Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimilkaa

MAMY 2009

Polecane posty

Witajcie 🌼 Jeśli chodzio obiadki to mało kupowaliśmy, ponieważ staraliśmy się oszczędzać. Zawsze gotowałam na dwa dni i do tej pory tak jest :) Czasami dziadkowie jak przyjeżdzali to kupowali, deserki częściej jednak. Moje cudo tez ma apetyt i waży prawie 14 kg :) Ale jest dość wysoka. A jeśli chodzi o te ulepszacze to niestety wszędzie teraz tego dodają...najlepiej to jakbyśmy wogóle nie jedli ;) Jutro wybróbujemy ciastolinę:) Mam nareszcie wolny weekend, to w południe w gości, a popołudnie z córeczką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Czy wszystkie mają wolny weekend ok komputera? ;-) U nas jakoś się dzień dłuży, wydaje mi się że jest wieczór, a tu 13 :-( mąż zaraz wróci z pracy, a miał mieć wolne... A mnie dopadł dołek, i jest beznadziejnie. Za oknem cały czas pada deszcz, choć ja akurat lubię deszcz. A jak Wam mija weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez siedze i sie nudze :) maly spi po wielkich mękach zasnął a ja ciesze sie cisza poki co :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn ja zawsze uzywam dermacolu pudry w kamieniu takie w zielonym opakowaniu ale czy on mineralny jest to ci nie powiem bo nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okej! ja mam suchą cerę ale myśle, że też sie nada:) zapisałam nazwe i będę szukac w drogeriach:) co w ogóle porabiasz? jakoś nie kojarzę, żebyś ze sobą duzó pisały:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zaczęłyscie dyskusję i co?? ;-) Moj Szkrab śpi, ja właśnie zjadłam miesko z grila piję wino i pewnie pójdę spać niedługo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Ja miałam dość intensywny dzień, wizyta u znajomych wróciliśmy niedawno a mała pełna wrażeń zasnęła :) Ja też mam ochotę na winko, mój m w pracy - wkurza mnie,że musi dwa etaty ciągnąć żebyśmy mieli na godne życie...Ehh smęcę już bo tęsknię za nim...cały wieczór sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja używałam ostatnio podkładu mineralnego maybelline. od 1 do 6 daję 5. ale każdemu pasuje co innego... to tak do tamtego wątku. Moja mała usnęła właśnie. Nie kładłam jej dziś w południe i zasnęła od razu,bez żadnych scen. fajnie tak,ale i tak chciałabym utrzymać póki co ta południowa drzemkę. z resztą jak pójdzie do przedszkola to maluchy chyba muszą spać no nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Dawno nie pisałam, bo wykrakałam i moja starsza córka złapała jakąś wirusówke i w nocy męczyły ją wymioty. Musiałam po tym dojść do siebie. Zresztą jej narzeczony :D też się pochorował :(. Dziś po całym tgodniu nocnej zmiany u męża trwało wielkie odkopywanie domu, bo taki bałagan był. Teraz aż miło. Co do podkładów to nic nie doradzę, bo mi większość pasuje, nie jestem wybredna. Mineralnych nie stosowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:)) nie wiem jak gdzie indziej, ale u mnie śliczna pogoda.ponieważ zimowa kurtka prosiła sie juz o -ranie wyszłam dziś w wiosennej pelerynce, szpileczki, zadowolona uśmiechnięta:) :P jakiez było moje zaskoczenie, gdy mijały mnie kobiety w futrach do kostek, czapach i etolach ..hihihi do kościoła, lub z szły:P ]ciekawe kto głupiej wyglądał :P dodam, że na termometrze ok 8-10 stopni:P a co do podkładu, to mi chodziło konkretnie o sypki firmy Joko - bardzo go chwalili w "sos urody", dlatego interesuje mnie opinnia, bo w necie nie wiele jest. A skłaniam sie też do revlona photo ready bo jest spoko:) może te znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie jest szaro i brzydko, ale chyba nawet nie bardzo zimno. Wyprawiłam meża z małą do teściowej na chwilę a ja nie poszłam bo i tak zły mam nastrój i nie chcę się bardziej denerwować, więc trochę sobie odpoczywam, trochę sprzatam... Ja na podkładach się nie znam bo mam dopiero mój drugi w życiu, mam taki mus maybeline i jest ok a innych nie znam. szukam za to fajnego kremu pod oczy bo nic mi nie pasuje a miałam mnóstwo od vichy po zwykłe za parę zł i żaden mi nie podszedł ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimilkaa - ja tez mam zły nastrój a jak jest zły to wolę nie pisać, bo nie lubię marudzić ... dziewczyny natchnęłyscie mnie z tymi podkładami -poszukam czegoś na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimilkaa - ja tez mam zły nastrój a jak jest zły to wolę nie pisać, bo nie lubię marudzić ... dziewczyny natchnęłyscie mnie z tymi podkładami -poszukam czegoś na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titit - jak się czuje Twora córcia? Słonca blask - u nas też powiało wiosną, jak dla mnie zimy już mogłoby nie być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olaaa26 - z córcią było dobrze 2 dni a dzisiaj rozwolnienie i jutro zamiast do przedszkola jedzie do babci. U nas to tak na prawdę pierwszy dzień odwrotu zimy. Wcześniej to wszystko tylko ze śniegu zmieniło się w skorupę lodu. Też tęsknię za wiosną. Moje szkraby właśnie idą spać, ale ciągle wychodzą z łóżek i tata poszedł je pilnować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To z pewnością jakiś wirus :(. Cóż, nie pierwszy raz i trzeba po prostu przeczekać. Ważne, że jest radosna i pije. A ja mam lenia, tak nie chce mi się jutro do pracy jak nie wiem. To chyba przez tę paskudną pogodę, dodatkowo przez 7 godzin z 8 muszę siedzieć w pomieszczeniu w piwnicy z oknami poniżej poziomu gruntu. Światło jarzeniówki dołuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W świetlicy szkolnej. Fajna praca, mogę bawić się do woli :D. Obraz sielanki zakłócają jedynie gimnazjaliści, bo dzieci z podstawówki są świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak gimnazujm to chyba najgorszy okres :) A dzieciaki...brak słów. Miałam styczność, bo jeszcze jakiś czas czemu douczałam dzieciaki :) To fakt - praca z tymi mniejszymi była o wiele milsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie! Ja jak zwykle na chwile... dzieciaki od rana juz brykaja, a ja szukam weny tworczej na obiad. Mojemu tez zdarzaly sie ostatnio wymioty i lekarz stwierdzil, ze to cos z powietrza moze byc, podobno pelno tego teraz w powietrzu... Dopiero przedpoludnie, a ja jakos czuje sie zmeczona...oby szybko do wieczora, nie pije kawy wiec nie mam nawet czym sie ratowac, ehh...:( Pozdrawiam wszystkie mamusie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×