Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Hej :) ja dzisiaj dziwnie spokojna ( wiem bo od paru dni nerwowa jakaś byłam )a dzisiaj nic spokój totalny . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !!! Właśnie wróciłam od lekarza! Wszystko jest bardzo dobrze. Zrobił mi USG, mała sobie powoli przybiera na wadze, termin z USG wyszedł na 14-11, z miesiączki jest na 3-11. Po badaniu szyjki stwierdził że jeszcze wszystko zamknięte. Dzidziuś wysoko. Więc jest więcej niż prawdopodobne , że urodzę bliżej terminu jakie wskazuje USG niż miesiączka. Kazał dużo wypoczywać i pić mineralkę :) Na wadze okazało się , że mam kilogram mniej niż ostatnio - bo faktycznie nie jestem już spuchnięta jak zdarzało się to wcześniej. Doktor stwierdził , że wszystko jest na dobrej drodze i zaprosił mnie do siebie 8-11 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna-r ciesze sie że z maludą wszystko w porządku :) no tak faktycznie to teraz sie zacznie wysyp dziewczynek bo większość z nas ma dziewuszki w brzuszkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuski;-) ja juz nie moge sie doczekac konca- okolo 10 razy wstaje w nocy do lazienki, co prawda nie jest mi ciezko, ale juz jestem zmeczona tym stanem. na szczescie termin mam na przyszly piatek i licze ze do tego czasu juz bedzie po;-) jutro wizyta u lekarza i ciekawa jestem co powie. Buziaczki w brzuszki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w końcu się pojawiłam :) Synuś śpi, więc mam chwilkę dla siebie ;) Cesarki raczej opisywać nie będę, zapewniam was, że teraz w 4tej dobie brzuch boli jak przy silnych zakwasach, ale nie ma tragedii, najgorzej było dobę po cięciu. O 21;20 Maluszek został ze mnie wykurzony ostatecznie, a już o 10 wygoniono mnie z łóżka z nakazem chodzenia i wizytacji w wc ;) Maluszek dobrze się chowa, na poczatku był spory kłopot z karmieniem, laktacja ruszyła mi w sumie dopiero dzisiaj w nocy, a tak karmiłam cycem na sucho i dokarmiałam Emfamilem dla dzieci z tendencją do ulewania. Niuniek w 2giego dobie dostał lekutkiej żołtaczki, ale jak widać na zdjęciu www.garnek.pl/juliami już jest piekny i przystojny :) Mieliśmy też wojenkę z rumieniem i potówkami, okazało się, że moje kochanie jest uczulone na każdy proszek poza Białym Jeleniem :) W dniu wyjścia ze szpitala Alek ważył 2840g :) Jak już pisałam, o 21;20 oficjalnie Aleks przyszedł na świat, zabrali mi go z sali po 1;00, przynieśli z powrotem o 7;00 i już nie zbierali :) chyba, że na badania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianna śliczny jest Aleks :) no ten rumień noworodkowy tragedia jak nic . Synek to cholerstwo miał prawie miesiąc codziennie kąpiel w nadmanganianie potasu . a właśnie byłam w przedszkolu dzisiaj i jestem wściekła jak nic . Robili dzieciom testy psychologiczne i testy intelektualne i bartek raz że musi do psychologa chodzić po większej części przez byłego matke i do logopedy :( ale jestem zła na siebie ;( że nie obroniłam bartka przed tą babą aż mi sie płakać chce normalnie zaraz sie rozrycze przez moją głupote takie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Brzuszki i Mamusie :) Widzę, ze na początku listopada połowa z Nas będzie miała już dzidziusie przy sobie :) Wczoraj byłam na ktg, nie wyszły mi żadne skurcze. Usg też w porządku, mały waży 3400 g i na razie czekamy na rozwój sytuacji, szyjka długa, zamknięta, mały wysoko, nie wstawiony do kanału. Żeby było śmieszniej skurcze bolesne aczkolwiek nieregularne mam wieczorami, tak samo wrażenie parcia na kupę i siusiu. Moja gin pytała mnie też jak chcę rodzić, naturalnie czy cc. Pewnie zdecyduję się na cc, a to dlatego, ze miałam pierwszą cesarkę i teraz boję się panicznie, że w czasie parcia coś stanie się ze szwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julianna ślicznego masz synka :) uwiąż mu koniecznie coś czerwonego, bo zaraz ktoś go zauroczy :) (takie głupie zabobony) u mnie nocka minęła fajnie, żadnego siku, spałam sobie grzecznie. Dzisiaj czekam aż mąż wróci z pracy, bo obiecał mi, że złożymy łóżeczko zobaczyć jak się prezentuje na żywo mam nadzieję, że dobrze :) pogoda