Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

czesc, ja nadal nie mogę się pozbierac po tych wynikach. 24 maja idę do gin, wiec zapytam, jakie są w ogole szanse :( na poprawe i jakies rokowania... Zarejestrowałam nas tez do Polmedu. Zobaczymy... Konczy mi się @, ale mi zupełnie skrzydła opadły jak narazie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia-- niech wcina salfazin i kwas foliowy, z tego co wyczytalam ostatnio to jedno dziala bardzo dobrze na zywotnosc a drugie na poprawna budowe. wiec poprawia mu sie wyniki i nie ma co sie martwic, bedzie dobdzie dobdzie, bo byc musi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) rzadko sie udzielam ale czytam Was caly czas i zastanawiam sie ktora bedzie ta szczesliwa 10 ;) widze ze w tabelce jestem pierwsza z góry, dzis mija 34 dzien cyklu - moze i to ja bede ta 10? zobaczymy. czekam jeszcze 6 dni do 40 dnia i wtedy zrobie test jakby co... caly miesiac bralam wiesiolek i castagnus - moze akurat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pechowa trzymam kciuki i ja naprawde nie wytrzymałabym do 40 dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia-- moj bierze raz rano, salfazin wcina 2 razy, raz rano raz wieczorkiem. kolor juz mu sie poprawil, wiec poprawa jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xenia
nie napisałas całych wyników badań ale nikt tak nie ma ze 99% ma ruchliwych żywych i o prawidłowej budowie wiec sie raczej niepotrzebnie martwisz. Pewnie nasienie jest bardzo średniej jakosi i tyle. jesli macie juz dziecko to nasienie w ciazgu kilku lat raczej nie powinno sie drastycznie zmienic, chyba ze maz miał jakąś przypadłość z narzadem rodnym...zylaki powrózka np ale zapalenie jąder... zrób sobie hormony byc moze u Ciebie cos nie tak. Powodzenia! jestem w podobnej sytuacji tez czekam na upragnioną druga ciążę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
Cześć Dziewczynki! Pechowa, a wiesiołek to chyba po owu powinnaś odstawić... więc jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś to lepiej odstaw dziś, nie wiem jak z castagnusem, chyba tak samo, ale niech dziewczyny potwierdzą... Xenia, ja też zgadzam się z tym, co napisała pomarańczka "do xeni", wydaje mi się, że "średnia" jakość nasienia to obecnie standard, prawdopodobnie większość mężczyzn tak ma, tylko się nie badają i tego nie wiedzą, a dzieci i tak się rodzą... ale może nie ma się czym tak martwić... zresztą ginka powinna ci wszystko wyjaśnić jak do niej pójdziesz.... A ja z kolei się zastanawiam, czy to, że plemnik ma nieprawidłową budowę oznacza, że jest niezdolny do zapłodnienia, czy też może być tak, że komórkę zapłodni, ale będzie się ona nieprawidłowo rozwijać (odpukać oczywiście)... ja się tego najbardziej boję.... Moja psiapsióła już od dwóch dni leży na porodówce ze skurczami co 10 minut ale nie ma rozwarcia i się biedna strasznie męczy... chyba dzisiaj będą wywoływać u niej poród.... A ja się staram, oj staram, mój m. już narzeka, że chce jeden dzień przerwy a ja nie wiem, czy mogę mu go dać ;) w sobotę na teście owu były już dwie kreseczki i to mniej więcej tej samej grubości, chociaż to był dopiero 12 dc a u mnie z reguły koło 15-16 owu była... wczoraj testowa była znacznie słabsza niż kontrolna, ale i tak się staraliśmy, dzisiaj też robię teścik i zobaczymy, jak będzie słabsza kreska testowa to może na jeden dzień odpuszczę, nie chcę, żeby łóżko i staranie się o dzidziusia kojarzyło się mojemu m. z torturą.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
ja też już podaję mojemu i salfazin i kwas foliowy, ale salfazin raz dziennie, Sipp, myślisz, że zwiększyć dawkę, czy na razie stosować tę zalecaną? Przy okazji i ja zaczęłam ten salfazin łykać, raczej mi nie zaszkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Xenia- oczywiście u siebie tez powtórzę badania. zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie teraz pomyslalam, ze jak zacznie łykac tez kwas foliowy i salfazin - (teraz bierze androvit) to moze mu sie poprawi na wakacjach i w sierpniu na urlopie uda nam sie trafić?? :) Hiszpanie zawsze daje mi siłę i nadzieję, wiec może się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiezynka-- ja znalazlam gdzies zeby bral 2 razy dziennie, na jakims forum medycznym, ze taka dawka wzmocniona na czas starania, a jak sie juz uda to pozniej moze brac raz dziennie jako uzupelnienie diety. ja tez wcinam salfazin raz dziennie na noc, poprawila mi sie skora, wiec tez widze pozytywne efekty. http://adonai.pl/nieplodnosc/?id=21 tu jest artykul ogolnie o nieplodnosci i sposobach na walczenie z nia w domowych