Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sto szesnaście kg

głodówka po raz trzeci w życiu. nic innego mi nie pozostało.

Polecane posty

kurwa ktoś mi ukradł hasło i nicka!!! zyzyulka to nie ja!!! ja pierdolę banda idiotów... lena jakby co wiesz jak mnie znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny podpierdalacz nickow!!!sa tak malo inteligentni,ze wlasnego nie potrafia wymyslec!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgcvaimv ueef uv
zapewne ktoś ci ukradł nicka i hasło też.. hahahhaa zaczęłaś sama tą wojnę kochana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:19 [zgłoś do usunięcia] oIaskr Przepraszam Kaliopi za wszystko złe co napisałam. zyziula78 a ty już zamknij ten pysk i nie szczekaj już!!!!!!!!!!!!!! 31.01.2011 - start z DUKANEM waga startowa- 87 kg 08.02.- Naprzemienna 1/1 14.02- 81,8 kg 24.02.2011- Koniec Dukana, start mż + wr start 82 kg http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pok az=51724d4fb39088b13.png http://s4.suwaczek.com/20081011580217.png dziwne ja kurwa az tak nisko nie upadłam żeby to pisac debile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no chociaaaaaż
no chociaż autorka topicu została przeproszona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnaaaaa
przeprosiła ją oIaskr a nie olaskr :) idiotka myślała że jest mądrzejsza... zmieniła l na duże I i już!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnaaaaa
i znikła już oIaskr widać :) popieprzeńcy jesteście....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W.I.K.T.O.R.I.A
A gdzie nasza 100 kilogramowa autorka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnaaaaa
znikła :) w kiblu jszczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W.I.K.T.O.R.I.A
No chyba albo w "pracy" LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no chociaaaaaż
ciekawe czemu nie zniknęła olaskr skoro wszystkich od debili wyzywa? a jej co drugie słowo to przekleństwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnaaaaa
nie co drugie... doczytajcie się... ech... a swoją drogą patrząc obiektywnie autorka topiku ma coś jednak z głową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnaaaaa
najpierw nie ma chłopaka później ma, najpier nie ma przyjaciół teraz nie może sie od nich odgonić... dziwne to... a znikła bo ukradła olaskr dane z jej stopki... a to jest zakazane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no chociaaaaaż
No faktycznie nie co drugie, ale jest bardzo wulgarna. Nie wiem jak kobieta może się tak wysławiać. Żenujące jest to dla mnie. A autorka topicu to się już dawno tutaj nie udziela..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W.I.K.T.O.R.I.A
Popatrz na wypowiedzi autorki topicu to zobaczysz ze ona dopiero jest wulgarna. A ona pewnie teraz cisnie na innym forum pierdoły o tej swojej głodówie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnaaaaa
jest wulgarna ale odpowiada na zaczepki innych.. agresja rodzi agresję... co kogo obchodzi jej życie erotyczne to mnie tez dziwi... a autorka to już z diety zrezygnowała chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnaaaaa
wiesz każdy może być wulgarny jak się go odziera z prywatności... i teraz tez ma nauczkę żeby nigdzie na forum nie ujawniać się za bardzo... bo to przysparza kłopotów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W.I.K.T.O.R.I.A
Ona w sumie nie ujaniała siebie tylko kręciła kręciła i kręciła... Pewnie sie sama pogubiła w tym gdzie jest prawda a gdzie nie. Ciekawe czy teraz sie zarzera jakimis pysznosciami czy ma depresje a moze dalej głoduje? Hmmmm... ciekawa jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnaaaaa
wiesz może chciała mieć chłopaka i sobie go wymyśliła... nie wiem już co myśleć o autorce... dziwna kobieta i tyle... wg mnie głodówka nie jest mądrą dietą... nie lepiej jeść mniej i zdrowiej i ćwiczyć?? efekt jojo będzie mieć napewno i niszczy organizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnaaaaa
wiemy że to ta sama osoba... stopka ta sama więc coś dziwnego w tym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no chociaaaaaż
lena powróciła pod inną nazwą to i olaskr powróci bo to są dziewczyny które nie potrafią ustąpić ani przyznać się do swojego błędu i uwielbiają kłótnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W.I.K.T.O.R.I.A
Tak , efekt jojo murowany przeciez juz taki miała to powinna sie uczyc na błędach ale ćóż... Nie potrafi zrozumiec ze lepiej wolniej i z umarem na dłuzej niz szybko i na krócej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnaaaaa
olaskr wróci tylko nie wiem czy ja bym nick na jej miejscu zmieniała bo i po co?? a nawet jakby to już nikt jej nie rozpozna bo zmieni styl pisania pewne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnaaaaa
ale do jakiego błędu??? ze autorka gubi się w zeznaniach i nie precyzuje nic??? wytknęły jej to... olaskr może tez nie do końca ok... ale po co ktoś wyciąga jej życie erotyczne tutaj jak mowa o dietach jest??? może gdzieś tam poszły za mocno po bandzie ale żeby na nie naskakiwać tak odrazu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnaaaaa
troszkę to za mocne było... a tak mogła być ciekawa konwersacja... co do autorki to jednak niszczy się... taka waga to nie na głodówkę a na inną racjonalną dietę się nadaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no chociaaaaaż
z drugiej strony, to kaliopi założyła swój temat, dobrze jej tu było to przyszły dziewczyny i jej zaczęły dogryzać.. a same nie miały czystego sumienia.. po przeczytaniu wątku "zakątek.." stwierdzam że założycielka tamtego tematu i kaśka33 też uciekły stamtąd bo olaskr z leną się zaczęły panoszyć i wymądrzać. Kłótnie też tam prowokowały. Niech założą swój topic i kłócą się, przeklinają ile wlezie a nie niszczą inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnaaaaa
między sobą dziewczyny się nie kłóciły z tego co czytałam.. doradzały sobie... ani olaskr ani lena czy flesz80 nie są na dukanie a zostały bo się chyba zakumplowały... pozostałe dziewczyny chyba zrezygnowały skoro ich nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnaaaaa
kaski33 od dłuższego czasu nie ma... same dziewczyny watek trzymały tam i pisały... zobaczymy czy schudną ... olaskr się zapierała że da radę i czekam czy się podda czy za jakiś czas pokaże zdjęcie super laski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgcvaimv ueef uv
pozostałe dziewczyny to raczej sobie darowały pisanie z takimi wariatkami!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooonaaaa
jhgcvaimv ueef uv- podasz link do nk OLI?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×