Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiek1984

starania o dzidzię

Polecane posty

tylko mi się wydaje, że to jednak nie ciąża, a beta u mnie w lab kosztuje 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nie wiem :( jak robiłam gdzie indziej to 30 płaciłam :( ale tu mam blisko ... poczekam jeszcze... w zasadzie jak mam być w ciąży to i tak to nic nie zmieni... kupie dzisiaj test i zrobię jutro albo w piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj nawet sobie płakałam bo jestem bezradna fakt faktem co ma być to będzie ale boje się bo znowu tyle się staramy i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie najbardziej denerwuje to samopoczucie... niby wszystko wskazuje na ciąże, człowiek się nakręci... a ciąży jak nie było tak nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mam objawy na ciąże a to tak samo może być na @ ale boje sie później znowu rozczarowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dalej zero @... jutro ide do gina sprawdzic o co chodzi... od wczora mi sie zdarzaja zawroty glowy. mam nadzieje ze zafasolkowalam ale coraz bardziej watpie ze jestem w ciazy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Piękny dzień dzisiaj, prawda :) Dziewczyny czy macie jakieś objawy w ciąży - typu mdłości? Bo ja nie mam i nie wiem czy to normalne, czy tak akurat mam ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie masz mdlości a jestes w ciazy to sie tylko ciesz :) nie kazda kobieta ma mdłości w ciązy. moja szwagierka wogóle nie miała mdłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z 1 strony to dobrze, że nie mam mdłości, ale z 2 podobno dobrze jest jak one występują. W sumie każda kobieta jest inna więc inaczej jej organizm reaguje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monique222 ja mam mdłości za Ciebie :P a u mnie ciąży na razie brak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z wrocławia... mogłybyście mi jakiegoś dobrego ginekologa polecić? może ten co Wy do niego chodzicie? będę wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, dopiero wróciłam do domu. Aaaaaa moim kolejnym objawem jest to że mi się nie chce jeść, kurde dziś jadłam tylko jogurt i małą miseczke szpinaku. Odrzuca mnie od wszystkiego. Nie jest mi niedobrze tylko nie chce mi się jeść i okropnie mi się odbija i nie wiem zupełnie po czym bo nic nie jem ani nie pije nic gazowanego. Wiecie co, tez się zastanawiam co z tym testem cholernym, dlaczego pokazał jedna kreskę? Jutro bede robić bete, naprawde szkoda kasy na testy, u mnie kosztuje 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chciałabym polecić Wam panią ginekolog z Wrocławia Ewa Pyszkowska Moczulewska, rewelacyjna lekarka. Miła, przyjemna i bardzo kompetentna. Miałam już wielu lekarzy i Ona jedyna jest naprawdę godna polecenia. Ja chodzę do niej do 4MED na ul. Krasińskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dalej piersi bolą :( już odpoczęłam to brzuch trochę mniej. Ja muszę zmienić gin bo moja jest negatywnie nastawiona do mojego zajścia w ciąże... poza tym u niej nie można z osobą towarzyszącą, a ja jak się uda to wolałabym, żeby mój mógł zobaczyć fasolkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam obrzmiałe piersi i sine sutki, ale krwinek nie mam chyba popękanych. Za to żyłki mam jakieś takie fioletowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejciujejciu
o rany ale sobie wkręcacie,a to do niczego dobrego nie prowadzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam nabrzmiałe żyły mocniej mi widać na piersiach a brodawki mocno macie powiększone??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chyba jesteście w ciąży czego Wam życzę :) Ja mam tylko sutki jakby większe, i ciemniejszy kolor mają :) Ajlin, ja polecam Annę Gryboś-Jagielską, mi bardzo pomogła w moich perypetiach z cytologią, a teraz będzie prowadzić moją ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejciujejciu
no na bank jestescie w ciązy,@ przyjdzie i bedzie płacz i blokada na długie lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejciujejciu
ale ja nie zazdroszczę ,tylko znam to z własnego doswiadczenia,starałam sie 7 miesiecy i co miesiac miałam objawy takie jak wy,a gdy naprawdę wyluzowałam i zaszłam to nawet 1 objawu ciązy nie miałam,ja wam dobre rady daje,sory jak kogos uraziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się podoba, że możemy te wszystkie objawy (urojone czy nie) napisać. Wszędzie mówią, że się wkręcam i sobie szukam jak coś napiszę, a mi jest lepiej jak napiszę i to przeczytam... widzę wtedy czego się doszukuję i staram się odpuścić :) a co do sutków to ja mam jakieś duże w tym cyklu. dzięki za namiary na gin :) jak nie dostanę @ to wybiorę się z tymi moimi mega długimi cyklami. A może organizm mi zrobi niespodziankę i jutro dostanę @ albo 2 kreski - z obu się ucieszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejciujejciu a ja mam liczne objawy i myślę ze tym razem się udało (wysokie HCG), a to że pisze o objawach to tylko dlatego, że je mam. To forum jest po to, żeby się wspierać i wymieniać się chociażby tym co kogo boli i strzyka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajlin tak samo jak Ty uważam, czasem lepiej jest napisać i się pośmiać ze swoich objawów niż wkręcać sobie i się dołować. Ja miałam tak, że mimo iż miałam jakies objawy to ciągle myślałam że to na zbliżającą się @, a tutaj los mi sprawił niespodziankę i okazało sie że jestem w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×