Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

czy ja wiem... nie mam czasu... i tak już mam ten cykll w nosie ... już dość nerwów sie nazjadałam.... zrobie zobacze że nie jestem i chyba mnie do wariatkowa wyślą..... właśnie i wogóle państwo nie pomaga takim kobietom jak my... zero wsparcia...... ;(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuję CI również... no palanty to mało powiedziane... nic tylko ta jebana kasa............. też tyle przeszłaś i nadal przechodzisz... to czekanie ta niewiadoma co będzie dalej... no już nie wiem czy Pan Bóg wystawia nas na próbę, czy musi być gorzej żeby potem było lepiej.... żyć nie przejmować się , dać sobie spokój co będzie to będzie..... NIE DA SIĘ TAK :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Paula Na razie jest dobrze. Kolejne wyniki są w drodze, a kolejna wizyta na początku lipca. Idii Co do podwójnego IUI Paula ma dużo racji... Ale zawsze warto spróbować. Komórki może się łączą, ale może być coś co nie pozwala zagnieździć się zarodkowi... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwka bez cukieru4321
Dziękuje za odp. i ze mnie nie zjechałyscie. Rozmawialam z nim juz kilka razy.Wypłakałam sie i krzyczałam ale on wtedy po obiecywał,ze spróbujemy jeszcze raz i na tym sie skonczyło.Kiedyś gdy go do muru przyparłam powiedzial ze sie boi ze ja komus kiedys powiem ze to nie jego dziecko!!Kuzwa jasna to moja rodzina nie wie(na pewno sie domysla po tylu latach bedac małżenstwem!!!) tylko moja siostra a ta dowidziala sie od mojego tescia w sklepie gdy ten oznajmil ze "tyle juz pieniedzy wydali a tu takie niepowodzenie" to bylo krótko po tym jak sie in vitro nie powiodło. I on śmie mi powiedziec ze sie wygadam.Nie mam nikogo z kim moge na tten temat pogadac.Wszystkie znajome maja dzieci,siotra takze .Przyjaciólki od serca nie mam.Męza brata żona takze ma dziecko.Tesciowa 3 urodzila!Syty nie zrozumie głodnego!! Tylko tu moge sie wygadac. A nawet gdyby sie ktos kiedys dowiedzial to co? Przestanie dziecko kochac? Brak słów..Ale podejde za miesiąc lub 2 do inseminacji.Na razie po cichutku biore kwas foliowy..Spróbuje pogadac w najblizszym czasie.. A dzisiaj gratulowalam na nk kolezance córeczki którą urodzila...Przez łzy gratulowalam..Pozdrawiam was laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliwka bez cukieru no tak to juz jest ze ten komu latwo przyszko u szybko nigdy nie zrozumie takiej osoby sama wien jak to jest bo moja siostra ma 10miesieczna core szwagierka 6miesiecznego synka. a na 25grudnia moja druga siostra ma termin i tez mi jest ciezko jak cholera i czasrem sie zastanawiam czemu to akurat z nich wszystkich mnie spotkalio i nikt mnie nie rozumie bo nie przezyly anie nie przezywaja trgo co ja i latwo sie niestety mowi gdy samemu sie tego nie doswiadczylo ty przykre naprawde:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Marietanko Po bromergonie jest odjazd. Bierz go na noc przed spaniem. To jedyna możliwość aby w miarę możliwości funkcjonować. Później przyzwyczaisz się. Sliwko W swoich odczuciach nie jesteś osamotniona. A presja otoczenia tylko pogarsza sytuacją. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrabi biore na noc przed snem, ale wraz w dzień głowa mi pęka i niedobrze :/może przejdzie z czasem, to juz tydzień. Śliwka, nikt nie zrozumie nas tak dobrze jak osoba która przechodzi bądź przeszła to samo. Ja odcięłam się od koleżanek z małymi dziećmi, na ulicy gdy widzę kobietę w ciąży przyklejam jej epitet pod nosem, omijam sklepy z dziecinnymi rzeczami, łzami reaguje na reklamy z dziećmi, itp. To jest silniejsze, mimo iż staram się i tu nie chodzi że źle zyczę, absolutnie, zwyczajnie zazdroszczę. umysł płata figle. Zwykła zazdrość i nie rozumienie tego co dzieje sie w moim zyciu. Nie ogarniam jak tam na górze było to przydzielone. Może nie stałam w odpowiedniej kolejce jak rozdawali dar macierzyństwa.? DLatego nie przejmuj się, masz prawo miec takie mysli, odczucia. To naturalkne, jesteśmy tylko ludzmi. Nauczyłam się wszystko co na mnie spływa przyjmować z pokorą.Kiedys napiszę bloga, mimo 29 lat przeszłam w zyciu bardzo dużo i jednego czego się nauczyłam to pokora, spokój. Nie interesuje mnie co mowią o mnie inni, jak oceniają, czym się kierują. Ludzie są z natury ciekawi, bardziej interesują się czyimś życiem, szczegolnie gdy dzieje się w nim coś złego. Często ranią nie mając o tym pojecia. Bo skąd ma wiedzieć co czujemy kobeita mająca 5 dzieci, i płodnośc jak młoda bogini?