Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Gość świeżynka staraczka
to nie jest tak, że my staramy się tylko w dni płodne... tylko pech tak chce, że w inne dni się kochamy a akurat w te dni coś zawsze wypadnie, zmęczenie, złe samopoczucie... muszę faktycznie z moim m. pogadać chyba, bo mimo że mu to wszystko mówiłam to do niego chyba nie dociera, że to są 2-3 dni w miesiącu max i jeśli w te dni nie będzie przytulania to nie będzie dzidziusia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież oni też chcą mieć dzieci, więc muszą zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
chce być mamą, niech ci nie będzie głupio, ja też się żalę ;) a tak na serio to ja nie mam za bardzo z kim o tym rozmawiać bo nie chcę rozpowiadać znajomym i przyjaciołom, którzy przecież mojego m. znają, że on nie zawsze ma ochotę na seks... myślę, że to nie byłoby fair wobec niego... więc mogę to powiedzieć tylko wam, które go nie znacie... a pomaga troszkę świadomość, że nie jestem w tym sama i że inne osoby też mają taki problem, bo dzięki temu nie mam poczucia, że "coś jest z nami nie tak"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świeżynko,faktycznie mamy podobnie.Eh,nie jestem sama :( U nas jest tak,że on by chciał czesciej,no ale że pracuje po 12h nie ma sily,to skoro tak rzadko sie kochamy,to niech przestanie gadac ze się staramy.Wczoraj dostal za to zjebke,aby zaprzestal bo starac sie nie starmy i powiedzialam mu tez,ze dzieci w kapucie się nie biora ani nie przynosi ich bocian.Napisalam do jego brata,aby nie pytal czy mi brzuch rosnie,bo szanowny malzonek nie mowil prawdy ad starania.To samo napisalam jego bratu,ze dzieci z kapusty sie nie biora,nie nie przynosza ich bociany. Mam nadzieje,ze do ich dwioch to dotarlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świezynko,dzięki temu ze masz podobnie chociaz troszke lepiej się czuje że nie jestem sama. A ja tez tak mam,że nie będe się żalić się koleżance,czy nawet mamie bo nie chce :( Dobrze,że tu moge. Dobija mnie fakt,ja mam 28 w tym miesiacu,maz ma 32 i zero dziecka ani ciazy na koncie,a czas leci.Sobie dzisiaj z nim porozmawiam,czy niezdaje sobie sprawy ze dziecko to nie chop siup sie robi.Sa tacy szczeciarze owszem i cholernie im zazdroszcze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiezynko: monitor mierzy wzrost estradiolu i LH (zwykle testy tylko LH). Poza tym zachowuje w pamieci 6 ostatnich cykli i co miesiac porownuje te wyniki z aktualnym stezeniem hormonow w moczu i na tej podstawie "ocenia", kiedy powinno dojsc d pekniecia pecherzyka (choc oczywiscie samego momentu pekniecie zmierzyc nie moze). Jezeli cykle sa regularne to oznacza na ogol, ze pecherzykl pekl. Ja w tym cyklu, straconym staraniowo, przynajmniej sie przebadalam w Polsce porzadnie - hormony i monitoring USG i lekarz mi potwierdzil dokladnie to samo, co wskazal monitor, wiec moje zaufanie do tego urzadzenia jeszcze wzroslo :-) Lubrykaty nie sprzyjaja plemnikom, dlatego lepiej wziac wlasnie takie ulatwiajace zachodzenie. Juz o tym kiedys pisalam. Domomwym odpowiednikiem gotowego lubrykatu jest rozklocone (lekko) bialko jaja kurzego - imituje sluz i odzywia plemniki. Chce byc mama - a czy Twoj maz MUSI tyle pracowac? A jak Wam sie uda z dzieckiem, to kiedy on bedzie je widzial? Bawil? Wychowywal? Wspieral Cie? A w ciazy? Przeciez on jest wkolko nieobecny... Poczecie to jeden problem a co dalej? A moze mu potrzebny zimny prysznic? Ze Ty masz parcie na dziecko i jak on sie do roboty nie wezmie a latka leca (=plodnosc spada), to... poszukasz zastepstwa na boku i sie klasycznie puscisz? Drastyczne to ale moze zrozumie, ze jego udzial jest konieczny. A moze sprobujecie z jakimis metodami podnoszenia libido? Facetom i ich armiom jest potrzeba duuuuuuzo bialka (mam nadzieje, ze Twoj nie jest wegetarianinem ;-) ) W kazdym razie ja to widze tak: jak Ty nie przejmiesz inicjatywy, to moze byc Wam trudno. Twoj maz ma najwyrazniej wyobrazenie jeszcze sprzed 20-50 lat, ze zachodzi sie ot tak a dzis to jednak juz nie zawsze tak latwo... Moj tez w to dlugo nie chcial wierzyc ale jak mu tak regularnie robie pranie mozgu to zaczyna do niego docierac :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O lubrykanty pojda w odstawke.Chociaz przy ostatnim razie,nie bylo. No właśnie porozmawiam z nim o tym co napisałas.Tak musi pracowac,tak