Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość modliszka90

TERMIN LIPIEC 2011

Polecane posty

Mejbibejbi to pocieszajace ;) czyli mozna sie cieszyc z posklejanej pizamki ;) Daria co za precyzja ;) Dobra ja zmykam bo kiedys wkoncu trzeba spac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nifka
Cześć dziewczyny, czytam i czytam was od paru dni, i obserwuje ponieważ ja również mam termin na lipiec, doładnie 06.07.2011. i mam takie pytanie jak duzo do tej pory przytyłyscie....u mnie jest do tej pory tragedia, juz 12 kg, - ale dodam ze jak dowiedzialam sie o dziecku rzuciłam palenie a przed ciaza bylam na dosc scisłej diecie moze to ma jakis wpływ na to moje tycie, czekam na odzew z waszej strony i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nifka
NICK ............WIEK ........TERMIN......PŁEĆ.....imię.........SKĄD JESTEM agabell81........29.............01.07....chłopiec ...................Zach.Pom. kate1238........25............03.07.....chłopiec .................. Małopolska Daria poznań....21...........07.07.....chłopiec..Bartek????...Wi elkopolska Dotek.............26.............07.07....chłopiec .....Staś.............Tarnów modliszka 90.....21............09.07........?......................... .Dolny śląsk 321Mysza........25...........16.07.....chlopiec........Fi lip............Niemcy kasia_k26........27............16.07....chłopiec........ ........... .. ......Śląsk Nifka......28.......06.07....chlopiec....Malopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nifka
7 kg w czasie całej ciąży czy przez te pierwsze 3 miesiące? Ja przez pierwsze 4 miesiace nie przytylam ani grama przez nudności - nie moglam nawet wypić herbaty, w ciagu tych 3 ostatnich tak waga skoczyla,,,,troche sie martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7kg Jak do tej pory a przez pierwsze 3 m-ce schudlam ok 3 kilo. Jezeli twoj lekarz nie widzi w tym nic niepokojacego to tez bym sie nie martwila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo!! Ja startowałam ze spora nadwaga i do tej pory przybyło mi dwa kilo... Na ostatniej wizycie gin się trochę tym zaniepokoiła, no bo czy Mały rośnie kiedy ja w ogóle nie przybieram na wadze, ale okazało się ze Mały rośnie cały i zdrowy a i dla mnie trochę lepiej że nie tyję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. ja już w domku:) całe szczęście bo już miałam dość w szczególności że leżałam przez weekend. A więc założyli mi krążek i mam teraz sie oszczędzać. za tydzień mam wizytę kontrolna to zobaczymy czy mnie puści na święta do domu. Ja w ciązy narazie przytyłam 7 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Kasia super że już w domku:-) oszczędzaj się i jak najmniej chodź po schodach - moja siostra miała założony krążek od 3 miesiąca ciąży i wytrzymała do końca: więc sądzę że będzie ok ;-) Witam nową koleżankę;-) wstyd się przyznać ale w pierwszej ciąży popalałam papierochy i mimo wszystko przytyłam 15kg, teraz nie palę wcale od 2 miesięcy i przytyłam jak na razie 9 kg ale chyba tylko dlatego że teraz nie mogę za bardzo jeść bo mnie męczy zgaga i wszystko mi się cofa, szczególnie w nocy.... poza tym co dla mnie dziwne to odkąd nie palę nie mam zbytniego apetytu... a tu jeszcze najgorsze 2,5 miesiąca bo dzidzia najwięcej potrzebuje i rośnie... mam wizytę w środę więc skonsultuję moje problemy z jedzeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nifka
Witam, no to jak narazie z was wszystkich to ja przytyłam najwięcej...do porodu bede wyglądać jak hmmm . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o tycie to ja jak na razie jakieś 3 kg na plusie- ale raczej grubaskiem jestem, zatem nie chciałabym więcej niz 7-8 kg przytyć. Jak na razie mała rośnie i nie ma z niczym problemów- to i ja nie musze więcej tyć:) kasiu- witaj po powrocie ze szpitala, na pewno wszystko teraz będzie dobrze tylko na siebie uważaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Kasia super, ze jestes w domu i mam nadzieje, ze juz zostaniesz i wyniki beda ok. Tylko teraz oszczedzaj sie jak mozesz... i nie wolno ci urodzic wczesniaka bo na takie oszustwa to sie nie zgadzamy ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak teraz sie liczy odpoczynek, ale chętnie bym pojechała do domu na swieta niz siedziec samemu w domu. zobaczymy co powie lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie. czy któraś z was ma problem z kością ogonową? Ja jak tylko dłuzej posiedze to pozniej nie moge wstać. mam taki ból w kości ogonowej jak już wstane i sie przejde to ustepuje. Czy to może być rwa kulszowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Kasiu mnie też po dłuższym siedzeniu boli kość ogonowa ale to chyba kwestia urazu ;) kiedyś kolega na zajeciach zabrał mi kszesło spod tyłka i boli do tej pory :( Za to chyba za bardzo się cieszyłam, że tak głądko ta ciąża idzie... Pojawił mi się zaraz przy odbycie taki guzek :( nie są to hemoroidy bo nie krwawi i nie boli...Ale mimo wszystko drażni. Wyczytałam na necie, że tak sie zdarza i że po porodzie zniknie... Idę w piątek do mojej gin to zapytam, nie jest to na tyle niepokojące żeby lecieć z tym od razu... Ale powiem Wam, że jeden kopniak od małęgo rekompensuje wszystkie dolegliwości :) a rozszalał