Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kasia-

CIĄŻA długo.......wyczekiwana :-)

Polecane posty

-Kasiu-o Boze tak mi przykro niewiem co napisac niewierze w co sie stalo niemoge sie powstrzymac od placzu dlaczego to takie niesprawiedliwe, tule mocno obys znalazla sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu kochana nie moge w to wszystko uwierzyc. nawet sobie nie wyobrazam co czujesz. to takie niesprawiedliwe! tak bardzo mi przykro... sciskam mocno z całego serduszka i modle sie abys dała rade przez to wszystko przejsc.trzymaj sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu- o matko, jak to możliwe - kolejna tragedia na forum. Kochana Kasieńko nasza nawet nie wiem jakich słów użyć.... Modlimy się o Was, o tego małego wspaniałego Aniołka Dawidka i o siłę dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu myslami jestem z Tobą... Dawidku śpij w spokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIA- chodzę na forum i nie mogę w to uwierzyć! Matko kochana przykro mi. Żadne słowa nie ukoją twojej rozpaczy. Pamiętaj jestem z Tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Kasiu-nie wiem co napisac...zadne slowa pocieszenia nie pomoga...tak mi przykro kochana trzymaj sie pamietaj ze jestesmy z Toba! :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Kasiu- Tak mi przykro kochana...Jestesmy z Toba...musisz byc silna;( Niech twoj Aniolek spoczywa w Spokoje -Superburek-jak Twoj brzusio?rosnie juz co??u mnie dosc widoczny jak na 16 tydz:) -Ines 78- u mnie na szczescie nudnosci nie bylo w pierwszym trymestrze za to z drugim pojawily sie nie wiem czemu:( Krem Pharmaceris rewelacja:)polecam...a na rozstepy jeszcze balsam z rossmanna..taki rozowy..fajnie nawilza i pachanie:) U mnie cos dziwnego sie dzieje..brzuch taki twardy czesto...do tego dzis w nocy zrobilo mi sie slaboprzez sen...5.04 wizyta u gin..tak sie boje a jednoczesnie czekam jak na zbawienie.Modle sie zeby wszystko bylo dobrze,aczkolwiek nie wiem czy bede miec robione badanie USG:( dziewczyny..mam takie male pytanko..czy u Was piersi tez tak mocno rosna??JA mam juz 85 d...a mialam przed ciaza 75 B..masakra...w dodatku stanik ucisk na zebra i taki bol:(To juz koncowka 16 tygodnia..jejciu jak te czas leci...za misiac slub...wtedy bedzie stres az starch:/ Pozdrawiam was i caluje mocno...niech dzieciaczki rosna silne i zdrowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu tak bardzo Wam współczuję:( Nie wiem jak Cię pocieszyć! Trzymajcie się jakoś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Jak pewnie każda z nas nie mogę przestać myśleć o Tobie Kasiu, jestem z Tobą myślami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Gdy umiera człowiek, życie staję się pustką. Gdy umiera dziecko, umiera cały świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu-łączę się z Wami w cierpieniu.Bardzo Ci współczuję. Pamiętaj,że jesteśmy z Toba... Dawidku-Kochany Aniołku spoczywaj w pokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge przestać myslec o Naszej Kasi...ciagle placze, dlaczego tak sie dzieje? Boze pomoz jej w tych ciezkich dla nich chwilach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIULA- GDY ZOBACZYŁAM TWÓJ WPIS POPŁAKAŁAM SIE STRASZNIE ,NAJPIERW JA TRACE SWOJEGO SKARBA TERAZ TY ,BOZE DLACZEGO? NIE MA SŁOW BY CIE POCIESZYC,WIEM JAKI TO BÓL. MAM TYLKO NADZIEJE ZE TE NASZE ANIOŁKI JUZ SIE SPOTKALY I SIE SOBA ZAOPIEKUJA. BADZ DZIELNA I SPRÓBUJ JAKOS DALEJ ZYC....................CHOC WIEM JAKIE TO TRUDNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże Kasiu