ma w kontrakcie niestety.No wlasnie,ja niewiem jak on sobie to wyobraza,ze jak bede w ciazy ( taa jasne ) jak urodze dziecko to kiedy on bedzie przy mnie,kiedy bedzie mi pomagal przy dziecku?? O tym,tez musze porozmawiac.Z tym,ze jak kiedys tam rozmawiałam z mama,ze jak bede w ciazy,to ona chce bbym byla przy niej,bo chcialaby mi wtedy pomoc.Ewentualnie moglaby przyleciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Twoja mama bedzie pare tygodni, gora miesiecy a co dalej? A nie daloby sie tego kontraktu zmienic? A ma chociaz prawo do urlopu tacierzynskiego? U nas z praca nie bylo problemu ale teraz jest coraz gorzej, coraz wiecej godzin, coraz czesciej w rozjazdach, coraz mniej seksu i ja juz go podburzam... Mam nadzieje, ze nie zaszkodze mu w pracy ale jednak nie po to wychodzilam za maz, zeby byc sama w domu, sama z psem, sama w ogrodku, sama z dzieckiem... Jakbym tak chciala to bym mogla sobie "zalatwic" dziecko wczesniej, jako panienka :-p Dobra, biore tego rzeczonego psa i ide do wspomnianego ogrodka... Do odklikania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. Jak Cie to pocieszy to mi ma stuknac za kilka tygodni 32 a moj jest 6 lat starszy :-o I to byloby nasze PIERWSZE dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
hi hi, dobre z tym jajkiem :) to u mnie też lubrykanty odstawiamy, chyba że w dni niepłodne, wtedy chyba nie ma to znaczenia... sprawdziłam ten monitor, w polsce kosztuje 399 pln, czyli mniej więcej tyle co pisałaś, może za jakiś czas warto będzie o tym pomyśleć... na razie chyba zakupię też clear blue cyfrowe testy owu, podobno bardziej rzetelne niż zwykłe np. lh test... mi ostatnio lh test powariował, jakieś głupoty powychodziły i już nie wiem, kiedy faktycznie miałam owu.... słyszałyście coś o tych testach owu clear blue? nie są najtańsze, ale może warto? chce byc mama, pewnie twój mąż nie ma wyjścia, wyobrażam sobie, że jemu też wcale nie pasuje to, że tyle musi pracować... ale może jak będziecie w ciąży to mu troszkę odpuszczą... a poza tym zawsze na tacierzyńskie może pójść... :) Dziewczynki, opuszczam was na parę godzin, jadę do mamy na obiad, mój mężuś zostaje w domu i ze szwagrem wybijają ścianę między kuchnią a naszą przyszłą jadalnią/salonem.... dobrze, niech się męczy, kiedy i tak nic się nie da zrobić przez @ a jak @ się skończy to tym razem już nie daruję... ;) Miłej reszty dnia kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
aha, właśnie, mi też już stuknęła 30tka miesiąc temu... ale ja mojego m. poznałam dopiero dwa lata temu, więc wcześniej nie myślałam w ogóle o dziecku a poza tym mieszkałam trochę w polsce, trochę za granicą i nie mogłam się zdecydować... więc jest póxno, jak na pierwszą ciążę i zdaję sobie z tego sprawę :( ale mój m. ma 28...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greczen
Mała poprawka NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO cocacolagirl.........14............26............3.05.11 ..........Łódź Maria.D83............3............27............4.05.11 ...........Koszalin świeżynka............2............30............4.05.11 ...........warszawa Kreyyzolka ........w lipcu.......22............5.05.11............st-g czerwonag...........1............27............5.05.11. ..........warszawa mongrana.......1/przerwa?.....32..........5/8.05.11... ........pod Berlinem ada111................6............23............7.05.11 ..........szczecin Greczen..............10............29............7.05.11 ...........wielkopolska klara1984............8............27.............8.05.11 . .........lubelskie Mloda Mama 2010...2............26...........10.05.11............UK Xenia33...............4...........33........... 11.05.11 ...........Wrocław gosia 34...............3...........34...........11.05.11........ ...O-E Sippelsweg............5...........28...........12.05.11 ...........świętokrzyskie Panterka1981........4...........30...........12.05.11.. .... .....małopolska Pechowa..............1...........22...........15.05.11 ............śląsk Tygrysek333.........2...........25...........15.05.11.. ..........Warmińsko-Mazurskie ira1...................6............26...........19.05.11 ............UK Ania29...............12...........29...........23.05.11 ...........rzeszów kozza................3............27...........25.05.11 ...........okolice Łodzi Kotomirka..........14...........21............25.05.11... ........ok.Bydgoszczy Madzii22............4............22............26.05.11.. .........Wielkopolska AniaMyszula........6............23...........28.05.11. ...........Koszalin ewuś90..............lipiec.........21............30.05.1 1 ...........