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka dziewczyny mają rację. Nikt nie rozumie nas lepiej niż my same. Przechodzimy przez to samo, badania, wizyty u gina potem stymulacja. Ktoś kto nie ma takiego problemu nie zrozumie nas. Jesteśmy razem i wiedz, ze na tym forum tak się zaprzyjaźniłyśmy, ze piszemy sobie o wszystkich naszych rozterkach. jednym minusem jest tylko to, ze się nie spotkamy a wielka szkoda, bo chciałabym uścisnąć nas wszystkie. Pozdrawiam was wszystkie i mocno całuję. WYGRAMY TE WALKĘ - WSZYSTKIE ZOBACZYCIE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dzisiaj 31 dc i nie przyszła @ . Wystarczy ze jeden miesiac nie bede sie faszerowac lekami i @ sama przyjsc nie moze. Niestety test wyszedł negatywny ani cienia cienia nadzeji :( Czekam jeszcze może @ sama przyjdzie a jak nie to jade po dupka na wywolanie i zas wszystko od nowa...chyba bede rozmawiac o laparoskopi ale nie wiem czy bede mogla zrobic na kasę chorych a jak nie to koszmar bo to duzo kosztuje miedzy 3500 a 4500- dla mnie maskarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bachulinek ja mam dokładnie tak samo też 31 dc dwa negatywne testy bez cienia nadzieji, wiem że dostanę @ - mam przeczucie tym bardziej te negatywne testy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mam więcej śluzu ale to chyba nie ma znaczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idii ale ten śluz to może jest jakis objaw ja nie mam żadnych ani na @ ani na ciąże. Testujemy za 48 godzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bachulinek NFZ finansuje laparoskopie. Jak masz możliwość to wykorzystaj ją. Z całą pewnością pieniążki zdążysz jeszcze wydać. :( Marietanko Niestety można po nim chodzić po ścianach i suficie... Ale będzie lepiej. Za 3 tygodnie sprawdzisz poziom? A na razie nie denerwuj się i nie zazdrość. Jesteś coraz bliżej początku kolejki... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha nie wiem czy wytrzymam i czy jutro nie zrobię ale jak ty zrobisz za 48 h to ja też ;) ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mam oglądać?? chyba nie mam żadnych zmian ;/ lub... co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bachulinek dziś mam 31 dc ale powiem Ci że w ostatnim cyklu miałam 34 dc i dosłam @ ;/ beznadzieja więc przez to nie liczę na to że będzie..... kurcze to chyba tez nie dobrze jak są takie długie cykle... prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczne tak bralam tabletki antykoncepcyjne pozniej zrobilam 7 dniowa przerwe po niej nie zaczelam brac tabletek dokladnie przerwa trawala do czwartku zeszlego tygodnia wzieam w sobore jak sie nie myle tabletke od tamtej pory juz ne bire wspolzylam caly czas z narzeczonym oprocz wczorajszego dnia czy moge byc w ciazy dodam ze dostalm lekkieg krwawienia wczoraj... KOBIETY POMOZCIE BLAGAM ODPISZCIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pisalam tu kiedys I dalej podczytuje. Ja na prolaktyne bralam parlodel Bo na mniejsze skutki uboczne. Na marginesie dodam ze w ciaze zaszlam z prolaktyna 40! Norma jest chyba do 24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest temat związany z inseminacją a inne szukaj w innym temmecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycuszki malenkie jak zawsze czyli zadnych zmian, nie bolą. Ja testuje za 48 godzin wieć Idii wytrzymaj pojutrze rano testujemy :) A co do laparo to owszem jest finansowany ale chyba jak sie ma od prywatnego skierowanie to wtedy nie refendują? Nie wiem jak to jest. A wiesz jak to z lekarzami z kasy powiedzą że jak sie lecze prywatnie to se mam za zabieg zaplacic i nie przepisze mi skierowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia to jest forum dla chcących zajśc które dałyby wszystko za dziecko, wieć prosze nie wkurzaj nas. Jeżeli zaszłaś to masz cholerne szczeście- a zajsc moglaś skoro po przerwie nie bralaś tabletek bo to teoretycznie może byc okres plodny- zobacz na ulotce jest napisane co robic jesli pominie sie tabletkę i w zależności od tygodnia cyklu. Plamienia raczej mowią o tym że nie zaciążylaś ale może to być równiez hormonalne a moze masz za slabe tabletki. Ale ogolnie nie wiem jak weszlaś na forum z tym pytaniem gdzie tematem jest nieplodność ??? A tak apropo nie stosujesz w ogóle znaków interpunkcji? cięzko Cię zrozumieć piszesz "ciurkiem" jedno stu kilometrowe zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bachulinek dobrze wstrzymuję sie również do piętku rano :) i daj szybciutko znac jak wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Karola Przede wszystkim bardzo gratuluję, że się Wam udało. :) W części masz raję. W czasie laktacji też jest znacznie mniejsza szansa na ciążę a jednak zdarzają się... Może jesteśmy przypadkami, że to nieznaczne przekroczenie powoduje blokadę. Zresztą w pozostałych wynikach nie ma nic niepokojącego. kasiu Nie doprowadzaj dziewczyn do białej gorączki... I bez tak złośliwych pytań mają bardzo ciężko. Idii W 30 d.c. piersi były powiększone z widocznymi żyłkami, ... dół bardziej ukrwiony i ciemniejszy niż zwykle... Bachulinek Jeżeli lekarz ma oprócz prywatnej praktyki umowę z NFZ to chyba może zdecydować się na akt łaski i dać Ci skierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×