u nas super słonko wpada przez okno aż miło:) a ja dzisiaj leniuchuję cały dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianna niezły przystojniaczek z Waszego Aleksa. Powiem Ci, że trochę walczyłaś o rozpoczęcie laktacji, grunt że się udało! Kupiłam sobie od rozstępów krem Mustela i wiecie co? Dostałam okropnego uczulenia, takie czerwone krostki,okropnie swędzące. Skończyło się tym, że dostałam leki i jak na razie niczym nie smaruję brzuszka, czekam aż wysypka i podrażnienie całkiem miną, a później kupię krem Gerbera, który stosowałam wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianna- baaardzo gratuluje!!!! Synek jest fantastyczny :-) Jak ja bym już chciała mieć na zewnątrz mojego malucha :-) jeszcze pewnie ze 2 tygodnie muszę poczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ci zazdroszcze Julianna. Tez bym chciala miec malenstwo przy sobie, albo chociaz czas przestawic zeby bylo juz po 10 listop:D albo chociaz 3:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianna Aleks przystojniacha, na dodatek nie wygląda na niecałe 3 kilo tylko na więcej :) Też chciałabym już mieć małą obok :) A pasa nie kupuję wcale, bo nie wierzę w takie cuda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacze jak moj brzuch bedzie wygladal po porodzie ale mysle ze trzeba bedzie zakupic taki pas czas pokaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzisiaj był ciężki dzień,rano wstałam cała obolała i tak przez cały dzien stekam na cos;/ na dodatek widze ze zrobiłam sie mega mega marudna...ehhh...jak ja marze zeby juz urodzic!!!! całe szczescie ze do pt coraz blizej i sie dowiem co z moim szkrabem... Aleks wyglada jak laleczka,słodziarski:) Co pasa poporodowego to ja kupie napewno bo moze cudów nie zdziała ale widziałam efekty jak znajmoe nosiły...jednak ta skóra jest podtrzymana i szybciej sie wchłania...ja mam tylko nadzieje ze po porodzie nie wyjda mi rozstepy bo teraz nie mam nic na brzuchu... A wogóle to na poczatku ciazy miałam straszne mdłosci,nie mogłam patrzec na mieso itd i teraz to wróciło;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. ja mam termin na 2 listopada i myślimy ze wtedy wyjdziemy... bo juz w 35 tygodniu byłam na podtrzymaniu ciązy... a od 18 do dzisiaj mam juz 1,5 cm rozwarcia.. moze damy rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianna... śliczny synuś. Gratuluję serdecznie. Najważniejsze, że jesteście w domku, i że uporałaś się z laktacją. Ja nie dałam rady :( Za to teraz się zawzięłam!!! I chyba wczoraj pisałam, że również największy ból po cc odczuwałam po pierwszej dobie. A my dzisiaj po wizycie u lekarza. I mała jest dość malutka, bo waży ok 2200g, a jutro rozpoczyna się 35 tydzień. Ale lekarz mi powiedział, że do 40-go tygodnia, może jeszcze sporo przybrać. Taką mam nadzieję. Poza tym wszytsko ok. Szyjka długa, chociaż mała podobno jest już główką dość nisko. Tak więc do 38 tygodnia musi koniecznie posiedzieć jeszcze w moim brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie wzielam kapiel i po wysiusianiu sie zauwazylam na papierze cos w rodzaju jakby sluzu plodnego, przezroczystego, jak kisiel a w srodku biala wydzielina. Nie bylo tego duzo ale zauwazalnie. Zawsze miala uplawy wodniste a teraz taki gilowaty. To moze byc czop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SweetMalenka13... mój czop w pierwszej ciąży był koloru brunatnego, co znaczy, że zawierał śladowe ilości krwi. A jeśli chodzi o ilość, to był dość mocno zauważalny. Coś zupełnie innego od zwykłych upławów. Może trzeba poszukać czegoś na necie, bo każdy przypadek jest inny. Myślę, że trzeba ze spokojem czekać... bo nawet jeśli to czop, to nie świadczy jeszcze o rozpoczynającym się porodzie. Dobrej nocy mamusie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Po pierwsze to Julianna- gratuluje i zdrówka życzę:) Byłam dzisiaj u lekarza i dostałam skierowanie do szpitala na patologię ciąży ze względu na tą moją torbiel szyszynki.. idę w czwartek i wychodzę w piątek koło południa... o ile nic się nie wydarzy i nie będą mnie chcieli zatrzymać...:P Chyba wreszcie trafiłam na porządnego