Żory anvers..............5.............26............1.06.11.. ..........Antwerpen ajlin.................4.............23.............5.06.1 1...........Wrocław NICK........CYKL STARAŃ....WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Kinga1988........2lata..........23...........29.04.11. ..........Jastrzębie Zdrój 192837465.........12...........26...........30.04.11. . . ........śląsk madzia...............1...........21...........27.04.11 ............warszawa ChceByćMamą...początki......27...........13.04.11... . ........UK Cherry22............2............24..........6/7.04.11 ............wielkopolska monia_aa......3/przerwa......23...........21.03.11..... . ......OK/KALISZA zuza22............rok............23...........14.03.11. . ..........Częstochowa frycia.1987.........1............24................???.. .............słupsk ANUSIA86............1............25................???.. .............zielona góra Milenkaaaaa........2............22.................???... ...........szczecin Fistacja............25...........??? ................???...............Skarżysk **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ....PO KTÓRYM CYKLU .....MIASTO pablinka............27...........25.11.11........???. .........3.........MANCHESTER Katie84.............27...........30.11.11........???.... ......5.........Kraków barbera.............29...........8.12.11.....bliźnięta .....długo.....wielkopolska nietoperek333....28............8.12.11.........???...... ....2.........Bielsko-Biała olcik777............26...........11.12.11........???.... ......5..........Małopolska Ania282.............27..........11.12.11........???.... . .....7..........małopolska Karolka8512.......25 ..........18.12.11 .......???...........3..........ok.Szczecina pani_biedronkowa...24.........24.12.11........???........ .4..........gdańsk katja27...............???............???...........??? ..........rok.........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greczen
Dziewczyny, jestem w szoku, jak dołączyłam do tematu żadna z nas nie była w ciąży, a teraz aż 9 przyszłych mam. Wszystkim gratuluję i... czekamy na 10!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, dawno mnie nie było... U mnie masakra .. Od rana padał śnieg i to takie grube płatki, ze można choinkę ubierać ;) Czuje się do niczego, a sama sobie jestem winna.... Otóż prztulalismy się tylko jeden raz w 20 dniu cyklu , owu wypadala mi na święta - goście, przygotowania i ten cholerny samochód i nie było jak... Wiec ten jeden raz zreszta w dni nieplodne to wielkie nico, ale ja oczywiście ze może się udało ;( No i przestałam brać leki na alergie i cieknie mi z oczu i z nosa i ledwo żyje . A do tego jeszcze wywalilo mi opryszczke na pól twarzy bo bałam się posmarowac mascia... Ale jestem durna ;(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowałam ze ide jutro na bete... dam wam znac po poludniu bo wyniki od 14 są... :) trzymajcie kciuki.... Chyba ze ta @ wredna przyjdzie do jutra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkruwiłam się maxymalnie,mój mąż ma chyba na mnie focha.Zawsze dzwoni po 16-stej,ok 17 jak ma przerwe w pracy.A dzisiaj nic echo,miło że ma w dupie to jak żona się czuje. :/ Mam juz w dupie,wszystko. Niech sę stara zajsc w ciaze,ze swoja ręką. Xeniu,oj :* Musze wyjścza chwile na spacer,bo oszaleje.Tylko wypije hebrate,ubieram się i wychodze z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą próbowałam parokrotnie się dodzwonic,ale pewnie nie może odebrać.Tzn moglby isc w ustronne miejsce zadzwonic,no ale po co. Pierdole to wszystko-nie chce z nim zadnego bachora-koniec mam doSC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Własnie pierdolnelam telefonem o sciane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) swiezynka juz poprawilam :) NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO cocacolagirl.........14............26............3.05.11 ..........