Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiek1984

starania o dzidzię

Polecane posty

kasiek1984 gratuluję :) na zwykłym teście chyba też by już wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monique222 a powiedz mi, to w którym dniu cyklu wyszedł Ci pozytywny test? i znów robiłaś o czułości 10 czy już później 25? Poza tym jak się czujesz? :) jakieś objawy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin i zobaczysz pewnie ty ujrzysz dwie kreski na teście i zostanę znowu sama :( a nawet nie mam jak kupić ani testu ani jak jechać na betę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta2387 bez przesady, z moimi jajnikami to nie takie proste... ja po prostu wole mieć nadzieje, skoro nie mam @ niż się dołować i opóźniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK........... WIEK...... CYKL....... TERMIN@........ ......MIEJSCOWOŚĆ monique222.....28.........1..........20.03.2011.......... ....Wrocław PABLINKA........26.........3..........25.03.2011......... .....MANCHESTER Dorotka 78......32........34.......ok.1.04.2011..............Skierniewice marta2387......24.........5........ok.4.04.2011.......... ....Gliwice kasiek 1984 ....27........13..........06.04.2011..............Wrocław ajlin..............23..........3.........?06.04.2011..... ........Wrocław to teraz trzeba zrobić rubrykę dla przyszłych mamuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek 1984 to tobie wyszła beta tydzień przed terminem? to faktycznie szybko... to Twoja ciąża ma ze 2-3 dni? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajlin, mój 1 test był bardzo czuły 10, i robilam go 1 32 dc, wyszedł negatywny, następne były w 36 dc i 38 ale te robiłam z czułością na 25 więc masz szansę :) 3mam kciuki za Ciebie kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow... to faktycznie... u mnie dziś dopiero 30 dc.... a jak się czujesz? :) poza tym, że szczęśliwa? :) miałaś jakieś objawy, jeśli mogę spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie jadłam obiad i wogole mi nie podchodziło to spaghetti miałam wrażenie ze zwymiotuje :( a przecież ja bardzo to lubię nie wiem co się dzieje może jutro uda mi się betę zrobić a jak nie to we czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta2387 jeszcze się okaże, że to Ty mnie tu zostawisz a sama zafasolkujesz :P no pięknie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, może jesteś w ciąży :) Ajlin, na początku miałam objawy podobne do @, ale nie bolały mnie piersi, tylko miałam bardzo nabrzmiałe, i brzuch mnie pobolewał, ale ten ból był inny niż na @, był bardziej ciągnący. Poza tym nic więcej. teraz mnie też pobolewa brzuch, ale mniej, bolą mnie strasznie sutki, i brzuch mam czasem jak balon nabrzmiały i nic poza tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin nie martw sie na pewno cie nie zostawię :) bo wątpię żebym załapała wiesz kochanie się tylko we weekend jest uciążliwe ale co zrobić. Jednak będę miała możliwość kupienia dzisiaj testu bo wieczorkiem jadę po teścia i szwagra do pracy to kupie ten czulszy a wiecie ile on około kosztuje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, wiec tak po pierwsze to jestem w szoku, po drugie jestem zmeczona bo się nie wyspałam. Pół nocy siedziałam na stronie Diagnostyki czekając na wynik, a jak już zasnęłam to śniły mi się oczywiście wyniki.... masakra o 4.00 rano sprawdzałam to jeszcze ich nie było. Wstałam o 7.00 i proszę taka niespodzianka ;) Ja mam bardzo różne cykle, dlatego napisałam że spodziewam się okresu ok 06.04 ale trochę przegięłam z tym terminem. Powinnam dostać okres ok 2-3.04 Jutro ide powtórzyć bete, zobaczymy czy przyrasta. Oczywiście za Was dalej trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie. mam regularne cykle 28 dniowe. w dni plodne kochalam sie z narzeczonym. od 9 dni nie mam okresu. wczesniej wszystko bylo regularnie. w ostatnim czasie w moim zyciu nie bylo zadnych zmian ani chorob wiec wykluczam to. nie staramy sie z partnerem o dziecko ale nie wykluczamy zajscia, gdyz sie nie zabezpieczamy. wczoraj wieczorem zrobilam test -Vitam, który wyszedł negatywnie. czy w 9 dni od daty spodziewanej miesiaczki moze wyjsc negatywny, jesli jest ciaza????? dodam ze ten