Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaktusowata

10kg mniej do wakacji :) dam rade

Polecane posty

Gość panna D.
moj cel to hmmmmm.....rozmiar 36 ,mysle,ze moze 52-54 kg??? ale nie wiem ,bo nigdy nie wazylam mniej niz 58kilo. aha, no i jeszcze chcialabym miec 90-92cm w biodrach (teraz mam 98cm !!! ) i 50-52cm w udzie (teraz 58cm!!! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Italianaaaa
ja sobie robiłam raz na 3 tyg odstępstwa i było super! a potem raz na tydzień i przez to waga spadała wolniej :p ale ważne, że spadała!! :):):) trzeba sobie czasem wynagrodzić byle nie słodyczami a tym co jesz na dietce tylko w większej ilości, a wtedy nie przytyjesz :) ja czasem najadałam się do bólu brzucha ale jedzenie tylko to dietetyczne i po wejściu na drugi dzień na wagę było 1-1,5kg (zalegające jedzenie w jelitach) więcej a po 2 dniach waga wracała do normy i znów waga leciała:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Italianaaaa
ja dąże do 55 kg :P obecnie w udzie mam 58cm, łyka 34, talia 72cm a biodra 96cm :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Italianaaaa
marzy mi się zrzucić to 9 kg do początku maja...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna D.
ja mam w talii 68cm , lydka to nie wiem -nie mam grubych (wg mnie mam calkiem ladne lydki ,ze tak powiem skromnie ;-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna D.
no ja wlasnie mam komunie chrzesnicy w polowie maja - i tez wlasnie chcialabym zrzucic do tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Italianaaaa
damy radę! trzeba się trzymać konsekwentnie dietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna D.
no wlasnie tylko to bycie konsekwentnym jest takie trudneee......... ja juz jestem glodna a przerwe mam dopeiro za godzine 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Italianaaaa
nie możesz myśleć ciągle o jedzeniu i o tym, że jesteś na diecie. Żyj normalnie :) nie traktuj diety jak katorgi lecz jak pozytywną przemianę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna D.
no ja wlasnie mam problemy z pozytywna postawa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello witaj italiana w klubie "10 kg mniej" panna D twój wczorjaszy grzech to pikuś, ja na noc zjadłam UWAGA dwie duże pajdy chleba z masełkiem, jajkiem, majonezem, ogórkiem i cebulką!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! usprawiedliwiam się tym, że wczoraj byłam ściągać szwy po wycięciu znamienia i odbierałam wyniki histopatlogiczne - JESTEM ZDROWA, a wmawiałam sobie że mam jakiegoś raka skóry, debilka jestem! Cały stres zszedł ze mnie jak powietrze z balona, musiałam się najeść żeby odreagować:) Ale dziś już ścisła dietka, zjadłam do tej pory małego croissanta bez dodatków i banana, teraz piję kawę z mleczkiem 0,5% bez cukru. panna d, kochana podrzuć jakiś link do tej agrafki, jakiej firmy ty używasz, drogie to?? ja bym chciała wyszczuplić mocno tą część ud tuż przy kolanach:) italiana panna d, wy to laski przy mnie, kurde ja mam w pasie 75!!!!!!! ale za to w biodrach 92:P ta talia osy uciekła mi po ciąży:) w udach mam 55, łydka 33, przynajmniej ostatnio tyle miałam stokrotka miłego pobytu u rodziców, trzymaj się tam, pewnie mama smakołyków nagotuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna D.
calkiem serios- eee popwiem ci ze tw twoje dwie pajdy chleba jak dla mnie wcale nie byly jakies straszne , poza tym dodalas jajko, ogorek i cebulka ;-) powiem ci .ze gdyby ja dostala takiej dobre qiesci jak i twoje to pewnie wpierniczylabym tabliczke czekolady ;-) a wlasnie co do kawy -to myslcie ze taka kawa z mlekiem ma jakies negatywny wplyw na chudniecie? ja czasami jak mi sie w pracy nudzi to wypije kawe. a co do agrafki, ja mieszkam w uk i zaplacilam 8f ,ale w poslce z tego co wiem to ksoztuje 15-20zl (jest na allegro) ja mam firmy Pro-former Bremshey http://www.yourefatbecauseyourestupid.com/Images/ThighMaster.jpg ja cwicze tak: http://i.ytimg.com/vi/9GhN8AVHFKc/0.jpg mi zalezy na ''wyprofilowaniu'' bardziej w okolicy od polowy ud w strone krocza , ale wydaje mi sie ze jak raz porobilam 5 min z kulka do dolu to bardzoje czulam wlasnie ' meisnie nad kolanem'', wiec musisz sobie poprobowac. a 75 cm w pasie po ciazy to wclae nie jest zle, ale nie pameitam ile masz wzrostu ,za to dupke masz mala ....92cm to jak dla mnie na razie w sferze marzen. ty wez mi tutaj nie podawan zadnych porownan ,bo mo jfacet mimo ze wazy ok.95kg (przy 177cm) to ma chyba w udzie jakies 64 cm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna d, tylko że ja te pajdy zjadlam o 21 a na steper to już mi się nie chciało włazić:) mój mąż waży jakieś 85 kg przy wzroście 184, więc spoko, ale ma brzuszek:) za to nogi marzenie, gdyby nie te kłaki, mógłby być modelką od nóg:) ma piękne, szczupłe, zgrabne, smukłe jak sarna i twarde, zero tłuszczu, marzenie:) chyba się skuszę na tę agrafkę, ja mam nad kolanami takie poduszeczki, wkurzają mnie masakrycznie, muszę się ich jakoś pozbyć a sama dieta raczej nic nie da, trzeba to wymodelować jakoś co do kawy - jeśli jest bez mleka albo z mlekiem z niską zawartością tłuszczu to raczej nie ma wpływu na zawartość tłuszczu w organizmie i tycie z tego powodu, jedynie może wpływać na większą zawartość wody w organizmie, przez co ważymy więcej i wydaje nam się że jesteśmy grubsze niż w rzeczywistości ale ja bez kawy zyć nie umiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna D.
