Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

cześć dziewczyny!! Jestem listopadówką 2010:-) zostało mi 68 kapsułek wit K. jeśli któraś chciałaby odkupić za 25zł, przesyłka gratis. prosze o kontakt na gg 5329891. Trzymajcie sie cieplutko i wyśpijcie sie na zapas:-) tzrymam kciuki żeby wasze forum przetrwało bo takie coś daje dużo wsparcia: i cenne porady-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniaczek25
super ten pomysl z mailem.miejmy nadzieje ze sie sprawdzi o to moj adres idunia_@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do pampersow, to na poczatek mam 4 paczki new born 2-5kg, z PAMPERSA, ale rozmawiałam ze znajoma i mowi ze te z rossmana sa tez dobre, bo w sumie tych pierwszych zuzywa sie najwiecej, jak na poczatku prktycznie jest sama kupka:) pozniej jak np dziecko sie zsika to lepirj miec juz te lepsze pampersy bo sa bardziej chlonne i moze nawet kilka razy zrobic siku i nie przepuszcaja wilgoci ani na zewnatrz ani dziecko tez jej nie czuje. poza tym mam 4 paczki 3-6, pozniej mam jak na razie 4 paczki "trójek" i a paczki "czwórek" ale czeka mnie jeszcze koncem listopada kolejna dostawa 3 i 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) can_do wysłałam do Ciebie maila jak mogłabyś wyślij mi login i hasło ok . ja ostatnio dobrze śpie ale póki nie zasne wieczorem to mnie męczy ból bioder skurcze i brzuszek już mi ciąży troszke :) ale jeszcze troszke i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też proszę izabelaptl0@gmail.com Odnośnie szczepień zamierzam dziewczynki zaszczepić przeciw meningokokom i pneumokokom, ale tylko ze względu programu profilaktycznemu w moim mieście. Inaczej zabrakło by kasy. Podziwiam wasz zapas pieluch. Ja mam tylko kupione do szpitala pampersy 1 te sensitive 78szt na moją dwójkę. Potem zamierzam kupić dade, ale też nie robię zapasów - gdzie trzymać takie ilości. Dziś mamy zamiar odebrać zamówione łóżeczka i dokupić resztę potrzebnych rzeczy. Na razie łóżeczka pozostaną złożone - teraz składamy meble do naszego pokoju, gdzie są jeszcze stare. Tak więc ciągle na walizkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że mama bąbelków jeszcze zapakowana. Między naszymi terminami jest tylko 1 dzień różnicy i wiem, że nasze maluchy powinny jeszcze trochę posiedzieć w brzuszkach - choć jest bardzo ciężką. Sweet maleńka polecam Ci jogurt, chyba bakomy lub jogobeli, słodzony samymi owocami. Ja jadłam go na 2 śniadanie i zawsze miałam dobry cukier. Jeśli z usg wszystko wychodzi dobrze nie ma co się stresować. Stres i nerwy też mogą wpływać na poziom cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Poproszę o hasło na maila martkadz@op.pl ja też czekam na kuriera z łóżeczkiem, miał być już wczoraj ale coś się nie pojawił... chyba się nie doczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc podaję i ja: scarl3tt@o2.pl A ja znów jestem zasmarkana i najlepiej nie wychodziłabym z łóżka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczka007 ja też czekam za paczka a dokładnie za fotelikiem samochodowym. dziewczyny a tak z innej beczki coś sie źle czuje . Leże teraz może przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, u mnie noc kiepska, jestem przeziębiona i to właśnie w nocy mam napady kaszlu, zatkany nos, ogólnie masakra :( Dopadł mnie ogólny brak formy i energii. A jutro muszę zacząć przygotowania do urodzinek synka, mam nadzieję, że dam radę, bryyy... joanna_r... wczoraj oglądałam ten kombinezonik, jest przesłodki i też się zastanawiam nad kupnem ;) kosztuje chyba 99,99. Pisałyście o pampersach, jak nie mam wielkich zapasów, bo zaledwie 2 opakowanie Huggisów, ale myślę, że na pierwsze dni wystarczy, sklep pod nosem, więc można zawsze wyskoczyć. Dla Huberta stosowałam naprzemiennie, zależnie które były w promocji Pampers albo Huggis. z husteczkami podobnie. Co do wielkości pieluszek, Hubert tych namniejszych Newborn używał chyba do ok 1,5 miesiąca, a urodził się z wagą 3210g, pożiej kupiliśmy rozmiar 2, ale z tego co pamiętał różniły się długością zaledwie o kilka milimetrów, może bardziej chodzi zatem o chłonność. Podaję emaila: magslom@wp.pl, poproszę o dodanie również i mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) U mnie noc kiepska;/ obudziałam sie znowu cała obolała i na dodatek z bolacym gardłem...jade załatwic szybko wszystko,do apteki po cos na gardło i leze... Meile wysłałam:) W nocy miałam 2 razy takie uczucie jakby mnie kolka złapała i nie wiem czy to był skurcz czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem co sie dzieje ale nie moge sie zalogowac na "nasza" poczte...?! Dzisiaj ogolnie nawet dobrze sie czuje... Co prawda jestem troszke polamana ale to przez to ze caly "zwierzyniec" mi sie rozwalal w lozku...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie sie zaczełam zastanawiac czy to nie bedzie tak ze jak jedna sie zaloguje to druga juz nie da rady;/ ja sie wylogowałam próbujcie...listopadowki wpsiujcie przez "o" nie przez "ó"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie... a poza tym mozna by sie wymienic danym do nk lub facebooka jesli macie (oczywicie na naszym mailu) to jest jeszcze wieksza szansa ze kontakt sie nie urwie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i przyszło nosidełko jest śliczne firmy baby design beżowo-pomarańczow-granatowe :) ciesze sie bardzo . dziewczyny macie to uczucie w jednej chwili jesteście radosne w drugiej czujecie niepokój strach przed tym co będzie bo mnie to dopadło . Nie boje sie porodu ale tego co pózniej będzie . Pytanko kieruje szczególnie do mam które już mają starszaczka . Przez pierwsze 2 tyg z maleństwem na dwór nie wyjdziemy a tu małego do przedszkola zaprowadzić :/eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za hasło. Mogę zalogować się bez problemu :) Teraz tylko znaleźć zdjęcia i wysłać do galerii :) Ja mam od rana wrażenie, że kości w pachwinie mi się rozchodzą. Dziwne uczucie - jakby ciągnięcie, ale tylko przy wstawaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×