Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Witam serdecznie. Ciężko było mi to wszystko nadrobić:) Mi testy owu niestety nie wychodziły ciągle dwie kreski i druga taka jasna za każdym razem. A ja do testowania jeszcze troche mam, bo dopiero w pon za tydzien. Zastanawiam się jak to będzie ale cóż najwcześniej będę testować dzień po o ile nie przyjdzie w terminie:/ Właśnie oglądam program "ciąża z zaskoczenia" na tlc i dziewczynie spóźniał sie okres po 2 tyg zrobiła test wyszedł negatywnie, więc myślała, że jest wszystko ok a tu pewnej nocy skurcze i urodziłą w kibelku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kobiety - dzisiaj nasze Święto. I życzę wszystkim, żeby ZA ROK o tej porze na Dzień Kobiet, wszystkie laseczki przytulały swoje bobasy, albo głaskały się czule po rosnącym brzuszku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Byłam wczoraj u lekarza i niestety nie jestem w ciąży.Ale cóż zrobić. Na szczęście jestem zdrowa. Torbiel mi się wchłonęła. Przepisał mi anty na wyregulowanie cykli. 2 miesiące przerwy a później następne starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @.......MIASTO dz.portuga...........??..............22.........6-7.03.11 . .......Sesimbra-Portugal Maria.D83.............1.............27..........07.03.11 .........Koszalin Milenkaaaaa.........???.............22..........7-8.03.11 . .......szczecin mongrana.............1..............32.........10.03.11. .........pod Berlinem klara1984.............6.............27..........11.03.11 . ........lubelskie ChceByćMamą.....początki......27..........13.03.11.. . ......UK zuza22..............rok............23..........14.03.11. .........Częstochowa Xenia33................4............33.........15.03.11 ...........Wrocław cocacolagirl..........12...........26..........15.03.11 ..........Łódź nemi...............sierpień........30..........17.03.11. ..........śląsk tygrysek333..........1............25..........19.03.11... . . ....warmińsko-mazurskie Greczen...............8............28..........19.03.11 ...........wielkopolska pani_biedronkowa....3...........24..........20.03.11.. .. ......gdańsk Rudka...................3...........33..........20.03. 11.... ......Wawa pablinka................3...........27...........21.03.11 ...........MANCHESTER monia_aa........3/przerwa......23..........21.03.11.. . .......O K/KALISZA Katie84................5.............27.........25/26.03. 11.......Kraków Charlotte27..........3..............27.........30.03.11.. .........Lublin AniaMyszula ..........4.............23.........31.03.11............Kosza lin nietoperek333.......2.............28..........31.03.11. ..........Bielsko-Biała Kinga1988..........2lata............23..........3.04.11. ........Jastrzębie Zdrój Kreyyzolka ........w lipcu..........22..........5.04.11...........st-g NICK.......CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Madzii22...............3/PRZERWA.........22.........25.02.11 ...........Wielkopolska 192837465...........10.............26..........3.03.11... ........śląsk anvers.................3.............26............???. ...............Antwerpen frycia.1987...........1.............24............???.. . .............słupsk barbera...............70.............29...........???.. . .............wielkopolska kiki007.................4............29..............??? ...............Londyn Beata127...............2...........22..............???. . .............okolice Dębicy ANUSIA86...............1............25.............???.. .. ...........zielona góra syll......................5.............28..............? ??... .............zachpom Nikea82..............28..............28..............???. ...............ŚLĄSKIE ewuś90..............lipiec...........21..............??? ... ............Żory olcik7777..............5..............26..............??? . ..............Małopolska Pechowa...............1..............22..............???. . .............