to jest jakiś koszmar!!! Czuję się jak sparaliżowana. Jedyne na co mam ochotę to powiedzieć ja pierdo.... i usiąść i płakać. Co za straszna tragedia. Po prostu szok!!! Współczuję Wam z całego serca!!! Trzymaj się skarbie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja caly czas mysle o Naszej Kasience i Malince kochane calum sercem jestem z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu... dopiero dziś przeczytałam Twoją wiadomość! Siedzę i płaczę i nie mogę dojść do siebie...naprawdę tak mi przykro, że zaraz serce mi pęknie. Przecież to Ty założyłaś to forum! Ty dowiedziałaś się o ciąży praktycznie w ten sam dzień co ja! Dlaczego to się stało?! Jaka to niesprawiedliwość! Przecież dopiero pisałaś o kopniaczku Dawidka...nie mogę w to uwierzyć. Aż brzuch mnie rozbolała i głowa z tego wszystkiego. Kasiu ściskam Cię z całych sił!!! Jesteśmy wszystkie myślami z Tobą i z Twoim Aniołkiem! Pisz jak chcesz się wygadać, a jak wolisz być z tym sama, to też zrozumiemy. Bądź dzielna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę się jakoś pozbierać, całą noc nie spałam i myślałam o bólu jaki Kasia i Malinka teraz czują.Życie jest niesprawiedliwe! Dodatkowo coś mnie bierze, boli mnie gardło, głowa i kości. Nie wiecie czasem co można wziąść na te obiawy? Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivi-ciezarne moga brac paracetamol ale najlepiej jakies domowe sposoby herbatka z miodem i cytrynka i wygrzej sie oraz odpoczywaj zycze zdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu strasznie mi przykro, od kiedy dostałam od Ciebie wiadomość cały czas o Tobie myśle i dziele smutek z Wami, to okropne co Was spotkało, pamiętaj jak bedziesz chciala pogadać daj znać.sciskam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVI- kochana ja przeziębienie przechodziłam tydzień temu. Byłam nawet u lekarza bo juz tak kiepsko sie czułam. Zalecił oczywiście domowe sposoby plus przepisał mi leki, które można kupić bez recepty i widocznie mi pomogły. ALITOL- kapsułki z oleju z czosnkiem, SINUPRET- na zatoki, QUIXX- woda termalna na zatkany nos i zatoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu napiszę tylko tyle że wiem jak to boli i co przeżywasz;( łącze się z Tobą w tym ogromnym dla Nas bólu;( nie chce mi się pisać pewnie nie będzie to składnie ale teraz to mi wszystko jedno straciłam swoją Wiki i to nie jest żart właśnie wróciłam ze szpitala i niechce mi się żyć....gdzie jest ten na górze sprawiedliwy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że musiałam i ja dołączyć z taką wiadomością ale jak przeczytałam Wpis Kasi to się zastanawiałam czy wogóle pisać bo żadko się udzielałam i nie chciałam Was kobitki przypadkiem wystraszyć;( ale poprostu musiałam się wyrzalić;( bo to cholernie boli tymbardziej kolejna strata;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Kruszyna-no nie wierze Boze czemu dajesz a potem zabierasz kochana tule mocno brak slow lzy same leca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-kruszyna-matko co Ty piszesz? nie wiem co napisac naprawde nie wiem...dlaczego tak sie dzieje?! Boze dlaczego najpierw dajesz a pozniej zabierasz, dlaczego...:( dziewczyny lacze sie z Wami w bolu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRUSZYNKO-nie wierze,nie wiem co powiedziec to chyba jakies fatum,które ja zaczełam tak strasznie mi przykro Boze dlaczego kolejna tragedia...........nie wiem kochana jakich słow uzyc zeby pocieszyc ciebie i Kasie wiem jak wam ciezko.Smutno sie tu robi na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×