test byl jakis dziwnie tani... co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek1984 gratuluję Ci bardzo :) i zazdroszczę :P :) opisz nam objawy bardzo wczesnej ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olciafer - troszkę dziwne że wyszedł Ci negatywny mimo, że od spodziewanej misiączki minęło 9 dni, kup nowy test najlepiej bobotest lub unitest i sprawdź z samego rana. Albo najlepiej idż na badanie krwi, wtedy będziesz miała 100% pewności. Pewnie myślisz, czy wpadłaś czy też nie i dlatego Ci się opóźnia @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuje sie tym za bardzo poza tym na poczatku wogole ciazy nie bralam pod uwage dopiero po 3 dniach spoznienia przeszlo mi przez mysl.. nie schizuje sie tym , nawet bym sie bardzo ucieszyla. czy ktoras z was miala taka sytuacje ze pomimo negatywnego testu byla w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na twoim miejscu bym powtórzyła test, ja wykonywałam 1 test w dniu spodziewanej miesiączki i wyszedł mi negatywny, następnie po 4 dniach kolejny test i wyszła 2 blada kreseczka, kolejne 2 dni i wyszła ciemniejsza 2 kreseczka, także to zalezy od stężenia hormonu hcg u kobiety która jest w ciąży i od wieku ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie :) czyli jednak testy moga sie mylic-i mozna brac taka ewentualnosc pod uwage :) zobaczymy co z tego będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To 3mam kciuki za Ciebie :) Ja dzisiaj się naczytałam o ciąży pozamacicznej i jestem przerażona :( Wiem, nie powinnam się stresować i czytać takich artykułów, ale jakoś nie wytrzymałam ... Mam nadzieję że u mnie jest wszystko ok. Dopiero w przyszłym tygodniu w czwartek dowiem się czy wszystko jest w 100% ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak nie kupiłam testu apteka była zamknięta i takie plusy są mieszkania na wiosce :( jeszcze mąż wziął auto może jutro uda mi się jakoś dostać do miasta ale to już zrobię betę bo okropne jest te czekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytałyście o objawy, ja miałam następujące - bóle piersi, okropne od ponad tygodnia śpie w staniku bo inaczej nie uda mi się zasnąć - kucie w podbrzuszu, takie delikane ale wyczuwalne, coś podobnego jak przed okresem ale to już trwa ponad tydzień - raz zrobiło mi się niedobrze w sklepie kiedy kupowaliśmy kurczaka no i ostatnio zauważyłam, że łatwo się wzruszam kiedy w tv coś smutnego pokazują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do testów to kupiłam dzisiaj jeden, bo chciałam zrobić zdjęcie dwóch kresek żeby kiedyś dziecku do albumu włożyć i co? oczywiście jedna kreska. Fakt, że robiłam go wieczorem ale chyba powinien już wyjść ... w czwartek rano powtórzę hcg. Szkoda kasy na testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek1984 no co Ty jedna kreska? no w szoku jestem... ale bardzo Ci gratuluję :) super :) na bieżąco nas informuje i nie opuszczaj :P :) mnie dzisiaj brzuch bolał ale @ nie ma :( cóż zobaczymy. Jak nie przyjdzie do poniedziałku to znów zatestuję. W sumie to poza tą awersją do alkoholu i sinymi sutkami to wszystko niestety wskazuje na @ :( szkoda, ale będę się cieszyć jak chociaż @ przyjdzie w normalnym terminie :) marta2387 trzymam kciuki za Ciebie :) ja Cię rozumiem. Dziś mój 30 dc a ja już robiłam dwa testy do tej pory :P och ale się rozpisałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny co tak cicho? kasiek jak się czujesz? cały czas chodzi mi po głowie, że jesteś w ciąży a test negatywny - beznadziejne te testy. Mnie boli brzuch i piersi :( czekam na tą złośliwą @ a ona zamiast przyjść to mi życie uprzykrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ajlin no mnie tez cały czas jajniki bolą a raczej klują i te piersi nie dają mi spokoju bo wcześniej nie miałam boli piersi a do miasta dopiero jutro się dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta2387 ja to już naprawdę nie wiem... zastanawiam się czy na betę nie pójść... miałam wytrzymać do 4.04 i zrobić jeszcze jeden test... sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro będę robiła betę bo w sumie szkoda kasy na testy tak jak dziewczyny mówiły a z bety masz 100% pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×