lekarza...:) Dobrej nocki i do usłyszenia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) ja dzisiaj średnio po nocce . Miałam dziwny sen że córcia ułożyła sie pośladkowo i były jakieś komplikacje . ja mam jakieś takie dziwne uczucie naprzemian niepokój ze szczęściem . can-do powodzenia w szpitalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Nie wiem, czy Wy też nie możecie się dziś dobudzić? Ja miałam trudności ze wstaniem o 7, a teraz jem śniadanie i oczy same mi się zamykają, a jak na złość mam dziś dużo do zrobienia w domu.. Na dodatek męczą mnie nocne skurcze łydek, mimo że zażywam magnez, jest coraz gorzej :( Ania nie przywiązuj wagi do snów, w ciąży przeważnie śnią się koszmary, mi śniło się kiedyś że zamiast dziecka urodziłam jakiegoś węża czy skorpiona :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem kochana i nie rzywiązuje ale i tak człowiek sie mimowolnie pózniej martwi . Oj to ciężki dzień będziesz miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie:) Julianko jeszcze raz serdecznie Gratuluje!!! moj tesc zrobil nam wszystkim wczoraj niespodzianke, a mianowicie jechal do lasu, i wrocil z malym szczeniaczkiem!!!!! ktos go wyrzucil,a jest taki slodki i sliczny:) moj maz jak go zobaczyl to sie od razu zakochal:) tesciowa byla troche przeciwna, bo nie chcial psa na zime, itd itp wiec go wczoraj wykompalismy, spryskalismy srayemna pchly i zawiezlismy do weterynarza... jutro dostanie leki na robaki, bo niestety nabawilo sie malenstwo, a za pare dni go zaszczepimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacka007
Cześć Mamuśki :-) ja to ostatnio mogę spać i spać i dziś znowu do 9.30 spaliśmy :-) scarlett- mi ostatnio też się śnił taki koszmar, że urodziłam psa a dokładnie to był młody wilczur. No coś okropnego taki sen... dziewczyny mam pytanie, w czym Wy zamierzacie rodzić? Zabieracie jakąś koszulę czy podkoszulkę? Podobno najlepiej założyć coś straego bo i tak to do wyrzucenia będzie... Tak sie właśnie zastanawiam bo jak wszystko pójdzie ok to odrazu położą mi maluszka na piersi więc co najlepiej założyć żeby było dobrze...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuśki ja to ostatnio mogę spać i spać i dziś znowu do 9.30 spaliśmy scarlett- mi ostatnio też się śnił taki koszmar, że urodziłam psa a dokładnie to był młody wilczur. No coś okropnego taki sen... dziewczyny mam pytanie, w czym Wy zamierzacie rodzić? Zabieracie jakąś koszulę czy podkoszulkę? Podobno najlepiej założyć coś straego bo i tak to do wyrzucenia będzie... Tak sie właśnie zastanawiam bo jak wszystko pójdzie ok to odrazu położą mi maluszka na piersi więc co najlepiej założyć żeby było dobrze...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja tez dzisiaj mialam jakies glupie sny przy jednym to musialam sie usiasc na chwile i pomyslec o czyms innym zeby jak sie poloze "nie wrocic do niego" hehe kurcze jak jadlam sniadanie to mi sie zab wykruszyl i nie mam pol zeba hehe zaraz zadzwonilam do mojego dentysty i jutro na 12 ide...nie przewidziany wydatek..ciekawe czy za jednym razem da rade zrobic.. od wczoraj znowu brzuch mi twardnieje tak jak kiedy w 20ktoryms tgodniu i do tego skurcze nie wiem co jest grane ale nie boli...mała tez inaczej i mniej sie rusza..chyba pozniej zadzwonie do mojej gin zobaczymy co poradzi.. can_do powodzenia w szpitalu kaczka007 u mnie w szpitalu daja swoje pizamy do porodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry brzuszki :) kaczka u mnie też dają swoje koszule w szpitalu i mam zamiar z tego skorzystać :) U mnie noc jakąś dziwna nic a nic się nie wyspałam :( ale też miałam sen tyle, że nie taki straszny bo po prostu mi się śniło że miałam dzidzie taką miesięczną ciągle ją na rękach trzymałam :) A ja mam też pytanie takie z innej beczki :D dziewczyny kupujecie te herbatki np HIPP czy Bobovita już teraz ? Chodzi mi o tą np z koprem włoskim.... bo np hipp jest po pierwszym tygodniu a bobovita po pierwszym miesiącu z tego co tam wyczytałam :) czy może kupujecie po prostu taki w saszetkach w aptece? A może wcale?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×