się ostatnio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki;) Witam nowe kolezanki:) Sorka ze sie tak dlugo nie odzywalam;( Nifka ja tez przytylam juz 12 kilo hehehe takze nie martw sie nie jestes sama;-D Leci mi juz 27 tydzien ciazy,i w opisie na suwaczku pisza zeby zaczac liczyc ruchy dziecka,ze powinno byc ich minimum 10 na godzine,ja nie licze ile ich jest,bo wiadomo ze raz nie czuje małej przez jakis czas,a potem w ciagu godziny tych rychow jest mnostwo,a u Was jak to jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modliszka u mnie podobnie, jak maly spi to wiadomo a czasami jak sie obudzi to nadrabia z nawiazka. A te ruchy to ma ich byc 10 na godzine czy taka srednia ma wyjsc? no i jak policzyc to, ze przekreca sie w brzuchu ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co do ruchów to mi w szptalu kazali juz liczyc od 21 tyg ciazy. Miałam taka kartke gdzie byly godziny i wpisylalo sie ruchy. I tak miałam liczyc miedzy 7-8, 13-14,18-19 pielegniarka mowila ze nie trzeba sie trzymac sztywno tych godzin, ale zeby bylo rano poludnie i wieczor. Teraz jak bylam to tak mały kopał że czaami na godzine mialam ponad 30:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza kazde poruszenie dziecka liczysz jako ruch,tj kopniak,przekrecenie sie itp.Tzn to ma byc 10 ruchow na godzine niby,ale wiadomo ze dziecko duzo spi to jak ma sie caly czas poruszac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam tak, zze jak poczulam ze zaczyna kopac to wtedy liczylam. wiedzialam że maly sie obudzil i bede go czula dluzej niz przez jedna chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mam liczyc tak jak Kasia pisze to widze w tym sens bo to sa pory w ktorych dziecko powinno byc aktywne (z regoly bo wiadomo, ze kazde ma swoj indywidualny cykl ) ale z drugiej strony to nie wiem jak dlugo dalabym rade bo ja sie szybko nudze takimi sprawami :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami mysle, ze on spi a potem okazuje sie, ze sie rusza tylko ja tego nie czuje...albo juz uwagi nie zwracam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza ja w tym liczeniu o ktorym napisala Kasia tez widze sens,i dzisiaj np liczylam ruchy od 19-20 i naliczylam 27;) no bo caly czas godzine w godzine to wariactwo hehehehe;)A 3 razy dziennie to jeszcze rozumiem;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tak liczylam, u nas nawet bylo na kartce napisane ze jak dziecko kopnie tylo 4 razy na godzine to powinno sie wtedy powtorzyc liczenie i jakos go pobudzic. wiec jak mi wychodzilo powyzej 15 to juz nie przywiazywalam do tego az takiej uwagi chyba ze mega kopal a na pocztku jak lezalam w szpitalu to kopal bardzo czesto nawet w nocy. chyba mu sie nie podobalo. Ale reasumując nigdy nie wytrzymalam godziny. zaraz sie wylaczalam z liczenie gdzies po pol godzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nifka
Modliszka cieszę się w takim razie że nie jestem sama. A jeśli chodzi o liczenie kopnięć ja narazie nie liczę , mam wizyte za tydzień wiec moze lekarz mi kaze to robic jak narazie nie bede liczyc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Bylismy dzis na wizycie i jestem zdrowa. Mialam usg dopochwowe i Gin sprawdzal jak sie ma szyjka macicy i cos co bylo dla mnie nowe - kazal mi przec przez kilka sekund. Okazuje sie, ze potrafie ;) Gin nawet sie smial, ze chyba juz rodzilam :D Tak wiec jestem spokojna bo nie zanosi sie na to, ze urodze wczesniaka (widac moje geny wygraly i nie bedzie wczesniakiem po tatusiu ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) Mysza super ze wszystko wporzadku,to faktycznie nowosc z tym parciem hehe;) ale przec to kazda z nas potrafi heheeh jak mamy zaparcia hehehehehehehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Mysza no faktycznie coś nowego takie parce :) dobrze, że wszystko w porządku :) Ja jutro odbieram wyniki posiewu i crp i ide do gin z nimi, ciekawe co mi powie... Byłam wczoraj na wycieczce po sklepach z artykułami dziecięcymi :) naoglądałam się wszystkiego sprawdziłam ceny i zobaczyłam, że wózek, który chciałam na początku kupić jednak mi się tak bardzo nie podoba i znalazłam inny - fajniejszy :) teraz będę sobie analizować gdzie lepsze ceny i powoli trzeba kompletowac wszystko dla bobaska :) już nie moge się doczekać takich zakupów :) A! i znalazłam wczoraj smoczek, jak go zobaczyłąm to stwierdziłam, że choćbym go nie użła to musi być ;) jest granatowy z narysowaną głową rycerza w hełmie :D Jesteśmy z mężem w bractwie rycerskim więc jak zobaczyłam to bez zastanowienia wzięłam hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Modliszka mialam te same skojazenia ale jakos tak glupio bylo powiedziec, ze cwicze w kibelku ;) :D Zwlaszcza, ze mowil tez o niemkach, ze im nie bardzo wychodzi to parcie... Dotek ja juz po sklepach nie chodze wlasnie w obawie, ze znajde takie cudenka o ktorych piszesz :) Jak na malego rycerza przystalo musi miec wlasny miecz ;) ... byle tylko nie uzywal go przeciwko wam ;) A tak apropo smoczka jak myslicie kupic tak na wszelki wypadek czy mozna sie obyc bez? Bo tak sie zastanawiam nad tym i nie wiem czy chce potem walczyc z oduczaniem... no ale moge sie mylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×