pieleszach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia-- moj bierze od miesiaca i zauwazyl ze kolor jest lepszy. pani w lab mu wytlumaczyla jaki powinien byc no i podobno taki teraz ma, bo wczesniej troche odbiegal od normy. ja dodatkowo bede znowu popijala te ziolka, bo z moim endometrium chyba jest troche za male, przynajmniej takie bylo w zeszlym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiajcie Dziewcyny, widze że tu się dzieje od rana:) Xenia powiem Ci, że moim zdaniem to tez jest niemozliwe, żeby nasienie Twojego M było aż tak słabe jak wysły wyniki. Moja gin twierdzi, że są takie dni, albo okresy w życiu mężczyzny, że nasienie traci na wartości, np po zwykłym przeziębieniu stan zapalny obniża jego zawartość i bardzo dużo (nawet znaczna większość) może być niezdolna. Wiam bo mój M pytał jak miał zapalenie nasieniowodów czy wszystko bedzie ok, a lekarz na to że w momencie zapalenia nie ale za pare tyg już ok. Tak,ze głowa do góry:):) ajlin napisz coś więcej o tym spa:)jak było, bo to dobry pomysł:):) a tak ogólnie dziewczyny to ja mam 12dc i jakoś nic mnie ni eboli ani nic, zawsze na owu mam nól jajników a tu nic... chyba ponise kleskę w tym m-cu:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vixwoman-- pijemy z m ziola o. Klimuszki. ja pije na zwiekszenie endometrium, bo w poprzednim cyklu mialam za cienki, a m pije na polepszenie nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, ja jeszcze dam se spokój w tym m-cu jak nic z tego nie będzie od od czerwa kupuje testy, badam temp i działam ostro w temacie, teraz jeszcze dam se na luz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vixo wpływa na jakość sluzu i wogole po wiesiolku podobno jest go duzo wiecej, ja bardzo duzej roznicy nie zauwazylam, ale ja mam wogole trudnosci w rozpoznawaniu tego, do tego bralam castagnus i pilem len mielony czyli ostra jazda :D zobaczymy co bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do was dziewczyny pytanko. znajoma ma roczne dziecko, cala ciaze byla na l4 teraz jest na macierzynskim, do pracy planuje wrocic moze za 1/2 roku i tez nie napelny etat. wczesniej deklarowala, ze kocha swoja prace i ze nie wyobraza sobie zycia bez niej. ja sobie nie wyobrazam tyle czasu byc odcieta od pracy. a wy jak to widzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
Vix i pechowa, ja też po pierwszym cyklu z wiesiołkiem miałam takie pryszcze na buzi jak to nawet będąc nastolatką nie miałam... ale przy drugim cyklu już ich nie było, myślę, że organizm w ten sposób może też się oczyszczał z nadmiaru tłuszczu, jaki mu zafundowałam... ale czego się nie robi dla dzidziusia... mam wrażenie, że śluzu faktycznie więcej, ale ja akurat nigdy zbyt śluzowa nie byłam, podobno to normalne, niektóre kobiety tak mają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
Sipp, ja to akurat nie mogę się doczekać i jak tylko będę w ciąży to na l4 ;) ale to dlatego, że mojej pracy nie cierpię, a w domu będę sobie i tak pracować na moją działalność, ale już bez stresu... bo ja pracuję na etat ale dorabiam tłumaczeniami... chciałabym zająć się tylko nimi, ale się troszkę boję na razie całkowicie rezygnować z etatu, bo to jednak zawsze pewna pensja... a jak będę na l4 i pensję i tak będę dostawać, to zajmę się rozkręcaniem moich tłumaczeń :D ale jakbym kochała swoją pracę i by mi na niej zależało to starałabym się wrócić do niej raczej szybko, żeby mieć pewność, że stanowisko na mnie czeka... A z drugiej strony może poznała uroki macierzyństwa i zdecydowała, że bardziej niż pracę kocha spędzanie czasu ze swoim dzieckiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
Pechowa, w zeszłym cyklu nie trafiliśmy w owu, więc mimo wiesiołka razej nie było szans... a w tym cyklu próbujemy i mamy nadzieję... :) właśnie mam dni płodne, więc się staramy... Ale nie wydaje mi się, że wiesiołek ma aż taki wpływ, że jak się przy nim od razu nie zajdzie to coś nie halo... ogólnie ginka mówiła, że przy zdrowej partnerce i zdrowym partnerze i przy współżyciu w czasie dni płodnych i tak jest tylko ok. 30% szans, że zajdzie się w ciążę... więc ja owszem, mam nadzieję, ale na razie jeszcze nie szaleję... cykle mam od dawna regularne jak w zegarku, badania, usg i cytologia w porządku, więc na razie się nie przejmuję... chociaż oczywiście, jeśli za parę cykli nadal nic nie będzie, to udajemy się oboje na badania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30% szans o matko to ja już jestem załamana kompletnie:(:(:(:(:( masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