no i juz po sniadanku (245kcal): creme fraiche 150g- 75kcal 200g truskawek - 70kcal 75g malin - 50kcal pol banana- 50kcal rano na ''przedsniadanie'' -banan - 100kcal 345kcal na razie dziewczyny a z jakich table kalorii korzsytacie bo ,ja uzywam http://tabelekaloryczne.w.interia.pl/l-r.htm -podoba mi sie ze jest rozpisane ile bialka,wegli i tl. ale mozecie znacie jakies inne? calkiem serio- ja kawe pije tylko z nudow ;-) ale bardzo lubie ten aromat i lubie np. jakies deserki kawowe ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moge ssie dolaczyc do WAS? mam 59kg przzy 161cm wzrostu. cel to 52-53kg do swiat wielkanocnych... dietka 1000kalorii i 3 razy w tygodniu godzinka cwiczen od casu do czasu bieganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Ale sie dziewczyny rozpisały :D Italiana - Witaj. Ja mam podobnie, dzięki tym "grzeszkom" daje rade wytrzymac na diecie :D Panna D - oczywiscie ze chudne na takiem jadłospisie :) Te szaszłyki o októrych pisałam są robione na takiem domowym grillu, wiec nie ma w nich praktycznie ani grama tłuszczu. A pozatym nie jes ich duzo, 3-4 takie małe szaszłyki. Dzisiaj np. nie jem wogóle obiadu, na sniadanie zjadłam 30 g płatków z 250 g mleka, a o 14 zjem tylko 2 kromki z serkiem i do 17 mi to starczy, a o 17 pół kefiru i pomoarańcza :) Tak sie w to wkręciłam ze juz praktycznie glodu nie czuje. Pooglądałam sobie też na NK zdjęcia pewnej laski która mnie tak strasznie wku******wia, że sobie tego nie wyobrażacie, ale ma taka figure że masakra, i se mysle ciągle dlaczego mam być gorsza od tej pity?. Też tak będe wyglądać! Aha i moje postanowienie jak schudne: robie sobie kolczyk w pępku :D w końcu będe mogła brzuch pokazywać :D Stokrotko - miłego weekendu, i żadnych grzechów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna D.
Owieczka- te szaszlyki brzmia bardzo obiecujaco. niestety nie mam zadnego grilla wiec moge sobie pomarzyc. jutro musze cos ugotwoac ale nie wiem co, zastanwiam sie nad gyrosem ale nigdy go nie robilam albo moze gulasz??? albo tez ryba peiczona -dawno nie jadlam.....normlanie ja nie gotuje tylko moj facet bo pracujemy w jednej firmie i on przynosi obiad,ale dzisiaj nie przyniosl i idziemy do restauracji (bufet)....co mi tak srednio to pasuje bo tam maja takie pyszne ziemniaki .......... ale po obiedzie juz nic dzisiaj nie zjem ,ewentualnie troszke serka wiejskiego, a wieczorem mam aerobic ;-) a co z twoja praca? masz jakies wiesci? ja tez szukam pracy i wlasnie zostalam zaproszona na drugie interviw w przyszlym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nastepnym tygodniu ide na dni próbne :) Mam nadzieje że dam rade, bo praca jest bardzo obiecująca zarówno pod wzgledem finansowym jak i mozliwością rozwoju :) A te szaszłyki to moze w piekarniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna D.
Owieczka- to super! a zdradzisz co to za praca? ja tylko na recepcje,wiec nic szczegolnego..... Na pewno dasz rade!!!! no ba, na piekarnik nie wpadlam, chyba jem za malo kalroii bo juz przestaje myslec ;-) a jakie miesko uzywasz? i co dodajesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna D.
83- chcesz sie przylaczyc? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozmawiam z grubaskami a zreszta zamiast narzekac to ruszcie sie troche moze wam ubedzie tluszczu pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Italianaaaa
kalkulator kalorii polecam na stronie schudnijmy.pl aaa i kawę piję codziennie ze śmietanką i nie ma jakiegoś negatywnego wpływu na chudnięcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Italianaaaa
do calkiem serio w udzie tyle ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam stare i nowe dziewczynki ja niestety zaprzestałam diety bo chora jestem i bardzo osłabiona a musze miec siłe zeby młodym sie zajmowac, ale jak tylko wyzdrowieje to od razu biore sie znowu za gubienie kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Italianaaaa
do kaktusowata Witaj, ja też troszkę się przeziębiłam :P ale Ty chora zdrowiej nam zdrowiej szybko i wracaj do dietki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×