ale tu też może być różnie. Gdy malec ma 8 ząbków (po dwie jedynki i dwójki na górze i na dole), wyrzynają się czwórki, a potem dopiero trójki, czyli kły. Na końcu wyrastają piątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja... co z TobA? Dlaczego tak zniknełas? wszystko ok? zagladasz jeszcze na forum o iui? Co w ogóle słychać? I dziekuje bardzo za gratulacje :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lullaby-Witaj na świecie Adasiu:)Gratulacje dla szczęśliwych rodziców:)Mam nadzieje,że nie nacierpiałaś się za bardzo kochana.Pisz jak tylko znajdziesz chwilkę,czekam na ciąg dalszy:) Kasiu-trzymam kciuki za Was mocno:)Czekamy na Bartusia:) Loniu-dopiero teraz przeczytałam(wysiadł mi kom.),że Ci się udało:)HURAAAA!!!Gratulacje kochana rośnij nam zdrowo:)Ja liczę,ze jutro okaże się,że bedą blizniaki:)Ale się cieszę:):) Azja-czekam na dobre wieści od Ciebie...teraz Twoja kolej ...już dosć się naczekałam na Twoją ciążę:)Co u Ciebie? ehhh-i muszę lecieć do Lenki...:) Wybaczcie,że nie napiszę do wszystkich...myslę o Was...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Długo mnie tu nie było,ale jakoś ostatnio jestem strasznie zabiegana. Gratuluję wszystkim nowo upieczonym mamusiom :) I trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązania. Co do odbijania to moi chłopcy nie zawsze to robią. Szczególnie na początku był z tym problem. Ale kładzenie na brzuszku pomaga. Jeśli chodzi o płeć to mój profesor już w 12tyg powiedział,że będą chłopcy :) AZJO co u Ciebie słychać? Ja do apteczki kupiłam jeszcze termometr skroniowy i coś przeciwgorączkowego. U mnie teraz trwają przygotowania do chrzcin. Mam nadzieję,że po nich chłopaki będą grzeczniejsze :) I chciałam jeszcze dodać,że dalej śpią wyłącznie na plecach. Nawet w wózku. Mam nadzieję,że jak przejdziemy do spacerówki to wreszcie zobaczą trochę świata na spacerze :) A znacie sposoby,żeby polubiły jazdę samochodem? Z tym też mam ogromny problem od samego początku. W fotelikach bardzo krótko wytrzymują. Zaraz jest krzyk i płacz do tego stopnia,że musimy ich brać na ręce :( Niekiedy nawet u mnie w mieście ledwo dojeżdżam do lekarza. A jak mam jechać do kliniki do Białegostoku to wtedy jest panika w oczach. Oczywiście moich i mojej mamy :) Wracamy padnięte. Pozdrawiam Was bardzo gorąco :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lullaby widzisz jak Adaś Cię zrobił! Ale niespodzianka! Serdeczne gratulacje. Wszyscy Ci bardzo kibicowali od razu odezwały się znajome długo nie widziane koleżanki (które przy okazji serdecznie pozdrawiam) Gratuluję jeszcze raz Lullaby nich Adaś rośnie zdrowo duży i silny! I dla Ciebie zdrówka, żebyś szybko doszła do siebie po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki Dzisiaj u mnie troszke lepiej tzn psychicznie bo czuje sie ogolnie dobrze czasami cos zakloje no ale musi hihihihii Czekam z niecierpliwosci na wizyte a ta dopiero na drugi tydzien ale zleci szybciutko czekam tez na wyniki z toksoplazmozy mam nadzieje ze bedza dobre Azja kochanie czekamy tu na ciebie i psz co uciebie wiesz gdzie jak niechcesz tutaj kiedy wracasz po eskimoski dla ciebie wielkie Kini pamietam tzn ja od wakacji tylko podczytuje juz inseminacje ale kojaze cie z niej Micholku dla ciebie i Jaśka buziaki Lullaby-li gartuluje buziaki dla ciebie i Adaska Dla dwupaczkow i milusinskich moc buziakow Dla mamus i ich pociech moc caluskow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Lallaby-li serdeczne gratulacje jak tylko będziesz mogła i się trochę zdaj nam relację jak było :). W końcu masz swojego szkraba na tym świecie. Serdecznie witam Adasia :) Daisy, Kasiu a ja nadal trzymam za was kciuki aby wszystko się odbyło bez komplikacji a poród przebiegł szybko i bezboleśnie :) No i uparciuchy z tych waszych szkrabów nie słuchają mam i nie chcą jeszcze wyjść :) Kushion no to twój syn jak wszystko dobrze pójdzie to w przyszłym roku może doczeka się brata albo siostrzyczki trzymam kciuki