śląsk zolta....................0..............25..............? ??................Gdańśk ada111.................4..............23..............??? ..... ..........SZCZECIN NICK...........WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO Fistacja...........25............??? ............????.............1............Skarżysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiłam tabelka. Ja mam przerwę do maja. Ale będę do was zaglądać. Trzymam kciuki żeby Wam się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nowe Staraczki, Simonkę, może Narzeczona będzie u nas częściej gościć :) A Marii i Madziii22 życzę owocnych staranek - Madziii po 2 miesiącach oczywiście, jeśli tak orzekł lekarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety. Na początku maja mamy się starać bo wtedy będzie wzmożone jajeczkowanie po tabletkach anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziii i wtedy na pewno się uda :) No i miłych owocnych starań nam wszystkim życzę :) Abyśmy za rok pisały już na młodomamowym temacie, albo przynajmniej ciążowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie kobietki. Wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta:) I oczywiście upragnionego dzidziunia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już dzisiaj sie rozmarzyyyłaaam Kobiety.... powoli rozglądamy sie za wakacjami i chyba padnie na moja ukochaną Hiszpanię w lipcu.. I już sobie wyobraziłam jak chodzę z brzuszkiem po plaży i wystawiam go trochę na słonce , Młody hasa obok, a mężulek wyleguje się na leżaczku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Cię simonka i życzę owocnych starań :) właśnie nam pokazałaś że jak się nie myśli o dziecku i o zajściu w ciążę to hop siup i jest :) Dziewczynki wszystkiego najlepszego w nasze święto :) Ja niestety sama aż do końca marca :( narzeczona zaglądaj do nas częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć oczywiście życzenia z okazji naszego święta. A ja się dzisiaj dziwnie czuję od wczoraj ciągle chce mi się pić w głowie się kręci i ciągle mi się odbija ech już mam dość:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycia.1987
Hej dziewczyny, wszystkiego najlepszego w dniu naszego swieta:) Mam pewien problem @ w niedziele odeszla ale wydaje mi sie ze cos jest nie tak. Mialam bardzo bolesna, jak nigdy no sporo skrzepow, a wczoraj w polowie stosunku odczulam inesywny zapach ...nie wiem co jest grane. Dodam ze partner nie skonczyl we mnie bo jednak stwierdzilismy ze poczekam do czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.. Zycze Wam i sobie wszystkiego najlepszego z okazji naszego swiata.. :) no i przede wszystkim spełnienia marzen.. a raczej jednego marzenia... Zdecydowalismy sie pojechac jednak nad to morze i tez sie juz widze z brzuszkiem leciutkim na plazy ale co z tego bedzie to nie wiadomo.. :) fajnie by bylo :) Moze akurat sie nam wkoncu uda powołamy sie teraz na kalendarzyk.. Juz moj maz wczoraj pytal kiedy mam plodne mowie od okolo20 do 22 .. a on kurde dopiero 7 no ale obiecal ze wytrzyma :D Moja @ w noc tak mi dala popalic ze szkoda gadac... :/ ciagle wstawalam nic sie nie wyspałam od 4 jetem na nogach... no i jeszcze te bole krzyza...:/ ehh niech sie to juz skonczy.. a najlepiej zatrzyma na te 9 msc chociaz... :) Witam nowe staraczki :) i zycze owocnych staran... Madzi przykro mi z powodu braku ciazy... ale po tych tabletkach jak dostaniesz dopalacza to jeszcze szybciej niz my zaciazysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 192837465
