Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sto szesnaście kg

głodówka po raz trzeci w życiu. nic innego mi nie pozostało.

Polecane posty

żebyś ty widziała mojego męża to by ci kopara opadła potworze... a taki chlew jak ja mam tez byś chciała mieć ale nawet nie marzyłaś o czymś takim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po co to tłumaczyć niedorozwojowi... przy swojej wadze wyglądam na 70 kilo a nie 82 nie rozumiesz debilu i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale temat nie jest o mnie co mi schlebia że wyciągasz mi te rzeczy :) widzę że ci się podobam i zazdrościsz mi tego :) wróćmy do autorki bo to jej topik i będzie jej przykro że ja pominęłyśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W.I.K.T.O.R.I.A
Ola własnie po co niedorozwojowi tłumaczyc olej paszteta bo to pewnie kumpela autorki następna XXXXXL grubaska 200kg zywaj wagi hehehe :D:D:D A Tobie zazdrosci sex,faceta i wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria właśnie zauważyłam :) ale ja się przy tym świetnie bawię :) a ona się pieni :) mam dystans do takich ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W.I.K.T.O.R.I.A
A skąd wiesz ze to nie sama autorka? Z głodu sie wsieka i musi sie na kims wyzyc hehehe :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo możliwe... a grube kości można łatwo rozpoznać wystarczy prawy nadgarstek objąć lewym kciukiem i palcem wskazującym... jak na siebie nachodzą masz szczupłe kości, jak stykają masz normalne a jak się nie stykają to grube... Dukan o tym pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ja mam się tłumaczyć :) ważne że teraz się odchudzam i czuje się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szybciej będę laską niż autorka topiku wiecznie się odchudzająca... raz a porządnie a nie 400 razy z efektem jojo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polewkę z was mam niezła... kabaret boski jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do olaskr
Sorry, ze sie wtrace ale ty chudniesz te marne pare kilo juz od poczatku listopada, prawda? No, to gratuluje! Nic tylko dawac rady... Doswiadczenie kolosalne, 5 kilo w 4 miesiace.... I to ma byc chudniecie? Wychodzi Ci troszke ponad 250g TYGODNIOWO.... Chyba nie masz silnej wol i pojecia o odchudzaniu. W takim tempie bedziesz chudla 100 lat. Ale widac SPECJALISTKA ! I uwazaj nie badz chamska bo cie tez zbanuja, jak kolezanke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabyś mieć takiego męża jak ja mam :) zazdrościsz i tyle gruba krowo :) a moje kości i waga moja sprawa... ja się odchudzam a ty wpierdalsz czekoladę tonami i wyglądasz jak locha :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w listopadzie schudłam do 80... później przytyłam i teraz znowu chudnę raz a porządnie mam motywacje i schudnę... ważne że zdrowo i nie zabijam się :) kopara wam opadnie jak osiągnę swój cel...a autorka dalej pozostanie gruba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czego mnie się czepiacie... to autorka jest gwiazda a nie ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądają się i zawsze się oglądały... mój maż jest boski a wam nic do tego... a chwalić się wam nie będę przez skromność :) bo wy nigdy tego mieć nie będziecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do olaskr
Czyli z tego wynika, ze mialas efekt jojo, tak? I ty masz czelnosc straszyc autorke topiku jojo? hehehehehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a głodna nie jestem w przeciwieństwie do ciebie... :) polewka niezła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jojo to to nie było... przed dietą zarzuciłam tabsy anty... schudłam i jak zaczęłam brać przytyłam znowu... proste i logiczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię anala i mi pasuje i mój mąż też... lubię na ostro lubię być dziwką i inne... coś jeszcze??? ważne że mój mąż jest spełniony i ja też... nie lubię klasyka po ciemku raz na pół roku jak wy.... pochlasty normalnie... :) :) a ja mam ubaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba miało być 65 kilo a nie 650... ech... zazdrościsz mi życia łóżkowego i tyle bo ty możesz pomarzyć tłuścioszku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W.I.K.T.O.R.I.A
Weźcie sie juz zamknijscie bo jestescie załosne jedna z drugą czepiacie sie jej bo co bo chwali sie ze ma męża? Ma czym to sie chwali ona przynajmniej chudnie powoli i utrzymuje efekt nie to co poniektórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż nie jest modelem ale ma to coś czego twojemu brakuje na 100 procent...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W.I.K.T.O.R.I.A
Autorka i tak juz jest zniszczona wiec sie nie wymądrzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz co mnie to??? a mnie to lotto :) możesz mi naskoczyć co najwyżej... zmienię nicka i dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś zapieniona bo mam rację co do autorki tak??? wisi mi to naprawdę... a nie zjadłam pół lodówki pewnie metalem by mi się odbijała... ja wolę warzywka i inne rzeczy a nie tak jak ty... idź do lekarza jak jesz lodówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i normalnie beczę że szok...w nocy będę mieć koszmary i się posikam ze strachu... buhahahah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracam na swoje forum bo tu banda debili... najpierw na lene naskoczyli teraz na mnie... prawdę mowie o autorce i źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ci przeszkadza to napisz do kasi z bravo lub do przyjaciółki... dużo kobiet jest takich jak ja :) tylko ty świetojebliwa.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×