aby wszystko się udało tak jak sobie planujesz :) Lonisławo, Kini serdeczne gratulacje :) A u nas mały wazy już 5 kilo w czwartek jedziemy do Rzeszowa do okulisty dziecięcego bo mu strasznie oczka ropieją i nikt u nas sobie z tym nie poradził wiec jedziemy do specjalisty a jutro idziemy na pierwsze na USG bioderek i pod koniec tygodnia jak nic się nie stanie to na pierwsze szczepienie. Mam do was pytanie bo mój Wiktor ma na twarzy takie małe krosteczki i trochę twarz zaczerwieniona i taka sucha ta skóra jest. Smaruje mu ją kremem z HIPP ale to nic nie pomaga czy miała może któraś z was taki przypadek bo ja nie wiem co mam robić z tym dodam że tylko na twarzy to ma. Emi :), Mamo Urwisów :), Miluchna, Gusia 09, Drugaszanso, Ona 81, Czekajko, Vedmo, Kibicujaca, Micholihol, Kulfoniku, Ewo, Pysiaczku, Beata**, Jowanka, Mdzik, Rybciu, Nadziejo 28, Superburku. Pozdrowienia dla wszystkich mam nadzieję że nikogo nie pominełam a jeżeli tak to serdecznie przepraszam za to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lullaby- Gratulacje dzielna mamusiu,zycze Adasiowi duzo zdrowka i rodzicom cudownego macierzynstwa. buziaki dla Was!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;-) Mamo urwisa , dziekuje :-) Lullaby Gratuluje synusia :-) Pozdrawiam was serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kochane,co tu taka cisza? Azjo noo nareszcie,co kochana tak zniknelas? Napisz jak sprawy sie maja ? I kiedy zabierasz swoje sniezynki? Buziaki od nas 🌼 Andziolotka co tam??? Moje malenstwo spi juz 3 godziny i zaczyna mi sie tesknic:P Milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha_ Davidziu tez takie krostki ma,doktor powiedzial ze to normalne i wszystko ok dopoki nie ropieja. polecil mi krem do twarzy dla niemowlat Weleda i tym mu buzke smaruje i jest lepiej:) A moze to potowki poprostu? caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Martucha, na buźce mogą to być zwykle potówki lub może podrażnienie. Nie pociera twarzą o coś np o pieluszkę jak leży na brzuszku? U mnie czasami Wojtek ma problem z cerą na buźce. Wtedy smaruję policzki bepanthenem. Ogólnie smaruję ich kremem dexeryl,całe ciałka łącznie z twarzą. I przy nim mają najlepszą cerę. Poleciłam mi go pani dermatolog jak byłam u niej z chłopakami. Miłej nocki dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Martucha-moje corcie mialy tez krostki tylko ze jedna miala tradzik dzieciecy niewiem czym to sie leczy tu w pl bo ja mialam taka wode przepisana ale to bylo w belgi jeszcze a druga maila niegrozne bakterie grakowca i miala masc Baktroban to jest na recepte ale u was moze to byc zupelnie cos innego jak bedziesz z malym u lekarza to sie go zapytaj i popros o skierowanie na wymaz z krostki ja tak zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lullaby serdecznie gratuluję!buziaki dla Adasia :) zzzzzzzzzz martucha pewnie to trądzik niemowlęcy-powinno samo zejść.Ja nic nie stosowałam na buziaka.Całuski dla maluszka :) zzzzzzzzzzz gosiu miło że się odezwałaś twoje panienki pewnie przesłodkie :) mam nadzieję że się Wam ułoży z m. emmi mam nadzieję że z twoim zdrowiem wszystko dobrze!trzymam kciuki. zzzzzzzzzz pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Serdecznie dzięki za rady Drugaszanso, Vedmo, Gosiu 296 i Ewo :) A my byliśmy dzisiaj na USG bioderek i na szczęście jest wszystko w porządku uff :), mamy przyjść za 4 miesiące na kontrolę ponieważ ja jak byłam mała miałam obydwa stawy biodrowe wybite i z tego powodu pani doktor kazała monitorować te bioderka i od razu zapytałam się pni doktor o ta buźkę Wiktora i okazało się że to trądzik niemowlęcy więc mi ulżyło, kazała często twarz woda przegotowana przemywać. XXXXXX mam pytanie do dziewczyn co maja filtr z odwrócona osmozą wiem że na pewno go ma Mama Urwisów :). Powiedzcie mi kiedy zaczęłyście dawać dzieciom wodę z tego filtra nie przegotowaną chodzi mi o ta mineralną. Bo ja tą wodę i tak przegotowuję bo szwagierka mi