witam:) zycze wam wszystkiego dobrego z okazji naszego swieta;) u mnie @ sie rozkrecila... trudno moge planowac nastepny cykl, teraz chce kupic testy owulacyjne i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziewczyny zauważyłam dzisiaj u siebie nowy objaw - mam jeszcze tydzień do terminu @ a zaczęłam już "ŻREĆ ", bo tego jedzeniem nie można nazwać :) wszystko jak leci: owoce, słodycze, kanapki, Nie chce mi sie nawet myśleć, czego to objaw... bo chyba nie ciąży... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sie dowiedzialam, ze dzisiaj obchodzony jest Dzien kobiet po raz... SETNY!!!! :-D A wiec po STOKROC nam wszystkim babeczki tyle dzieci, ile zechcecmy! I oby jak najszybciej!!!!!!! :-D Witam nowe! Barbera gratuluje hodowli - ob tak dalej! :-D A jak tam dt. portugalczyka i Milenkaaaaa - testujecie? Z jakim skutkiem? I szkoda, ze coraz wiecej z nas dostaje @ :-( Ja znalazlam przeterminowany (rok) test i sobie zastestowalam 2 dni przed terminem no i oczywiscie wyszlo mi negatywnie. Ale tak negatywnie ze hej - bardziej negatywnie byc nie moglo ;-) jedno pole cale biale a drugie z czerowona krecha, ze acz oczy trzeba bylo przymykac, taka jaskrawa - nie pozostawialo zludzen :-o ;-) Ja jakos przezyje, ze w tym cyklu beda nici (i czekam zrezygnowana na @ choc boje sie, ze przez te mega bole, ktore mialam wszystko mi sie poprzesuwa, jakies torbiele wyskocza albo inne gowna :-( ). Musze Wam jednak powiedziec, ze od jakiegos czasu trapia mnie leki, ze ja wogole nigdy nie bede mogla miec dzieci. Perpektywa zycia bez dzieci napawa mnie beznadzieja i pustka :-( :-( :-( Troche nasmucilam w to nasze swieto... Do bani zaczelysmy ten tydzien. Mam nadzieje, ze nastepny bedzie lepszy... A poki co biore psiutke i idziemy na sloneczko. My tu sobie urzadzimy autentycznie babski dzien, wrecz feministyczny: pancio w delegacji a my we dwie: jedna z nas tylko co po cieczce a druga tylko co przed :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 192837465
jak kto bedzie robila nowa tableka mozna mi zmienic date @ na 6.04 w dalszym ciagu mam z tym problem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, nie "zdanżam" Was czytac kobitki. A tak apropo - wszystkiego najlepszego i dzidizusiów zdrowiutkich Wam ( i sobie :)) życzę. Ja tez juz marze o wakacjach :) Tylko ja bardziej na południe Tunezja, Turcja......eh eh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mongrana ja mam 2 testy w gotowości bojowej i nie zawaham się ich użyć :) Tylko jeszcze tez tydzien czekaniaaaaaaa 😠 Do tej pory, patrząc na moje dzisiejsze jedzenie powinnam przytyć z 20 kg i to na pewno nie z powodu ciąży... ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kobietki Wszytkiego najlepszego dla was:* samych cudowych i pieknych dni w waszym życiu i dużo słonka na codzień :) a w szczegolności tego ''wymarzonego'':) aleście sie rozpisaly ;] sorki ze tak nic nie pisze lae tyle mam teraz na glowi e ze szok!!!! lecz czytam was na bieżąco:) Witam wszystkie nowe dziewczyny:) A jesli chodzi o mnie to juz po @ mialam teraz 30 dni cyklu i ide w 15 dniu do ginekologa który ''robi fasolki'':) moj M byl lasnie u niego na badaniach nasienia fajny facet wogole bardzo delikatny i skrupulatny :)no i 15 dnia cyklu tj(poniedzialek) wstaje z miśkiem o 5.30 tulimy sie a po 4 godzinach mam jechac do niego i on chce sprawdzic jak sie plemniki we mnie zachowują i jak przechodza przez szyjke i powie mi czy jest jajeczko:) ostatnio w tamtym cyklu mialam gotowe jajeczko i tulilam sie z mezem jak doktor kazal ale o byl inny gin mam nadzieje ze teraz cos sie uda;] moze popchnie te moje plemniczki do jajeczka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kobietki Wszytkiego najlepszego dla was:* samych cudowych i pieknych dni w waszym życiu i dużo słonka na codzień :) a w szczegolności tego ''wymarzonego'':) aleście sie rozpisaly ;] sorki ze tak nic nie pisze lae tyle mam teraz na glowi e ze szok!!!! lecz czytam was na bieżąco:) Witam wszystkie nowe dziewczyny:) A jesli chodzi o mnie to juz po @ mialam teraz 30 dni cyklu i ide w 15 dniu do ginekologa który ''robi fasolki'':) moj M byl lasnie u niego na badaniach nasienia fajny facet wogole bardzo delikatny i skrupulatny :)no i 15 dnia cyklu tj(poniedzialek) wstaje z miśkiem o 5.30 tulimy sie a po 4 godzinach mam jechac do niego i on chce sprawdzic jak sie plemniki we mnie zachowują i jak przechodza przez szyjke i powie mi czy jest jajeczko:) ostatnio w tamtym cyklu mialam gotowe jajeczko i tulilam sie z mezem jak doktor kazal ale o byl inny