Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Erka trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze jutro już będziesz ze swoim maluszkiem:) aż ci zazdroszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erka trzymam kciuki za ciebie i dzidziusia. ale nie wiem czy zasne bo sie bede martwiła cały czas czy z erka wszystko ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula tak to jest mój lekarz ,ale on nie pracuje w zadnym szpitalu także mozna do niego chodzic tylko prywatnie a co do połoznej to od 21 tygodnia ciązy każdej ciężarnej przysługuje musisz zapytac u siebie w przychodni...położna przygotowuje do porodu,bada itd... Erka powodzenia!!! juz jutro zobaczysz swoja dzidzie...to cudowne!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny tak was sobie podczytuje :) tez mam termin na listopad ale dopiero 28 tak że jeszcze sporo czekania a najchętniej już bym urodziła. mam pytanko bo dziś okropnie boli mnie głowa mam mroczki przed oczami i z bólu aż wymiotowałam a łzy same mi lecą czy ja mogę wziąć coś innego niż paracetamol przeciwbólowo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napiszcie mi jak wy to przesyłacie że np link do fb jest w odpowiednim folderze że zdjęcia maluszków albo pokoiku też są tam gdzie powinny być czy to wysyłacie ze swojej poczty czy bezpośrednio w naszej poczcie dodajecie te zdjęcia bo ja nie umiem do tego dojść. Ciemna masa ze mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia wysyłam mailem . FB nie mam . Ale to chyba dziewczyny wchodzą na naszego maila i wpisują tak mi sie wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anca zdjecia przesylamy normalnie na poczte potem zaznaczasz z boku ptaszkiem i u gory masz przenies do...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliczne te zdjecia waszych kącikow i pokoików:) ja jeszcze musze czekac az wszsytko trafi na swoje miejsce dopiero sie bede mogla fotkami podzielic:) na razie duzo rzeczy mam na strychu lub w kartonie:) jedynie łóżeczko juz stoi rozkrecone ale nie na swoim miejscu:) a ja dzisiaj pobawiłam sie w cukiernika:) hehe od niepamietnych czasów zrobilam ciasto a chyba piuerwszy raz w zyciu calkiem sama, zawsze to z mama albo tesciowa:) a mianowicie poszlam na łatwizne i zrobiłam Kopiec Kreta:):) jutro mam urodziny i babcia z dziadkiem sie juz zapowiedzieli ze wpadna i glupio tak na sucho:) Erka zycze powodzenia, trzymam kciuki, trzymaj sie do jutra... a przede mna jeszcze tyle czekania... a tak mi ciezko, ledwo wczoraj obcielam sobie paznokcie u stop:) moj maz mnie opierniczyl ze go nie poprosilam:) troche mi bylo glupio:) juz i tak musi mi stopy kremem smarowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silka z okolic Katowic
Witam Cie wiosenko i resztę cięzarówek :) Powodzenia Erka :) Wisenko....Je też jestem w 34 tyg. i jak narazie mi nic nie odpadło,tyle że mam śluz bardziej żelkowaty,taki żółty,ciągnący i jest tego dużo :/ hmm..też mnie rwie przy chodzeniu i się strasznie boje, brzuszek prawie cały czas twardy jak skała, a następna wizyta dopiero 3 listopada,wcześniej nie da rady no chyba że coś nakłamie i przyjma mnie bez czekania :) Daj znać jak po wizycie,pozdrawiam :) Kurcze,moja kuleczka też ma miednicowe i na samą myśl o przekręcaniu ręcznym robi mi się słabo. W sumie jeszcze ma troszeczkę czasu by się przekręcić główką w dół,w innym wypadku wybrała bym chyba cc. Pablinka'witam Cię :) Widzę że ktoś tutaj ma termin tak samo jak Ja,na 28. listopada. Nie wiem, mnie też czasem boli głowa ale nic nie biore,czekam aż samo przejdzie :) Postaram się jutro wysłać jakieś foty mojego brzucholka,dziś już mi się nie chce pstrykać fot. Zaraz ide odsapnąć do łóżka,mężuś czeka :) Do jutra kobitki. Kolorowych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erka - trzymam mocno kciuki :) Będzie dobrze !!! Wrzuciłam na naszego maila ciuszki upolowane w H&M - 19,99 za wieszaczek, a na wieszaczku body+spodnie, body +śpiochy, i ten najbardziej wypasiony 2bary bodów, białe i szare, 2 pary skarpetek i dwie czapeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :) dorcia112 trzymaj się a będzie dobrze :)! Tylko staraj się myśleć jak najbardziej pozytywnie wtedy Tobie będzie lepiej i maleństwu :) Ania activia+kefir+sok jabłkowy to nie mogło Ci nie pomóc :) Ja jak się naczytam, że u Was maluchy pchają się na świat to sama mam wrażenie, że zaraz będę rodziła a tymczasem u mnie jeszcze 37 dni ale jakby mała pojawiła się trochę wcześniej to bym się nie obraziła :D Erka trzymamy kciuki na pewno będzie dobrze !!! Czekamy na wieści jak już będziecie w domku :* Anca ja mam tak samo muszę leżeć a tylko myślę co tu jeszcze do zrobienia a jak poukładać rzeczy :) no ale w naszym stanie to normalne dobrze, że to chociaż nie boli więc nie ma co narzekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do problemów z wypróżnianiem się to ja Wam dziewczyny polecam czopki glicerynowe. bezpieczne, można je sobie aplikowac, działają po 10 minutach :) ale nie jakoś masakrycznie, tylko normalnie chce się do ubikacji :) Pare zł na pudełeczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniaczek25
witam pablinko.jesli chodzi o bol glowy i mroczki to mnie sie wydaje ze to moze byc migrena.mam z nia troche doczynienia na szczescie nie w okresie ciazy.i z tego co wiem to tylko paracetamol mozemy brac.:( a jesli chodzi o bol w miednicy to ja mam jak za dlugo pochodze .ostatnio wracajac ze sklepu pare metrow przed domem mnie zlapalao i myslalam ze siade na chodniku i nie dojde do domu heheheheh :) dobranoc dziewczeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że w nocy huczało na naszym forum ;) Erka, co tam u Ciebie... z rana pierwsza przyszłaś mi na myśl, mam nadzieję, że noc minęła bezpiecznie. A u nas wszyscy wyspani i zadowoleni, mam nadzieję, że będzie tak do końca dnia. Pochwalę się, że dzisiaj kończę 30 lat, kiedy to zleciało, masakra jakaś. Mieliśmy w te urodzinki gdzieś pojechać, tak planowaliśmy w moje 29, co by je wyjątkowo spędzić, ale nie przewidzieliśmy księżniczki w brzuszku :D Więc będzie bardzo spokojnie, tylko w naszym domowym gronie, czyli z moimi chłopakami :P Kasiek1989.... z tego co przeczytałam wczoraj chyba też masz urodzinki. Więc życzę CI wszytskiego co najlepsze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie noc bez problemow, ostatnio sypiam naprawde dobrze, jedynie raz wstaje do toalety i cos sie napic i zaraz zasypiam, a dzisiaj jak juz wstalam to nie moglam zasnac dosc dlugo, obudzil mnie tez w nocy jakis glupi sen, ktorego juz nie pamietam:) potem tez slyszalam jak maz do pracy wstawal i tak w sumie od 5 drzemalam... ale nawet czuje sie wyspana, moze dlatego ze juz o 21 poszlam spac bo nie mialam sily siedziec, tak mi sie maly pod zebra wepchal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry;) Magslom Kasia Wszystko Naj;) u nas dzisiaj nocka taka sobie bo ciagle na siusiu sie budziłam...sniadanko zjedzone i teraz zamierzam zrobic sobie domowe SPA,zobaczymy na ile sie uda z moimi gabarytami;) Ciekawe jak erka czy juz ma swoja kruszynke ??? bo chyba na 8 miała umóiona ta cesarke... Paula moge Ci polecic tego lekarza,kulturalny,miły,wizyta trwa około 45 min albo i dłuzej,odpowiada na wszelkie pytania i jest bardzo dokładny...jedyny jego minus ze jest strasznie drogi...nie wiem co chciałabys jeszcze wiedziec??? najlepiej idz do niego i zobaczysz czy Tobie bedzie odpowiadał bo kazda kobieta ma inne oczekiwania co do lekarza...przyjmuje codzennie i nie trzeba sie wczesniej zapisywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna udane polowanie - ja mam podobne do tych zielonych, ale jedne różowe a drugie delikatnie różówe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Dzisiejsza noc również nie minęła mi spokojnie. Ale te uroki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa83