powiedziała że taka woda to za wcześnie dawać dla takiego małego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje drogie..dziękuje bardzo za ciepłe słowa kochane. Ja tylko na chwilkę Lullaby- wielkie gratulacje!! Kasienka nasza też już trzyma w objęciach swojego synusia! Bardzo sie cieszę waszym szczęściem! a u mnie niestety niedobrze. Onkolog przetłumaczyła wynik histopatologiczny - czerniak in sito - czyli pierwsze stadium raka, podobno w tym stadium jak się wytnie to powinno być ok. Niestety jednak muszę w piatek mieć ponowną operację tego samego miejsca- pogłębianie i dodatkowo kazała wyciąć 4 kolejne pieprzyki, które po obejrzeniu pod dermoskopem uznała za czerniaki in sito (zobaczymy po badaniu). Trzymajcie kciuki w piątek za mnie! Bedna Julka, bo nie będę mogła jej nosić po tym szyciu.. buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi82-kurcze tak mi przykro mam nadzieje ze wszystko bedzie ok i usuna te paskuctwo oczywiscie trzymam kciuki zycze zdrowka Eewa-dzieki za mile slowo ale ja juz pomalu trace nadzieje a dziewczynki sa cudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po długiej nieobecności:) Kasiu, lullaby gratulacje i buziaki dla maluszków emmi kochana że się to musiało przyplatać do Ciebie, ale faktycznie szczęście że tak wcześnie wykryte, na pewno będzie dobrze. Trzymam kciuki za Ciebie. Napisz mi proszę jeśli będziesz mogła co było z tymi pieprzykami że wyglądały podejrzanie, bo ja też mam wiele i się boję:( Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki A unas dziewczynki wczoraj mialam typowy 13 a wiec wyladowalam w szpitalu bo zaczelam krwawic jak poszlam do ubikacji to zbladlam doslownie potem juz wszytsko mechanicznie umylam sie posiedzialam chwilke pomyslama dlaczego nas to spotyka potem zadzwonilam do mojego lekarza ktory kazal mi przyjechac do szpitala bo akorat byl zadzwonilam po meza przyjechal z pracy i pojechalismy nawet niemialm sily plakac lekarz najpierw mnie zbadal powiedzial ze macic a ladnie rozpulchniona i ze koniec 3miesiaca no ale bylo duzo takiego "szlamu" brazowego juz nie czystej krwi i poszlismy na usg i nasz babelek ma sie dobrze nawet niewiecie jaki kamien z serca spadl serduszko ladnie bije stal na glowie i musial go lekarz troszku poszurac zeby sie obrocil do zmierzenia nasz babel ma juz 7,18cm ,mazoladek dwie raczki i dwie nozki przyrost prawdidlowy waga tez mam tylko lekko obnizoana kosmowke ale najwazniejsze ze sie nieodkleja musze lezec dostalam wieksza dawke duphstonu i nospe Dla dwupaczkow i milusinskich sle moc caluskow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi kochana jejku , ja tez trzymam kciuki,bedzie dobrze! Musi!!! trzymaj sie. Ja tez wlasnie mam kilka takich dosc duzych pieprzykow i co roku obiecuje sobie je dac wyciac ale jakos boje sie tego ruszac:( Beata no wyobrazam sobie Twoje przerazenie,dzieki Bogu wszystko ok:) dbaj o siebie i kruszynke,calusy. Martucha no wlasnie woda przegotowana:) sie mi zapomnialo;) Milego dzionka,u nas pochmurnie i zimno. A,mamuski czy Wy wychodzicie z maluchami codziennie na spacerki,bo ja staram sie codziennie chodzic,a wczoraj nie bylam,mialam taakiego lenia a teraz mam wyrzuty sumienia ze z dzieckiem na spacer nie poszlam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata wierze ze sie wystraszylas,dobrze ze pojechaliscie do szpitala,przynajmniej jestes spolojna ze maluszek ma sie dobrze,wypoczywaj duzo Emi moj brat tez mial to samo co ty,powycinali mu czerniaki i jest ok,bedzie dobrze,pozdrawiam cieplo ja wczoraj bylam u gina,sciagnol mi dwa szewki,rana super sie goi,powiedzial ze podczas cc ,widzial ze endomedrioza jest przy jajnikach,uspiona,zalecil brac antyki poki jeszcze karmie bo pokarmu malo to takie ktore nie przechodza do mleka a pozniej normalna antykoncepcje i tak zrobimy,wole cos lykac niz reaktywowac endo a teraz sa takie antyki z mala iloscia hormonow ze nawet sie nie zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×