gin mam nadzieje ze teraz cos sie uda;] moze popchnie te moje plemniczki do jajeczka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski! wszystkiego najlepszego w dniu naszego swieta :) u mnie @ przyszla w niedziele po 35 dniach, pierwszy dzien byla plamieniem i mialam jeszcze jakas nadzieje, ale juz w poniedzialek sie rozkrecila takze mozecie zmienic moje dane w tabelce. Zrobilam dzisiaj test (tani ale co to ma do rzeczy ? ) i jedna krecha. Według 35 dni nastepna @ powinna przyjsc 9 kwietnia czyli sporo czasu.. tez mam niekiedy mysli ze nie bede miec dzieci, czemu te cykle sie wydluzaja a nie sa regularne???????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia ja ostatnio też dużo jem i też w ciąży nie jestem a pasuje mi troszkę schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @.......MIASTO Maria.D83.............1.............27..........07.03.11 .........Koszalin Milenkaaaaa.........???.............22..........7-8.03.11 . .......szczecin mongrana.............1..............32.........10.03.11. .........pod Berlinem klara1984.............6.............27..........11.03.11 . ........lubelskie ChceByćMamą.....początki......27..........13.03.11.. . ......UK zuza22..............rok............23..........14.03.11. .........Częstochowa Xenia33................4............33.........15.03.11 ...........Wrocław cocacolagirl..........12...........26..........15.03.11 ..........Łódź nemi...............sierpień........30..........17.03.11. ..........śląsk tygrysek333..........1............25..........19.03.11... . . ....warmińsko-mazurskie Greczen...............8............28..........19.03.11 ...........wielkopolska pani_biedronkowa....3...........24..........20.03.11.. .. ......gdańsk Rudka...................3...........33..........20.03. 11.... ......Wawa pablinka................3...........27...........21.03.11 ...........MANCHESTER monia_aa........3/przerwa......23..........21.03.11.. . .......O K/KALISZA Katie84................5.............27.........25/26.03. 11.......Kraków Charlotte27..........3..............27.........30.03.11.. .........Lublin AniaMyszula ..........4.............23.........31.03.11............Kosza lin nietoperek333.......2.............28..........31.03.11. ..........Bielsko-Biała dziewcz.por.....prawie2lata......22..........01.04.11..........Sesimbra-Portugal Kinga1988..........2lata............23..........3.04.11. ........Jastrzębie Zdrój Kreyyzolka ........w lipcu..........22..........5.04.11...........st-g NICK.......CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Madzii22...............3/PRZERWA.........22.........25.02 .11 ...........Wielkopolska 192837465...........10.............26..........3.03.11... ........śląsk anvers.................3.............26............???. ...............Antwerpen frycia.1987...........1.............24............???.. . .............słupsk barbera...............70.............29...........???.. . .............wielkopolska kiki007.................4............29..............??? ...............Londyn Beata127...............2...........22..............???. . .............okolice Dębicy ANUSIA86...............1............25.............???.. .. ...........zielona góra syll......................5.............28..............? ??... .............zachpom Nikea82..............28..............28..............???. ...............ŚLĄSKIE ewuś90..............lipiec...........21..............??? ... ............Żory olcik7777..............5..............26..............??? . ..............Małopolska Pechowa...............1..............22..............???. . .............śląsk zolta....................0..............25..............? ??................Gdańśk ada111.................4..............23..............??? ..... ..........SZCZECIN NICK...........WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO Fistacja...........25............??? ............????.............1............Skarżysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×