Łódź Maria.D83............3............27............4.05.11 ...........Koszalin Kreyyzolka ........w lipcu.......22............5.05.11............st-g czerwonag...........1............27............5.05.11. ..........warszawa mongrana.......1/przerwa?.....32..........5/8.05.11... ........pod Berlinem ada111................6............23............7.05.11 ..........szczecin Greczen..............10............29............7.05.11 ...........wielkopolska klara1984............8............27.............8.05.11 . .........lubelskie Mloda Mama 2010...2............26...........10.05.11............UK Xenia33...............4...........33........... 11.05.11 ...........Wrocław gosia 34...............3...........34...........11.05.11........ ...O-E Sippelsweg............5...........28...........12.05.11 ...........świętokrzyskie Panterka1981........4...........30...........12.05.11.. .... .....małopolska Pechowa..............1...........22...........15.05.11 ............śląsk Tygrysek333.........2...........25...........15.05.11.. ..........Warmińsko-Mazurskie ira1...................6............26...........19.05.11 ............UK Ania29...............12...........29...........23.05.11 ...........rzeszów kozza................3............27...........25.05.11 ...........okolice Łodzi Kotomirka..........14...........21............25.05.11... ........ok.Bydgoszczy Madzii22............4............22............26.05.11.. .........Wielkopolska AniaMyszula........6............23...........28.05.11. ...........Koszalin świeżynka..........3............30.......28/29.05.11 ..........warszawa ewuś90..............lipiec.........21.........30.05.11 ...........Żory anvers..............5.............26............1.06.11............Antwerpen ajlin.................4.............23.............5.06.11...........Wrocław NICK........CYKL STARAŃ....WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Kinga1988........2lata..........23...........29.04.11. ..........Jastrzębie Zdrój 192837465.........12...........26...........30.04.11. . . ........śląsk madzia...............1...........21...........27.04.11 ............warszawa ChceByćMamą...początki......27...........13.04.11... . ........UK Cherry22............2............24..........6/7.04.11 ............wielkopolska monia_aa......3/przerwa......23...........21.03.11..... . ......OK/KALISZA zuza22............rok............23...........14.03.11. . ..........Częstochowa frycia.1987.........1............24................???.. .............słupsk ANUSIA86............1............25................???.. .............zielona góra Milenkaaaaa........2............22.................???... ...........szczecin Fistacja............25...........??? ................???...............Skarżysk **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ....PO KTÓRYM CYKLU .....MIASTO pablinka............27...........25.11.11........???. .........3.........MANCHESTER Katie84.............27...........30.11.11........???.... ......5.........Kraków barbera.............29...........8.12.11.....bliźnięta .....długo.....wielkopolska nietoperek333....28............8.12.11.........???...... ....2.........Bielsko-Biała olcik777............26...........11.12.11........???.... ......5..........Małopolska Ania282.............27..........11.12.11........???.... . .....7..........małopolska Karolka8512.......25 ..........18.12.11 .......???...........3..........ok.Szczecina pani_biedronkowa...24.........24.12.11........???........ .4..........gdańsk katja27...............???............???..............??? ..........rok.........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcebycmama jestes niezle zdenerwowana, chyba hormony strasznie ci szaleja, a skoro @ nie masz do tej pory to moze cos w tym jest co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers kochana.To fakt hormony mi szaleją :/,ale do okresu mam jeszcze czas,a dokładnie z 10-11 dni,to zależy.Aczkolwiek w zeszłym miesiącu miałam 13 stego @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz kazdy kobiecy organizm powiedzmy jest inny i moze hormony dzialaj u ciebie wczesniej jakos, moze to na cos sie zapowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuje tym dziewczynom których mężowie pracują po tyle godz i później nie mają ochoty na seks. Mój mąż jest nauczycielem więc codziennie po 15 jest w domu. Na seks ma ochotę codziennie abym tylko ja miała chęć. W tym cyklu kochaliśmy się z mężem 10 razy prawie wszystkie w dni płodne. okres mam za 5 dni. mam cycki jak granaty mało nie wybuchną, od niedzieli kluję mnie podbrzusza (nie wiem czy to już na okres czy to coś innego). Staram się nie nakręcać ale mam ogromna nadzieję że się tym razem udało. Nawet dziś w nocy mojemu mężowi i mi przyśniło się że będziemy rodzicami. Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymamy, trzymamy, klara :-) U nas faktycznie tak jest, ze jak jest mniej pracy to od razu seksu wiecej, nawet i 2 razy dziennie. Ale jak jest wiecej stresu w firmie, to niestety... Jak tak Was czytam, to mysle, ze u nas nie jest zle. Zwazywszy na wiek meza to radzi sobie bardzo dobrze, jakby mial z 10 albo i 15 lat mmniej :-p gdyby tylko nie te wyjazdy... Moj maz objezdzal wczesniej glownie tereny na 200km od nas na polnoc lub na poludnie, rzadko dalej - nocowal albo w domu albo jezdzilismy gdzies we dwojke. Po autostradach to rach-ciach (zwl. ze on lubi dodac gazu) a teraz mu zmienili teren ze wschodu na polnoc - ma "pod soba" cale polnocne Niemcy - od granicy holenderskiej po polska granice (okolice Szczecina), no masakra po prostu :-( Do tego targi w Dortmundzie, szkolenie we Frankfurcie nad Menem - on krazy juz nie tylko po okolicy tylko po calych Niemczech a tyle kilometrow za kierownica (ostatnio ponad 5000km miesiecznie!) tez na jadra dobrze nie dziala, jak czytalam :-o Kinga ja coraz bardziej czuje, ze przeskoczycz do dolnej tabelki. Nie chcialam pisac, zeby Cie nie nakrecac zbytnio. Zycze wymarzonej bety jutro :-D Swiezynka - no to mlodziaka dorwalas :-) No i dobrze, bedzie Ci dluzej "sluzyl" :-p My sie z mezem znamy od 4 lat, malzenstwem jestesmy od niecalych dwoch ale za ostre staranie wzielismy sie od tego roku. Cos nasza barbera dlugo sie nie odzywa. Mam nadzieje, ze to dlatego, ze ma nudna ciaze i nie ma o czym pisac :-) Chcebycmama - no te Twoje hormony to podejrzana sprawa... Albo to cos dobrego (ale nie chce Cie niepotrzenie nakrecac) albo bedziesz musila sie wziac w garsc, bo stres zachodzeniu nie sluzy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny cały czas Was podczytuję a u mnie co chwila się dzieje bo dzisiaj byłam w szpitalu na dyżurze i się okazało, że cholerne zapalenie mnie dopadło tzn grzybica i zapalenie pochwy i nadal powiększone jajniki aż mnie chcieli na obserwacji zostawić, ale się nie zgodziłam bo to normalne po punkcji :D a przynajmniej znowu mogłam zobaczyć moje maleństwa, które rosną jak na drożdżach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
chcebyc mama, kochana, nie denerwuj się tak... złość urodzie szkodzi ;) tak na poważnie, faktycznie chyba hormony u Ciebie buzują... może po prostu nie mógł zadzwonić a Ty od razu telefon biedny o ścianę rozbijasz.... mi też często się w pracy zdarza, że choćbym chciała to przez kilka godzin ani na chwilę nie da się wyrwać, więc to rozumiem... pewnie jak wróci to wszystko ci wytłumaczy... a Ty się nie denerwuj :) kinga, trzymam kciuki za jutrzejszą betę, może to właśnie ty będziesz 10 mamą :) a u mnie @ w pełni, brzuch boli... :( no i zdecydowałam jednak brać wiesiołek i w tym cyklu... co mi tam, mogę mieć pryszcze, jeśli dzięki temu mogę mieć dzidziusia :) a i obżeram się jak na pierwszy dzień @ przystało :) Do jutra, miłej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Klara,no co do częstliwości seksu,to macie super. :) Trzymam kciuki. :) Barbera,super że mogłas znow podpatrzyc malenstwa.Niech się zdrowo chowaja i rosna w brzuchu u mamy. A anvers,swiezynko,mongrano dziekuje za wsparcie.Za to,że mnie pocieszacie itd.Te nerwy,placzliwosc to nic innego jak przed @ PMS,albo okoloowulacyjny,badz owulacyjny. :/ Zadnego powodu innego nie widze,bo wykluczam ciąże. Podsumowaując to 13.04 miałam ostatnią miesiaczke,pozostalo mi do niej 10 dni,a po tzw stosunku pełnym jestem dopiero 11 dzień,wliczajac juz dzisiejszy.Dziś 22 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i zapomniałam.Tak świeżynko,wtrafiłaś. :) Mąz nie mógł zadzwonić ponoc bo duzo pracy mial,w co mu niezbyt niewierze bo przerwe musial miec by coś zjesc. Przyjechal,przeprosil,midzrzył się do mnie w sensie przytula,calowal noi spi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Także założe się że te moje nerwy,płacze to owulacyjne.Mąż spi w najlepsze,bo tak najlepiej,tez ide bo znow się porycze...... do jutra/dziś etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×