Dzien dobry drogie panie;) Sluchajcie ,tylko bez smiechow:):) ostatnio z mojego brzuszka slysze dziwnie odglosy.Brzmi to jak pstrykniecie paznokcia o paznokiec czy strzykniecie kosteczki w stawie i dzieje sie to jak mala intensywniej sie rusza.Najpierw myslalam ze to w kiszkach mi sie przewraca ale teraz juz jestem prawie pewna ze to u malej.Nawet moj Tomek slyszal dwa razy:)mowilam mojej lekarce ale ona sie tylko usmiechnela i powiedziala ze to moze mala sie pepowina bawi.No dobrze ,bawi sie ale skad te odglosy??Poszukalam w czoraj w sieci i ku mojej uciesze nie jestem sama:):)znalazlam inne forumowiczki z tym "problemem" i wyobrazcie sobie ze zadna nie uzyskala na ten temat konkretnych wyjasnien.Ale sie nie przejmuje za bardzo bo jesli nie tylko ja tak mam i lekarze zapewniaja ze jest ok to ok:) Tak sie zastanawiam czy moze ktoras z Was tez cos takiego zaobserwowala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczka07
Wszystkiego najlepszego dziewczyny!!! My dziś sobie z Michałem pospaliśmy jak nigdy, prawie do 10.00 :-) Dziś jade do mojej pracy w odwiedziny pokazać brzuszek i to już chyba będą moje ostatnie odwiedziny w dwupaku :-) no i dostarcze zwolnienie. Potem w końcu odbierzemy wózek, już na nas czeka od środy :-) mam nadzieję, że będę z niego zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Ja doszłam już do siebie po poniedziałku,mój organizm nie przyjął Fenotreolu i strasznie się męczyłam...i długo ze mnie schodził.. Wszystkie czaso-wstrzymywacze zostały odstawione ja już jestem po 36 tyg moge rodzić...tylko że ja jeszcze nie chce...wolała bym urodzić normalnie w terminie,mam notariuszy poumawianych i dupa....pewnie bedę musiała męża upoważnić do podpisów.. A od wczoraj czuje się coraz lepiej...brzuch mnie przestał boleć,wyspałam się hihi:) mama się śmieje żebym uważała bo to cisza przed burzą,ale ja nie czuje się na poród..... pokój Leny dzisiaj kończymy:) Owieczka mam nadzieję że u Ciebie też wszystko okej,trzymam za Ciebie kciuki,ja ostatnio na Madalińskiego jestem częstym gościem,może uda nam się w końcu złapac:) Dorotka strasznie mi przykro ze takie złe wiesci Cie dopadły..dobrze że spotkałaś pozytywnego lekarza w końcu,mam nadzieję że oni wszyscy się mylą...trzymam kciuki,głowa do góry:) Julianna trzymam kciuki....ja mam tak że nie mam czasem siły włączyc kompa więc jak już włacze to czytam 2 godziny forum żeby nadrobić :) mam zakaz łażenia,ale oczywiscie ciężko mnie upilnować hehe:) Pozdrawiam was i głaszcze brzuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) maglsom , Kasia wszystkiego najlepszego :) do 1 w nocy nie spałam i myślałam o erce czy nic sie jej nie dzieje teraz też myśle mam nadzieje że szybko sie odezwie bo będe schizować :D . Aż padłam ze zmęczenia plus pobudki na tabletki wyobraźcie sobie jak wyglądam jak zombi . I odsypiam o 8 wróciłam z przedszkola i odrazu w kime poszłam . Mała jakaś taka spokojna jest czasem rączka ruszy czasem nóżką a tak cisza . Odpoczywa chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do Ani Bereszko bo nie wiem jaki nick....gdzie kupiłaś takie urocze naklejki na ściany???? no tak się naśmiałam z mężem ..takie łądne śmieszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki, u mnie noc męcząca, ból zapchanego ucha i niewygoda związana z przekręcaniem się z boku na bok... w dodatku odszedł mi dzisiaj czop, brunatny wręcz. No i skurcze jakieś tam mam, ale chyba to jeszcze nie to, bo jakoś mocno nie boli ;) więc pożyjemy zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×