Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiek1984

starania o dzidzię

Polecane posty

dziękuję za dobre słowo ;) na pewno wszystkie będziemy miały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez mamy taki plan ;) ja też nie chcę za wszelką cene walczyć o swoje dziecko. Strasznie długo to trwa i jest mega kosztowne a w tym czasie można już pokochać jakiegoś malucha i dać mu dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ja narazie wierze ze jak się raz udało to i następny raz musi się udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, każdej z nas się uda, zobaczycie :) A jeśli któraś będzie mogła stworzyć dom takiemu dziecku z domu dziecka, to dlaczego nie, przecież kochacie na pewno dzieci swojego rodzeństwa, albo kuzynostwa, a to nie są wasze dzieci, więc takie też pokochacie. Ja synka mojego brata tak bardzo kocham, że dla niego wszystko bym oddała, zresztą on do mnie też jest bardzo przywiązany, taki szkrabek z niego kochany jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki :):) Monique - SUPER, GRATULACJE OGROMNE 🌼 Bardzo się cieszę :-D Dziewczynki, nie bardzo mam czas (jak zwykle) na czytanie.....Tyle tylko co rzuciło mi się w oczy - ja też pewnie będę starać się całe życie - więc jest nas więcej....:(:( U mojego M w rodzinie też są bliźniaki, plus leczenie mnie hormonami też może dać efekt w postaci bliźniaków/ hmmm lub trojaczków :-P Żartowałam sobie.... Kobitki - ja znikam na kilka dni, wyjeżdżamy do rodziny męża. W poniedziałek powinniśmy wrócić to się odezwę. Jedziemy w goście do czteroletnich bliźniaków. Już sie nie mogę doczekać....:-D Życzę Wam miłego i spokojnego weekendu, buźka :-D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :) Ale mam dzisiaj jakiś męczący dzień cały czas jestem senna i ćmi coś w jajnikach jakbym miała dostać okres,i nic mi dzisiaj nie wychodzi smażyłam dzisiaj naleśniki i oczywiście 3 razy musiałam wyrzucić do kosza bo mi się przywierały miałam ochotę już nie robić ale smażyłam tez dla teściowej jeszcze się na dodatek poparzyłam sobie palca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta2387 a ja dalej ryczę bez powodu :( mogłoby już przejść. Do tego jestem przeziębiona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki, super ze wreszcie weekend ;) Jakieś przesilenie wiosenne mnie dopadło chyba bo ciągle senna jestem. Dzisiaj bylismy na zakupach i chcieliśmy kupić piersi z kurczaka, podchodzimy do stoiska i jak mnie cofnęło .... masakra Mój M musiał kupić, bo nie mogłam znieść tego zapachu. Nie wiem czy tam naprawdę tak śmierdziało, czy to efekt mojej urojonej ciąży ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek pewnie tam tak śmierdziało :) a ja dzisiaj się popołudniu położyłam i nie mogłam się na piersi położyć bo mnie tak bolały a co z tego ze spalam jak oczy same mi się zamykają ale czekam na mężulka :) a powiedzcie mi czy po starankach czekacie spokojnie do @ czy normalnie współżyjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie piersi trochę odpuściły (może od leków przeciwbólowych?) tylko te humorki mi zostały :( Moja urojona ciąża trochę mi odpuściła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to zależy jak mamy ochotę ;) Mojemu M nie śmierdziało. Mówił, że jak zwykle ;) Marta z tymi piersiami to ja mam podobnie, kiedyś to mnie tylko przed okresem bolały a teraz to już od połowy cyklu. My kobity to się nacierpieć musimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piersi jak piersi teraz troszkę mniej bolą ale w prawym jajniku czuje jakby ktoś mnie igłą kul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi :) my mamy wszystkie takie same objawy :P mnie wczoraj tak bolał jajnik, że się ruszać nie mogłam :) hehe ale te zapachy najbardziej prawdopodobne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my w sumie okres mamy dostać bardzo podobnie więc możliwe że objawy mamy w tym samym czasie ;P ja tez oglądam ciuszki i ledwo powstrzymuje się od kupienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos ciąży urojonej i objawów. Ja kiedyś starałam się o dzidzię 2 lata i co miesiąc miałam objawy ciąży, bolące piersi, nudności itd. Jak w końcu zaszłam w ciąże to dopiero zorientowałam się gdy byłam w 6 tygodniu, ale nie z powodu objawów, tylko zrobiłam test i doznałam szoku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie by było żebyśmy wszystkie razem zaciążyły :) wymieniać się doświadczeniami i wogole no ja tez nie mogę się powstrzymać ale muszę bo nie chce zapeszać ale gorzej będzie jak zostanę mama chyba wszystkie ciuszki będą moje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękne są dziecięce ciuszki, słodkaśne. Ja chyba będę musiała mieć wydzielane pieniądze bo inaczej nie będziemy jeść a kompletować szafę malucha. Fajnie kupować na allegro, w sklepach to te ciuszki okropnie drogie, ceny jak za ciuchy dla dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jak mam zły humor to oglądam sobie ciuszki, mebelki i wózki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czasami tak już się tak wkręcam to sobie oglądam, siedzę cały dzień na forum, potem sobie popłaczę i znów mam spokój na jakiś czas. Może kiepski sposób, ale działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do terminu @ to ja mam nadzieje, że przyjdzie w przyszłym tygodniu - a ten kwietniowy to jest najdłuższy "normalny" cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety musimy się uzbroić w cierpliwość i czekać .... jakie macie plany na weekend? pogoda ma podobno być kiepska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro pewnie na zakupy i popołudniu pojedziemy do mojego taty a w niedziele w domku bo mąż już będzie popołudniu jechał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ambitnie chciałam umyć okna, żeby zobaczyć wiosnę ale chyba ze względu na pogodę sobie odpuszczę i przeznaczę czas na ogarnięcie mieszkania a później jakieś zdrowe gotowanie. Od tygodnia postanowiłam, że będziemy się zdrowo odżywiać. Wyszukałam w necie przepisy na sałatki, pozbierałam je w jeden plik wordowy i teraz każdego dnia inna sałatka dla zdrowia i urody ;) Wieczorem może jakiś film? A niedziela to w sumie nie wiem, jeszcze nie myśleliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×