Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimilkaa

MAMY 2009

Polecane posty

Ja tam uważam się za ładną i już :) Co z tego, że nie mam szczupłej figury, ale lubię siebie :D Nie jestem tym bardziej zakompleksiona - wręcz przeciwnie - pewna siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! moja mała już lepiej. dzisiaj ją troszkę przeczyściło,ale już lepsza jest. natomiast ja złapałam to świństwo od niej i mam nadzieję, że to tylko dzisiaj tak... kurczę, dziewczyny, ja nie uważam, że mam super figurę. po prostu napisałam bo mimilkaa pisała,ze przy swoim wzroscie wazy tak malo. ja chetnie przyjme jakies 5 kg hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamma - chętnie Ci oddam nawet 10 :) Zyczę Wam zdróka dziewczyny 🌼 kurujcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem hehe. byłam dzisiaj u pediatry z mlodą. dostała preparaty nawadniajace,probiotyki itp. i podobno nie jest źle. bałam się tłumu ludzi kichajacych i kaszlących w przychodni ale poczekalnia była pusta. teraz mała poszła spac a ja mam chwilkę, tylko widzę, że was brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, że byłas u lekarza i się wyjaśniło co jest małej. Szybkiego powrotu do zdrowia :) Relaksuj się i ciesz się spokojnym wieczorem :) Ja jestem w pracy do 22 :( na szczęście tylko jutro i koniec tych popołudniowych zmian :( Moje dziecko też ciężko zasypia wiedząc, że nas nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem chwilkę. Moja mała dziś pierwszy raz była u babci od rana do 16... zadowolona, uśmiechnięta ;-) a taaak sie tuliła jak wróciła. mamma09 dobrze, ze mała wraca do sił ;-) U mnie wciaż bardzo kiepsko z netem, dlatego tak mało się udzielam ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuje w Call Center i jestem kierownikiem :)Niestety praca jest taka, że pracuje się 24h/dobę, my na szczęście maksymalnie do pólnocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha... no to ciekawą masz pracę hehe. do 22 jeszcze tylko pół godzinki. to tak na pocieszenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracę mam ciekawą nie narzekam, minus tylko dojazd :( Ale praca z ludzmi, taką, jaką lubię i tak naprawdę sama jestem sobie szefem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak pierwszy raz za nami. Ale mała jak przyszła zamiast być meczona to szalała po całym domu, u babci zjadłą 2 dania obiadu a w domu dużą kaszke i butlę mleka. I obuziła sie ok4 rano i płacze, pogłaskałam ją to usnęła i tak z 4 razy, pic nie chciała, nie wiedziałam co jest. W koncu zrobiłam butlę z mlekiem i kaszką- jak się przyssała!!! wszystko zjadła i spała jak aniołek. Ale ją babcia musiała wymęczyc ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaglądam :):) Ja w pracy na nadgodzinach, jest okazja dorobienia więc skorzystałam a za dwa dni urlop :) A jak Wam mija weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Olaa26- u nas choroba, dokładnie synka. Od tygodnia coś był niewyraźny i w sumie w czwartek go rozłożyło, dzisiaj w nocy doszła gorączka. Jutro idę z dzieckiem do lekarza. mam cichą nadzieję, że to zwykłe przeziębienie, bo w piątek spanikowłam by kaszel nie zszedł na oskrzela. W sumie to mam zwałę, bo jestem zmęczona a jeszcze pogoda za oknem w sam raz do spania, no a tu trzeba byc na nogach. Miłej pracy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamadwulatka - a dużą ma gorączkę? Teraz jest bardzo duża zachorowalność, sporo dzieci też choruje...Ale trzymam kciuki za maluszka oby szybko doszedł do zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamadwulatka - mam nadzieję, że dzisiaj jest już z małym lepiej :) dziewczyny gdzie jesteście?tyle nas pisało :( topik chyba zamiera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, próbowałam napisać rano i w południe ale nie dam rady, dopiero od weekendu bede mogła. Staram się, ale złoscliwość przedmiotów ;-( Mam nadzieję, ze topik nie zamiera- slońca blask, mama dziewczynki, mroczna.... gdzie jesteście? Ja obiecuję pisać od weekendu już codziennie, wcześniej sporóbuję ale nie obiecuję więc zdrowia życzę chorusom!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mały złapał jakoms bakterie. ostatnio miał do czynienia z dziewczynka ktora miala katar i chyba ona mu cos sprzedala.Robilismy dzisiaj wymaz z gardla i nosa wyniki w czwartek wraz z wizyta u lekarza. Malky jhest zesypany liszajami od brody do oczu, ktore sie dzisiaj nasilily roznosil je po twarzy bo mial katar jak i przez leki wziewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaa26-masz racje chyba topik zamiera. Mama dziewczynki gdzies przepadła inne dziewczyny tez. Ja juz zmykam spac ale bede jutro kukała czy cos sie dziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaa26- topik nie zamiera, bo co rusz widzę że tu zagląda zdesperowana baba z tarota;) już sama nie wie gdzie pisac;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamadwulatka- biedny maluszek ;-( mam nadzieję, że szybko złapiecie bakterę aby ją wyleczyć.... U nas nuuda bo pogoda brzydka, dziś sypie śnieg, ale może na mały spacer się skuszę. Najgorzej to się zebrac i poubierać, bo potem już jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam, Mimilkaa jak mała zdrowa to idz na spacer. Powietrze to samo zdrowie. Mój smyk od tygodnia siedzi w domu nie liczac wyjsc do lekarza, wczoraj jak wyszedl z do mu, bo jechalismy do lekarza to odrazu szczesliwszy. Ogolnie awangturuje sie o byle co, nie je juz drugi dzien, ja tez juz sily do niego nie mam. marudny placzliwy, mnie tez non stop boli gardlo i nic nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! faktycznie mało nas tu ostatnio. ja miałam zakupowy weekend, więc nie miałam czasu napisac. ale zakupki się udały. mlodej nakupiłam ciuszków bo przeceny wszędzie! mamadwulatka oj współczuję bo wiem co to znaczy z dzieciątkiem chorym w domu siedzieć. każdy dzień się ciągnie i nudy niesamowite, dziecko marudne... zyczę powrotu do zdrówka! Biorę się w końcu za obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamma09- oj marudny i to strasznie o byle co płacze, kłoci się ze mną , z zabawkami , no i sam ze soba:( teraz próbuję go uśpić sprawdzonym sposobem, może zasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×