Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiek1984

starania o dzidzię

Polecane posty

Marta, 3mam kciuki :) Ajlin, może to za wcześnie, ja robiłam 1 test w dniu spodziewanej @, wyszedł negatywny, za 4 dni zrobiłam znowu i 2 kreseczka wyszła bardzo blada, a 2 dni później wyszla już bardzo widoczna, także może za szybko zrobiłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam robić w środę betę ale dziś juz nie wytrzymałam i poszlam po pracy.... a teraz szaleję, bo nie moge sie doczekać wyniku. Ma być ok 21-22 w necie. Uhhhh brzuch mnie boli jak na okres....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, że będziecie się cieszyły z powodu bety :) życzę wam fasolek. Robiłam test o czułość 10 więc myślę, że się nie pomylił. Czekam na @... może uda się za miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin mi tez się wydaje ze na test jest za wcześnie a może to objawy maluszka ja niby betę mogę już zrobić w środę ale zrobię we czwartek choć i tak wiem ze nic z tego nie będzie.A jeszcze jak teraz jechałam to dwa czarne koty mi przebiegły przez drogę. A tobie monika wielkie gratulacje ze sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie @ nie przyszła, więc jeszcze jakaś nadzieja jest. Jeżeli do 8.04 nie dostane to dopiero wtedy będę robić betę i do gin bo to już będzie bardzo długo. Na razie staram się nie martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba dzisiaj nie dam wam znać bo cudowna Diagnostyka własnie mi pokazuje błędne logowanie do serwisu mimo podania prawidłowego numeru karty oraz pinu. Uhhhhh aż gorączki z nerwów dostałam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajlin, mój 1 test też miał czułość 10, a wyszedł negatywny, także nie martw się :) Kasia, 3mam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monique222 dziękuje za pocieszenie :) w sumie lepiej mieć głupią nadzieję aż do @ niż się wkurzać, że jeszcze jej nie ma. kasiek1984 co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie działa mi ta e-diagnostyka i nie moge sprawdzić wyników ;( dobre hasło i login a pokazuje mi ze nieprawidłowy login lub hasło ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde a mnie jednak bolą piersi i mam brzuch taki wzdęty ze wyglądam jak w piątym miesiącu ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mówiłam i mają być wyniki 21-22 w necie kurde bez sensu takie czekanie, nakrece się a pewnie nic z tego ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, 3 mam kciuki, pisz od razu jak będziesz coś wiedziala :) Marta, ja mam to samo, brzuch mam jak balonik, a ja jestem dopiero prawdopodobnie w 3 tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda :( daj znać jutro, na pewno już będzie wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek serdeczne gratulacje i chyba ja zrobię betę jak tobie o tyle szybciej wykazała coś a ilu dniowe masz cykle ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×