vixik, nie załamuj się, jest 30% szans, ale dzieci się rodzą :) w jednym miesiącu 30, w drugim 30, to po trzech miesiącach się robi 90% :) ja też się załamałam, jak mi ginka o tym powiedziała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) uaktualniam :) NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO ira1..................6............26...........19.05.11 .........UK Ania29..............12...........29...........23.05.11... .......rzeszów Kotomirka.........14............21...........23.05.11... ......ok.Bydgoszczy kozza...............3.............27...........25.05.11 .........okolice Łodzi Madzii22............4............22...........26.05.11... .......Wielkopolska AniaMyszula........6............23...........28.05.11. .........Koszalin świeżynka..........3............30.......28/29.05.11 ..........warszawa ewuś90............lipiec.........21...........30.05.11 ..........Żory anvers..............5.............26............1.06.11.. .........Antwerpen Maria.D83..........3.............27............2.06.11 ..........Koszalin mongrana..........3.............32............2.06.11.... .......pod Berlinem Greczen...........12............29............2.06.11.... ......wielkopolska Kinga1988........2lata..........23...........4.06.11. .........Jastrzębie Zdrój vixwoman...........1............25............5.06.11.. ........śląsk ajlin.................4.............23............5.06.11 ..........Wrocław cocacolagirl.......15............26............6.06.11 ...........Łódź klara1984..........9.............27............7.06.11... ........lubelskie Xenia33.............5............33............ 8.06.11..........Wrocław Sippelsweg.........6.............28............8.06.11 ..........świętokrzyskie gosia 34.............4............34........... 8.06.11........ ..O-E Panterka1981......5............29............9.06.11.. .... ...małopolska Mloda Mama2010...3...........26...........10.06.11...........UK ada111..............6............23...........11.06.11 ..........zachodni Tygrysek333.......3............25...........11.06.11.. .......Warmińsko-Mazurskie NICK........CYKL STARAŃ....WIEK.....W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Pechowa............1............22...........15.05.11 .........śląsk Kreyyzolka ......w lipcu.......22............5.05.11...........st-g czerwonag.........1............27............5.05.11. .........warszawa 192837465.........12..........26...........30.04.11. . . ......śląsk madzia..............1............21...........27.04.11 ..........warszawa ChceByćMamą...początki.....27...........13.04.11... . ......UK Cherry22...........2............24..........6/7.0411 ..........wielkopolska monia_aa......3/przerwa.....23...........21.03.11..... . ...OK/KALISZA zuza22............rok...........23...........14.03.11. . .......Częstochowa frycia.1987........1............24................???.. ...........słupsk ANUSIA86...........1............25................???.. ...........zielona góra Milenkaaaaa........2............22...............???... ..........szczecin Fistacja............25...........??? ...............???..............Skarżysk **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ....PO KTÓRYM CYKLU .....MIASTO pablinka............27...........25.11.11........???. .........3.........MANCHESTER Katie84.............27...........30.11.11........???.... ......5.........Kraków barbera.............29...........8.12.11.....bliźnięta .....długo.....wielkopolska nietoperek333....28............8.12.11.........???...... ....2.........Bielsko-Biała olcik777............26...........11.12.11........???.... ......5..........Małopolska Ania282.............27..........11.12.11........???.... . .....7.........małopolska Karolka8512.......25 ..........18.12.11 .......???...........3.........ok.Szczecina pani_biedronkowa...4.........24.12.11........???......... ..4........gdańsk katja27...............???............???............???.. ........rok.......???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świerzynk alejak to mozliwe że tylko 30%??? poza tym ponoć nawet jak się połączy jajeczko z plemnikiem to i tak jest tylko 40% szans na to że przezyje te pare dni do zagniezdzenia:( a więc jaki z tego morał to prawdziwy CUD dziewczyny:) a tak na marginesie to dowiedziałam się że moja koleżanka właśnie usuneła dziecko:(:(ma już synka ma 1,5 roczku i stwierdziła że to za wczesnie:(za jakis czas se zrobią drugie:( a ja po prostu jak to usłyszałam to tak się wściekłam, te co pragna dzieci to nie maja a te co nie chca to se usuną i po problemie a my się meczymy miesiąc w miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×